Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Ворожки, бабки, знахарки...

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.12.2008, 19:14 #766243   #21
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Шановні що гріх чи не гріх, але про ефект плацебо чули всі, якщо яйцями чи водою, чи іншими речами можна людині допомогти - то супер, коли ж приїжджає знахарка Дарія чи знахар Мирослав які закінчили курси знахарів і отримали ліцензії православного центру знахарства імені знахаря вітця Василія Розумного, то....

Знахарство, це свого роду НЛП і психологія. Таким способом свого часу було показано можна навіть хірургічного втручання не робити, а людям допомагати.

Знахарство - це знатися на травах, на організмі людини тощо. Я наприклад офіційній медицині не те що недовіряю, а просто вважаю в ряді випадків ворожою до себе: бо маса тупих медиків-нездар, без практики але з дипломами і на куплених посадах.
Я наприклад не сприймаю лікаря який п'є і палить. Що це за лікар?!

Категоричними не можна бути: шаную професіоналів як з одного боку так і з іншого, а проходимці однозначно....
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Подякували 2:
LutsifeR (09.12.2008), qazwsx321 (29.09.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2008, 19:28 #766267   #22
buzuvir
 
Аватар для buzuvir
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

самовнушніє-це звичайно страшна сила
проблема в тому шо люди часто цикляться на нетрадиційній медицині втому розумінні, що категорично недовіряють медикам традиційної орієнтації))

приклад: в неділю поступає в лікарню дитина в комі, причина 2 місяці батьки лікували запалення легень гомеопатією, в лікарню звернулись коли дитина перестала реагувати на будь які подразники.
почекали б ще годину і можна було б зразу в морг.
нащастя до ранку понеділка дитину вдалось стабілізувати , прогноз сприятливий
buzuvir зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (06.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2008, 23:01 #766538   #23
Charly
 
Аватар для Charly
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

До речі: якщо є дівчата яким тре яйцями щось там десь викачати то можу зовсім безвазмєздна покатати. Грошей не візьму. Ефективність 100%
Хлопцям не звертатися. Помагати не буду
Charly зараз поза форумом  
Подякували 2:
Igor_ko (24.12.2008), olexiy (23.12.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2008, 08:46 #766703   #24
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата
Допис від Dotch Переглянути допис
вас би добре яйцями викачати. по асфальті. щоб дурницями не займалися.

gsv +
швидше тебе по асфальту і не тільки яйцями... не мели про те, чого не розумієш...
BBV зараз поза форумом  
Подякував(ла):
cinema (26.10.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2008, 08:51 #766706   #25
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Дякую за ваші думки про цілителів знахарок, ворожок, "бабок/дідів". Але я відкрив цю тему не для обговорення, чи варто до них ходити, а для того, щоб реально допомоги мені в пошуку СПРАВЖНІХ цілителів знахарок, ворожок, "бабок/дідів" - тих, які переважно живуть в селах, які мають не один дисяток років знання і вони не купляли собі дипломів. Я міг би звернутися і до тих, що в газеті друкують свої оголошення, але їм я не довіряю...
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2008, 12:52 #766934   #26
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Приходять два друга до бабки. Бабка - що сталось синочки кому долю погадати. кому кохання наворожити ?
- Ні нетреба, ми по іншому питання. В нас з другом щось сталось: ходить. озирається, неспить, похудав, почорнів ...
Б. - тьху, так то переляк, тільки яйця викачати треба.
Д - а де їх викачувати ?
Б - як то де. по грудях. потом по руках і ногах.
Йде наступного дня бабка, дивиться, йдуть ті друзі, плачуть і гробовину за ними несуть, похорон.
Б - що трапилось?
Д - помер друг!
Б - як від переляку ?
Д - та ні. Ви ж казали якця йому на грудях викачати. Ми тільки до пупка дотягнули. А він так верещав, так верещав а потом посинів і помер.


Мораль в тім - що не все ті бабки знають і не все розкажуть. Треба бути обережним
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякували 3:
Avanko (22.12.2008), BBV (10.12.2008), KIRA (23.12.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2008, 19:25 #767293   #27
bryNET
 
Аватар для bryNET
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Знахар-гопнік зніме куртку,цепочку,годинник... (с) Кабмін
bryNET зараз поза форумом  
Подякували 3:
Avanko (22.12.2008), LutsifeR (11.12.2008), Sirco (29.12.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2008, 06:06 #772795   #28
Balaboom
 
Аватар для Balaboom
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата
Допис від WakS Переглянути допис
Якщо викачати яйця, то на Д.Галицького, 28 жив такий старший чоловік Тарас. Поцікався.
Моєму синові допоміг, дякую йому.
Зараз вын здаэться на Д.Галицького 10 живе тік квартиру не помню коли я тоже ходив до нього коли ше жив в 28 буд мужик реально крутий! ны типу з мутками там всякими тими мені помогло в мене переляк був ужасний не міг спати і панічно боявся темноти після його сеансу він здається віск виливав як рукою зняло не памятаю давно дуже то було!
Balaboom зараз поза форумом  
Подякував(ла):
BBV (17.12.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2008, 08:38 #772837   #29
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата:
Допис від Balaboom Переглянути допис
Зараз вын здаэться на Д.Галицького 10 живе тік квартиру не помню коли я тоже ходив до нього коли ше жив в 28 буд мужик реально крутий! ны типу з мутками там всякими тими мені помогло в мене переляк був ужасний не міг спати і панічно боявся темноти після його сеансу він здається віск виливав як рукою зняло не памятаю давно дуже то було!
А можна більш детально, як того діда знайти, телефон там, адресу точну?
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2008, 13:08 #778193   #30
BleSSeD
 
Аватар для BleSSeD
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

BBV, а ти розумієш, шо це гріх? Духовний світ реальний, він дійсно є поруч, но це не правильно, коли людина ради власних планів поникає туда. І воно дйсно допомагає, приходить полегшення, но за наслідки я не відповідаю. Це як Ісус говорив:
Цитата 43 А коли дух нечистий виходить із людини, то блукає місцями безвідними, відпочинку шукаючи, та не знаходить.
44 Тоді він говорить: Вернуся до дому свого, звідки вийшов. А як вернеться він, то хату знаходить порожню, заметену й прибрану.
45 Тоді він іде, та й приводить сімох духів інших, лютіших за себе, і входять вони та й живуть тут. І буде останнє людині тій гірше за перше... Так буде й лукавому родові цьому! (Матв.12:43-45)
Так шо вибір за тобою, но я бне радив іти до ворожок. Краще іди до Бога, іди в Церкву. І порада: не привязуйся до якоїсь однієї конфесії, а просто шукай Бога.
BleSSeD зараз поза форумом  
Подякували 2:
Avanko (22.12.2008), Ingenue (06.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2008, 13:25 #778206   #31
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата:
Допис від BleSSeD Переглянути допис
BBV, а ти розумієш, шо це гріх? Духовний світ реальний, він дійсно є поруч, но це не правильно, коли людина ради власних планів поникає туда. І воно дйсно допомагає, приходить полегшення, но за наслідки я не відповідаю. Це як Ісус говорив:

Так шо вибір за тобою, но я бне радив іти до ворожок. Краще іди до Бога, іди в Церкву. І порада: не привязуйся до якоїсь однієї конфесії, а просто шукай Бога.
Я це добре розумію, але як мені відомо, якщо хтось комусь щось зробив, то бабки забирають "хворобу" людини і віддають її тому, хто цій людині таке зробив.
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2008, 13:46 #778227   #32
Siriy
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Згідно повідомлень правоохоронців вчора невідомими було пограбовано дві квартири за адресами Д.Галицького 10 та на Д.Галицького, 28. Невідомі шукали якогось Тараса і кричали "що, сука, викачати тобі яйця, чи сам гроші віддасиш"?
Правоохоронці підозрюють, що грабіжники отримали наводку на одному з місцевих інтернет ресурсів.
Siriy зараз поза форумом  
Подякували 2:
ANGELOK (23.12.2008), seeetaaa (21.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2008, 13:51 #778230   #33
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата
Допис від Siriy Переглянути допис
Згідно повідомлень правоохоронців вчора невідомими було пограбовано дві квартири за адресами Д.Галицького 10 та на Д.Галицького, 28. Невідомі шукали якогось Тараса і кричали "що, сука, викачати тобі яйця, чи сам гроші віддасиш"?
Правоохоронці підозрюють, що грабіжники отримали наводку на одному з місцевих інтернет ресурсів.
Блін, краще не пиши нічого, ніж усяку єрунду!!!!!!!!!!!
BBV зараз поза форумом  
Подякували 2:
AHgpyxa (25.12.2008), zzzaoza (22.12.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2008, 13:57 #778234   #34
Delf
 
Аватар для Delf
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Нє.... ну є випадки , навіть науково зафіксовані що лікарі казали що тіп скоро копита відкине, а бабка там йому яйця викачувала, чайку з якоїсь хопти дала і він виздоровів.
Але тут тре ще розуміти що "після чогось" не значить "внаслідок того".
Так що може то на рентген апарат муха сіла а підвипивший рентгенолог подумав що то пухлина.
Так в бабок, особливо потомственних досвід громадний. І буває що вони реально з того світу витягують. Але такі випадки рідкісні тому про них і розказують.
А скіки народу від недобросовісних і ласих на гроші ворожок копита відкинуло або з глузду з'їхало (порівняно з ними дипломовані психологи нєрвно курять в стороні )
то не розказують.
Так шо туда хіба від повної безвиході йти, коли нема що втрачати вже і 100% не йти до тих хто бабки бере, а не живе з того що люди пожертвують.

Якщо є тута лікарі то думаю підтвердять що в дурдомі багато такого народу що окультизмом займався або до бабок ходив і на тій почві помішався.

Так що добре священники кажуть - не ходити до них, бо шанси мізерні а ризик нашкодити величезний
Delf зараз поза форумом  
Подякували 3:
Avanko (22.12.2008), BleSSeD (22.12.2008), zzzaoza (22.12.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2008, 14:08 #778241   #35
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Я сьогодні/завтра буду дзвонити до одного діда, кажуть дійсно допомагає, каже що хворе, яка причина, як вилікувати (не тільки яйця викачувати, а й різні трави і способи). Такси не має - хто скільки може, стільки і дають. Результат викладу сюда.
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2008, 16:32 #778386   #36
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата
Допис від Siriy Переглянути допис
Згідно повідомлень правоохоронців вчора невідомими було пограбовано дві квартири за адресами Д.Галицького 10 та на Д.Галицького, 28. Невідомі шукали якогось Тараса і кричали "що, сука, викачати тобі яйця, чи сам гроші віддасиш"?
Правоохоронці підозрюють, що грабіжники отримали наводку на одному з місцевих інтернет ресурсів.
Блін, я аж присів від прочитатаного. Це ж треба таке написати)))
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2008, 21:09 #778627   #37
BleSSeD
 
Аватар для BleSSeD
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

BBV, тіки не кажи потім, шо тебе не попереджали цього не робити
BleSSeD зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2008, 00:28 #778782   #38
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

ВВV , якщо ти християнин, то мав би знати що з точки зору християнства заняття такими дурницями і ходіння до так званих знахарок і є основною причиною подальших бід і подібних проблем "пороблень" "врікань" і тд і тп, і тряпляться ці біди як не в тебе, то в подальшому житті твоїх дітей, не існує білого і чорного знахарства, одним словом не видумуй дурні - піди до хорошого лікаря! Фігня то все, бабульок лиши - хай собі сємочки продають
olexiy зараз поза форумом  
Подякували 6:
BleSSeD (23.12.2008), Igor_ko (24.12.2008), Ingenue (06.11.2012), scorpik (23.12.2008), Steve-O (23.12.2008), vital (09.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2008, 09:17 #778873   #39
BleSSeD
 
Аватар для BleSSeD
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

olexiy, підтимую
BleSSeD зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2008, 09:28 #778879   #40
Siriy
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Відомий і просвітлений знахар Тарас, який проживає чи то на Галицького 10 чи то на Галицького 28 і робить прийом всіх страждущих і непонятих, оприлюднив у масмедіа офіційне звернення, у якому попросив усіх не згадувати його ім*я на форумах, бо вже довелось купити сигналізацію, броньовані двері і найняти охорону, а він стільки не встигає заробляти.
У релізі так і вказано :"Нахєра мені така реклама, що я на бабки влітаю", - кінець цитати.
В свою чергу провидиця та віщунка Маріна, котра проживає на вул Львівській 5 пропонує усім зняти пороби шляхом віртуального мінету який вона робить магічним камінням з печер де 1000 років до нашої ери жив Великий Палестинець. Ефект 100%-ий. Прийом кожен день після пар. Сеанс - 150грн. Постійним клієнтам знижки...іноді дитинка.
Siriy зараз поза форумом  
Подякували 3:
Delf (24.12.2008), Igor_ko (24.12.2008), olexiy (23.12.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:01.