Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Чи варто купляти китайський телефон????

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.06.2010, 15:00 #1368884   #121
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Не треба порівнювати не помацавши обидва, або, хоча би, відгуки почитай. І чо без гарантії? 24 місяці, будь-ласка. 3G реально багатьом слоникслоникслоник не треба, я його використання бачив тільки в ноутах з 3G модемом, плюс він жере батарею в два рази сильніше, мені кожен день заряджати мобілу не в прикол.
5800, по відгуках, посередня кака. Хоча, якшо коштує 220 баксів, то може й непоганий вибір.
SpY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2010, 15:13 #1368898   #122
Avalon
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Meizu і так батарея слабка, а 3G річ потрібна (на смартфоні - один із засобів комунікації - Skype/SIP), GPS знов ж таки, і батареї вистачає при тому надовше ніж в Мейзу. Єдина перевага Мейзу - більший екран (знов ж таки хто любить таке) а так телефонів з такими і кращими характеристиками в тому ціновому діапазоні багато.

Додано через 1 хвилину
при чому телефонів які можна тут з гарантією взяти, нашою, не World Service .

Востаннє редагував Avalon: 14.06.2010 о 15:13. Причина: Пізніше додано
Avalon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2010, 15:25 #1368919   #123
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Лол, батареї там по ємності однакові, тільки в мейзу Li-Pol, а в нокії Li-Ion. Скинь ссилку на тести 3G на тій нокії, цікаво як вона хоч два дні активного юзання 3Г витримує. І ше, список таких самих і кращих телефонів за ту ціну, особливо сенсорників. Мені дійсно цікаво, без іронії.
В мене тел. тримає 3-4 дні в звичному використанні, ясно шо я його можу посадити за 3-5 годин, дивлячись фільми в DVDRip.
п.с. Кому шо Кому гарантія за парканом, а кому хороший смарт.
SpY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2010, 15:42 #1368940   #124
Avalon
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

на вскидку
http://www.e-katalog.com.ua/NOKIA-5800-XPRESSMUSIC.htm
http://www.e-katalog.com.ua/SAMSUNG-GT-S8000-JET.htm
http://www.e-katalog.com.ua/TOSHIBA-G910.htm

Ще можна знайти більше

Від себе - з китайців узяв б хіба Highscreen Zeus
Avalon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SpY (14.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2010, 16:08 #1368969   #125
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
Буквально всі знають що китайські товари не славляться якістю, і всеодно китайська еконміка росте як на дріжджах...
Ну так непутай китайські товари вироблені на ОФІЦІЙНИХ виробництвах(заводах відомих брендів де є контроль якості) і самопал який є ПІДРОБКОЮ під ті самі бренди.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2010, 16:34 #1369010   #126
Andrey-8
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Доброго дня! Займаюсь поставками мобільних телефонів на пряму з Китаю, ціни дуже дешеві

З приводу ціни, то я пропоную телефони на 2 сім карти, з екраном 3,2 дюйма, радіо, джава, відео 3GP (176*144) та камерою 0,3 мега пікселя за 600,00грн
З приводу якості телефонів - я сам користуюсь таким телефоном 5 місяців і поки що ніяких проблем не виникало...
З приводу білих IMEI, повідомляю наступне, телефон приходить Вам на Вашу поштову адресу посилкою з Китаю, у Вас буде митна декларація (що підтверджує офіційність ввезення телефону на територію України) і використовуючи її я повідомлю Вам як БЕЗКОШТОВНО зареєструвати телефон в УКРЧАСТОТНАГЛЯД для того щоб IMEI був "БІЛИМ" і Ви не будете турбуватись за те, що телефон можуть відключити...
З приводу гарантії - гарантія надаєтсья виробником терміном 1 рік, незручність лише в тому що в разі необхідності потрібно будет надсилати телефон в Китай виробнику щоб вони його замінили, але за 5 місяців роботи, ще жодного телефона з браком не надійшло... Звичайно, ми зараз в інтернеті, і Ви можете думати, що я пишу всілякі казки... Але як кажуть хто не грає, той не виграє... тобто якщо Ви повірете мені то будете мати гарний телефон за маленькі гроші... Де Ви знайдете такий телефон за 600,00грн???
Телефоні є різні, я просто навів приклад самого популярного телефона...
[MOD="paravozz"]Стерто модератором бо комерція заборонена[/MOD]

Востаннє редагував paravozz: 11.03.2011 о 07:55.
Andrey-8 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2010, 15:30 #1370072   #127
mhl
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від Andrey-8 Переглянути допис
.. Де Ви знайдете такий телефон за 600,00грн???
судячи по опису це клон айфона (i9+++/i68 )
тут на форумі вже давно такий можна взяти за 550 грн, причому телефон є на місці і можна на нього вживу глянути, і не треба чекати, поки пришлють з Китаю.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2010, 18:32 #1385175   #128
psih
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

мав китайця ktek k808 єдине,що спподобалось - звук і 2 сіми і батарея писало 4200 мілі ампер,але було до 2000.Софт,камера,і решта -г*вно.зараз користуюсь нокія 6120 і н95 оригіналами,не жалію.

але в китайці завжди настрій може підняти переклад. ввойдите пин,
спасти(сохранить),помни карту(карта памяти)
psih зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2010, 18:56 #1385195   #129
DAVIS
 
Аватар для DAVIS
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

жалко шо нокій нема на 2 сімки( і зі всіма наворотами....
DAVIS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2010, 19:42 #1385238   #130
mhl
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

і скоро не буде, бо за кордоном купу телефонів продається через операторів звязку, значна стаття доходів яких звінки на інші мережі. Відповідно, який оператор захоче продавати клієнту телефон, в який можна вставити щей сімку конкурента?
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2010, 19:59 #1385263   #131
RUDI
 
Аватар для RUDI
Exclamation Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Наприклад: у Америку завозять товари з Китаю, набагато кращої якості, чим в Україну . !
RUDI зараз поза форумом  
Подякував(ла):
big-velo (29.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2010, 20:09 #1385279   #132
big-velo
Banned
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата:
Допис від RUDI Переглянути допис
Наприклад: у Америку завозять товари з Китаю, набагато кращої якості, чим в Україну . !
100%
big-velo зараз поза форумом  
Подякував(ла):
RUDI (08.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2010, 21:13 #1385372   #133
castor
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата:
Допис від RUDI Переглянути допис
Наприклад: у Америку завозять товари з Китаю, набагато кращої якості, чим в Україну . !
а все тому, що товари поганої якості:
- не пропустить їхня санстанція - якщо вони порушують сан норми
- не куплять споживачі, бо звикли до якісних товарів і готові за них платити

а в нас:
- санстанція "рішається"
- якісне (і дорожче) не куплять, бо є дешевше, яке виглядає так само (хоч і ніякої якості)

ось так і получається
castor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2010, 08:44 #1385680   #134
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата:
Допис від DAVIS Переглянути допис
жалко шо нокій нема на 2 сімки( і зі всіма наворотами....
Компания Nokia наконец анонсировала долгожданные телефоны с поддержкой сразу двух SIM карт. Подобные модели находят применение, в основном, на нескольких рынках мира и Украина - из их числа. Пока в продаже представлено не так много подобных решений, хотя их число растет. И вот, в игру на этом поле вступил финский гигант. Преимущество его аппаратов в том, что они совсем не дорогие.



Так, модель Nokia C1-00 стоит всего лишь 30 евро (правда, без налогов и скидок). Это очень простой моноблок, переключение между SIM картами осуществляется нажатием одной кнопки. Телефон работает только в сетях EGSM 900/1800 МГц, оснащен дисплеем с разрешением 128x160 пикселей и поддержкой 65К цветов, разъемом для наушников, фонариком и FM радио. Аппарат может продержаться без подзарядки аккумулятора до 6 недель в режиме ожидания, это максимальный показатель для телефонов Nokia на данный момент.



Второй телефон с поддержкой двух SIM карт - это Nokia C2-00. Он более функционален и стоит уже 45 евро (без налогов и скидок). Зато Nokia C2-00 обеспечивает режим ожидания сразу для обеих карт: между ними не нужно переключаться. Первая SIM карта находится под аккумулятором, а вторая более доступна и поддерживает "горячую замену". Устройство базируется на программной платформе Series 40 и работает только в сетях GSM 900/1800 Мгц. В числе его характеристик - цветной дисплей на 128x160 пикселей, MP3 плеер, FM радио, 3,5 мм разъем для наушников и слот microSD.






Кроме телефонов с двумя SIM картами Nokia представила также два простых бюджетных моноблока с одной SIM картой - это Nokia C1-01 и Nokia C1-02. Они стоят 39 и 35 евро соответственно. Это модели начального уровня для сетей второго поколения, оснащенные экранами с разрешением 128x160 пикселей. Обе они построены на платформе Series 40. У Nokia C1-01 и Nokia C1-02 много общего, так, они оснащены MP3 плеерами, FM радио, 3,5 мм аудиоразъемами и поддерживают беспроводной интерфейс Bluetooth. К тому же, обе новинки - самые доступные по цене телефоны компании с поддержкой карт microSD, причем, до 32 Гб. Но у Nokia C1-01 имеется еще и простенькая VGA камера.



Выпуск Nokia C1-00 состоится в третьем квартале текущего года, Nokia C1-01 выйдет в начале четвертого квартала, а Nokia C1-02 и Nokia C2 - в конце четвертого квартала. Все аппараты будут доступны в различных цветовых исполнениях
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Подякували 2:
mhl (30.06.2010), Prescout (14.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2010, 10:28 #1436823   #135
oktrn
Guest
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

В мене китайський телефон Scifone I68+. Проблема полягає в тому, що через пару хвилин зарядки телефону йде попереджувальний сигнал, що поганий контакт зарядки. Чи в когось таке було, чи можна це усунути і куди звертатися. Допоможіть. Дякую.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2010, 13:09 #1436963   #136
esssus801
 
Аватар для esssus801
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від oktrn Переглянути допис
В мене китайський телефон Scifone I68+. Проблема полягає в тому, що через пару хвилин зарядки телефону йде попереджувальний сигнал, що поганий контакт зарядки. Чи в когось таке було, чи можна це усунути і куди звертатися. Допоможіть. Дякую.
Пошукай на цьому форумі: http://forum.china-iphone.ru/index.p...918e755b8a9d92. 100% знайдеш відповідь.
esssus801 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2010, 13:11 #1436965   #137
mhl
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

oktrn - попробуй інший кабель
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2011, 19:58 #1596111   #138
laziest
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від oktrn Переглянути допис
В мене китайський телефон Scifone I68+. Проблема полягає в тому, що через пару хвилин зарядки телефону йде попереджувальний сигнал, що поганий контакт зарядки. Чи в когось таке було, чи можна це усунути і куди звертатися. Допоможіть. Дякую.
купи кабель - все вирішиться.

на рахунок китайфонів - для чого платити більше? китайський айфон коштує 600 грн оригінал 400 долл. ви економите 320 долл а втрачаєте лиш якість камери, операційну систему, розширення дисплею, чуть сильніший процессор та ще можливо щось. скільки можна купити китайфонів на 400 долл? вони 100% довше пророблять ніж 1 оригінал (хоча і оригінали роблять в китаї).

це лише "понти". якщо би китайфони часто ломалися або не було до низ запчастин (пишуть в цій темі люди) то би китайці не давали на 1 рік гаратії + би не виготовляли більше - не рентабельно.

і хватить писати те що не перевірили (це стосується людей які пишуть негативні відгуки при тому що навіть не користувалися китайфоном)!!! в знайомого, якому продав енікул - більше 1.5 року, татові купив - більше 4 місяців (а вже скільки падав), а ще скільки я продав... ще повернень не було (на щастя) і ніхто не жаліється, бо знають - хочеш понти - плати більше.

і ще: не ставте всіх китайфонів на одному рівні!!! є заводи, в яких є сертифікати якості, працюють легально... (в деяких з них я закупляюсь) і є халтурщики (ще не ризикував).

Востаннє редагував laziest: 07.03.2011 о 20:10.
laziest зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 3
Ektalion (14.03.2011), paravozz (11.03.2011), S.H.A.D.E (10.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2011, 07:55 #1598028   #139
Avalon
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від laziest Переглянути допис
и економите 320 долл а втрачаєте лиш якість камери, операційну систему, розширення дисплею, чуть сильніший процессор та ще можливо щось. скільки можна купити китайфонів на 400 долл? вони 100% довше пророблять ніж 1 оригінал (хоча і оригінали роблять в китаї).
Аха для чого купляти тойоту, фіра дешевше. Чоловіче - айфон то не залізо то давно платформа, і купляють його заради набору софта, який туди можна поставити. Ще з втратами заліза мабуть змирились б, а з оською зась. Стосується всіх китайклонів чи то клон Блекберрі чи андроїдфона. Я в дитячому магазині теж можу купити автомат калашникова, який буде "пукати", але реально він стріляти не буде ж... Тільки деякі китайські товариші почали робити не клони а щось своє - наприклад HighScreen на андроїді, але то винятки і їх до нас не возять, а як возять то ціна така що легше тут купити LG чи Samsunga з кращими параметрами.

Додано через 11 хвилин
Цитата
Допис від laziest Переглянути допис
хватить писати те що не перевірили
Ну постав мені на китайфон набір який мені потрібен: читачку fb2/pub/maf/djvu/pdf (а нащо мені екран великий інакше? ), vnc/rdp/nx/ssh клієнт, бровзер нормальний, а не явовський обрізок, skype, sip-клієнт, IСQ, Jabber, gmail, офіс (ми ж про заміну айфона чи андроїдфона нормального говорим?), настрой нормальну синхронізацію з поштовою адресною скринькою та контактами, в кінці кінців де EDGE/HSDPA ? які канали виходу в нет? ЧИ в нас тут вайфай уже усюди? А дома я нетом з компа чи ноута скористаюсь -потрібно в дорозі. І так далі - навести приклади софта кожен по своїм потребам зможе -а його нема під китайфони, хіба туди залили андроїд чи вінмобайл, але такі телефони переважно обмежені наприклад тільки GSM/GPRS рідко EDGE і практично ніколи на мають 3G. Нафік тоді ті бровзери, клієнти ютуба чи соцмереж....

Додано через 5 хвилин
нокія E51 за 500-700 грн взує практично всі китайфони які в нас продаються. Бо китайфонам конкуренти апарати без оськи за 300-500 грн ціни з аналогічними можливостями.

Востаннє редагував Avalon: 10.03.2011 о 07:55. Причина: Пізніше додано
Avalon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2011, 08:56 #1598055   #140
KIRA
Трейдер
 
Аватар для KIRA
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Вже досить довго юзаю Iphane C8000+.
Телефон як телефон непоганий.
Недоречно порівнювати оригінали і китайці. Китаєць тільки для вигляду, для того щоб дзвонити і слухати музику. Не більше. І ніколи в житті не варто порівнювати навіть 20 в купі клонів проти одного оригінала, тому що оригінал завжди буде кращий.
KIRA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:35.