Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Вибір пральної машини

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.01.2009, 00:30 #791468   #21
castor
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

whirlpool, вертикалка, віджим на 1000 обертів
4.5 роки, польот нормальний



до речі, чув таку мулю, що пралки з віджимом на 500 - 600 обертів кращі в ремонті, бо там барабан стоїть чуть не на пластикових втулках
а в тих, що на 1000 - на хороших моцних підшипниках
і коли ламається одна і друга, то ту, де втулки, ремонтувати легше і дешевше

наскільки це правда - не скажу, бо чув давно і смутно
castor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2009, 06:31 #795638   #22
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

BOSCH, - 5 років, проблем не було.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2009, 07:20 #862244   #23
Liliputka
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

так само вірпул словацька вертикальна до 900 оборотів (більше 800 не включаю-нема потреби). порошок вимиває весь. працює десь коло 4 років. але одна проблема-від води вся жовтіє і нальотом покрилася. не знаю,чим відчищати
Liliputka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.03.2009, 16:04 #880446   #24
шукаю істину
 
Аватар для шукаю істину
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
В мене сусід возить б/у пралки з німців, заодно і ремонтує їх. .
О то ми мабуть маємо спільного знайомого В мене спочатку теж була якась з надсучасними технологіями для "покращення роботи і полегшення життя" . Приблизно через півроку довелося продати . Якраз почула про дядька , який возить техніку з Німеччини.Хороші відгуки були , і ціни нормальні. От і купили ми б/у старушку.Не знаю від чого залежить , але такі речі повипирала , що вже в тряпки могли годитися.І холодильник потім ще прикупили. Задоволені.Якщо техніка буде потрібна , тільки до нього будем звертатися.
шукаю істину зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2009, 13:07 #882563   #25
dyuk
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

бачу вірпул рулить в самого awt 2205 вона мені більше сподобалась ніж занусі бо має більше вікно для завантаження шмоток і на вгляд так нічо юзаю вже десь 4 рік ,стандартна ситуація,просто мий її зачстіше з середини наприклад сілітом або якимись другими ефективними засобами не буде ржавщини і до порошку сип помягшувач.
!
dyuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2009, 14:10 #882622   #26
Dreamland
 
Аватар для Dreamland
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

купив 6 років тому б.у. німецьку Hanseatic з вертикальною загрузкою - незнаю скільки вона проробила в німеччині - но у мене ще досі пере. Єдине що було це при коливані напруги не крутив мотор - но зараз все гаразд. А ще за стільки років відірвалася рурка що веде від прийомника порошку в барабан (просто перетерлися гумові вушка що тримали її до прийомника) - зробив нову рурку з товстої гумової рукавиці - і наразі все гуд.
Dreamland зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2009, 09:49 #939441   #27
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

Цитата:
Допис від шукаю істину Переглянути допис
О то ми мабуть маємо спільного знайомого В мене спочатку теж була якась з надсучасними технологіями для "покращення роботи і полегшення життя" . Приблизно через півроку довелося продати . Якраз почула про дядька , який возить техніку з Німеччини.Хороші відгуки були , і ціни нормальні. От і купили ми б/у старушку.Не знаю від чого залежить , але такі речі повипирала , що вже в тряпки могли годитися.І холодильник потім ще прикупили. Задоволені.Якщо техніка буде потрібна , тільки до нього будем звертатися.
Ну.. Таких людей в нашому місті купа. Мого знайомого звати Зеник
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2009, 17:49 #942846   #28
borja
 
Аватар для borja
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Нема ніякого додаткового шуму від сушки в мене
Та і викинути якось малореально, не думаю зо магинка після того робити буде

За 60 хв легко висушує комплект постільної білизни та велике полотенце, що ще треба на випадок неочікуваних гостей

А джинси і сорочки намагаюсь не сушити, їх потім дуже важко попрасувати

А які в вас моделі пралок з сушками?
чому пробки повистрілювали?

Дайте телефони сусідів які возять техніку бу. можна в пп.
borja зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2009, 15:56 #944329   #29
borja
 
Аватар для borja
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

???
borja зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2009, 10:54 #945857   #30
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

В мене Electrolux Швеция, сделано с умом (с). Моделі незнаю ібо їй вже десь років 10. Була сушка, але не користувались нею. Потім шось в ній почало гудіти тай викинули нахер ту сушку. Після того машинка почала робити значно тихіше.
Пробки вистрілювали бо проводка стара і не витримує нагрузки пралка + комп чи ше шось. Тра ставити автоматичні пробки з реле захисту напруги. Руки не доходят. А телефон сусіда скинув в приват
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2009, 16:19 #960362   #31
Sacred
 
Аватар для Sacred
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

Значиться так. При виборі пральної машинки по перше теба точно виміряти місце де має стояти ваша машинка(це облегчить вибір між вертикальною та горизонтальною загрузкою). На рахунок того , що вертикальні - надійніші - туфта повна, бо суттєвого значення то не має. Взагалі якщо маєте багато місця раджу брати якомога більшу (по габаритах) машинку , така менше вібрує при віджимі і менше буде шуміти (залежить ще від фірми віробника). Далі загрузка - впринципі можлива від 3,5 до 10 кг. Тут вже вам вирішувати. Деякі виробники такі як Bosch, Siemens,(шо одно і те ж впринципі), Whirlpool , LG пропонують таку корисну функцію як автоматичне визначення об'єму закинутої вами білизни. Себто машинка бере водички стільки на скільки ви загрузили її (відповідно і економить електороенергію).Здебільшого згідний , що користувачі користуються 3 - 4 програмами але є і винятки є багато цікавих додаткових функцій, наприклад одна з них "легка глажка" тобто при віджимі машинка буде менше виминати одяг і т.п. На рахунок фірм виробників можу порекомендувати тіж самі Bosch, Siemens (якщо гроші не проблема) або ж Whirlpool , LG , Zanussi. Можете повірити моємо 10 річному стажеві продаж і ремонтів пр. машин. кого цікавить більш докладно, ПП, обов'язково відпишу.
Sacred зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dango (11.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2010, 12:19 #1443951   #32
rostokus
Guest
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

Питання до Sacred.
Хто зараз робить машинки Бош? І як визначити, чи машинка Бош оригінальна, чи ні?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2010, 10:56 #1444805   #33
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

Зануссі ZWT3105 вертикалка (ванна тіснувата, тому вибрали саме вертикальну) з електронним управлінням і автоматичним зважуванням білизни і визначенням об"єму води для прання (кнопочки, лямпочки, мікросхеми - те чого дехто боїться - нічого страшного в тому нема) 4 роки без поломок. Майже три з половиною роки з чотирьох - прання через день, а інколи й щодня (діти дрібні).
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2012, 09:28 #1872687   #34
Asche
 
Аватар для Asche
Типово Порадьте, будь-ласка, пральну машинку.

Можливо хто володіє та може поділитись інформацією щодо пральних машин.
Основні вимоги: вертикальна загрузка та хороший віджим.
Ціну напевно обмежу до 4 000 грн.
Всім наперед дякую.
Asche зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2012, 03:04 #1950115   #35
Ikenobo
Учасник
 
Аватар для Ikenobo
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Мого знайомого звати Зеник
А можна номер тел. Вашого Зеника? може я також щось прикуплю закордонне-щоб прало i неламалось.Буду вдячна (писати в приват,якщо таемниця)
Ikenobo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2012, 14:38 #2018104   #36
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

Як щодо Індезіт (думаю брати в Орбіті)- до 3 тис., звичайна на 6 кг(не вертикальна). Але натрапила в інтернеті на відзив, що вона дуже шумить і тому вагаюсь. пропонують самсунг, але щось він мені не дуже подобається-мало ручок,щоб самому регулювати.
Також думаю на рахунок комбінованої газової плити Індезіт; 60 см, духовка електрична. Може хтось такі має?
Demetra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2012, 20:13 #2018285   #37
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
але щось він мені не дуже подобається-мало ручок,
Чим менше понтів,тим надійнйше.
Цитата
Допис від rostokus Переглянути допис
Хто зараз робить машинки Бош? І як визначити, чи машинка Бош оригінальна, чи ні?
Я купляв свою Бош в одному магазі,там возять товар з поляків.Можливо і вони збирають.
4рік працює.
Керування - "крутілка" і 3 кнопки.Без всяких дисплеїв і тд.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2012, 15:08 #2021096   #38
espert
 
Аватар для espert
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

З правлок рекомендував би звернути уваги ще на такого виробника як LG. Досить якісні + прямий привід, що робить їх тихими. Сам маю модель 8068, задоволений повністю. В роботі на разі 1 рік, проблем ніяких.
espert зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Demetra (26.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.08.2012, 08:44 #2021564   #39
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Вертикалка Electrolux - 7-й рік прання через день. Регулювання температури, обертів віджиму і типу прання(крутилки). Неохідний мінімум, що ще треба? Претензій немає.
сумніваюсь, що твою модель ще можна знайти в продажі
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.08.2012, 11:10 #2021636   #40
Sacred
 
Аватар для Sacred
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

Indesit пральну машину якщо будете експлуатувати в ванній кімеаті не рекомендую взагалі. Плати керування дуже бояться вологи, в випадку полоки ціна питання 80 - 100 Евро . Летять на раз. В ту же калітку відправив би Арістон ( то впринципі одтн і той свмий виробник)

Додано через 29 хвилин
Можу запрпопонувати Goerenje WS 5029 - 2460 грн. зборка словенія загрузка 5 кг.

Востаннє редагував Sacred: 27.08.2012 о 11:10. Причина: Пізніше додано
Sacred зараз поза форумом  
Подякували 2:
Demetra (27.08.2012), Minato (27.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:54.