Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > software / програми / драйвери

software / програми / драйвери Корисні програми, драйвери, глюки, баги, налаштування...


Результати опитування: Який найкращий антивірус.І чому
NOD32 14 100.00%
Kaspersky 10 100.00%
Dr.web 1 100.00%
Avast 6 100.00%
Опитування з кількома варіантами відповіді. Голосували: 0. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Який найкращий антивірус?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.07.2011, 16:04 #1700222   #501
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Антивірус

Жоден антивірус не дасть більше 40% захисту, комплексний пакет - максимум 80%. Решта залежить від ІТ-грамотності користувача і налаштувань ОС. Історично так склалось, що доля ОС від MS складала більше 90% ринку, тому й більшість вірусів писались під них. Але це не означає, що під той же Linux чи його родича Mac OS немає вірусів.

По темі: сам антивірусом не користуюсь - сиджу під обмеженим профілем. На ліцензійну вінду ставлю microsoft security essentials.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2011, 23:29 #1700507   #502
-=x3m@L=-
 
Аватар для -=x3m@L=-
Типово Відповідь: Антивірус

поки що (стаж 2 роки) Авас фрі супер..... жодних проблем ні вдома ні на роботі ні на ноуті.......тачки постійно в неті....приносять "дружки" фешечки з червячками то Аваст прям як на команду "взять"..... Рекомендую....
-=x3m@L=- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2011, 10:02 #1700627   #503
alexjbond
Учасник
 
Аватар для alexjbond
Типово Відповідь: Антивірус

Особисто я зазвичай користуюся операційною системою Ubuntu 10.10 і не переживаю ні за які віруси. Якщо ж говорити про Windows-системи, то перепробував практично все... Касперський ніби й ловив те все, але місцями і він підводив, а ресурсів споживав ого-го!.. Із NOD32 теж мав проблеми, не отримав бажаного захисту... Avast останньої версії зовсім зіпсував моє враження про нього, дуже великий відсоток проникнення вірусів був. (Всі антивіруси були з ключами і систематично обновлялися!) На даний момент користуюся AVG Internet Security 2011. Вже місяців 5 стоїть, багатьом друзям поставив. Жодного поганого відгуку про нього не почув, та і сам дуже задоволений. Багатофункціональна програма, має власний фаєрвол, русифікована (якщо при установці вибрати рос. мову), автоматично вивчає які програми запускає користувач, щоб блокувати віруси з автозапуску... Словом, мої рекомендації.
alexjbond зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2011, 12:39 #1700694   #504
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Антивірус

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
що під той же Linux
пруфлінк ) хочу потестити
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2011, 21:15 #1721894   #505
saymon
Guest
Типово Відповідь: Антивірус

Цитата:
Допис від Jony Переглянути допис
пруфлінк ) хочу потестити
Навіть цілі туторіали є, як робити віри в Лінукс.

Колись читав опис російською, то там так получається що вірус "чукотський", типу "введіть пароль рута бо я не можу модифікувати файл і вставити своє тіло"
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2011, 21:38 #1721904   #506
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Антивірус

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
"введіть пароль рута бо я не можу модифікувати файл і вставити своє тіло
справа в тому що для будь-яких "злочинних" дій йому доведеться проводити запит на ввід паролю хД
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2011, 11:19 #1722216   #507
opera
Типово Відповідь: Антивірус

користуюся такою програмою
Hitman Pro 3.5.9 Build 126

ловить безпроблем хоть і анивірус неможе засікти
opera зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2011, 14:24 #1723276   #508
Тяпа
Типово Відповідь: Антивірус

Цитата:
Допис від Sofiya Переглянути допис
Ававст + Вінда 7 = безпека на вищому рівні.За рік роботи на компі вірусів ще не було
70% компів на ремонт приходять з таким комплектом.
100% все залежить від прокладки між стільчиком і компом.
А ті хто радять щось такого плану порада - НЕСТАВТЕ ЦЕ ПРОСТОЛЮДАМ!!! вони в контактах сидять і на кнопочки ДА Я ХОЧЮ ПРОІНСТАЛІРОВАТЬ ІГРУ нажимають!!!

В нашому СЦ ставим нод і усердно продаєм каспера ліцензію по 150 грн (спарена з іншим клієнтом з розпискою про не розголошення)
По практиці - не вертаються, і довольні.
це ІМХО....
Нарахунок допоміжних програм до антивірусів, ЛЮБЕ помагає, але також це індивідуальне для кожного спеца.
За хітман чув, пробував, сподобалось, витер)
Тяпа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2011, 14:41 #1723293   #509
Avalon
Типово Відповідь: Антивірус

По можливості ставлю лінукс - проблем з вірусами нема.
Avalon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2011, 15:36 #1724853   #510
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Антивірус

Цитата:
Допис від Jony Переглянути допис
справа в тому що для будь-яких "злочинних" дій йому доведеться проводити запит на ввід паролю
Всі так кажуть . Для початку:

http://en.wikipedia.org/wiki/Linux_malware

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%...82%D0%B5%D0%BC
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2011, 15:43 #1724857   #511
Avalon
Типово Відповідь: Антивірус

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Всі так кажуть . Для початку:
І які і скільки з них реально зараз працюють без того щоб спеціально формувати їм середовище?
Avalon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2011, 22:01 #1725088   #512
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Антивірус

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Для початку
Цитата The number of malicious programs — including viruses, Trojans, and other threats — specifically written for Linux has been on the increase in recent years and more than doubled during 2005 from 422 to 863.
Цитата There has not yet been a widespread Linux malware threat of the type that Microsoft Windows software faces
сам то читав то, на що лінки кинув?
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2011, 07:44 #1726183   #513
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Антивірус

Цитата:
Допис від Jony Переглянути допис
сам то читав то, на що лінки кинув?
Цитата:
Допис від Jony Переглянути допис
І які і скільки з них реально зараз працюють без того щоб спеціально формувати їм середовище?
Те, що під лінукс серйозних вірусів нема(хоча час від часу знаходяться деякі недоліки, як тут:http://habrahabr.ru/blogs/linux/74284/,але їх швидко закривають) не означає, що unix-и і їх родина повністю невразливі, а те, що доля лінукса на ринку менше 1% і економічно недоцільно тратити сили для створення вірусу під нього. Значно простіше і вигідніше це зробити з віндою, яка займає 90% ринку і тут можна непогано заробити.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2011, 16:55 #1726545   #514
perebendja
Guest
Типово Відповідь: Антивірус

процент маркет-статистики конкретно по ринку десктопів (а 1% - це дуже немало) безпосередньо не може визначати розвиток патогенної мікрофлори в екосистемі. факт, як вказали, - саме _віруси_ саме під _лінукс\юнікс_ (а не, наприклад, самба чи вайн) - інтерес прикладного характеру.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2011, 17:36 #1726565   #515
saymon
Guest
Типово Відповідь: Антивірус

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Те, що під лінукс серйозних вірусів нема(хоча час від часу знаходяться деякі недоліки, як тут:http://habrahabr.ru/blogs/linux/74284/,але їх швидко закривають) не означає, що unix-и і їх родина повністю невразливі, а те, що доля лінукса на ринку менше 1% і економічно недоцільно тратити сили для створення вірусу під нього. Значно простіше і вигідніше це зробити з віндою, яка займає 90% ринку і тут можна непогано заробити.
Означає. Починаючи з того що в ніксах зовсім інша структура файлів, і взагалі файлової системи і закінчуючи кардинально іншою філософією ОС цього сімейства. В ніксах легше своїми руками вбити систему аніж підхопити вірус який це зробить. А ще на ніксах крутиться більша половина серваків, хіба вони не є ласим шматком, щоб стало економічно вигідно настворювати вірів? Так ото ж.
Хіба що ми говоримо про різні речі, ібо вірусом називають, грубо кажучи, програму яка здатна самостійно розмножуватися, включаючи своє тіло у сторонні програми. Все інше шкідливе ПЗ має свої окремі назви.
 
Подякував(ла):
Jony (23.08.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2011, 10:57 #1729491   #516
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Антивірус

попалася мені лецензія Нортона, от вирішив спробувати. Можна юзати, нічо-так.
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2011, 13:53 #1729635   #517
Red Baron
 
Аватар для Red Baron
Типово Відповідь: Антивірус

юзаю avira premium. не жаліюсь
Red Baron зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2011, 21:49 #1749502   #518
Rockgorn
 
Аватар для Rockgorn
Типово Відповідь: Антивірус

встановив ESET nod32 antivirus 5, але до повно версії активувати не можу, бо жоден ключ не підходить, може в когось є якісь версії або хтось стикався з такою проблемою?
Rockgorn зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2011, 17:57 #1754466   #519
Erleke
Кавайна няка
 
Аватар для Erleke
Типово Відповідь: Антивірус

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
попалася мені лецензія Нортона, от вирішив спробувати. Можна юзати, нічо-так.
Свестелок і перделок тут звичайно хватає
Не так багато як в КашпіровськогоЮ но хватає)
Erleke зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2011, 07:09 #1780966   #520
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Антивірус

мене щось есет 4 своїм екерном який грузить ОС задрав думаю переходити на кіс. колись юзав кіс 2010 претензій небуло от і думаю ставити кіс 2010 чи 2011 чи новіший вкурс хтось і за них щось чи ні ?
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:11.