Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone

Game Zone Місце зустрічі затятих геймерів-профі та усіх любителів сучасних комп'ютерних забавок.


Проблема з Origin на ISP Воля

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.11.2013, 23:11 #2295197   #1
tifosi
Типово Проблема з Origin на ISP Воля

Користуюся Steam i Origin. Раніше був інтернет від Київстар і все було добре. Але переїхав на іншу адресу і підключився до Волі (Київстару в домі нема). І в мене перестав працювати Origin - постійно видає помилку "Online login is currently unavailable". Але так як нічого цікавого не було я тим не переймався - думав проблеми в настройках (якраз оновив залізо і відповідно поставив новий Windows). Але купив недавно ліцензійний Battlefield 4 (віддав 300 грн), а Origin так і не працює. Почав шукати в чому проблема, все перепробував - нічого не помогло. На офіційному форумі сказали що проблема може бути і в провайдері. Вирішив перевірити. Перевіряв від батьків і навіть на роботі (там і там тоже Воля) - Origin ніде не логіниться. Подзвонив на тех. службу Волі - переключили на якогось адміна - він сказав що дійсно є такі пріколи, треба відкрити порти, але роблять це тільки по письмовій заяві. Поїхав, написав, почекав 2 дня - нічого. Подзвонив - вони на мороз. Втирають що всі порти по замовчуванню відкриті, я видумаю, все у них працює. Дзвонив вже декілька разів, різні консультанти, але суть та сама - я дурний, ніхто мені нічого не казав.
В когось є Інтернет від Волі і працюючий Origin. Бо я вже не знаю кому вірити. І якщо то дійсно Воля, то як їх заставити повідкривати ті порти (по ходу 1080 TCP порт, наскільки вичитав на форумах). Бо від них ще і кабельне і крім цього моменту загалом їхніми послугами задоволений. Так що відключатися неохота, але і в Battlefield 4 хочеться пограти.
tifosi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2013, 23:29 #2295201   #2
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Проблема з Origin на ISP Воля

Така сама проблема. З 30 жовтня по 2 листопада оріджін не працював, потім попрацював 2 дні, а сьогодні знову не конектиться.

Можете навіть не пробувати щось шаманити чи переставляти віндовс, не допоможе.

Воля сказала, що вони нічого не можуть зробити бо їх хтось блокує за межами країни.

Якщо зробити трасіровку то буде чітко видно, що хтось блокує шлях до оріджіна в європі чи десь далі.

Взагалі такая проблема масова, і не тільки у нашій країні, вже більше пів року.
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2013, 23:33 #2295204   #3
tifosi
Типово Відповідь: Проблема з Origin на ISP Воля

Трасіровка тоже не проходить. Але чому на інших провайдерах все гуд?
tifosi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2013, 05:37 #2295216   #4
Erleke
Кавайна няка
 
Аватар для Erleke
Типово Відповідь: Проблема з Origin на ISP Воля

Цитата Але чому на інших провайдерах все гуд?
Бо вони не воля
Erleke зараз поза форумом  
Подякували 3:
ColdMineR (06.11.2013), Ektalion (06.11.2013), mr.psiho (05.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2013, 20:58 #2296236   #5
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Проблема з Origin на ISP Воля

Минуло 7 днів, з них тільки два дні нормальної роботи оріджіна. Тех підтримка провайдера говорить одне і те саме "це проблема зі сторони EA тому рішайте її самі". Будемо прощатися з волею.
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2013, 21:48 #2297278   #6
tifosi
Типово Відповідь: Проблема з Origin на ISP Воля

В мене від Волі і нет, і кабельне. Кабельне в будинку тільки від Волі, нет ще є від Колумбуса, але окремо значно дорожче. Поки граю через VPN з сайту Hideme.ru. Граю через польські сервери, пінг вроді норм.
tifosi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2013, 07:08 #2298414   #7
dazzLe
 
Аватар для dazzLe
Типово Відповідь: Проблема з Origin на ISP Воля

Мав також проблеми з оріджін. Мучився з цим майже місяць, все перепробував, розмовляв з провайдером (воля), шаманив з портами і тд. (Не логінилось навіть на origin.com) - нічого не допомогло. Прийшлось змінити провайдера, зараз все без проблем.
dazzLe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2013, 15:25 #2298684   #8
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Проблема з Origin на ISP Воля

Підключився до колумбуса і маю спокій. Воля такая воля. З одеко/ділайнсом все було ок.
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:30.