Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.05.2010, 10:40 #1333153   #61
vitaliy_2108
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

(Договір почитай, до твоєї площі ще частину загального коридору докинули.
Всі тернопільські "будівельники" так взувають дольовиків!)
За це я незнаю ,А от я говорю саме за викуп метрів ,випадково думаю скільки я викупив метрів підбив квітанції по їхніх розрахунках 43 метри ,сів перерахував по цих же квитанціях вийшло 46 ,пішов виясняти та бухгалтерка тільки очима кліпає ,щось рахує, я незнаю як так в нас вийшло, то переправила .Такщо перевіряйте бо вних дивлюсь так все виходить приходиш платиш за 17 метрів а вони запишуть 15.5 так два рази і маєш 3 метри ,Такщо бутьте уважні.
vitaliy_2108 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2010, 16:18 #1333496   #62
Колобок
 
Аватар для Колобок
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Договір почитай, до твоєї площі ще частину загального коридору докинули.
Всі тернопільські "будівельники" так взувають дольовиків!
Звідки знаєте, що всі? В договорі безпосередньо, м. на увазі, прямим текстом нічого не вказано. ХХіба замаскували добре.

Додано через 2 хвилини
Договір почитай, до твоєї площі ще частину загального коридору докинули.
Всі тернопільські "будівельники" так взувають дольовиків!
-- Звідки знаєте, що всі? В договорі прямим текстом про коридор нічого не вказано, може прихованим. Але до цього часу знайомі та родичі купували квартири по дол. участі, то платили лише за метри квартири.

Востаннє редагував Колобок: 14.05.2010 о 16:18. Причина: Пізніше додано
Колобок зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2010, 18:06 #1333615   #63
тото
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Звідки неможу сказати.Але це правда 100%.І не на мера, бо до виборів ще далеко.А на голову районної ради.Це його начальство з Києва призначає.Можете повірити на слово.А скоро це стане загально відомо.Бо наскільки я знаю Болєщука вже зняли.Він має бути начальником якогось відділу в обласній раді.
тото зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2010, 19:54 #1333716   #64
vitaliy_2108
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Він то піде на голову районної ради ,але чи він має гроші наші будинки будувати чи в нього часом зараз не все під заставою ,Бо дивлюсь Лило будує Креатор буд будує ,а в нього як волами.Хоча на Корольова один кран сьогодні цілий день крутився, то вже радує.
vitaliy_2108 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2010, 21:20 #1333804   #65
Колобок
 
Аватар для Колобок
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Нехай крутится, дольовикам на радість!!!
Колобок зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2010, 20:14 #1334675   #66
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Тільки що дивився випуск новин по Тв-4, інтерв"ю з паном Щепановським. Говорив що цього року здадуть 1000 квартир і ще розпочнуть 3 багатоповерхівки. Сказав, що дісйно була трохи затримка, у зв"язку з кризою, але незабаром буде все гуд.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2010, 20:54 #1334708   #67
zzigorz
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

в будинку є 3-4 підїзди,підїзд має 10 поверхів,на поверсі 4 квартири
арифметика 4*10*3=120 квартир в будинку
1000/120=8,3 тобто 8 будинків !!!!!!!!!!!!
корпорація п.Лила за найкращих часів!!!!! не здавала більше 3-4 будинків в рік!!!
zzigorz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2010, 16:48 #1335547   #68
SaintOK
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата
Допис від zzigorz Переглянути допис
в будинку є 3-4 підїзди,підїзд має 10 поверхів,на поверсі 4 квартири
арифметика 4*10*3=120 квартир в будинку
1000/120=8,3 тобто 8 будинків !!!!!!!!!!!!
корпорація п.Лила за найкращих часів!!!!! не здавала більше 3-4 будинків в рік!!!
Можливо під 1000 квартир малось наувазі, що здадуться вже й ті будинки, які вже збудовані ще в 2009р і які продовжуються будуватись в 2010р., а не те 1000квартир, які збудують цього року
SaintOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2010, 19:51 #1335652   #69
ABCD
 
Аватар для ABCD
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Зв*язуватися з так званим "Будівельником" було помилкою з самого початку. Ця організація не довела ні одного будинку до кінця (якщо збудований - нема документації, якщо збудований і є документація, то він не придатний до нормального життя). Останні проекти фірми "будівельник" передбачають однопід*їзні будинки, які нагадують скоріше маяки на морі (це тільки проект, але за який не забули взяти гроші) . Наглядний приклад будівельний "могильник" по вулиці Стадниково, .але це не дивно , враховуючи це які там працють спеціалісти.
МАРЦЕНЮК ЄВГЕН ІВАНОВИЧ --Перший віце-президент корпорації «УКРБУДІНВЕСТ»
Колишній бухгалтер колгоспу с.Драганівка дорахувався так що на сьогоднішній день голова цього колгоспу працює в Португалії різноробочим. При фірмі «Будівельник» він збудував собі власний будинок в центрі міста.

ЩЕПАНОВСЬКИЙ ВІКТОР ВАСИЛЬОВИЧ--Перший віце-президент корпорації «УКРБУДІНВЕСТ» Голова постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань планування територій, архітектури, будівництва, будівельної індустрії, дорожнього і житлово-комунального господарства та благоустрою територій
На початку діяльності фірми «Будівельник» він працював шофером дальнобійником . коли його брат ( Щепановський З.В. вже «тіпа» будував. ) . представник партії «Єдиний центр» в обласній Раді (проглядається співзвучність з «Елітою центр») Дивлячись на останнє засідання по TV -4 в Облраді, коли надали слово для обговорення саме цьому депутату в залі виник сміх. Він ніколи не буває на засіданнях , тому що два слова зв*язати не зможе.

ОЛЕКСЮКЖаннетта Петрівна - начальник квартирного відділу
Забезпечує співпрацю з інвесторами. Займається розробкою маркетингової політики та налагодженням зв’язків із засобами масової інформаціях з питань розміщення реклами.

Уродженка східної України ( вийшла тут заміж, чоловік до сих пір працює за кордоном). Спочатку працювала у родича продавцем на центральному ринку ( це не вберегло його від катка фірми «Будівельник» - також в пайовому ). Людина , яка на сьогоднішній день передзвонює до людей і розказує про подорожання та переоформлення угод на довший термін.

На скільки мені стало відомо прораби та деякі будівельники, які працювали у фірмі не получали зарплатні, а дивлячись на це що житло дорожало їм виписували квитанції на квадратні метри майбутнього житла. (інформація від прораба цієї фірми , який 3 роки працював безкоштовно і жив на кошти дружини вчительки).
На руках є квитанції і угода. На сьогоднішній день людина стоїть на біржі (праця пррраба не актуальна, а папірчики обміняти на житло чи кошти не реально. Ціна папірчика 2 коп.)


Додано через 54 хвилини
Зверніть увагу, що офіційний сайт корпорації « Будівельник» http://www.budivelnyk.com.ua змінився. І змінилися особистості ( директора). Підставили зовсім інших осіб. Порадившись з юристом я дійшов до висновку , що з самого початку Це було обдурювання народу. Щоб виставити претензії договір мав складатися як купіля-продаж з відстрочкою отримання продукту ( квартира). В іншому разі ви стаєте «співавтором» людини яка це організувала (і тому вони ведуть себе так нагло з паном адв. Грода). Щоб щось змінилося треба йти тільки до конкурентів політичних чи бізнесових. В судові інстанції звертатися немає змісту. Єдине радує в тому, що пайового будівництва не буде і ми є люди, які поклали цьому край. І таких людей як Щепановський не буде .Він нічого не добився, його використали як людину яка збирала гроші для ін. верхніх щаблів влади. Закінчить ця людина, як закінчив Коваль – бізнесмен який утримував ФК «Нива». Все решта заберуть банки. І ціі слухи про повішення, які мали місце влітку, не безпідставні. Врятувалася людина тільки реструктуризацією( відкладення боргів по тілу кредиту – тобто сума яка бралася і виплата одних %) Пайовики не врахунок боргів (ми ж «тіпа» співвласники по закону). За борги закритий офіс на ЖД вокзалі, база в с. Білій. Зверніть увагу на трактор, який вріс в землю і поржавів на будівництві в Гаях Шевчен. де мали бути школа, дит садок , котеджі. І з такою помпезністю закладалася капсула в присутності священників. Пан Щепановський любить будувати церкви, возити ліжка для інвалідів, мерседеси, діаманти, беручи кошти пайовиків.
Якщо ви хочете зустріти пана Щепановського : п. Жаннетта відвозить йому документи на підписування ;
Можна ще зустріти його з Катею (секретарка ) в ТК Подоляни у відділі інтертоп.

Персональні сайти


http://zenoviy.com/

http://schepanovskiy.com/


Востаннє редагував ABCD: 16.05.2010 о 19:51. Причина: Пізніше додано
ABCD зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Akzentt (22.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2010, 08:56 #1336146   #70
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Зеновію Щепановському присвоїли звання "Заслужений будівельник України".

http://te.20minut.ua/news/164747
шо ви "благодійника" вчепились
Sergyjko зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Akzentt (22.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2010, 10:54 #1336347   #71
vitaliy_2108
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Нестраште нас так дольовиків бо як те все прочитати то самому можна в петлю залізти .Нарахунок того що хтось колись ким був ,То не кожен може зразу стати премєр міністром ,кожен починає з шофере продавця...і невміння багато балакати як наша Юлька це ще не признак непрофесійності і взагалі будує не Щепановський а прораби ,інженери ,спеціалісти ,багато сказане було про те що недоводить до кінця то зайдіть на сайт і подивіться що вже було збудовано http://www.budivelnyk.com.ua/building.html .Офіс я кий закрили це просто за непотрібністю так як відкрили новий на дружбі.Нарахунок меценацтва то чому інші забудовники цим не займаються так активно ніхто з них щось не видно щоб хоч церкву збудував,чи навіть ті самі ліжка возив (Як ви з іронією це написали)кожен по трошки тай вжеб була якась користь ,а то зроби щось добре та щей получай зате що мало .Нарахунок школи і деяких обєктів так це ж в першу чергу держава не виконувала свої зобовязання так як це будівництво мало вестись на двох Держава І Щипановський ,а держава не виділила ні копійки от і маєте результат це мені розповіли знайомі.І взагалі в інтернеті проти Щепановського ведеться війна хочуть на нього повісити всіх собак хоч інші забудовники не ліпші але за них мовчать ,не страште людей нехай люди ходять на свої обєкти дивляться є щось тоді платять,а то ви ABCD настрашете людей до решта і всі перестануть платити і получиться колабс ,розказуєте про трактори ,а ви розкажіть про Лила чим він ліпший ,але вам напевне за нього не платять .Ми тут дольовики спілкуємся щоб дойти до якогогсь висновку що робити ,ви тут ABCD страшилки пишете .

Востаннє редагував vitaliy_2108: 17.05.2010 о 11:05.
vitaliy_2108 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Сказали Фууу!: 2
NookiE (12.09.2010), vitalik-79 (14.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2010, 11:08 #1336368   #72
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата
Допис від vitaliy_2108 Переглянути допис
Ми тут дольовики спілкуємся щоб дойти до якогогсь висновку що робити ,ви тут ABCD страшилки пишете .
всьо він правильно пише....

Цитата
Допис від vitaliy_2108 Переглянути допис
і взагалі будує не Щепановський а прораби ,інженери ,спеціалісти ,багато сказане було про те що недоводить до кінця то зайдіть на сайт і подивіться що вже було збудовано http://www.budivelnyk.com.ua/building.html
Віталік, а вас не здивувало

"Приватне підприємство «Тернопільська фірма «Будівельник» працює на ринку будівництва Тернопільщини з 1998 року.
За цей час було збудовано 23 житлові будинки:"

тобто за 12 років 23 будинки, тобто навіть не 2 будинки в рік, і це не в кризові часи....
вас це не лякає?

Востаннє редагував Sergyjko: 17.05.2010 о 19:36.
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2010, 11:13 #1336375   #73
vitaliy_2108
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Тішся Sergyjko Українець ти наш западеньський І радій ,що ти не знами.Хата в сосіда згоріла жалко ,що був на роботі, небачив.
vitaliy_2108 зараз поза форумом  
Подякували 3:
valera.te (15.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2010, 11:23 #1336385   #74
vitaliy_2108
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Ми не лохи і нерівняйте всіх по собі ,Якщо такі розумні то порадили що краще робити.

І чому заднім числом я заключив тим числом яким я прийшов до них А будівництво ведеться через Фонди фінансування будівництва так як по іншому недали б йому ліцензію.




Спочатку писали що взагалі нічого не довів до кінця тепер вже 23 будинки я не його статист ,але думаю що не в кількості йдеться , а в порядності поки він нікого ще не кинув такщо непотрібно бігти поперед поїзда і кричати ,що зараз він зійде з рейок так можна і самому під нього потрапити .
vitaliy_2108 зараз поза форумом  
Подякували 3:
valera.te (15.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2010, 11:25 #1336393   #75
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата
Допис від vitaliy_2108 Переглянути допис
Спочатку писали що взагалі нічого не довів
хто писав - з того спрос

Цитата
Допис від vitaliy_2108 Переглянути допис
а в порядності поки він нікого ще не кинув такщо непотрібно бігти поперед поїзда і кричати ,що зараз він зійде з рейок так можна і самому під нього потрапити
порядні люди спілкуються з дольовиками, і навіть навпаки, збирають збори і пояснюють вкрай не легку фінансову ситацію, а не морозяться

коли кине - буде пізно....
п.с. мені взагалі-то пофіг ваше будівництво, но не пофіг ваша наївність.... почитайте на досузі....
http://ua-inter.net/archives/2287
http://achees.com.ua/main/index.php?...ask=view&id=52

Востаннє редагував Sergyjko: 17.05.2010 о 19:43.
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2010, 11:38 #1336419   #76
vitaliy_2108
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

(рагуль ти повний....
хто б там з тебе тішився... я тобі очі відкриваю... шоб ти не був рагульом западенським... )
Я думав це тільки про себе можна почути на російсько мовних сайтах .а не і тут дожився від земляка євре про єврея такого не напише .Так як ти занас переживаєш то краще не переживай роби свою роботу і за наші соплі не переживай і очі так як всі ви тут в інтернеті відкриваєте то не відкривайте ,пишете єронду нічим не підкріплену.
vitaliy_2108 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2010, 11:43 #1336428   #77
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата
Допис від vitaliy_2108 Переглянути допис
Я думав це тільки про себе можна почути на російсько мовних сайтах .
якшо ви вже це не одноразово чули - варто задуматись....

Цитата
Допис від vitaliy_2108 Переглянути допис
а не і тут дожився від земляка євре про єврея такого не напише .
а я не жид смердючий і пишу шо думаю а не лукавлю хомячкам на радість і втіху

Цитата
Допис від vitaliy_2108 Переглянути допис
Так як ти занас переживаєш то краще не переживай роби свою роботу і за наші соплі не переживай і очі так як всі ви тут в інтернеті відкриваєте то не відкривайте пишете єронду .
ок, єрОнда то єрОнда.... надалі буду мовчати Зенку.


п.с. згадав собі приказку українську доречну "Чо бідний - бо дурний, а чо дурний - бо бідний"
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2010, 11:48 #1336436   #78
vitaliy_2108
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Sergyjko із за таких як ви неможливо полюдськи спілкуватися тілько одне хамство незнаю якої ви нації ,але напевне не Українець я зрозумів напевне москаль і тому звами спілкуватись немаю бажання пишіть і надалі свої вульгарності ."Чо бідний - бо дурний, а чо дурний - бо бідний" це дійсно підходить .
vitaliy_2108 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2010, 11:50 #1336443   #79
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата
Допис від vitaliy_2108 Переглянути допис
Sergyjko із за таких як ви неможливо полюдськи спілкуватися тілько одне хамство незнаю якої ви нації ,але напевне не Українець я зрозумів напевне москаль і тому звами спілкуватись немаю бажання пишіть і надалі свої вульгарності ."Чо бідний - бо дурний, а чо дурний - бо бідний" це дійсно підходить .


сміється той - хто сміється останній

Востаннє редагував Sergyjko: 23.08.2010 о 21:07.
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2010, 16:09 #1336716   #80
Колобок
 
Аватар для Колобок
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Немає в дольовиків Щепановського ніякої мови про ФОНД ФІНАНСУВАННЯ БУДІВНИЦТВА. Дістали вже ті бандити, які наживаються на простих людях
Колобок зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Akzentt (22.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:51.