Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Результати опитування: Кращий тренажерний зал Тернополя (ціна+якість)
Текстильник 105 27.78%
Алігатор 31 8.20%
Атлет 12 3.17%
Аякс 7 1.85%
Gold Gym 36 9.52%
Лас Вегас 1 0.26%
Олімп 22 5.82%
Раяна 9 2.38%
Ринг 9 2.38%
Сатурн 21 5.56%
Вдома 125 33.07%
Голосували: 378. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Кращий тренажерний зал Тернополя

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.11.2014, 22:50 #2469275   #681
Rockgorn
 
Аватар для Rockgorn
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Цитата
Допис від Strimer Переглянути допис
Поясню вам по логічному , несмердить потом це означає, що в залі працює на всі 100% хороше кондиціювання повітря , стоїть 3 витяжки, принаймні ті що я нарахував, це значть що неекономлять на електро енергії а значить піклуються про клієнта та пристиж закладу і недарма вот це і тішить. Томущо на власному досвіді був 2 залах ентра міста в обох відкривають вікна і неодноразово чув скарги і на собі відчув що таке коли продує насквозь ще й коли ти розігрітий.
Якщо зал заповнений на максимум, то ніякі витяжки чи кондиціонери не допомагають. У свої юні літа я тренувався в СК "Текстильник", де також є кондиціонери (якщо не помиляюся, то два). Більше того, кондиціонер працює на базі фреону, що я дуже шкідливим, особливо при інтенсивному диханні, що характерно для спортивного залу.
Торкаючись теми поту, скажу наступне: якщо людина тренується інтенсивно навіть протягом десяти хвилин, то її вже заливає, а ще через півгодини будуть перші прояви специфічного запаху і ніякі витяжки його не утилізують (хіба-що разом з тою людиною).
Rockgorn зараз поза форумом  
Старий 06.11.2014, 18:54 #2469659   #682
Strimer
Учасник
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

як би там небуло ходив я в 4 зали ы всюда ваняло чи через конд.хи слабі чи через толпу арабів з неграма але почавши ходити в драйв запаху я того нечую вже принаймні тіки в роздягалці .і народу там чи мало займається.можливо через розмір і відсутність стіл але мій вибір впав на цей зал хоч і добератись недуже зручно до нього.
Strimer зараз поза форумом  
Старий 07.11.2014, 16:39 #2470104   #683
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Хтось ходить в Адреналін?
як там?
Sasha зараз поза форумом  
Старий 15.11.2014, 21:12 #2473908   #684
lapatus
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
Дякую за відгук!

Насправді, більшість людей, що ходять в тренажерні зали, не задумуються над тим, яку перспективу може дати їм той чи інший спортклуб, який досвід роботи інструкторів, чи здатні вони підготувати спортсмена до рівня хоча б розрядника з будь-якого силового виду спорту, не говорячи вже про КМС і МС. Звичайно, зовнішній вигляд приміщення і тренажерів в спортклубі, який працює 4-5 років, не може бути таким же красивим, як в тому, що нещодавно відкрився, тому, в першу чергу, новачки кидаються на нововідкриті зали або ті, що ближче знаходяться, після чого (внаслідок некомпетентності інструкторів або повного ігнорування ними), в переважній більшості, взагалі зневірюються у заняттях на в спортзалах.

Для прикладу, на бамі найкращий результат може дати зал Олімп в приміщенні 23 школи, завдяки досвіду тренера і постійній участі учасників спортклубу в змаганнях з силових видів спорту. Незважаючи на це, популярні зовсім інші заклади - в ТРЦ Ювілейному, Текстильник (сам колись в Жені тренувався) і т.д., де завжди море "підсніжників" школярів і студентів.
Ну якщо така тема, то вставлю і свої 5 копійок, чисто субєктивно.
Я особисто лише за високі спортивні досягнення, і мене дуже тішить наявність вихованців КМС чи МС з жимів, ліфтингу в принипі, важкої атлетики і т.п. І те, що вони виходять не з спеціалізованих клубів, а зі звичайних тренажерних залів, свідчить про хорошу роботу інструкторів тренажерних залів. АЛЕ. Ну без образ, звичайно, я нікого не маю на увазі, якщо я не помиляюся тренажерний зал - це місце в першу чергу призначене для розвитку мязів, симетрії тіла, балансу мускулатури. Бодібілдінг ніби називається.
Хто останній раз бачив натурального спортсмена білдера з хорошим рельєфом і пропорціями мязів? Мало хто слідкує, щоб клієнт не нажирав масудо 100 кг і ходив як жирний кабан. Або дають клієнту того недоробленого Макроберта з тими динозаврами, пацани запливають салом і рвуть сухожилля, і т.п. Або дають програми з якогось гібридного боділіфтингу. Главне шоб масу набирав. Тупо, вибачте. Або програми для розвитку жимів лежачи, станової тяги і т.п. І ці тупі лозунги - спочатку маса потім рельєф. А потім - нема кого на змагання по бодібілдінгу виставити, ну хоча б жим лежачи нормальний, по ліфту хай себе покаже і гордиться цим.
Я це до чого. Ну не можна говорити про найкращий чи найгірший результат від тренувань в тому чи іншому залі, лиш тому, що там хтось своїх вихованців має по жиму чи по чому.
Більшість в тренажерний зал йдуть за фігурою, красивою і мускулистою як би там не було. Таких 99% або більше. А може, якщо вони не вміють по-іншому тренувати/тренуватися, тому і розвивають лише силу. Та я після року тренувань на турніках фізично краще виглядав ніж деякі КМС по жиму на 140 кг. По мязах звичайно, по симетрії.
Тому, моя думка, весь цей ліфтинг до тренажерного залу відношення має мало. В тренажерному залі розвивати повинні в першу чергу - обєми і симетрію мязів, естетичні форми і їх рельєф, далі вже силову витривалість, загальну витривалість, метаболізм, сила і т п. Так що, не по таких параметрах вибирають зали друзі, далеко не по таких!
Вот, виговорився трохи
lapatus зараз поза форумом  
Старий 15.11.2014, 21:24 #2473911   #685
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Цитата
Допис від lapatus Переглянути допис
Ну якщо така тема, то вставлю і свої 5 копійок, чисто субєктивно.
Я особисто лише за високі спортивні досягнення, і мене дуже тішить наявність вихованців КМС чи МС з жимів, ліфтингу в принипі, важкої атлетики і т.п. І те, що вони виходять не з спеціалізованих клубів, а зі звичайних тренажерних залів, свідчить про хорошу роботу інструкторів тренажерних залів. АЛЕ. Ну без образ, звичайно, я нікого не маю на увазі, якщо я не помиляюся тренажерний зал - це місце в першу чергу призначене для розвитку мязів, симетрії тіла, балансу мускулатури. Бодібілдінг ніби називається.
Хто останній раз бачив натурального спортсмена білдера з хорошим рельєфом і пропорціями мязів? Мало хто слідкує, щоб клієнт не нажирав масудо 100 кг і ходив як жирний кабан. Або дають клієнту того недоробленого Макроберта з тими динозаврами, пацани запливають салом і рвуть сухожилля, і т.п. Або дають програми з якогось гібридного боділіфтингу. Главне шоб масу набирав. Тупо, вибачте. Або програми для розвитку жимів лежачи, станової тяги і т.п. І ці тупі лозунги - спочатку маса потім рельєф. А потім - нема кого на змагання по бодібілдінгу виставити, ну хоча б жим лежачи нормальний, по ліфту хай себе покаже і гордиться цим.
Я це до чого. Ну не можна говорити про найкращий чи найгірший результат від тренувань в тому чи іншому залі, лиш тому, що там хтось своїх вихованців має по жиму чи по чому.
Більшість в тренажерний зал йдуть за фігурою, красивою і мускулистою як би там не було. Таких 99% або більше. А може, якщо вони не вміють по-іншому тренувати/тренуватися, тому і розвивають лише силу. Та я після року тренувань на турніках фізично краще виглядав ніж деякі КМС по жиму на 140 кг. По мязах звичайно, по симетрії.
Тому, моя думка, весь цей ліфтинг до тренажерного залу відношення має мало. В тренажерному залі розвивати повинні в першу чергу - обєми і симетрію мязів, естетичні форми і їх рельєф, далі вже силову витривалість, загальну витривалість, метаболізм, сила і т п. Так що, не по таких параметрах вибирають зали друзі, далеко не по таких!
Вот, виговорився трохи
Дякую за думку (хоч і хибну).
Загалом було цікаво почути точку зору далекого від спорту турнікмена
Одразу видно, що письменник не тренувався в нашому тренажерному залі.

Для початку, хотілося б побачити людину (або, краще - її вихованців), яка дає настільки кардинальні поради (впевнений - із власного досвіду) і піддає критиці естетичність тілобудови вихованців нашого спортклубу згідно виключно власної фантазії.

Друге: критика програм тренування. Звідки такий маразм може взятися в голові нормальної людини? Чи ти бачив від нас якісь лозунги?

Третє: якщо не в тренажерному залі розвивати силу і силову витривалість, то де? На перекладині?

Четверте: якщо не за рівнем кваліфікованості інструкторів, то за якими параметрами варто обирати тренажерний зал?
 
Старий 15.11.2014, 22:00 #2473927   #686
lapatus
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
Дякую за думку (хоч і хибну).
Загалом було цікаво почути точку зору далекого від спорту турнікмена
Одразу видно, що письменник не тренувався в нашому тренажерному залі.

Для початку, хотілося б побачити людину (або, краще - її вихованців), яка дає настільки кардинальні поради (впевнений - із власного досвіду) і піддає критиці естетичність тілобудови вихованців нашого спортклубу згідно виключно власної фантазії.

Друге: критика програм тренування. Звідки такий маразм може взятися в голові нормальної людини? Чи ти бачив від нас якісь лозунги?

Третє: якщо не в тренажерному залі розвивати силу і силову витривалість, то де? На перекладині?

Четверте: якщо не за рівнем кваліфікованості інструкторів, то за якими параметрами варто обирати тренажерний зал?
Ну я ж писав - не сприймайте особисто, нікого не мав на увазі особисто. Пишу те що бачу загалом по залах. Але на критику як правило відповідаю. Ні ваших лозунгів я не цитував, і не мав на увазі що ви тренуєте особисто чи ваш зал так тренує. До нього мені в принципі далеко по дорозі. Як розумію оця писанина Ваша - спроба мене культурно образити, лиш не знаю за що. Прочитайте уважно мій текст ще раз. Нікого, тим більше вас я не зачепив словами. А хіба що процитував - то з необережності ну і щоб було видно - з якого поста вийшла моя думка.


І не треба обзивати мене турнікменом. Я не збирався нічим хвалитися. Так, я рік був на турніках, залишив через рік, пішов в Текстильник до Жені. 12 років до нього ходив, вже 4 роки тренуюся в іншому залі. Десь до 17 років стажу в тренажерному залі загалом без перерв. Набирав масу до 117 кг без хімії правда з жиром. Потім сушився теж без хімії (ніколи не приймав) на 30 кг схуд 1 раз, потім знов набрав, і знов 23 кг скинув.
Показники станова класика робочий 202,5 кг робочий 2*5, жим 120 кг робочий, мертва тяга 170 робочий, присід 150 кг (слабо йде щось як і жим власне). Знову - я не до того щоб хвалитися, а до того - що не турнікмен, багаж знань у мене не начитаний по книгах, а практичний.

Далі, оце ваше "піддає критиці естетичність тілобудови вихованців нашого спортклубу згідно виключно власної фантазії"? Ну де Ви бачили що я писав хоть слово про Гладіатор? Чи якийсь інший клуб? Чи особисто про Ваших вихованців?
Перепрошую ну можу і я почати ображати але нащо? Ми цивілізовані люди і вам варто вибачитися, тим більше як власнику закладу. Не все крутиться навколо Вас.
Читайте тексти, а тоді робіть висновки. Я про проблематику БІЛЬШОСТІ клубів Тернополя, і не тільки Тернополя. Літератури нормальної нема. Хоча є в принципі, але писати не буду, ще скажуть що рекламіст, або знов хтось образиться.
lapatus зараз поза форумом  
Подякували 3:
hunter07 (20.11.2014), MrDem (15.11.2014), Prescout (20.11.2014)
Старий 16.11.2014, 07:29 #2474003   #687
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Цитата
Допис від lapatus Переглянути допис
Ну я ж писав - не сприймайте особисто, нікого не мав на увазі особисто.
В такому випадку не потрібно використовувати цитування. А то виглядає збоку досить пряме звернення, а не "проблема більшості стихійних клубів на прикладі Текстильника і ще одного залу".
 
Старий 05.12.2014, 07:52 #2481621   #688
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Alpha_Draconis, відвів для залу Гладіатор окрему тему.
StealZ зараз поза форумом  
Старий 03.03.2015, 14:47 #2517083   #689
Ігорич
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Доброго дня, не підскажете, на Новому світі є спортзал?
Ігорич зараз поза форумом  
Старий 03.03.2015, 15:05 #2517096   #690
Сєрж
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Сам ходив в Гладіатор, Алігатор( досі ходжу) і ще ходжу в Айрон. На мою думку самий кращий є Айрон, друге місце ділить Гладіатор та Алігатор. В Алігаторі більше кардіо станків.є басейн і сауна, хоча б не сказав що зал дуже хороший.
П.С яка різниця який зал, хочеш накачатись то і накачаєшся в самому не пафосному і з старим обладнанням спорт залі.
Сєрж зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Andriy81 (04.03.2015)
Старий 03.03.2015, 15:38 #2517105   #691
vitoka
Учасник
 
Аватар для vitoka
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

"Каруна",після цього залу пробувала ходити в інші так,для порівняння і ще раз переконалася-"Каруна" краща,хоча достатньо дорога.
vitoka зараз поза форумом  
Старий 03.03.2015, 16:50 #2517122   #692
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

в каруні відносно дорого....
можна за 1 вечір просадити в Файному більшу суму ніж місячний абонемент в Каруну

я також туди ходив останні декілька місяців
Sasha зараз поза форумом  
Старий 29.03.2015, 20:26 #2526440   #693
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Місяця назад почав ходити в Вітамін Жим - на другому поверсі Гранду. Дуже задоволений. Мені був потрібен зал в центрі - порівнював зі Спартою і Раяною. По ціні однаково, але Вітамін виграє в площі і обладнанні. Проте, найцікавіше там, це підбір тренерів - як в голівудських фільмах - один "добрий" (Олег) і один "поганий" (Давид). Після тренування з "добрим" ледь не помер, після тренування з "поганим" зрозумів, що краще би я помер після тренування з "добрим". Однозначно рекомендую.
Носоріг зараз поза форумом  
Старий 24.06.2015, 15:48 #2552731   #694
AlexGol
Banned
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Цитата:
Допис від uliya Переглянути допис
В "Текстильник" колись ходила. Платили 4 грн./год, а в місяць, по-моєму, 80 грн. Але, зараз точно не знаю, може, ціни змінилися.
так це читати з ностагільєю, ледве сльози не йдуть)
AlexGol зараз поза форумом  
Старий 07.09.2015, 19:56 #2574330   #695
BDSM
Учасник
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Можете порадити хороший спортзал в районі Проспекту Злуки?
BDSM зараз поза форумом  
Старий 23.09.2015, 01:19 #2577949   #696
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Цитата
Допис від BDSM Переглянути допис
Можете порадити хороший спортзал в районі Проспекту Злуки?
Олімп (23 школа)

Адреналін (Лепкого)
 
Старий 23.09.2015, 08:44 #2577970   #697
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Хтось вкурсі про зал "Колізей"? десь на Крушельницької відкрився
StealZ зараз поза форумом  
Старий 26.09.2015, 22:11 #2579193   #698
Labrador
Учасник
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Порадьте зал, район Аляска, Бам, центр, Дружба,
так, щоб абонемент по студентському/учнівському до 200грн/12 заннять)
Labrador зараз поза форумом  
Старий 27.09.2015, 11:45 #2579256   #699
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Цитата
Допис від Labrador Переглянути допис
Порадьте зал, район Аляска, Бам, центр, Дружба,
так, щоб абонемент по студентському/учнівському до 200грн/12 заннять)
Хожу в "Айрон" на Дружбі (біля ТНЕУ, колишній маг. "Слівен").
якраз 12 занять/200грн.
MrDem зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Andriy81 (10.10.2015)
Старий 08.10.2015, 13:51 #2582209   #700
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Живу на Л. Українки. Порадьте поблизу якийсь хороший зал. З нормальними тренерами. В зали не ходив, досвіду ноль (тридцятка минула).... треба жирок скинути фігурку підправити. Дякую.
П.с. Там якийсь під Рандеву є, хто шо знає?
KSW зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:30.