Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини


Породи собак

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.11.2014, 22:27 #2478978   #1
Alita
Активний учасник
 
Аватар для Alita
Типово Породи собак

Порід собак є дуже багато. І вони всі різні.
Часто люди, заводячи собаку, звертають увагу лише на милу мордаху. І не враховують, що рушниковухий спаніельчик є мисливцем, кругленький мопсик хропить, куцомордий боксерчик слюнявиться і т.д і т.п. в такому ж дусі.
Я веду до того, що перш ніж вибрати собаку ( особливо для квартири) треба вивчити всі її особливості.
Пропоную власникам породистих собак дати відгуки про неї. І згадати не тільки плюси, але й мінуси ( на їхню думку) саме цієї породи, аргументуючи їх.
Зараз в моду увійшли йорки. Та від багатьох чула скарги, що трохи вони істеричні, гавкають поночах. Я б задумалась, вибираючи це чудо.
Alita зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2014, 23:12 #2478992   #2
lesjok
Типово Відповідь: Породи собак

В мене золотистий ретрівер. Живе в приватному будинку в мами. Дуже дружелюбний, любить людей, особливо дітей. Більшість час живе в вольєрі, але і багато гуляє, в будинку не любить довго бути, та й я не заохочую, бо шерсті купа. З недоліків: по молодості полював на домашню птицю (все таки ретрівер), не душив, тільки ловив і носив живими курей в зубах. А ще любить рити траншеї, от це для мене дивно.
lesjok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2014, 23:43 #2478993   #3
ScottishAngel
Активний учасник
 
Аватар для ScottishAngel
Типово Відповідь: Породи собак

Шотландський тер"єр. Живе в квартирі, на дивані, на вікні, може і в будинку і надворі навіть в теплу пору року, коротше будь-де, тільки аби з господарем. Дуже кумедна собакенція, має гарну міміку, вміє "говорити" вухами і хвостом. Дарма не гавкає, але разом з тим любить поговорити. Дуже орієнтований на господаря і сім"ю. Має кумедну і мультяшну зовнішність, компактні розміри, хороше здоров"я і досить витривалий Готовий всюди супроводжувати господаря, досить гарно поводить себе в громадський місцях і в транспорті. Дещо самовпевнений і вважає себе дуже великою, сильною і страшною собакою. З недоліків агресивність до інших собачих самців, особливо до бродячих, певний собачий "нацизм", більшість скотчів не дуже лояльні до чужих дітей, чужих котів і іншої чужої живності. Полює на все що бачить, особливо на мишок, хом"ячків, кроликів, коли нема того то на курей і папуг. Риє нори і ямки, навіть на грядці чи свіженькому газоні. Потребує регулярного трімінгу для підтримання шерсті в належному вигляді і ретельного вичісування з шерсті після прогулянки гілочок і реп"яхів, миття пуза і лап від бруду, або гуляння в комбінезонах.
Ну і от такий вигляд самої собачки:
ScottishAngel зараз поза форумом  
Подякували 3:
ats295 (03.02.2016), Jane Doe (29.11.2014), nadusha (29.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2014, 02:49 #2479018   #4
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Породи собак

в мене був боксер. вірнішого друга годі уявити. досить ревнива собака. його аж передьоргувало коли хтось обнімав мене. якщо б почала кричати, то б ринувся захищати поваливши нападника на землю і зловивши за шию. абсолютно не агресивний на нейтральні території, як до людей так і до тварин. на мєлких взагалі не звертав уваги, як вони б не дзявкотіли. дуже при дуже розумний. для нього зрозуміле кожне слово і кожен рух. вірний . не піде за ласощами до чужого. надійний сторож . чистоплотний. не полізе в болото і не вступить в калюжу.
з мінусів коли залишався вдома, то нищив все що тільки міг. починаючи від шторів та закінчуючи паркетом. ось так він скучав. але для мене матеріальне було дрібницею. віддавав він набагато більше. слюнів не було. тільки коли чув приємні аромати.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 3:
Пантера (29.11.2014), Jane Doe (30.11.2014), nadusha (29.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2014, 10:35 #2479067   #5
gio
Активний учасник
Типово Відповідь: Породи собак

Китайська хохлата собака ( КХС)
Собака тільки для квартири. Лагідна, спокійна, дуже грайлива. Любить дітей та інших тварин. Дуже вірна, вибирає собі в сім"ї головного господаря, з іншими просто дружить)) Не алергічна!
Пухові собаки схожі на пуделя з шерстю болонки; голі з заростом - на маленьких конячок )))
Плюси: не навязчива, не виє вдома, коли залишається одна ( відразу влягається спати), легко вчиться на лоток, не потребує довгих і частих прогулянок ( в погано погоду можна завсім не гуляти), мало їсть, гарне здоров"я, компактна, не линяє.
Мінуси: трохи боязлива, у пухових собак шерсть потребує догляду ( шампуньки, бальзамки,стрижки, гребінчики, щіточки, бантики ), голих треба вдягати ( зимою, щоб не змерзли, літом, щоб не обгоріли на сонечку). В цуценячім віці трохи погризла нам тапки і дитячі іграшки ( треба, щоб вона мала свої іграшки).
У моєї пуховки на днях народилися цуценята, потім виставлю їхні фото.http://forum.te.ua/showthread.php?t=185836

Востаннє редагував gio: 29.11.2014 о 11:08.
gio зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jane Doe (30.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2014, 20:10 #2479227   #6
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Породи собак

В мене лабрадор-ретривер, або просто лабрадор. Палевий.
В першу чергу це дуже красива собака. Дивитися на її мордаху естетичне задоволення. Справжня Собака.
Дуже розумна, як писала Сніжок, розуміє все. Ви знаєте, що цю породу використовують як поводиря і помічника для інвалідів. Команди вже давно не віддаю, просто говорю, як з людиною. Лабрадори не виконують любу команду, вони її "обдумують". Якщо вівчарці віддати наказ, вона пригне з любої висоти, лабрадор обійде навколо. Будучи поводирями, вони мають оцінити загрозу для людини і тільки тоді виконати наказ.
Лабрадор, не зважаючи на свої розміри, НЕ ОХОРОНЕЦЬ. Може гавкати, але ніколи не нападе і не вкусить. Це собака - партнер, друг. Вона має бути біля людей. Не може жити в буді чи вольєрі на вулиці, буде страждати і від цього дуже міняється характер.
Дуже ігрива, рухлива, любить любі ігри, футбол це просто вау, відбире мяч в любого)))
До року обгризла всю квартиру, після року абсолютно ніякої шкоди, навіть не уявляю, що б вона зараз щось гризла. Напевно вистарчить, бо можу писати безкінечно.)
Мінуси: так як собака інтелектуальна, до року веде себе як всі підлітки, тому треба серйозно займатися, краще з спеціалістом.
Линяє, раз в півроку повно шерсті, правда кожен день пилосошу, тому в хаті чистота))
Любить багато їсти і поправлятися, тому треба не перегодовувати.
А... ще може трохи хропіти. От зараз в мене біля ноги відрубалася і похрапує солодко. Дуже люблю цю мордаху.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 3:
Jane Doe (30.11.2014), Sergyjko (15.05.2015), SNIZHOK (30.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2015, 15:51 #2493078   #7
Linysik
Учасник
Типово Відповідь: Породи собак

В мене живуть 2 американські кокери спаніелі.
Американський кокер спанієль — це собака середніх розмірів,витривала.
У справжнього американського кокера вуха посажені низько,є досить довгими.Зріст таких псів становить від 35 до 38 сантиметрів, вага від 8 до 13 кілограм.Одною із відмінностей американського кокера від англійського є коротка морда.
Шерсть у американського кокер-спанієля довга, шовковиста і густа.
Забарвлення шерсті може бути практично будь-яким, частіше за все, однотонний, але зустрічаються й інші варіанти, інколи можна виявити поєднання до трьох кольорів і їх відтінків у забарвленні.
Американських кокер-спанієлів відрізняє живий розум і кмітливість.
Це дуже рухливі й активні собаки, постійно знаходять всілякі розваги для себе. Їм чужий стан спокою, вони від природи цікаві. Завдяки своїй допитливості вони чудово піддаються дресируванню та сприймають навчальний процес як певну веселу гру. Віддані своєму хазяїну, готові на самопожертву. Доброзичливі і ласкаві, добре ладнають з дітьми, навіть з маленькими.
Доглядати за американським кокер-спанієлем досить складно, так як він є власником густої і довгої шерсті, яку необхідно постійно утримувати в належному стані, тим більше, якщо вихованець є частим учасником виставок.Розчісувати потрібно регулярно, тому що в зворотному випадку шерсть втратить свою шовковистість і безнадійно заплутається.





Linysik зараз поза форумом  
Подякували 3:
Alita (30.01.2015), Пантера (15.05.2015), nadusha (04.01.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2015, 22:22 #2541342   #8
gio
Активний учасник
Типово Відповідь: Породи собак

підніму тему
gio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2015, 14:52 #2541522   #9
OlgaAv
Учасник
Типово Відповідь: Породи собак

У мене живе чорний терєр, юніор. Велика малеча та велике щастя. Він худий, не може зробити, щоб гарно їв, але зараз вже вище за 77 см. Буду вдячна за поради, як зробити, щоб моє перебірливе щастячко набрало вагу.
OlgaAv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2015, 11:33 #2563739   #10
IrynaDnepr
Учасник
Типово Відповідь: Породи собак

А мені подобаються пті-брабансони:

вони маленькі, дуже вірні, і такі кумедні )) читала про них багато на форумах та сайтах, але купити й собі такого друга все ніяк не наважусь.. багато у відрядження треба їздити, а малого нема на кого залишати буде ((
IrynaDnepr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 17.08.2015, 13:42 #2568485   #11
Brokerman
Учасник
 
Аватар для Brokerman
Типово Відповідь: Породи собак

У мене була кавказька вівчарка, прожила 13 років.
Brokerman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2015, 10:55 #2601846   #12
Balu
Учасник
Типово Відповідь: Породи собак

В квартиру кавказкую вівчарку не заведеш)
Balu зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2016, 18:00 #2612490   #13
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Породи собак

Цитата:
Допис від Alita Переглянути допис
Зараз в моду увійшли йорки. Та від багатьох чула скарги, що трохи вони істеричні, гавкають поночах. Я б задумалась, вибираючи це чудо.
Так , як і всі малі породи йорки, тої, чихи є трохи істеричними, недосить стійка психіка, але то не всі є винятки... Було змалку чимало в мене порід, німці, боксери, доберман, пітбулі, дог, пекнеси, ірландський сетер, ротвейлер кошмарний пес, такса, дворняжки... Усі мають +і-. Зараз корс, найбільше подобається
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2016, 20:17 #2612535   #14
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Породи собак

Цитата:
Допис від Niusa Переглянути допис
Так , як і всі малі породи йорки, тої, чихи є трохи істеричними, недосить стійка психіка, але то не всі є винятки... Було змалку чимало в мене порід, німці, боксери, доберман, пітбулі, дог, пекнеси, ірландський сетер, ротвейлер кошмарний пес, такса, дворняжки... Усі мають +і-. Зараз корс, найбільше подобається
така велика кількість і вам ж не 150 років . що трапилось з собаками ??

в мене був російський кокер - Плуто, боксер - Роні, а зараз дворова - Джоя . і це практично ціле життя жила з собакою .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2016, 21:26 #2612578   #15
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Породи собак

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
така велика кількість і вам ж не 150 років . що трапилось з собаками ??

в мене був російський кокер - Плуто, боксер - Роні, а зараз дворова - Джоя . і це практично ціле життя жила з собакою .
Здрастє, вже на ви, мені менше 150 було по різному, кого знаходила, влаштовувала, дога з родословною забрала на птошиному у пияка, потім прилаштувала, решту купляла, но до року і так ставалось, що собак крали, здебільшого ввечері, по дурості дитячій дозволяла чужим гладити, от і росли добряки довірливі... Боксер здох....
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2016, 21:35 #2612583   #16
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Породи собак

Цитата:
Допис від Niusa Переглянути допис
Здрастє, вже на ви, мені менше 150 було по різному, кого знаходила, влаштовувала, дога з родословною забрала на птошиному у пияка, потім прилаштувала, решту купляла, но до року і так ставалось, що собак крали, здебільшого ввечері, по дурості дитячій дозволяла чужим гладити, от і росли добряки довірливі... Боксер здох....
та то я так для зв*язки слів )
ну незнаю, якийсь не фарт з тваринами, що перейшла така кількість і не від старості померли .
а що гладити чужим не можна ? я не прихильник відгороджувати собаку від спілкування з собаками ( це саме важливе ) і людьми .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2016, 22:23 #2612592   #17
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Породи собак

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
та то я так для зв*язки слів )
ну незнаю, якийсь не фарт з тваринами, що перейшла така кількість і не від старості померли .
а що гладити чужим не можна ? я не прихильник відгороджувати собаку від спілкування з собаками ( це саме важливе ) і людьми .
Ні померла боксериха... А я от противник, коли сторонні люди хочуть гладити, чи не дай Бог пригостити собаку якоюсь гадостю. З собаками спілкування потрібне, а от з чужими людьми ні. Я живу зараз в часному секторі і собака має бути ідеальним охоронцем, і добрим, слухняним другом для сімї. Для чого мені собака, яка радітиме кожному посторонньому, в якого на думці може бути не зовсім хороше, маю на увазі злодій, у нас часто сусідів обкрадають.
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2016, 00:07 #2613085   #18
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Породи собак

Цитата:
Допис від Niusa Переглянути допис
Ні померла боксериха... А я от противник, коли сторонні люди хочуть гладити, чи не дай Бог пригостити собаку якоюсь гадостю. З собаками спілкування потрібне, а от з чужими людьми ні. Я живу зараз в часному секторі і собака має бути ідеальним охоронцем, і добрим, слухняним другом для сімї. Для чого мені собака, яка радітиме кожному посторонньому, в якого на думці може бути не зовсім хороше, маю на увазі злодій, у нас часто сусідів обкрадають.
Зараз люди, які у свій час обмежили спілкування та не соціалізували собаку дуже шкудують. Бо по правді виростає відлюдок, який дуже любить сім*ю, але як поводись між людьми і як гратись з собаками поняття не має. Так і волочать їх вічно на повідках і з далеку вітаються, бо виходу нема.
Як на мене, то собака обов*язково має мати компанію і проводити спільно час риючи ямку чи перетягуючи палку. Навіть люди з часних секторів привозять в компанію своїх улюбленців, щоб трохи змалювати життя.
І до речі , собаки великі і могучі і виконують свої обов*язки в охороні. Потрібно відкривати всі грані, а не одну.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2016, 19:57 #2614012   #19
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Породи собак

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
Зараз люди, які у свій час обмежили спілкування та не соціалізували собаку дуже шкудують. Бо по правді виростає відлюдок, який дуже любить сім*ю, але як поводись між людьми і як гратись з собаками поняття не має. Так і волочать їх вічно на повідках і з далеку вітаються, бо виходу нема.
Як на мене, то собака обов*язково має мати компанію і проводити спільно час риючи ямку чи перетягуючи палку. Навіть люди з часних секторів привозять в компанію своїх улюбленців, щоб трохи змалювати життя.
І до речі , собаки великі і могучі і виконують свої обов*язки в охороні. Потрібно відкривати всі грані, а не одну.
Я з тобою згідна на вмі 1000% живучи в місті, гуляючи з собакою в людних місцях, так і має бути, но я трохи не про те. Як жила в Тернополі, так і було, но не зараз. Мене цілком влаштовує звір відлюдник, який повністю керований і безпечний до моїх діток. Соціалізовану собаку крали з двору двідчі, останнього разу ледь не дістала в чоло в прямому сенсі, після чого нафіг продала ту соціалізовану собаку. Моя стара корсяка не соціалізована, но повністю навчена правил поведінки в сім ї, командам. Вчила після року, тоді і купила її. Двідчі злодія затримувала в дворі, а в місті спокійно себе поводить нейтрально до людей і собак. з собаками ладить, грається... Но я не збираюсь возити по місті , гуляти і т д.В мене райончик не є спокійним, в осінньо- зимовий час блищі сусіди метрів 300-400 . Шваль щоденно шарить попід плоти, ті сусіди, які не живуть тут, обкрадені часто. Усіх друзів собака знає, спиймає позетивно, я противник, щоб незнайомі, без мого відома і дозволу ідучи попри браму пригощали, гладили собаку. Та ніодному господарю не сподобається таке, от уяви ідеш ти собі гуляєш, собака відбігла, а там іде собі хлопака, виймав з кишені щос, кинув і тихенько пішов далі...Чи просто сусіди тащать і кидають в тіхаря всякі обїдки, кістки курячі твоїй собаці, ось про що я. Я ж не кажу запирати і не дозволяти погладити пса, но коли то твої знацомі прийшли, а не просто проходящий вуйко, в якого фіг зна що на умі...

Востаннє редагував Niusa: 10.02.2016 о 09:09.
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2016, 10:15 #2635367   #20
KYMKYNS
Учасник
Типово Відповідь: Породи собак

Яку мені би придбати породу собак, зайшов на сайт, а їх там стільки, що очі розбігаються. У когось є бигль? Схильний її взяти.

KYMKYNS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:14.