Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.11.2008, 14:23 #738080   #41
admin_te
 
Аватар для admin_te
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

Як Вам ВІП комп'ютери здав туди вінта свого друга(бо його нема в Тернополі) сказали до 20 днів . Там беди на ньому, сказали відправлять до виготовлювача
admin_te зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2008, 14:34 #738090   #42
Black-Raven
 
Аватар для Black-Raven
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

я купляю по знайомих в кого ціни підходять і всі так роблять.... чи ви тут хвалитесь "хто кого знає"
Black-Raven зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2008, 22:28 #767507   #43
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

Неотек - нормальна фірма, тільки коли не зайдеш - в онлайн іграшки валять. Зазнаються потрохи.
СІТ - купують там, думаю, лише через низькі ціни. відгуки про сервіс від знайомих чув тільки негативні.
Інфотехцентр - дорогі ціни і мало плюсів незважаючи на переїзд в велике приміщення. Знайомі, що там працюють, жаліються на низьку зарплатню.
Комп"ютерний Всесвіт - більшість друзів брали компи там, ціни нормальні ніби. Ще краще, коли є хтось з знайомих серед продавців. Бачив, зараз відкрилися вони на східному (Слівенській)
Діавест - бував товар часто раритетний, але ціни постійно йшли догори.
Кластер, Остер - раніше займалися Б/Ушкою, через це якось стрьомно туди ходити.
Біос, ВІП, Тарназ, Хард - нічого не можу сказати, аналогічно про багато дрібних фірм.
Фокстрот, Технополіс, Алло та інші супермаркети - для приїжджих. 0% кредит і 300% націнка

можливо, гіперболізував, але це моя думка.
 
Подякував(ла):
SpY (11.12.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2008, 22:40 #767523   #44
Alfasoft
 
Аватар для Alfasoft
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
B]Комп"ютерний Всесвіт[/B] - більшість друзів брали компи там, ціни нормальні ніби. Ще краще, коли є хтось з знайомих серед продавців. Бачив, зараз відкрилися вони на східному (Слівенській) .
- прихована реклама ... несерйозно для працівника такої солідної фірми з гордим гарантійним логотипом ТДБ
Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
[Біос, .... - нічого не можу сказати...
як же так... це ж конкурент-сусід.... ай які ми нечесні.....
Alfasoft зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2008, 07:05 #767611   #45
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

Про Біос нічого не можу сказати, оскільки дійсно нічого не можу сказати. Знаю, що там великий вибір розхідних матеріалів і можна папір офісний досить дешево брати більшими партіями.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2009, 12:27 #825241   #46
XAION
Guest
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

А чи знає хтось про магазин Імперіал? він на Острозького! Був у них, там флешки капец дешеві, тоді як на x-torg 4гігові по 115грн, а в імперіалі купив за 80грн. На компи тож ціни класні, рівняв з іншими неотеками, біосами, тарназами і тд. Правда наявний вибір невеликий, але вони мають склад у Львові і постійно все підвозять. Папір офісний продали мені пару днів тому по 31грн в невеликому гурті, в роздріб в них по 35, тоді як у магазинах по 40грн. Так шо тепер буду там таритись!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2009, 12:40 #825256   #47
v_demyak
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

яка адреса і/або телефон до Імперіалу?
v_demyak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2009, 12:41 #825260   #48
Docento
 
Аватар для Docento
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Якщо мені попадаються в магазинах з підвішаними язиками і незнанням предметної області, зачасту закінчується викликом адміністратора чи керівництва та записом в книгу скарг запису про не отримання об'єктивної , перекрученої чи відсутної інформації про товар/послуги.


Стаття 23 Закону України «Про захист прав споживачів» передбачає чіткій перелік порушень законодавства про захист прав споживачів, за які настає відповідальність суб'єктів господарювання, у тому числі громадян-підприємців, у вигляді фінансових штрафів. До цих порушень належать: відмова споживачу в реалізації його права в разі придбання ним товару неналежної якості; випуск або реалізація товару, виконання робіт, надання послуг, що не відповідають вимогам нормативних документів; реалізація товару, виконання роботи, надання послуги, що підлягає обов'язковій сертифікації, але не має сертифіката відповідності; випуск, реалізація товару, виконання роботи, надання послуги, що не відповідає нормативним документам стосовно безпеки для життя, здоров'я та майна споживачів і навколишнього середовища; реалізація товару, забороненого до випуску та реалізації відповідним державним органом; реалізація небезпечною товару (отрути, отрутохімікату, вибухо- і вогненебезпечної речовини тощо) без належного попереджувального маркування, а також без інформації про правила та умови безпечного його використання; відсутність необхідної, доступної та достовірної інформації про товар, роботу, послугу; створення перешкод посадовим особам, уповноваженим на захист прав споживачів, у проведенні перевірки якості товарів, робіт та послуг, а також додержання правил торговельного та інших видів обслуговування; реалізація товару, термін придатності якого минув; порушення умов договору між споживачем і продавцем (виконавцем) на виконання роботи, надання послуги.



є кілька нюансів:
- не у всіх людей критерій - дешевизна.
- грош - ціна магазину з тупорилими консультантами. В замін на економлений час який я буду витрачати на пошук інформації про товар, я готовий переплатити, але отримати кваліфіковану консультацію в магазині (я не тільки про компи, а загалом про покупки товарів та отримання послуг).
- поняття сервісу та підтримки, які інколи є немаловажними для окремих груп товарів.


все гуд але ти неврахував похибки - товарів в прайсі від 10 000 а коли фірма працює з 5-7 прайсами (да деякі товари повторюютьсчя) то шо бцдний консультант в якого зарплата 500-700 грн повинен знати всі характеристики від а до я на кільканадцять міліонів товарів? а на статті ти троха не так дивися, вониж нашими депутатами прийнятті а сам знаєш які ті депутати в нас вумні.... він тобі дає свою субєктивну думку, а ти вжєе якшо хоч то рицькайся в неті і читай... це моя позиція.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Цитата:
Допис від admin_te Переглянути допис
Як Вам ВІП комп'ютери здав туди вінта свого друга(бо його нема в Тернополі) сказали до 20 днів . Там беди на ньому, сказали відправлять до виготовлювача
нарахунок 20 днів - гарантійний термін - 14 днів( по конституції), а якшо гарантія - 100% відправлять куди вони дінуться....
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Цитата
Допис від XAION Переглянути допис
А чи знає хтось про магазин Імперіал? він на Острозького! Був у них, там флешки капец дешеві, тоді як на x-torg 4гігові по 115грн, а в імперіалі купив за 80грн. На компи тож ціни класні, рівняв з іншими неотеками, біосами, тарназами і тд. Правда наявний вибір невеликий, але вони мають склад у Львові і постійно все підвозять. Папір офісний продали мені пару днів тому по 31грн в невеликому гурті, в роздріб в них по 35, тоді як у магазинах по 40грн. Так шо тепер буду там таритись!

слух друг - магазин X-TorG.te.ua - зараз вопше на допрацюванні і ціни актуальні лише в прайсі який висить збоку.
Для прикладу - ти говориш про флешки на 4 гіга:
" USB Flash drive Kingston DataTraveler Mini Slim 4Gb USB 2.0 Blue" 10,5уо...якшо перевести по курсі 8,3грн за 1 уо = 87,15 тобто за 87 грн ти купуєш кінгстон зі 60 місяцями гарантії - а це тобі вже не апацер який по швидкості запрису - відстає чуть не в 2-є, + апацери злітають від перегрівання і гарантія 12 місяців.... вот тобі і маєш різницю!
якщо говорити про 8 гіг - середня ціна 18,5уо, якшо про 2гіга то сенредня ціна 7,4уо, думаю по тернополі - дешевше небуде в магазинах + доставка по тернополі - ХАЛЯВА(безплатно), спробуй надиб в імперіалі таке щастя?

Востаннє редагував Bhagavan: 12.02.2009 о 13:50.
Docento зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2009, 12:57 #825280   #49
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

Цитата
Допис від XAION Переглянути допис
А чи знає хтось про магазин Імперіал? він на Острозького! Був у них, там флешки капец дешеві, тоді як на x-torg 4гігові по 115грн, а в імперіалі купив за 80грн. На компи тож ціни класні, рівняв з іншими неотеками, біосами, тарназами і тд. Правда наявний вибір невеликий, але вони мають склад у Львові і постійно все підвозять. Папір офісний продали мені пару днів тому по 31грн в невеликому гурті, в роздріб в них по 35, тоді як у магазинах по 40грн. Так шо тепер буду там таритись!
пыщь-пыщь... Імперіал пыарыться )))))
тонкіше треба ребята )
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Docento (12.02.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2009, 13:01 #825286   #50
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Цитата:
Допис від Docento Переглянути допис
все гуд але ти неврахував похибки - товарів в прайсі від 10 000 а коли фірма працює з 5-7 прайсами (да деякі товари повторюютьсчя) то шо бцдний консультант в якого зарплата 500-700 грн повинен знати всі характеристики від а до я на кільканадцять міліонів товарів? а на статті ти троха не так дивися, вониж нашими депутатами прийнятті а сам знаєш які ті депутати в нас вумні.... він тобі дає свою субєктивну думку, а ти вжєе якшо хоч то рицькайся в неті і читай... це моя позиція.
консультант повинен розбиратися в основних групах товарів а не у всьому прайс листі ! тобто в кожному магазині є основні товари як користуються найбільшим попитом. і продавець має окрім того що вміти впарювати товар ще і знати що продає і розмір ЗП тут не основне. якщо пішов туда працювати то будь добрий роби якісно. тут вже швидше має діяти адекватна сист. оплати праці. ставка +% від реалізації. тоді думаю продавці теж порузумнішають )))
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2009, 13:06 #825295   #51
Docento
 
Аватар для Docento
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
консультант повинен розбиратися в основних групах товарів а не у всьому прайс листі ! тобто в кожному магазині є основні товари як користуються найбільшим попитом. і продавець має окрім того що вміти впарювати товар ще і знати що продає і розмір ЗП тут не основне. якщо пішов туда працювати то будь добрий роби якісно. тут вже швидше має діяти адекватна сист. оплати праці. ставка +% від реалізації. тоді думаю продавці теж порузумнішають )))
тут я погоджуся, але я заступився за продавців, бо троха за круто їх тут унічтажали


-=-=--=-=-=-=-
Цитата
Допис від XAION Переглянути допис
А чи знає хтось про магазин Імперіал? він на Острозького! Був у них, там флешки капец дешеві, тоді як на x-torg 4гігові по 115грн, а в імперіалі купив за 80грн. На компи тож ціни класні, рівняв з іншими неотеками, біосами, тарназами і тд. Правда наявний вибір невеликий, але вони мають склад у Львові і постійно все підвозять. Папір офісний продали мені пару днів тому по 31грн в невеликому гурті, в роздріб в них по 35, тоді як у магазинах по 40грн. Так шо тепер буду там таритись!
забув дописати попір по 35 - непитання, і не лише в імперіалі він є!!!
Docento зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2009, 13:13 #825305   #52
XAION
Guest
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

Цитата:
Допис від Docento Переглянути допис
слух друг - магазин X-TorG.te.ua - зараз вопше на допрацюванні і ціни актуальні лише в прайсі який висить збоку.
Для прикладу - ти говориш про флешки на 4 гіга:
" USB Flash drive Kingston DataTraveler Mini Slim 4Gb USB 2.0 Blue" 10,5уо...якшо перевести по курсі 8,3грн за 1 уо = 87,15 тобто за 87 грн ти купуєш кінгстон зі 60 місяцями гарантії - а це тобі вже не апацер який по швидкості запрису - відстає чуть не в 2-є, + апацери злітають від перегрівання і гарантія 12 місяців.... вот тобі і маєш різницю!
якщо говорити про 8 гіг - середня ціна 18,5уо, якшо про 2гіга то сенредня ціна 7,4уо, думаю по тернополі - дешевше небуде в магазинах + доставка по тернополі - ХАЛЯВА(безплатно), спробуй надиб в імперіалі таке щастя?



USB Flash Transcend 4GB JetFlash V30 USB2.010 гарантія 5років
USB Flash KINGSTON 4GB DataTraveler 100 USB 2.09,5
гарантія 3роки
8192MB Kingston DataTraveler 100 16баксів
маю їхній прайсик, так шо ціни знаю, я в них гуртовий покупець. Ці ціни роздрібні

Востаннє редагував XAION: 12.02.2009 о 13:24.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2009, 13:18 #825309   #53
XAION
Guest
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
пыщь-пыщь... Імперіал пыарыться )))))
тонкіше треба ребята )
ага, а я їх піар-менеджер))))))))))) хлопці, купляю в них гуртом, от і піарю чи як ше це назвати можна!....... класні ціни, в реалі одні з найдешевших в Тернополі, тому раджу всім!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! або ззвертайтесь до мене))))))))))
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2009, 13:20 #825310   #54
XAION
Guest
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

Цитата:
Допис від Docento Переглянути допис
тут я погоджуся, але я заступився за продавців, бо троха за круто їх тут унічтажали


-=-=--=-=-=-=-

забув дописати попір по 35 - непитання, і не лише в імперіалі він є!!!
35- роздріб, в гурт - дешевше. якщо є дешевше діліться де і я туди заскочу! папір штука востребована....
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2009, 13:26 #825315   #55
Docento
 
Аватар для Docento
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

Цитата
Допис від XAION Переглянути допис
[size=3]


USB Flash Transcend 4GB JetFlash V30 USB2.010 гарантія 5років
USB Flash KINGSTON 4GB DataTraveler 100 USB 2.09,5
гарантія 3роки
8192MB Kingston DataTraveler 100 16баксів
маю їхній прайсик, так шо ціни знаю, я в них гуртовий покупець. Ці ціни роздрібні
ненаю за яке число в тебе прайс(мож ше до кризи але якшо кінгстони
USB Flash drive Kingston DataTraveler 100 NAND Flash 8Gb USB 2.0 в тебе по 16уо штука з гарантією такою як ти написав - то я сам в тебе куплятиму, ти ше мені поясни як імперіал дає на транскенди гарантію 5 років якшо виробник сам дає тіки 24 місяці?
Docento зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2009, 13:26 #825316   #56
XAION
Guest
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

Цитата
Допис від v_demyak Переглянути допис
яка адреса і/або телефон до Імперіалу?
тел не памятаю, адреса Острозького 15
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2009, 13:27 #825320   #57
Docento
 
Аватар для Docento
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

Цитата
Допис від XAION Переглянути допис
35- роздріб, в гурт - дешевше. якщо є дешевше діліться де і я туди заскочу! папір штука востребована....
для тебе гурт то скіки - 3 пачки ??? напиши скіки ти хоч я подумаю мож дам дешевше...
Docento зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2009, 13:33 #825326   #58
XAION
Guest
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

Цитата:
Допис від Docento Переглянути допис
ненаю за яке число в тебе прайс(мож ше до кризи але якшо кінгстони
USB Flash drive Kingston DataTraveler 100 NAND Flash 8Gb USB 2.0 в тебе по 16уо штука з гарантією такою як ти написав - то я сам в тебе куплятиму, ти ше мені поясни як імперіал дає на транскенди гарантію 5 років якшо виробник сам дає тіки 24 місяці?
прайсик доречі сьогоднішній.....ненаю на рах виробника, але я маю там саме таку гарантію, спецом тіки подивився шоб уточнити
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2009, 13:34 #825328   #59
Docento
 
Аватар для Docento
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

Цитата
Допис від XAION Переглянути допис
прайсик доречі сьогоднішній.....ненаю на рах виробника, але я маю там саме таку гарантію, спецом тіки подивився шоб уточнити
ну то шо мона кінгстони на 8 гіг в тебе брати по 16 уо?
і ше мені особисто пропонували кінгстони з того ..ммм забув там де корова свята... як воно..а індія..О ... то казали шо дадуть на половину від моїх прихідних цін, але пробач як я запитав за гарантію то мені відповіли - зразу міняємо.....
П.С гівно...
я вирішив краще дороще але шоб було 100% якісне....а яке в тебе? бо я гівна нехочу толкати людям...
Docento зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2009, 13:35 #825329   #60
XAION
Guest
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

Цитата:
Допис від Docento Переглянути допис
для тебе гурт то скіки - 3 пачки ??? напиши скіки ти хоч я подумаю мож дам дешевше...
гурт від ящика по 30 грн
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:39.