Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Чому християни не роблять обрізання?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.05.2013, 11:58 #2203226   #61
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Чому християни не роблять обрізання?

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Просто дивуюсь від сліпоти вірянської та невігластва.Вчіть історію,читайте ще щось окрім 27-ми віршів нового завіту.
Історію вивчив досить детально, а крім того фізику, астрономію і ще багато чого іншого. Ніщо не заперечує існування Бога.

Додано через 43 секунды
Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Іванович,та проозрій хоч на старості літ!
Я вже прозрів, ще в студенські роки, коли прийшов до Бога!

Додано через 44 секунды
Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Новий завіт повністю витвір імператора Констянтина,та першого нікейського собору.З сотні різних трудіввибирали та модерували те що їм довподоби,всі решта труди нищили.Саме вони шляхом голосування вирішували чи Ісус син божий,чи просто чувак з вулиці.Ще був спор про те чи є у жінки душа,бо мол з ребра Адамого зроблена,і всього в один голос теза з душею перемогла) Радуйтеся вірянки)
Ось тут я вам можу порадити - вчіть історію!

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Релігія це ІДЕЯ людей,і для людей.Воістину правду кажуть що сильні правлять світом та людьми.Сильні розумом над слабкими розумом в тому числі.Амінь
Сильні розумом і духом, в більшості своїй - віруючі. Амінь!

Востаннє редагував Андрій Іванович: 10.05.2013 о 11:58. Причина: Пізніше додано
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (14.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2013, 14:02 #2204163   #62
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Чому християни не роблять обрізання?

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
А,я вас зрозумів.Типу на кшалт "археологи доказали що був Єрусалим а він був і є ,а ще в біблії написано про Єрусалим,значить все решта що написано те правда".Так?
О ні, є така наука (підрозділ науки), яка вивчає знахідки біблійних текстів.
Якби у вас були б мінімальні знання по цій темі, то ви б не написали такого:

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Новий завіт повністю витвір імператора Констянтина,та першого нікейського собору.З сотні різних трудіввибирали та модерували те що їм довподоби,всі решта труди нищили.
А якби ви читали Новий Завіт уважно, то побачили б Євангеліє від Івана не є таким же, як від Матвія.

Але нащо це вам? Це ж потребує зусиль, причому розумових, потребує часу.

Простіше пробігтися по смітниках сайтах і набратися там різноманітної "їжі" для мозку.
А потім повторювати (тиражувати те, у що так легко повірив сам).
Віруючі бувають різними.
Новак зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (14.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2013, 11:07 #2206320   #63
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Чому християни не роблять обрізання?

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Історію вивчив досить детально, а крім того фізику, астрономію і ще багато чого іншого. Ніщо не заперечує існування Бога.
Так,я от зараз слухаю "музику барабанів" і ви знаєте,теж у ритмах невідчуває заперечень що Бога не існує.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
О ні, є така наука (підрозділ науки), яка вивчає знахідки біблійних текстів.
Якби у вас були б мінімальні знання по цій темі, то ви б не написали такого:
Ну то будь ласка,просвітіть.Правда цікаво




Цитата Віруючі бувають різними.
Це науковці бувають різними.А віруючі усі однакові,обєкти поклоніння лиш різні
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2013, 12:00 #2206357   #64
pharaon
Активний учасник
 
Аватар для pharaon
Типово Відповідь: Чому християни не роблять обрізання?

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
ви йогів бачили ? ... яка втрата свідомості ? ... чи ви думаєте , що Бого-чоловік не знав йоги ?
які йоги? цікаво було б подивитись на того йога якого збичують, потім проштрикнуть списом печінку (те що з печінки потекла вода прояв згортання крові), потім 3 дня в могилі (холод, відсутність Їжі, ліків). а потім цей йога ще й сам зможе відсунути величезний камінь (по різним даним від кілька сот кілограм до кілька тон), дати сторожі на горіхи голими руками (охороняли кілька чоловік, ще й озброєні) і зникнути в невідомому напрямку. як на мене повний абсурд
pharaon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2013, 14:43 #2206475   #65
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Чому християни не роблять обрізання?

Цитата:
Допис від Bossyj Переглянути допис
Можливо це пояснюється тим, що укладав угоду Саваоф, а відміняв Яхве?))
Bossyj, ти для початку виясни, що значить "Саваоф" а потім задавай питання.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2013, 17:38 #2206606   #66
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чому християни не роблять обрізання?

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Так,я от зараз слухаю "музику барабанів" і ви знаєте,теж у ритмах невідчуває заперечень що Бога не існує.
Ти б ще в піснях Лєотьєва шукав інструкцію,як бомбу скласти.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2013, 14:26 #2215637   #67
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Чому християни не роблять обрізання?

Цитата:
Допис від Bossyj Переглянути допис
Тоді чому Христос не сказа ні разу цього і чому люди до сих пір читають і вивчають Старий Заповіт, якщо Христос дав Новий?
Старий Заповіт - це історія стосунків людини з Богом, історія шляху до Бога. І в ньому є пророцтво про прихід Христа.
Бог сотворив людину безгрішною, і хотів від неї віри і любові. Так, якби сказав - довіртеся мені, бо я люблю вас. А люди захотіли самі вирішувати, що є добро, а що зло, тобто не довірилися.
Коли стало в світі багато гріху, Бог влаштував Потоп, але дав людству другий шанс. Після потопу Бог дав обітницю, що ні за які гріхи більше не знищить все живе ніколи.
От вам три уроки:
1 - урок віри.
2 - урок справедливості (неминучого покарання грішників і рятування праведних).
3 - урок любові.
Тому варто читати Старий Заповіт.

Цитата:
Допис від Bossyj Переглянути допис
І до чого ось ця його фраза: «Не думайте, что я пришел нарушить закон или пророков: не нарушить пришел я, но исполнить» (Евангелие от Матфея, глава 5, стих 17). І далі: «кто нарушит одну из заповедей сих малейших и научит так людей, тот малейшим наречется в царстве небесном»? Він нічого не сказав про те, щоб після нього відмінити Старий Заповіт.
Заповіді, які дав Ісус в Нагорній проповіді, повторюють заповіді Старого завіту, але про обрізання він там не згадував.

Цитата:
Допис від Bossyj Переглянути допис
Люди самовільно відмінили угоду, яку продиктував і затвердив особисто Єгова!!! Як так можна?
Не відміняли.
До явлення Христа був один шлях спасіння - виконання Закону. От вам закон, якщо вірите мені - виконуйте і спасетесь. Обрізання - це символ визнання Божої волі для себе. В Біблії є кілька випадків, коли Бог давав праведність і благословляв за віру, бо віра ще сильніша за Закон.
Жертва Христа - це другий шлях до спасіння - через віру в Христа впустити любов до свого серця і діяти по любові. Бог - це любов, і якщо ти в своєму серці зведеш Храм для нього, він діятиме через тебе, а ти через Нього.

Апостоли не відміняли Закон.
Павло в посланні до Галатів каже:
Цитата 10. А всі ті, хто на діла Закону покладається, вони під прокляттям. Бо написано: Проклятий усякий, хто не триває в усьому, що написано в книзі Закону, щоб чинити оте!
11. А що перед Богом Законом ніхто не виправдується, то це ясно, бо праведний житиме вірою.
12. А Закон не від віри, але хто чинитиме те, той житиме ним.
(До Галатів 3:10-12)
Тобто стало замість одного шляху два.
Бог обіцяв благословення тим, хто виконає Закон. Це був договір. І хто буде виконувати Закон, той житиме ним. Але за віру Бог дарував благословення ще в часи Старого Заповіту (це не договір, це виключно воля Бога).
За Новим заповітом Бог обіцяв благословення за віру.
Тому ви можете вирішувати, за яким договором йти до благословення. І тут обрізання - це як вибір першого договору, але воно не відміняє вашого права перейти на другий договір, бо за другим договором завжди можна отримати благословення.
Вибір за вами, але вся соль в тому, що Закон (перший договір) виконати неможливо, безгрішним бути неможливо, це вдалося тільки Ісусу.
Тому апостоли проповідували другий шлях - через віру.

Цей другий шлях, шлях через віру, не відміняє заповіді, він дає силу для їх виконання, бо наповнює серце любовью.
Заповіді дав Ісус на Нагорній проповіді, вони не протирічать заповідям Старого Заповіту.

Той же Павло пише:
Цитата 14. Бо ввесь Закон в однім слові міститься: Люби свого ближнього, як самого себе!
15. Коли ж ви гризете та їсте один одного, то глядіть, щоб не знищили ви один одного!
16. І кажу: ходіть за духом, і не вчините пожадливости тіла,
17. бо тіло бажає противного духові, а дух противного тілу, і супротивні вони один одному, щоб ви чинили не те, чого хочете.
18. Коли ж дух вас провадить, то ви не під Законом.
19. Учинки тіла явні, то є: перелюб, нечистість, розпуста,
20. ідолослуження, чари, ворожнечі, сварка, заздрість, гнів, суперечки, незгоди, єресі,
21. завидки, п'янство, гулянки й подібне до цього. Я про це попереджую вас, як і попереджав був, що хто чинить таке, не вспадкують вони Царства Божого!
22. А плід духа: любов, радість, мир, довготерпіння, добрість, милосердя, віра,
23. лагідність, здержливість: Закону нема на таких!
24. А ті, що Христові Ісусові, розп'яли вони тіло з пожадливостями та з похотями.
25. Коли духом живемо, то й духом ходімо!
26. Не будьмо чванливі, не дражнімо один одного, не завидуймо один одному!
(До Галатів 5:14-26)
tanok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2013, 23:56 #2222160   #68
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чому християни не роблять обрізання?

----хто сказав,так звані хистияни не роблять обрізання ? деякі роблять
---- от свідки - роблять обрізання, традиційно щоб відрізнятись від інших по своєму , тк як перекрутили зміст та текст Біблії то і тут не відстали - обрізають не знизу, а з верху, бо там обріже і що з того? і так в штанах не видно , а демонструвати постійно незручно як докажеш що обрізаний ? і мислити далі зможе, і питання незручні по ходу виникати будуть, а от "мозги" обітнув вченням Вб і повний консенсус з бруклінським рабом , що сказав те і робить і питань зайвих немає....... ознака "обрізання " очевидна ..............

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Так,я от зараз слухаю "музику барабанів" і ви знаєте,теж у ритмах невідчуває заперечень що Бога не існує.
---- Ви ще б станцювали під них - може б і підтвердження відчули .............

Востаннє редагував engar: 09.06.2013 о 23:56. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2013, 14:26 #2222427   #69
pharaon
Активний учасник
 
Аватар для pharaon
Типово Відповідь: Чому християни не роблять обрізання?

Цитата:
Допис від Bossyj Переглянути допис
Хоч я і не віруючий, але релігією цікавлюсь. Може хтось зможе пояснити таке питання?

Читаємо в біблії:
"И сказал Бог Аврааму: ты же соблюди завет мой, ты и потомки твои после тебя в роды их. Сей есть завет мой, который вы должны соблюдать между мною и между вами и между потомками твоими после тебя (в роды их): да будет у вас обрезан весь мужеский пол, обрезывайте крайнюю плоть вашу: и сие будет знамением завета между мною и вами. Восьми дней от рождения да будет обрезан у вас в роды ваши всякий младенец мужеского пола, рожденный в доме и купленный за серебро у какого-нибудь иноплеменника, который не от твоего семени. Непременно да будет обрезан рожденный в доме твоем и купленный за серебро твое, и будет завет мой на теле вашем заветом вечным. Необрезанный же мужеского пола, который не обрежет крайней плоти своей (в восьмый день), истребится душа та из народа своего, ибо он нарушил завет мой.

Я вважаю, що якшо людина є християнином, то автоматично вона є послідовником вчення Авраама і це значить, що не тільки євреї, але й усі християни повинні робити обрізання??

«И взял Авраам Измаила, сына своего, и всех рожденных в доме своем и всех купленных за серебро свое, весь мужеский пол людей дома Авраамова; и обрезал крайнюю плоть их в тот самый день, как сказал ему Бог. Авраам был девяноста девяти лет, когда была обрезана крайняя плоть его. А Измаил, сын его, был тринадцати лет, когда была обрезана крайняя плоть его. В тот же самый день обрезаны были Авраам и Измаил, сын его и с ним обрезан был весь мужеский пол дома его, рожденные в доме и купленные за серебро у иноплеменников» (Бытие, глава 17, стихи 23-27).

Навіть Ісус був обрізаний і цей день святкується церквою в перший день року. День "обрізання Господього" - 1 січня!

Про це Христос говорив: «Не думайте, что я пришел нарушить закон или пророков: не нарушить пришел я, но исполнить» (Евангелие от Матфея, глава 5, стих 17). І далі: «кто нарушит одну из заповедей сих малейших и научит так людей, тот малейшим наречется в царстве небесном» (стих 19).

Ось таке в мене питання, як на мене цікаво і вибачте, якшо шось подібне вже обговорювалося.

До написання цього поста мене підштовхнула ось ця книга: http://antibibliya.ru/leotaxil_zabavnaya_bibliya.html
Там ше багато всяких цікавих роздумів є, можливо комусь буде цікаво.
читай Рим 2:25-29
pharaon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:18.