Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.11.2010, 20:59 #1492477   #181
saymon
Guest
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Бачу тут такі нереально круті воділи, що аж страшно на дорогу виїхати. Причина цього криється у тому що цим воділам, які паркуються там де їм зручно, на 5 хв, чисто в магазин перебігти, мабуть ще ніколи не розбивали монтіровкою фару. От коли таке станеться, тоді вони тричі подумають чи паркуватися там де вони заважають або включати дальнє світло зустрічньому авто, бо їм не видно чи летіти через зебру на своєму аратюнінгованому ланосі, уявляючи себе стрітрейсером.
 
Подякували 2:
kapoeira (27.09.2011), olexiy (16.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2010, 21:04 #1492487   #182
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

а я бачу тут іншу ситуацію: кожеш мислить зі своєї гори. Як немає авто/чи вазгалі прав - то і лізе з-за маршрутки під колеса, і голову не поверне, коли виходить на дорогу...і монтіровкою буде бите любе авто, яке (на його думку) не правильно припарковане....

Ще така ж тема є про захисників собак, де поки когось не покусають (або з його родичів) - то ті дуже гресно захищають дворняг....але потім думка різко змінюється


Я не говорю, що треба паркуватися/їздити як хотіти. Є правила, і їх потрібно виконувати. Але іншоли краще чуть-чуть створити пішоходу перешкоду, ніж створювати зайву тягучку в час заторів
Nobel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
matros_ua (14.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2010, 21:10 #1492500   #183
saymon
Guest
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Само собою, ситуації різні бувають, але мова іде про систематичність і про те що деяким індивідумам влом 10 метрів пройтися пішки, і вони паркуються заважаючи іншим, та ще й кажуть що будуть так і надалі робити, бо їм на всіх плювати.
 
Подякував(ла):
PRO100parfum (05.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2010, 21:13 #1492504   #184
PRO100parfum
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Толку з того ДАІ, якщо сержантик чи навіть візьмем офіцерський склад, а-ля "старлей" не підійде до Mercedes-Benz G 500 чи Крузера, він просто обійде його стороною, так як зірочка важніше.
Ось тому появились такі люди. Нехай вони незаконно вчиняють, але й ті, що паркуються, порушуючи ПДР, також незаконно чинять.

ПДР одні для всіх, але є особи, які хочуть показати, що вони вище цього закону. Їхні здобутки в бізнесі, політиці і так далі, це добре, молодці, що можуть позволити собі таке авто (я про тих, хто хоча б на 50-60 % чесно намагається заробляти), але ПДР потрібно дотримуватись.

Звичайно, є таке, що важкувато припаркуватись, щоб не нарушити, проте дуже багато такого, що просто де їхав, там і став! Це вже хамство.

Я, наприклад, якщо їду в місце, де значний рух і мало місця припаркуватись, думаю наперед куди ж я поставлю авто.
Якщо знаю, що треба по декількох точках центру пройтись, то ставлю авто в одному місці, а далі вже пройдусь по цих точках і не "таскаю" авто за собою кожних 300-500м.

Так й ноги розімнуться+ нерви збережу!

Будьте людьми і люди будуть до Вас ставитись по-людьськи.
PRO100parfum зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KUCHERATOR (22.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2010, 21:15 #1492510   #185
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

планування мысця стоянки -це добре в знайомому місті (сам так роблю), але коли приїжджаєш в чуже місто....не знаючи міста, мусиш дивитися за заниканими знаками, за дорожньою обстановкою...то іншоли і приходиться десь прижатися (щоб і не під знаком, і по мінімуму заважати іншим)...

не так вже і багато в нас G500 ы крузерыв....багато порушують самі звичайні авто, так що ДАІ є все-таки дієвим
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2010, 21:20 #1492514   #186
scorpik
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
. Але іншоли краще чуть-чуть створити пішоходу перешкоду, ніж створювати зайву тягучку в час заторів
зря ти це написав!
я хоч і автомобіліст, але часто хожу пішки і якраз за такі чут-чуть перешкоди готовий по кабіні надавати
scorpik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2010, 21:28 #1492529   #187
PRO100parfum
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
планування мысця стоянки -це добре в знайомому місті (сам так роблю), але коли приїжджаєш в чуже місто....не знаючи міста, мусиш дивитися за заниканими знаками, за дорожньою обстановкою...то іншоли і приходиться десь прижатися (щоб і не під знаком, і по мінімуму заважати іншим)...

не так вже і багато в нас G500 ы крузерыв....багато порушують самі звичайні авто, так що ДАІ є все-таки дієвим
Ну в нас S -клас (три поколіня) дуже часто видно, напевно нова мода , BMW 7 хватає, про Тойот я вже мовчу. Чесно сказати, автопарк Тернополя не такий вже й слабенький, як для міста, з таким числом мешканців і такою інфраструктурою. Звичайно, й прості авто паркують так, деяким ДАІ все ж пояснює, але, судячи з того, що кожного Божого дня можна спостерігати повно авто, які припарковані абияк, їм недоходить.

Я говорив про місто Тернопіль, так як переважна більшість "криво" припаркованих авто, саме тернопільські. Чуже місто, це вже інша тема, там важче, але все ж планувати можна і потрібно.
PRO100parfum зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2010, 21:28 #1492530   #188
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

так і я ходжу пішки, але мені не влом обійти припарковане авто...чи проблема, що мені не залишили для проходу 2 метри, а приміром 1м ????
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2010, 21:30 #1492537   #189
scorpik
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
так і я ходжу пішки, але мені не влом обійти припарковане авто...чи проблема, що мені не залишили для проходу 2 метри, а приміром 1м ????
так, проблема, особливо коли я йду з коляскою або в руках пакети. Я ж на проїжджій частині потеревеняти зі знайомою не стаю
scorpik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2010, 07:42 #1492738   #190
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
Але іншоли краще чуть-чуть створити пішоходу перешкоду, ніж створювати зайву тягучку в час заторів
Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
зря ти це написав!
я хоч і автомобіліст, але часто хожу пішки і якраз за такі чут-чуть перешкоди готовий по кабіні надават
Nobel усе правильно написав. Мені, як пішоходу, значно легше обійти авто і колясок шириною 2 метри ще не зустрічав. Десь вище писалось про паркування директора автошколи, так от: якби усі так паркувались, то й заторів менше б було. Пішоходам для проходу місця достатньо і смугу не займає. У нас немає ідеально створених умов для водіїв і пішоходів. Окрім того, рано чи пізно пішохід скористається послугами таксі/маршрутки(особливо, коли дуже спішить) і побачить, що затор - це не дуже добре. Тому потрібно шукати середину. Правила -це добре, але ми їздимо/ходимо по дорогах.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякували 3:
matros_ua (14.12.2011), Nobel (06.11.2010), Romko_7 (06.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2010, 07:49 #1492740   #191
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
місто в нас мале...потім їх би всіх повичисляли...і ніж під ребро...і правильно б зробили...

ти дивися, взялися вони як...сильно борзі, треба кров спустити, щоб запал до херні пропав
...сматрі, нє абламі пєро
аб ета камєнноє сєрце...
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2010, 22:42 #1501100   #192
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Вне закона
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2010, 22:50 #1501109   #193
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Вне закона
Там ше місця на тротуарі біля трьох метрів.Хай краще так стоїть чим шоб потім його минали і було фіг зна шо на дорозі.А знак то фігня.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2010, 00:19 #1501163   #194
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

RFPF
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 16.11.2010, 09:16 #1501298   #195
Punisher-x3m
Нерпа.
 
Аватар для Punisher-x3m
Angry Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Вне закона
Вижу её практически каждый день...
Punisher-x3m зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2010, 11:26 #1501414   #196
saymon
Guest
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Вне закона
Часто там стоїть, мабуть має якесь відношення до церкви. Деколи ще мєрін там само припаркований буває.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2010, 11:32 #1501419   #197
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Часто там стоїть, мабуть має якесь відношення до церкви. Деколи ще мєрін там само припаркований буває.
ті,хто має відношення до церкви паркуються в дворі церкви.

а то напевно якась власниця магазинчику...
barvik777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2010, 13:21 #1501507   #198
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від barvik777 Переглянути допис
ті,хто має відношення до церкви паркуються в дворі церкви.

а то напевно якась власниця магазинчику...
....власниця ювелірного магазинчику, раніше стояла повністю на тротуарі тепер тільки половиною
Nick. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2010, 13:50 #1501533   #199
Ziro4ka
 
Аватар для Ziro4ka
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Так як паркуються в Хмельницьку біля базару їхнього, напевне не паркуються більше ніде
Ziro4ka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2010, 14:13 #1501553   #200
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Давніше уже припаркувалась біля нашого магазину одна панянка (часу не було як викласти)! І вроді би нічого але ж вона майже загородила проїзд з 2х вулиць!
Фотодокази та схему навів!
Якщо чесно не дуже вона і сильно загороджувала виїзди але при певних ситуаціях водії затруднялись виїхати на головну! Хоча по другу сторону дороги місця було море! І ніхто б не згадував нашу панянку незлим тихим словом





Ось так паркуються представниці красивої половини людства! )))
(з етичних міркувань номерний знак приховано!!!)

Востаннє редагував ANRY: 16.11.2010 о 15:19.
ANRY зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nick. (16.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:25.