Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Результати опитування: Чи довіряєте ви тернопільським засобам масової інформації?
Так, довіряю 15 10.71%
Ні, не довіряю 73 52.14%
не дивлюсь/не читаю/не слухаю 52 37.14%
Голосували: 140. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Тернопільські ЗМІ

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.03.2015, 09:18 #2516343   #121
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

так щоб люди не забували навколо чого суперечка і вже самі робили висновки...

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Наприклад, якщо заголовок новини закінчується на "?" автору вже не місце в професії.
ось ця геніальна фахова об'єктивна критична думка
хто як не саймон здатний авторитетно визначити кому де місце

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Тобто мова про те, що просто факт належності до Пласту чи до революції не робить людей журналістами по замовчуванню.
ні записи в трудових книжках, ні одержання зарплати в комерційних виданнях, ні сотні написаних статтей, взятих інтервю та зроблених репортажів з різних місць країни не можуть бути аргументом
виключно вердикт саймона!
саймон, ніхто і не сперечається, що може бути по-іншому!
тільки так!
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2015, 09:22 #2516346   #122
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

Слух, Саймон, а де ти взяв про цей знак питання? Я вже перепитав десяток дипломованих журналістів, ніхто не чув про те, що знак питання - це якась маніпуляція. Може в тебе занкопитанньофобія?
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2015, 09:27 #2516349   #123
saymon
Guest
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
так щоб люди не забували навколо чого суперечка і вже самі робили висновки...
От дивись, Лех який прославляв Януковича - успішний журналіст, інженер Красовський - голова прес-служби, Бицюрі взагалі неясно за які заслуги вручили посвідчення журналіста, новинні блоги переповнені текстами із орфографічними помилками і русизмами, а заголовки - містечковим креативом. Половина новинних блогів пише замовні статті, друга половина мріє про такий заробіток. Тернопільська журналістика скомпроментована, а люди, які самі не є журналістами дають поради іншим як бути журналістом і писати новини.

І тут приходиш ти і влаштовуєш концерт з приводу якогоїсь незначної тези про "?" в заголовку, подаючи її так ніби я когось до чогось змушую, щось стверджую або закликаю виганяти з роботи. При тому сам розумієш що ніхто із нас не є журналістом, тому розмова по замовчуванню безпредметна, а переконати мене в чомусь практично неможливо.

Постає питання: навіщо? Навіщо втручатися щоб після дестяка постів тупо злитися, перед тим перетворивши тему у срач? Скльки разів вже таке було? Багато. І який це дало результат? Так отож.

І не треба тут прикриватися людьми, просто в тебе манєчка ніби ти здатен мені щось довести, і ніякі висновки тебе не цікавлять, не заради цього ти срачі починаєш. Справжню причину сам же озвучував багато разів
Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Слух, Саймон, а де ти взяв про цей знак питання? Я вже перепитав десяток дипломованих журналістів, ніхто не чув про те, що знак питання - це якась маніпуляція. Може в тебе занкопитанньофобія?
Може і так
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2015, 09:31 #2516353   #124
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

Саме смішніше що деякі тернопільські інтернет-видання зареєстровані в біржах статей, плати пару баксів і пиши що дуже забажає, сам купляв пару. Професіонали що тут скажеш.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2015, 09:32 #2516355   #125
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
От дивись, Лех який прославляв Януковича - успішний журналіст, інженер Красовський - голова прес-служби, Бицюрі взагалі неясно за які заслуги вручили посвідчення журналіста, новинні блоги переповнені текстами із орфографічними помилками і русизмами, а заголовки - містечковим креативом. Половина новинних блогів пише замовні статті, друга половина мріє про такий заробіток. Тернопільська журналістика скомпроментована, а люди, які самі не є журналістами дають поради іншим як бути журналістом і писати новини.
я не коментував ніякі помилки в орфографії ні біографії журналістів

спільноті нагадую навкого чого суперечка, яку хтось чомусь хоче відвести всторону і як то кажуть "злитись"

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Наприклад, якщо заголовок новини закінчується на "?" автору вже не місце в професії.
ось ця геніальна фахова об'єктивна критична думка
хто як не саймон здатний авторитетно визначити кому де місце

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Тобто мова про те, що просто факт належності до Пласту чи до революції не робить людей журналістами по замовчуванню.
ні записи в трудових книжках, ні одержання зарплати в комерційних виданнях, ні сотні написаних статтей, взятих інтервю та зроблених репортажів з різних місць країни не можуть бути аргументом
виключно вердикт саймона!
саймон, ніхто і не сперечається, що може бути по-іншому!
тільки так!
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2015, 09:40 #2516361   #126
saymon
Guest
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

Смішний такий Спільноті плювати на твої копіпасти, які я вже давно спростував. Можеш хоч до безкінечності їх тут повторювати, всерівно нічого не получиться, а все тому що ти знову не хочеш прочитати весь пост.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2015, 09:46 #2516369   #127
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Смішний такий Спільноті плювати на твої копіпасти, які я вже давно спростував. Можеш хоч до безкінечності їх тут повторювати, всерівно нічого не получиться, а все тому що ти знову не хочеш прочитати весь пост.
саймону показалось, що фортєар стверджував що всі заголовки статей мають бти зі знаками питання і навів приклади без знаків запитання
сідай пять

саймону показалось що фортєар вважає, що журналісти в тернополі чи десь інде не роблять помилок... що усі є великими професіоналами і наполегливо сперичається про це з фортєаром
сідай пять

саймону показалось що фортєар виправодовую когось з журналістів і мужньо сам собі наводить аргументи
сідай пять

саймон вирішив що на вишколі для пластунів згадки приналежності тренерів до Пласту є поганим тоном і мужньо сперечається про це з фортєаром, який про то не знадує
сідай пять
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2015, 09:58 #2516381   #128
saymon
Guest
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

Мені здалося тільки те що ти від нудьги вирішив примахатися до незначної тези, яку вперто форсиш вже другу сторінку теми щоб щось мені довести. Що саме я так і не зрозумів.
Тому давай спочатку.
1. Пластун не дорівнює журналіст. Чому сторонні люди дають консультації як писати новини? Чому не було запрошено справжніх журналістів? І чому прес-секретар прокуратури досі не навчився говорити із людьми, а думає що якщо він публічна персона то по замовчуванню більш вагоміший і може прийти і бурувати.
2. Знак питання в заголовку теми ставлять для того щоб оприлюднювати інформацію, підтвердження якої немає. Якщо є підтвердження то смисл цього знаку рівний 0.
Дипломовані журналісти вважають інакше, я вважаю так, а ти вважаєш ще якось по своєму, і це нормально. І, саме головне, щоб мене переконати не вистачить ніяких тем на копіпасту, тільки коротке логічне спростування. Наприклад "цей знак вживають для краси" от так якось.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2015, 11:29 #2516468   #129
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
1. Пластун не дорівнює журналіст. Чому сторонні люди дають консультації як писати новини? Чому не було запрошено справжніх журналістів? І чому прес-секретар прокуратури досі не навчився говорити із людьми, а думає що якщо він публічна персона то по замовчуванню більш вагоміший і може прийти і бурувати.
ну напевне тому, що сам Пласт і вирішує кого на свої тренінги запрошувати...
саймон такий саймон коли "підказує" хто кого має запросити на консультації

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
2. Знак питання в заголовку теми ставлять для того щоб оприлюднювати інформацію, підтвердження якої немає. Якщо є підтвердження то смисл цього знаку рівний 0.
Дипломовані журналісти вважають інакше, я вважаю так, а ти вважаєш ще якось по своєму, і це нормально. І, саме головне, щоб мене переконати не вистачить ніяких тем на копіпасту, тільки коротке логічне спростування. Наприклад "цей знак вживають для краси" от так якось.
я тебе не намгаюсь переконати у чомусь по тій причині, що тебе неможливо переконати
спільноті форуму повезло познайомитись з єдиною людиною в світі, котра не помиляється і завжди права

а для усіх нагадаю...

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Наприклад, якщо заголовок новини закінчується на "?" автору вже не місце в професії.
ось ця геніальна фахова об'єктивна критична думка
хто як не саймон здатний авторитетно визначити кому де місце

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Тобто мова про те, що просто факт належності до Пласту чи до революції не робить людей журналістами по замовчуванню.
ні записи в трудових книжках, ні одержання зарплати в комерційних виданнях, ні сотні написаних статтей, взятих інтервю та зроблених репортажів з різних місць країни не можуть бути аргументом
виключно вердикт саймона!
саймон, ніхто і не сперечається, що може бути по-іншому!
тільки так!
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2015, 12:50 #2516538   #130
saymon
Guest
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
ну напевне тому, що сам Пласт і вирішує кого на свої тренінги запрошувати...
Це аргумент. Ну що ж, вирішує то вирішує. Питання знято.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
саймон такий саймон коли "підказує" хто кого має запросити на консультації
Цитата "підказує"
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Чому
Кстатє, про знаки питання.
FortYear такий FortYear коли називає питання твердженням

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
я тебе не намгаюсь переконати у чомусь по тій причині, що тебе неможливо переконати
спільноті форуму повезло познайомитись з єдиною людиною в світі, котра не помиляється і завжди права

а для усіх нагадаю...
А, то ти спільноту форуму намагаєшся у чомусь переконати? Тепер ясно
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2015, 13:02 #2516542   #131
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

Цитата А, то ти спільноту форуму намагаєшся у чомусь переконати? Тепер ясно
саме так
якщо б нам була потреба виключно один одного у чомусь переконати
ми ж бо в приваті спілкувались... нє?
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2015, 13:17 #2516552   #132
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

махач буде, чи можна відписуватись від теми?
Sargon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2015, 13:18 #2516553   #133
saymon
Guest
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
саме так
якщо б нам була потреба виключно один одного у чомусь переконати
ми ж бо в приваті спілкувались... нє?
Логічно

Ну і в чому ти переконуєш спільноту? В тому що дописувачі не мають права висловити думку? У це ніхто не повірить.
У тому що професіоналізм не визначається дипломами, але визначається записом в трудовій? Сумнівно. Є багато професіоналів без трудової взагалі.
У тому що професіоналізм визначається комерційним успіхом? Сумнівно. Є повно багатих непрофесіоналів.
Єдиний аргумент який ти можеш привести це
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
сотні написаних статтей, взятих інтервю та зроблених репортажів з різних місць країни
тому спільнота із нетерпінням очікує сотні статей і репортажів. Це трохи важче ніж вставляти копіпасту, але можливо.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2015, 13:20 #2516556   #134
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ну і в чому ти переконуєш спільноту? В тому що дописувачі не мають права висловити думку? У це ніхто не повірить.
У тому що професіоналізм не визначається дипломами, але визначається записом в трудовій? Сумнівно. Є багато професіоналів без трудової взагалі.
У тому що професіоналізм визначається комерційним успіхом? Сумнівно. Є повно багатих непрофесіоналів.
Єдиний аргумент який ти можеш привести це
тепер я маю переконувати тебе у чому саме я переконую спільноту?
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2015, 13:25 #2516559   #135
saymon
Guest
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

Ні-ні! Не треба переконувати мене, переконай спільноту. Просто твоєї заяви мало, спільнота не повірить, спільноті треба надати пруфи, тоді із цього може щось получитися.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2015, 13:30 #2516563   #136
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ні-ні! Не треба переконувати мене, переконай спільноту. Просто твоєї заяви мало, спільнота не повірить, спільноті треба надати пруфи, тоді із цього може щось получитися.
я маю тебе переконувати чому спільнота повірить а чому не повірить і які пруфи треба?
бо виглядає саме так...
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2015, 14:02 #2516586   #137
saymon
Guest
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

Знову ж таки, навіщо переконувати мене? Переконувати треба спільноту, адже ти хочеш переконувати спільноту. Чи не хочеш? Бо я вже шось заплутався.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2015, 22:05 #2516850   #138
Sect0r
 
Аватар для Sect0r
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

Заспокойтеся.
Саймон, ти злегка поспішив зі знаком питання, і мені дивно, що ти так чіпляєшся за цю фігню. Ну сказав би зразу, що "на мою думку", та й всьо.
FortYear, ти свою думку довів ще в пості з фоточками передовиць, але на тому варто було й зупинитися: адекватний читач (тобто я) висновок зробив, далі вже якось по-дитячому виглядає.
Хочете — забийте стрєлку і побийтеся. Але певно не вийде, бо FortYear — політик, і йому статус не дозволяє, а Саймон, мабуть, береже інкогніто.
Sect0r зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2015, 22:09 #2516855   #139
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

Цитата:
Допис від Sect0r Переглянути допис
FortYear, ти свою думку довів ще в пості з фоточками передовиць, але на тому варто було й зупинитися: адекватний читач (тобто я) висновок зробив, далі вже якось по-дитячому виглядає.
а думаєте годин стриматись???

Цитата:
Допис від Sect0r Переглянути допис
FortYear — політик, і йому статус не дозволяє
йошкін кот!
ну нафіга ми самі собі прірву робимо між "політиками" і "неполітиками"?
політики, депутати, чиновники - такі самі люди
якщо ми будемо в суспільстві ставити різні вимоги до людей зі "статусами", то толку буде мало
вимоги однакові до всіх! якщо осуджувати мордобой між кимсь і кимсь, то однаково всіх!
бо так не може бути, що Петро може побитись і засуджувати не будемо, а ось якщо ДЕПУТАТ!!!! То вже непорядок!
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2015, 22:26 #2516869   #140
Sect0r
 
Аватар для Sect0r
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

Ми засуджувати будемо всіх, але Петрові на засудження якихось незнайомих йому людей на...плювати, а депутатові — ні (точніше, не повинно бути). Тому-то я й припустив, що депутат не буде допускати своєї участі у такому виді вирішення принципових суперечок із опонентами, хай навіть на таку надважливу тему, як допустимість використання знаків запитання у газетних заголовках.
Sect0r зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:10.