Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер "Колумбус"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.09.2012, 15:16 #2028990   #61
VTY
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від upgrade2347 Переглянути допис
4 дні нету не було тепер 3 дні є і всі 3 дні пропадає, сил вже нема звонити до них нема до кого просто і толку ніякого, прийдеться на тернет переходити, швидкість буде менше(5), але надіюсь там не такий бардак
краще на київстар (це напевно найкраще що залишилося)
якщо до понеділка не дочекаюся майстра то переключаюся на київ....!
VTY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 15:55 #2029013   #62
maks3000
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Так я бачу що в мене ще не така вже і погана ситуація. Добре що хоч на одному компі є інтернет. Глючний але все ж таки... Якщо справді подалі не буде змін, то прийдеться переключатись на когось іншого.
Або на Київстар, або... в гіршому випадку на Укртелеком. Йой... це ж треба так споганити інтернет в Тернополі.
Якщо треба буде десь підписатись під масовою скаргою, то дайте знати.
maks3000 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 16:44 #2029045   #63
cadaver
 
Аватар для cadaver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від Tarasych Переглянути допис
У стояки їх ніхто не пустить, так-як, це власність "Укртелекому"
саме так, я неправельно висловився, по трубах, що йдуть в підїзді.

Ехх розкажу вам свою історію відносин з Колумбосом, можливо комусь зекономить час та нерви.

Ітак зацікавився я їх пропозицією разом дешевше 120, цифрове + нет 100 мб.
Подав заявку позаминулого четверга, сказали прийдуть підключати в вівторок.
Цього вівторка прийшли хлопці, проклали кабель, підключили цифрове телебачення зразу, з нетом мучалися мучилися десь до 8 ї вечора (прийшли десь в 5) нічого в них не получалося, сказали завтра прийде рем бригада і нет буде.
Середа.
Ніхто не дзвонив і не приходив, нету нема, пішов під кінець дня до них на офіс, пожалівся, я так поняв коли я жалівся то був присутній якийсь їх начальник, бо нагримав на всіх, сказав мені що зараз передзвонять мені можу йти до дому. І дійсно через 10 хвилин перетелефонувала дівчина, почала казати щщо мені треба в Пуск - мережеві налаштування, після того як я сказав що в мене Xubuntu передала трубочку якомусь хлопцеві, з ним так в телефонному режимі і гралися втикни і витикни кабель, нічого не вийшло, сказав зараз до вас прийдуть, таки прийшов хлопчина, просидів годину в дома годину на криші, сказав проблема в них треба міняти обладнання, завтра нет буде і він мені завтра передзвонить, взяв номер.
Четвер.
Як ви здогадалися нету так і не було і ніхто мені не передзвонив. На супорт дозвонитися я не зміг.
Пятниця.
Позвонив з ранку в сапорт, вще що зміг видавити з тої дівчини що сидить там це те що мені варто чекати, мені перезвонять.
До кінця дня звісно ніхто не перезвонив і я поїхав до них в офіс.
Розказав всю історію їм, вони кажуть ну знаєте ми незнаєм як вам зробити інтернет.

Вот і все, договір розірвав і перейшов назад до свого оператора, 60 мб 100 грн. за пару років пропадав тільки два три рази, вже посипаю собі голову попелом, що спокусився на той Колумбосівський нет, жаль тільки цифру, а так не раджу звязуватися комусь з їх нетом по крайній мірі в ближайший час.
cadaver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 17:13 #2029055   #64
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

з цього всього я зрозумів, що на колумбусі зараз немає ні людей, які б хоть щось знали про інтернет-тенології, ні нормального колл-центру. вони всіх тіпа перепідключили, собі прогу криву для обліку поставили. хтось один як висів на телефоні, так і далі там висить. тільки тепер всі замість "зайнято" слухають мелодії.
залишається тільки надіятись, що з обладнанням найближчим часом все буде нормально, і в мене не пропаде нет. бо я так зрозумів, що якщо він пропаде, то це вже надовго, і ні додзвонитись до них, ні тим більше щось поправити буде неможливо...
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 17:21 #2029063   #65
anfoesol
 
Аватар для anfoesol
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

якщо попростому викупити викупили а на абонентів наклали ,теж сподіваюсь що найближчим часом нет стабілізується,фактично кожен день зникає/появляється ... в мене тут вибір невеликий :київ/укр тел до яких я підключатись взагалі немаю бажання(по своїх причинах).
сподіваюсь до сапорту не доведеться дзвонити...бо по відгуках бачу що легше дочекатись поки він появиться сам по собі.
якщо вони зараз не виїжджають до абонентів,то у випадку проблем зимою- прийдеться чекати аж до весни
anfoesol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 20:49 #2029190   #66
skot
 
Аватар для skot
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

це просто ж....а!
кожні три хвилини нет обривається систематично!
люди, скажіть, де можна почитати про нет від Київстару?
skot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 20:56 #2029197   #67
FissileCore
Учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Підкажіть будь ласка які IP адреси треба прописувати в налаштуваннях бо пише що немає доступу до Інтернету...
FissileCore зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 21:42 #2029219   #68
igortelecomunic
Учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

прпрппр

Додано через 8 хвилин
через те що я є лояльним абонентом колумбуса мене знає більшість персоналу підприємства я тактовно їм пояснював потелефону що головному інженеру потрібно усувати недоліки адже зараз колумбус зайнявся технічною модернізацією мережі і переніс сервер що обслуговує тернопіль з вул медова 2 на вул київська 2 з чим частково пов'язані тимчасові збої та несправності

Додано через 12 хвилин
через те що у колумбуса зараз великий притік абонентів і поновлюється розширюється абонентська база у абонентському центрі великі черги чого я ще не бачив у їхньому абонентському центрі відколи є їхнім абонентом постійно оплачую абонентську плату на вул київська 2 3-ій поверх всеце може владнатись можливо лише на початку 2013-го адже в них ще й передбачається телебачення з використанням iptv технології а саме потрібно буде тим хто захоче підключитися купувати iptv тюнер на задній панелі якого LAN порт як вхід та скарт + тюльпани для відео підключення до телеприймача хто цікавиться цим задавайте питання

Востаннє редагував igortelecomunic: 07.09.2012 о 21:42. Причина: Пізніше додано
igortelecomunic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 23:24 #2029328   #69
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від igortelecomunic Переглянути допис
колумбус зайнявся технічною модернізацією мережі і переніс сервер що обслуговує тернопіль з вул медова 2 на вул київська 2 з чим частково пов'язані тимчасові збої та несправності
я то думав, що такі часи вже минули, коли провайдери серваки тримали безпосередньо на офісі... похоже ти щось путаєш.
Цитата
Допис від igortelecomunic Переглянути допис
у абонентському центрі великі черги чого я ще не бачив у їхньому абонентському центрі відколи є їхнім абонентом
це настільки неочікувано, що абоненти в яких пропаде нет, будуть пробувати дзвонити, і прийдуть на офіс переукладати договори і ті хто не зміг додзвонитись також захочуть якось вийти на контакт....

Востаннє редагував dart: 07.09.2012 о 23:32.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2012, 07:33 #2029391   #70
v_demyak
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

У мене було 50 мбіт на бітері без зовн IP, але було 3 внутрішніх бітеровських(необхідно було бо свіч стоїть, а роутер всю хату не покриє). Перейшов на колумбус - 50 мбіт також, але!!! присвоїли зовн IP, і необхідно ставити роутер!!!(((, дзвоню кажу, давайте заберіть вашу зовн.IP, дайте мені 3 внутрішніх як було і я буду довольний - кажуть ні, покащо ніяк тільки через роутер( ну пісєц, тепер ще один роутер треба купляти(
v_demyak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2012, 08:59 #2029429   #71
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від v_demyak Переглянути допис
У мене було 50 мбіт на бітері без зовн IP, але було 3 внутрішніх бітеровських(необхідно було бо свіч стоїть, а роутер всю хату не покриє). Перейшов на колумбус - 50 мбіт також, але!!! присвоїли зовн IP, і необхідно ставити роутер!!!(((, дзвоню кажу, давайте заберіть вашу зовн.IP, дайте мені 3 внутрішніх як було і я буду довольний - кажуть ні, покащо ніяк тільки через роутер( ну пісєц, тепер ще один роутер треба купляти(
Чому одразу не купив роутер з 4ма Езеренет портами? Для 3х компів хватило б.
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2012, 10:26 #2029462   #72
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

v_demyak, треба було брати роутер(маршрутизатор), а не вай-фай роутер і не свіч. робити так, щоб свіч роздавав нет на 3 компа - це задача не провайдера.

Востаннє редагував dart: 08.09.2012 о 10:34.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2012, 11:57 #2029500   #73
v_demyak
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

у мене є і роутер з 4 портами, і світч з 5, просто якщо я поставлю роутер там де свіч(всі кабеля туда зходяться) то вайфай через 3 стіни не проб'є, тому там і стоїть світч.

Сьогоді кидав ще один кабель з роутера на світч щоб все працювало.
v_demyak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2012, 12:24 #2029506   #74
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від v_demyak Переглянути допис
у мене є і роутер з 4 портами, і світч з 5, просто якщо я поставлю роутер там де свіч(всі кабеля туда зходяться) то вайфай через 3 стіни не проб'є, тому там і стоїть світч.

Сьогоді кидав ще один кабель з роутера на світч щоб все працювало.
Напевно в замку живеш з кам'яними стінами по пів метра. Тоді купи просто точку доступу, а роутер підключи напряму до провайдера. далі за роутером мож ставити свіч, якщо буде потреба.
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2012, 13:04 #2029530   #75
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

якщо таке дозволяє обладнання, то в цьому випадку було б найбільш "по прямому" зробити так. тіпа wan в свіч, і з нього перенаправити весь тафік на роутер. роутер зробити так, щоб він ділив це все на вай-фай і давав з адресами на свіч назад по тому самому кабелі що і приходить нерозділений і-нет. день почаклувти з тою всьою апаратурою, аресацією і свіч буде в повній загрузці...
---
3 компа + вай-фай + 3 стіни = це якись немаленький офіс, або "технохата", і для такого задоволення можна докупити ще одну вай-фай точку доступу...

Востаннє редагував dart: 08.09.2012 о 13:10.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2012, 13:22 #2029541   #76
v_demyak
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від ColdMineR Переглянути допис
Напевно в замку живеш з кам'яними стінами по пів метра. Тоді купи просто точку доступу, а роутер підключи напряму до провайдера. далі за роутером мож ставити свіч, якщо буде потреба.
я ж так і зробив, але wan кабель і кабель для роутера з'єднувачем за 5 грн з'єднав, щоб оминало світч.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
якщо таке дозволяє обладнання, то в цьому випадку було б найбільш "по прямому" зробити так. тіпа wan в свіч, і з нього перенаправити весь тафік на роутер. роутер зробити так, щоб він ділив це все на вай-фай і давав з адресами на свіч назад по тому самому кабелі що і приходить нерозділений і-нет. день почаклувти з тою всьою апаратурою, аресацією і свіч буде в повній загрузці...
---
3 компа + вай-фай + 3 стіни = це якись немаленький офіс, або "технохата", і для такого задоволення можна докупити ще одну вай-фай точку доступу...
2 ноута(робочий і сестри), комп батька, комп мій + телевізор.
Просто між 2 кімнатами є коридор загальний і він якраз і дає ті 2 стіни. + ще там стіна..
Кроч плінтуса вже позабивані нет працює)

Востаннє редагував v_demyak: 08.09.2012 о 13:25. Причина: Пізніше додано
v_demyak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2012, 15:00 #2029575   #77
nadan
 
Аватар для nadan
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

nadan зараз поза форумом  
Подякували 2:
angry (09.09.2012), BADMENT (08.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2012, 17:48 #2030228   #78
Basta
Активний учасник
 
Аватар для Basta
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від ColdMineR Переглянути допис
2ір.ру не показник.
Швидкість нету 50 мбіт/сек, а в торент показує в Мбайт/сек, ловиш різницю?
Цитата:
Допис від gujda Переглянути допис
як написали вище 2іп.ру це не те що не показник а лажа повна. 1байт = 8 біт, 1кбай = 8 кбіт, 1мбайт = 8 мегабіт, відповідно швидкість в торенті рахуться в мегабайтах тому 7.2 * 8 = отримуємо швидкість за яку платимо.
тепер все ясно, а можливо якось онлайн подивитися на швидкість?
Basta зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2012, 18:51 #2030261   #79
gujda
 
Аватар для gujda
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від Basta Переглянути допис
тепер все ясно, а можливо якось онлайн подивитися на швидкість?
якщо знаеш якесь зовнішнє фтп в якому впевнений що на вихід канал широкий і в той же час ніхто не качає в той момент то можна точно провірити швидкість. також торент показує більш менш нормально(за умови якщо знати як рахувати). ну а такі сайти як спідтест і 2ір ру не катять, спідтест для прикладу показуе більш менш точно тільки за умови що там на данний момент більше ніхто крім тебе не перевіряє і плюс в тебе комп має бути шустрим, так як флешка на спідтесті жере багато системних ресурсів
gujda зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2012, 09:20 #2030638   #80
ap@snuj
злий котЄ
 
Аватар для ap@snuj
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Колумбус я тепер тебе офіційно НЕНАВИДЖУ!
ніхто в тій канторці нічого не шарить, у всіх проблеми а вирішувати їх, як видно, тупо немає кому.
такого нету (ну вірніше його відсутності і постійних перебоїв) в бітері за 3 роки небуло ніразу, такої безвідповідальності і некомпетентності працівників я навіть очікувати не міг!
переуклав договір 27 серпня, дзвоню 7 вересня на супорт(доречі вже 3 раз), кажу немає в мене 50мбіт і максимальна швидкість закачки 1 мегабайт/сек), Відповідь геніальна - "вашу заявку ще не опрацювали"( пройшло 11 днів!!). Стримуючи емоції говорю, що пройшло купу днів як так + може в ручну і т.д. на що мені дали однозначну відповідь, що заявка буде опрацьована в порядку черги з такими темпами напевно в 2016 році. Кароч додзвонився і по першому питанні результату 0.
Питання 2 - цілий тиждень постійні перебої нету, 3 хвилини є, потім 3 хвилини немає (вчора небуло цілий день взагалі), питаю " в чому проблеми, можливо поломки, переналаштування обладнання і т.д.?" - відповідь знову ж геніальна - "наразі у вас є нет тому нічого неможу вам сказати - все добре, от коли небуде в нас нету тоді дзвоніть і зможу вам скзати чому немає інтернету". ЯКККК я повинен попасти на той момент коли нету небуде якщо чекати у вашій сраній черзі треба мінімум пів години і інтернет за цей час буде вибивати разів 5 мінімум.
гаррррррррррр ненавиджуу
ap@snuj зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Julialedi (10.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:21.