Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Наші нереалізовані бізнес ідеї

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.06.2014, 21:51 #2409456   #241
vda
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

я не можу зрозуміти, невже ніхто не розділяє мого оптитмізму з точки зору прибутковості антикафе? ніби ж і пропоную не мало : 50% майбутнього прибутку, безкоштовно приміщення (оренда 2500 - 3000 грн.\міс), обладнання на 1000 дол. і всього-навсього шукаю людину здатну знайти 3000 на запуск проекта? вроді і сума невелика і відіб"ється максимум за півроку, а то і скорше. Був нині в Тралі - валі. Люди є незважаючи на то, шо літо. Чо сидимо, чо втикаємо? Бажаючі, ау, записуємось в чергу ))!!!!
vda зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2014, 00:52 #2409506   #242
saymon
Guest
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

vda, сам чого не запускаєш? Бери кредит і вьйо, за пів року відібється же
 
Подякували 3:
Пантера (03.07.2014), MrDem (20.06.2014), riznyk (20.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2014, 08:22 #2409536   #243
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата
Допис від vda Переглянути допис
я не можу зрозуміти, невже ніхто не розділяє мого оптитмізму з точки зору прибутковості антикафе? ніби ж і пропоную не мало : 50% майбутнього прибутку, безкоштовно приміщення (оренда 2500 - 3000 грн.\міс), обладнання на 1000 дол. і всього-навсього шукаю людину здатну знайти 3000 на запуск проекта? вроді і сума невелика і відіб"ється максимум за півроку, а то і скорше. Був нині в Тралі - валі. Люди є незважаючи на то, шо літо. Чо сидимо, чо втикаємо? Бажаючі, ау, записуємось в чергу ))!!!!
Забий. В цій темі вже купа сторінок, а ще жодної ідеї ніхто не похвалив, форум це таке місце де модно все і всіх критикувати.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2014, 21:07 #2409844   #244
vda
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Нарахунок кредиту: може би і взяв з радістю, але по гіркому досвіду знаю, шо нововідкритий заклад, треба хоча б 2-3 місяця пасти самому (взнати середню виручку, взнати контингент, потреби, додаткові послуги і т.д.). Зараз маю роботу, кидати не хочу. Міг би договоритися, шоб 2 місяця ходити через день. Але через день в кафе хтось має мене заміняти, бажано не адмін на зарплаті, а людина (однодумець), який зацікавлений в розвитку цієї справи так як і я.
vda зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2014, 21:35 #2409854   #245
Mihas
 
Аватар для Mihas
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Антикафе Форум на дружбі закрилось, мали переїджати в центр, але щось не бачу його
чесно кажучи не вірю в район, і в разі чого дизайн не вернеш))
Mihas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2014, 15:14 #2410213   #246
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Розкритикував чужу ідею, а сам запропонував ще гірші! Спортзал це саме не вигідне капіталовкладення з тих що можна придумати! Продаються готові вже, зайди на сландо купи, так ціна їхня висока але не через прибутковість, а через високу ціну обладнання. Якийсь суперовий зал це мільйони гривень, чмошний підвальний це максимум 100-120грн з чоловіка, якщо найняти зо 2 людей які б це пильнували це хоча б 4000грн в місяць, а ще оренда, світло, тепло. Для хоспісу я думаю приміщення не підійде, клуб дитячий це гарно і добре але більше для самозайнятої особи.
Я кинув на вскидку перше що прийшло на думку.І люба з моїх ідей краща чим антикафе) Хоча всі по великому рахунку гівно) От приміром за годину спортзалу я дам 10 грн. І таких хто захоче прийти на годинку подіймати гантелі куди більше буде чим тих хто буде платити по 10 грн. щоб посидіти на дивані. Сама удачна як на мій погляд це ідея про дитсадочок на годину. бо реально сам по собі знаю,що інколи нема де пристроїти мале. В спальному мікрорайоні такий клуб розвитку дитини (назва приміром) був би куди доречніше.

Додано через 4 хвилини
А бізнес на чужій території це взагалі то повна дупа.Як не оренду задруть,то просто попросять піти.Причому саме там,де бізнес пішов просто супер) Бувало,проходили й таке)
Оце пригадую дивився один магазин як раз в районі універсаму,там де новобудова напроти зупинка,роки три тому)) От думаю чи не той самий))) Так там чувак такий безпосередній був.Зустрілись,склеп показав і каже - " Ну я оце хочу здати в оренду,подивлюся чи буде вигідно.як буде вигідно.то сам стану" Я чесно,стою і дивлюся на нього як не дебіла.Це він мені,людині яка прийшла дивитись на оренду приміщення каже))) Сказав що подумаю,і пішов))

Востаннє редагував Кара Божа: 21.06.2014 о 15:15. Причина: Пізніше додано
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ОРДА (03.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2014, 18:20 #2410292   #247
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Я кинув на вскидку перше що прийшло на думку.І люба з моїх ідей краща чим антикафе) Хоча всі по великому рахунку гівно) От приміром за годину спортзалу я дам 10 грн. І таких хто захоче прийти на годинку подіймати гантелі куди більше буде чим тих хто буде платити по 10 грн. щоб посидіти на дивані. Сама удачна як на мій погляд це ідея про дитсадочок на годину. бо реально сам по собі знаю,що інколи нема де пристроїти мале. В спальному мікрорайоні такий клуб розвитку дитини (назва приміром) був би куди доречніше.
Так вже склалось що наш народ більш охочий до шкідливих звичок чим до корисних. Крім цього бухати чи курити можна кожен день і багато годин під ряд, а качати м'язи часто не потрібно, та й нас бухариків більше чим спортсменів. Тому генделик вигідніше. А щоб брати 10грн за годину треба або знайти багато дураків або відкрити кращий зал ніж для прикладу Алігатор де я можу за 10грн/год відвідувати і тренажерний зал і хамам і сам аквапарк. Відкрити щось схоже ой як не дешево.

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
А бізнес на чужій території це взагалі то повна дупа.Як не оренду задруть,то просто попросять піти.Причому саме там,де бізнес пішов просто супер) Бувало,проходили й таке)
Оце пригадую дивився один магазин як раз в районі універсаму,там де новобудова напроти зупинка,роки три тому)) От думаю чи не той самий))) Так там чувак такий безпосередній був.Зустрілись,склеп показав і каже - " Ну я оце хочу здати в оренду,подивлюся чи буде вигідно.як буде вигідно.то сам стану" Я чесно,стою і дивлюся на нього як не дебіла.Це він мені,людині яка прийшла дивитись на оренду приміщення каже))) Сказав що подумаю,і пішов))
Та звичайно що своє приміщення це величезний плюс але де взяти стільки грошей?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2014, 11:05 #2412134   #248
vda
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Да, садок на годину - це прикольно (на думку дилетанта, який це написав). Зразу видно, що людина не стикалась з тою кількістю дозволів, які регламентують у нас все, що стосується закладів пов"язаних з дітьми. Я про цей бізнес теж думав, але навів деякі довідки (благо є знайомі в галузі освіти) і ахрєнєл.
vda зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.07.2014, 12:36 #2414821   #249
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Антикафе - гнилий варіант. Хіба що вже зовсім немає чим зайнятися і маєш своє приміщення.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.07.2014, 15:15 #2414877   #250
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата
Допис від vda Переглянути допис
Да, садок на годину - це прикольно (на думку дилетанта, який це написав). Зразу видно, що людина не стикалась з тою кількістю дозволів, які регламентують у нас все, що стосується закладів пов"язаних з дітьми. Я про цей бізнес теж думав, але навів деякі довідки (благо є знайомі в галузі освіти) і ахрєнєл.
Садок тобі ніхто не дасть відкрити,це й коту понятно. Вимого до клубу,чи місце відпочинку дітей, зовсім інші. Усі приватні садочки в тернополі працюють по принципу "клубів" та гуртків.. І нічо,працюють. Моє дитя ходить в такий приватний садок..2000 в місяць грн. з дитини Не сказав би що так їм збитково)
Але то таке,як не знаєш як та шо,то краще й не пхайся. Щоб з дітьми працювати повинна на пешому місці бути таки любов до дітей,а не мрія просто зрубати бабло.
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (03.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2014, 12:45 #2434125   #251
Mixon
Активний учасник
 
Аватар для Mixon
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Всім привіт. можу трохи не в тему, але я не знав де написати.
Прочитавши ідеї на рахунок свого бізнесу, побачив досить цікаві. я шукаю роботу мені 22р. але блін шось нічого не можу знайти говорять одне а як до роботи зовсім інше, вакансії переважно - торговий предаставник, промоутер і т.д.
Одна з моїх думок це може щось своє спробувати відкрити, працювати на себе, а не на когось. От думаю спитаю чим в тернополі можна занятись???
Mixon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2014, 14:38 #2434166   #252
sexymasha
Активний учасник
 
Аватар для sexymasha
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата От думаю спитаю чим в тернополі можна занятись???
Іди на "борднетце" попрацюй на виробництві. Це найкраща школа на все життя. Потім коли заробиш гроші на свій бізнесс - за плечима буде реальний досвід!
sexymasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2014, 14:42 #2434168   #253
wisper
Banned
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата От думаю спитаю чим в тернополі можна занятись???
Тим,що і всі,купив дешевше,продав дороще.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2014, 14:47 #2434170   #254
sexymasha
Активний учасник
 
Аватар для sexymasha
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата набір буде лише з осенні і то не ясно чи буде.
значить читай пост №253
sexymasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2014, 14:48 #2434171   #255
Mixon
Активний учасник
 
Аватар для Mixon
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата Іди на "борднетце" попрацюй на виробництві. Це найкраща школа на все життя. Потім коли заробиш гроші на свій бізнесс - за плечима буде реальний досвід!
там неясно з робою кажуть набір буде з осенні але невпевнені чи він взагалі буде.

Додано через 1 хвилину
Цитата значить читай пост №253
є можливість привозити багато різноманітних товарів зі сша
чи варто таким занятись???

Востаннє редагував Mixon: 16.08.2014 о 14:48. Причина: Пізніше додано
Mixon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2014, 14:49 #2434173   #256
sexymasha
Активний учасник
 
Аватар для sexymasha
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата є можливість привозити багато різноманітних товарів зі сша
пост №253 в силі!
sexymasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2014, 14:51 #2434174   #257
Mixon
Активний учасник
 
Аватар для Mixon
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата пост №253 в силі!
варіант : купляти дешевше продавати дороще
цей розглядаю

ще варіанти....

може в когось є робота???
якщо так деталі в пп.
Mixon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2014, 14:53 #2434175   #258
sexymasha
Активний учасник
 
Аватар для sexymasha
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата ще варіанти....
а давай ти мені заплатиш 100$ і я тобі всі варіанти скажу безплатно )))
sexymasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2014, 14:55 #2434177   #259
Mixon
Активний учасник
 
Аватар для Mixon
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата а давай ти мені заплатиш 100$ і я тобі всі варіанти скажу безплатно )))

я взагаліто серйозно пишу, тому що справді шукаю різні варіанти заробітку, от вирішив ще запитати
а ти тут пишеш таке...
Mixon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2014, 14:56 #2434178   #260
wisper
Banned
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата чи варто таким занятись???
звичайно варто,люди помішані на якісному товарі,а його не так то і багато тут.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:23.