Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Порадьте хорошого окуліста

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.09.2016, 19:16 #2654011   #1
bendi6
Активний учасник
Типово Порадьте хорошого окуліста

доброго дня, порадьте хорошого околіста, може хтось знає,хочу трохи підтягнути зір походити на якісь вправи але не знаю до кого звернутися
bendi6 зараз поза форумом  
Старий 18.09.2016, 19:54 #2654018   #2
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: відновлення зору

садочок для слабозрячих на БАМі або санаторій "Барвінок" с. Мшанець

п.с. сам маю проблеми з зором...звісно все індивідуальне, але якщо є серйозні проблеми..то чуда чекати не варто. А от вітаміни для очей нікому не завадять..а ще добре заморожена чорниця протягом року
Nobel зараз поза форумом  
Старий 28.11.2016, 13:21 #2665966   #3
FierNataS
Учасник
 
Аватар для FierNataS
Типово Відповідь: відновлення зору

Якщо Ви вже замислились про збереження зору - це вже гарно.
Можу поділитись своїм досвідом.

Сразу кажу, якщо Ви самі на візьметесь за себе - жоден лікар не допоможе.
Кілька порад:
- їсти моркву та чорницю;
- якщо працюєто за компом - хочаб вдома встанвіть нормальний монітор, відкалібруйте колір, яркість, контраст, встановіть його правильно по висоті;
- потрібно чередувати різні види робот - таблиці-картинки; відео-тексти;
- все, що можливо роздрукувати - роздруковуйте, і працюте із бумагою;
- поки програма виконує операції - відволікіться і подовіться у вікно, зробіть кілька простих вправ - подивіться на далекі об`єкти (небо, хмари) та близькі (крапля на вікні);
- ввечорі, коли відпочиваєте, частіше дивиться за зірки;
- пошукайте в інтернеті - є спеціальні вправи для зарядки очей;
- "перекури" (невеличкі перерви) корисні. Іноді потрібно встати та відірватись від монітору;
- коли працюєте за комп`ютером вночі - вмткайте світло;
- сходіть до офтальмолога;
- якщо офтальмолог порадив лінзи (окуляри) - не зволікайте (можна замовити тут ). Придбайте і користуйтесь. Якщо порадив операцію - сходіть ще до 2 офтальмологів та проконсультуйтесь щодо її потрібності.
І останнє. Жодна робота або хоббі не варті загубленого зору.
FierNataS зараз поза форумом  
Старий 28.11.2016, 16:29 #2665993   #4
Neiro
Учасник
 
Аватар для Neiro
Типово Відповідь: відновлення зору

Насправді, підійде будь-який комплекс вправ для очей, який знайдете в інтернеті. Головне, виконувати його регулярно. І пити вітаміни, хоча б аптечні, бо чорниці на всю зиму наморозити буде важко.
А щодо лікаря, то я в оптиці перевіряла, перед тим як замовляти окуляри - в багатьох оптиках це безкоштовна процедура. І перевіряють набагато краще, ніж в поліклініці, це я вам з власного досвіду кажу.
Neiro зараз поза форумом  
Старий 30.11.2016, 13:00 #2666209   #5
VanesaD
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте хорошого окуліста

Рекомендую Ольхову Ольгу Василівну, працює в кабінеті "Новий погляд", дуже відповідально ставиться і справді допомагає у вирішенні проблеми. Дуже їй вдячна за лікування.

Додано через 50 секунд
Цитата
Допис від VanesaD Переглянути допис
Рекомендую Ольхову Ольгу Василівну, працює в кабінеті "Новий погляд", щоправда у Львові, але дуже відповідально ставиться і справді допомагає у вирішенні проблеми. Дуже їй вдячна за лікування.

Востаннє редагував VanesaD: 30.11.2016 о 13:00. Причина: Пізніше додано
VanesaD зараз поза форумом  
Старий 11.12.2016, 13:24 #2667873   #6
montana
Banned
Типово Відповідь: Порадьте хорошого окуліста

Цитата
Допис від bendi6 Переглянути допис
доброго дня, порадьте хорошого околіста, може хтось знає,хочу трохи підтягнути зір походити на якісь вправи але не знаю до кого звернутися
В принципе вам уже посоветовали достаточно контактов. Могу порекомендовать еще по корректирующим средствам такое место как http://www.linza.com.ua/multifocal где можно приобрести линзы, аксессуары и не только. А вы уже были на приеме у окулиста и какой диагноз у вас? На сколько нужно скорректировать зрение, близорукость или дальнозоркость? Я так понимаю, что у вас не такой уж и плохой случай со зрением но все же интересно понимать какая именно проблема у вас.
montana зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Nobel (11.12.2016)
Старий 02.07.2017, 16:13 #2698024   #7
bendi6
Активний учасник
Типово Відповідь: Порадьте хорошого окуліста

Привіт! що ви думаєте про корекцію зору через лазерну операцію? можливо хтось робив чи знайомі? дякую за любі поради))
bendi6 зараз поза форумом  
Старий 06.07.2017, 20:21 #2698446   #8
Aндрійко
Типово Відповідь: Порадьте хорошого окуліста

Цитата
Допис від bendi6 Переглянути допис
Привіт! що ви думаєте про корекцію зору через лазерну операцію? можливо хтось робив чи знайомі? дякую за любі поради))
2 місяці тому провіряв зір в німецького окуліста. Хотів взяти собі сильніші лінзи під мій зір.
Також питав за лазерну корекцію, лікар сказав що її друзі робили корекцію і з часом зір всерівно портився, тому краще носити лінзи або ще краще окуляри але я люблю і ношу лінзи)
Aндрійко зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:42.