Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Ворожки, бабки, знахарки...

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.04.2014, 19:29 #2378515   #121
samsobi
Banned
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

не кажіть так....я отримав інформацію у Тірн. на дружбі..і правдивість можу підтвердити через 15 років..і тяжко писати, бо все шо вона сказала було...стало правдою...через 15 років...але дуже тяжко...тому мабуть більше не буду звертатись до их послуг...ви не можете зрозуміти слів, які йдуть від...я проти тримання інф. не всі можуть її пропустити чрез себе...
samsobi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 13.07.2014, 15:40 #2418975   #122
saymon
Guest
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата Група мольфарів, людей із сильним психологічним впливом та характерників здійснила на Тернопільщині ритуал із недобрими побажаннями Володимиру Путіну.
via

Цитата Космопсихолог Іван Круп’як підтвердив, що коли маги і мольфари збирались у магічному місці на Тернопольщині і провели обряд на смерть Путіну, то таке закляття могло бути досить сильним. Нагадаємо, раніше блогер повідомляв, що чарівники з різних міст України збирались на Бережанщині і проводили ритуал: “Пітін, помри”.

Як зазначили тамтешні мешканці, обряд провели на місці дохристиянського кпища.
via
 
Подякував(ла):
timka.org (14.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2014, 16:43 #2490133   #123
saymon
Guest
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Пора оновити актуальну тему.

Цитата Нумерологи переконують – дата одруження має вплив на подальшу долю пари. Однак не усі молодята мають змогу звернутися до фахівців у даній галузі, аби ті розрахували сприятливі та несприятливі дати для укладання шлюбу.
via

В перекладі на українську смислу ніби як нема, але я всеж зроблю.
Отже, якщо захотіли одружитися то спочатку звернітся за прогнозом до шарлатана, заплатіть йому грошей і одружуйтеся із чистою совістю. А витрати можна включити у райдер весілля.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2015, 12:17 #2546938   #124
605
Учасник
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Тема стара і сильно заїжджена, але інтересує така річ - чи хтось звертався останнім часом до таких людей по питанню роботи, бізнесу, грошей, натхнення до роботи. Якщо так - прошу дати якісь контакти. Майбутнього не хочу знати.

П.С.: спілкувався з деякими людьми (не з Тернополя), які доказували мені що щось таке є і воно працює. Банальний приклад - два кіоски торгують однаковим товаром - в одному черга, в іншому торги не дуже ідуть.
Справа в тому, що щось мені якось дуже "трудно" робота іде, гроші не ідуть в гаманець останнім часом, таке враження що хтось поробив...я якийсь лінивий став...
І ще питання чи варто таким займатись взагалі - може краще добре напитися, накуритися і по тверезості починати по-новому, а там як буде?
Прошу відповіді в Тих хто реально з таким стикався і пробував, а різні думки вже й так були написані раніше.
605 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2015, 12:26 #2546941   #125
saymon
Guest
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Ти хочеш щоб хтось тобі сказав що віддав свої гроші шарлатам і після цього в нього бізнес налагодився. Такі відгуки можна прочитати тільки в одному місці - в (нібито) коментарях вдячних людей під рекламою чергової ворожки в газеті.
Тому що ніяка ворожка і гадалка впринципі не може вплинути на ринкові відносини. Єдине чим вона може допомогти це вселити віру в себе, тобто попрацювати психологом, але такої допомоги потребують одиниці, та й спеціалістів із мотивації серед ворожок не так вже й багато, там трохи інший підхід і психологія використовується для особистого збагачення, а не для допомоги комусь.
Є овер9000 раціональних причин і пояснень, чому один кіоск торгує, а інший - ні.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2015, 13:30 #2546956   #126
605
Учасник
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Ні, я не шукаю такої що дай 50 грн., я тобі щось наговорю і йди вір в то, всьо буде. Я сам таким знахарем можу бути...

Хороша людина ніколи не скаже "це коштує стільки-то", скаже - "дай скільки можеш (вважаєш за потрібне)", "грошей не треба - я для того і працюю щоб допомагати людям", або ще краще "принесеш коли заробиш"...

Цікавить досвід того хто пробував. Вірити в це чи ні справа кожного, як ходити в церкву і боятися чорного кота чи пустих відер на дорозі.
605 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 06.06.2015, 10:02 #2547401   #127
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата
Допис від 605 Переглянути допис
Справа в тому, що щось мені якось дуже "трудно" робота іде, гроші не ідуть в гаманець останнім часом, таке враження що хтось поробив...я якийсь лінивий став...
займаєшся не своєю справою, ліні не існує, існує відсутність мотивації, ти зараз деградуєш, а потрібно розвиватись, випивка спиртного тут не поможе )
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2015, 11:26 #2547419   #128
saymon
Guest
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Але ж ворожки до церкви немають відношення, вони просто використовують церковну термінологію.

Взагалі, цікаво получається, колись ворожок палили на вогнищах, потім лікували у спецзакладах, а тепер транслюють по центральних телеканалах у прайм-тайм.
 
Подякував(ла):
Avanko (09.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2015, 23:08 #2548000   #129
піЛюля
 
Аватар для піЛюля
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

як би там не було, але є люди, які займаються тим, шо наганяють якісь пороби. від заздрощів, для помсти. то якесь середньовіччя і повна безвідповідальність перед нащадками, але таке існує і в 21 столітті...
думаю, що потрібно вірити в Бога, ходити до церкви, поменше розповідати про свої успіхи, не виставляти фото у соцмережах. наші люди дуууже заздрісні.
на рахунок бабок. минулого року сімейні проблеми мене завели до ворожки. зараз частково сказане справдилося. але то часто і самопрограмування спрацьовує, тому краще майбутнього не знати. хоча, ворожки поганого майбутнього впринципі не говорять. можуть сказати на шо звернути увагу, шоб уникнути негараздів.
піЛюля зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2015, 23:45 #2548010   #130
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата:
Допис від піЛюля Переглянути допис
потрібно вірити в Бога, ходити до церкви
Цитата:
Допис від піЛюля Переглянути допис
сімейні проблеми мене завели до ворожки
То ти віриш в Бога, чи в ворожок?
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2015, 23:51 #2548013   #131
піЛюля
 
Аватар для піЛюля
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

я вірю в Бога, але то, шо робилося тоді в моїй сім'ї, логіці не підлягало.
піЛюля зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2015, 01:25 #2548020   #132
saymon
Guest
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Це все тому, що люди по своїй природі не є унікальними, і базові проблеми у всіх однакові, при певній підготовці і досвіді можна легко "знати" що турбує людину, для цього існують свої методики. А збоку здається що це якась магія чи ворожба, знову ж таки тому що люди по своїй природі схильні вважати те чого не розуміють магією. Ну як фокуси в цирку, приблизно так.

Якщо ворожка дійсно січе в психології і може дати поштовх до подолання депресії то впринципі можна і походити, за це навіть гроші можна заплатити, але спочатку треба чітко для себе уяснити що ніяких "поробів" від заздрощів, успіхів в бізнесі з допомогою магічних амулетів і т.п. просто неіснує. А фото в соцмережах це просто файл, набір байт які формують зображення на моніторі, не більше.
З таким підходом відвідувати ворожок впринципі допустимо, якщо більше немає з ким поділитися то чому б і ні? Це цілком нормально. А кинути на гроші вже буде набагато важче, практично неможливо.
 
Подякував(ла):
seeetaaa (11.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2015, 15:17 #2548240   #133
MT15
Активний учасник
 
Аватар для MT15
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата:
Допис від піЛюля Переглянути допис
я вірю в Бога, але то, шо робилося тоді в моїй сім'ї, логіці не підлягало.
ви собі суперечите. бо як можна вірити в Бога і чинити, що неугодне для Нього (тобто в даному випадку звертатися до ворожок)? а що таке віра в Бога? хіба це тільки знати, що Він є? хіба це не те, щоб довіряти Йому і бути послушним Йому і Його словам? так ось, Його слово каже, що всякі ворожіння, і гадання, і чарування і тому подібне є гидотою перед Богом! бо мало того, що людина таким чином дає місце для впливу всяких нечистих духів, але й надіється і ввіряє своє життя людині (ворожці чи навіть психологу), ніж Богу, який над усім!
MT15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 09.06.2015, 17:20 #2548282   #135
605
Учасник
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Так, до бабок не ходити, бо вони від нечистого і тільки знають що брати гроші...
Всім керує БОГ (в кожної віри він свій), але чомусь дає людям важкі випробування (незрозуміло для чого). Коли в мене проблеми, я не можу просто спокійно сидіти і думати про "ромашки на галявині" - я злий і матюкаюся на всьо - від цього я маю стати кращим ?
Розказати знайомим про проблеми !?!? Будуть співчувати ? Ну в кого які знайомі...
Алкоголь=деградація особистості...
Я на роздоріжжі...ще якісь думки ?
605 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2015, 17:51 #2548290   #136
saymon
Guest
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Все просто. Якщо проблему можна вирішити то нема чим перейматися. Якщо вирішити проблему неможливо то перейматися нема смислу.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2015, 07:25 #2548729   #137
seeetaaa
 
Аватар для seeetaaa
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

А як же психологи? Може до них сходити, коли стосунки не ладяться і інші проблеми. Вони ж спеціалісти в цій галузі. Якщо зуб болить ми ж ідем до стоматолога не до проктолога.
seeetaaa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2015, 15:14 #2568879   #138
saymon
Guest
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата На Тернопільщині з допомогою старовинних обрядів виклакають дощ
...
Через посуху у селі Гніздичне Збаразького району зникає увесь урожай. Аби викликати дощ, селяни на цих вихідних збиралися біля місцевого джерела та…колядували!
...
Під час співу присутні на дійстві вдови розкопували джерело та хрестили його голівками освяченого маку, після чого викидали маковиння у пересохле джерело.

Тоді учасники обряду пішли на початок села, де молитву закінчили різдвяними тропарями.
via



Результат очевидний
Цитата Правду кажучи, обряди не допомогли – дощу у селі так і не було.
Можливо тому, що люди схрестили два взаємовиключні параграфи, тобто якісь ворожбитські маніпуляції із християнськими молитвами. А можливо тому що, як зазначає(с) один з коментаторів новини, не тому молилися.
Цитата Молитися треба пророку Іллі.. Читаю, аж сум бере від бездуховності.
Одним словом, щось пішло не так.

Також, нагадаю, зараз у нас надворі 2015 рік. Готується експедиція на Марс, НАСА оприлюднює кольорові фото Плутону, в Британії обговорюють закони про легалізацію роботизованих автомобілів.
А на Тернопільщині з допомогою старовинних обрядів виклакають дощ.
Нуфф саід.
 
Подякували 2:
Пантера (18.08.2015), Дєцко (18.08.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2015, 17:25 #2585599   #139
saymon
Guest
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Ворожки Кременецького р-н самі ворожливі ворожки.
Суть така - мала дитина вийшла на вулицю і пропала. Шукали всі хто міг.
Цитата На пошуки дитини задіяли близько шістдесяти осіб особового складу Кременецького райвідділу, двадцяти місцевих рятувальників та місцевих мешканців.
...
До пошуків залучили лісничого, оскільки він найкраще орієнтувався в лісах.
Проте ніц не получалося...
Цитата Проте дитини не було.
Тому було вирішено вдатися до послуг експертів із пошуку
Цитата Лісничий вирішив скористатися останньою можливістю й зателефонував до місцевої ворожки.
Експерт висловив свій експертний висновок
Цитата Жінка розповіла, що дитину потрібно шукати в полі
Це миттю все прояснило і вже після другої години ночі дитину вдалося розшукати!
Цитата Уже після другої ночі хлопчика вдалося розшукати. Його виявив у борозні, за метрів 150 від хати
Не розумію, чому відділки МВС досі не укомплектовані підрозділами ворожок.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2015, 17:38 #2589754   #140
saymon
Guest
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:18.