Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Результати опитування: Якому закладу ви надаєте перевагу?
Алігатор 158 31.10%
Вєгас 35 6.89%
Максім 30 5.91%
Маракана 36 7.09%
Фєя 15 2.95%
Настя 9 1.77%
Ібіца 46 9.06%
ІксЕль 43 8.46%
БлекБері (Дзига) 52 10.24%
ваш варіант 20 3.94%
Шось на БАМі (я дійсно не знаю шо там є...))) 14 2.76%
Діскацєки не люблю і туда я не хажу... 171 33.66%
Опитування з кількома варіантами відповіді. Голосували: 508. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Блекбері(пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.05.2008, 14:58 #610395   #101
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Дзига (пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

Цитата:
Допис від LeFt Переглянути допис
Взагаліто, якшо чесно, я б відповів але нема чим , я не фоткаюсь на вечірках (((
Але залишимо цю тему відкритою ...

Я тоже не фоткаюсь, але мене фоткають)) Я думала, що в такого модного хлопця з цим немає бути проблем)) Але дійсно, залишимо цю тему відкритою - буду чекати твої фото з класних (нетернопільских) вечірок)) (бо я певно не доживу до того часу, поки буде щось таке феєричне як Electrixx наприклад)

Востаннє редагував Ultra: 06.05.2008 о 15:01.
Ultra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2008, 15:05 #610400   #102
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Дзига (пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Але дійсно, залишимо цю тему відкритою - буду чекати твої фото з класних (нетернопільских) вечірок)) (бо я певно не доживу до того часу, поки буде щось таке феєричне як Electrixx наприклад)
узнаю стіль)))))))))))))))))))))))))))))
Allehandr0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2008, 15:09 #610405   #103
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Дзига (пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
узнаю стіль)))))))))))))))))))))))))))))
Ну ти ж мене знаєш, я ж люблю це, як завжди "у всей красоте")))))
Ultra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2008, 16:22 #610455   #104
LeFt
 
Аватар для LeFt
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Дзига (пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

Цитата Я думала, що в такого модного хлопця з цим немає бути проблем)
Взагаліто я немав на увазі те , що я модний або дуже стильний !!! Просто коли людина одіта нормально (як от на тій фотці де 3 хлопці бйорном горілку запивають ) це не означає , що вони зразу гопніки .
LeFt зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2008, 16:26 #610458   #105
LeFt
 
Аватар для LeFt
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Дзига (пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

Доречі фотограф (а вони здебільшого чолвічої статі) фотають тих хто їм подобаєтся ! А тепер посудіть самі кого фони фотографують більше мужчин чи привабливих дівчат і жінок ))))))))))))
LeFt зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2008, 17:36 #610490   #106
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Дзига (пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

Цитата:
Допис від LeFt Переглянути допис
Доречі фотограф (а вони здебільшого чолвічої статі) фотають тих хто їм подобаєтся ! А тепер посудіть самі кого фони фотографують більше мужчин чи привабливих дівчат і жінок ))))))))))))
Нормальний фотограф фоткає просто цікавих і яскравих людей, незважаючи дівчина це чи хлопець. То в нас в Алігаторі фотограф фоткає своїх знайомих або тих, хто йому подобається, бо в нас мало людей, які оригінально виглядають. Не буде ж він тими пару фейсами весь фотозвіт заповнювати.
Цитата:
Допис від LeFt
Просто коли людина одіта нормально (як от на тій фотці де 3 хлопці бйорном горілку запивають ) це не означає , що вони зразу гопніки .
Одіті вони нормально, але тільки для нашої місцевості. Простіше кажучи в нормальний клуб (не тернопільський) їх взагалі би не пустили. Одяг для відвідин вечірки має бути оригінальний, помітний, гарний або хоча би якісний. Дуже приємно коли ти заходиш в клуб і бачиш красивих, щасливих і стильно одягнених людей (при чому ВСІ такі). Хоча, про що це я розмріялась?
Цитата:
Допис від LeFt
Взагаліто я немав на увазі те , що я модний або дуже стильний !!!
Я сприйняла на свою адресу цю фразу "Бачили б ми себе зі сторони ))))))))))))))". Тобто людина, яка намікає, що я себе зі сторони не бачу має бути досить красивою і модною, щоб мене судити)))
ЗІ: Все рівно буду чекати фоток)))
Ultra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2008, 22:12 #615132   #107
Lolka
суперолька!
 
Аватар для Lolka
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Дзига (пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

Смайл ТВ шойно повідомив що у НК Лас Вегас тепер не будуть пускати у спортивному костюмі а також людей у нетверезому стані та некультурних

як прокоментуєте ?
Lolka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2008, 22:14 #615134   #108
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Дзига (пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

ги, а як можна зразу врубатись культурна людина чи ні?
"ось візьміть будь ласка гроші", "спасибі" чи "доброї ночі Вам фейсконтроль"
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2008, 22:14 #615135   #109
Materacci
 
Аватар для Materacci
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Дзига (пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

Цитата
Допис від Nesquik Переглянути допис
Смайл ТВ шойно повідомив що у НК Лас Вегас тепер не будуть пускати у спортивному костюмі а також людей у нетверезому стані та некультурних

як прокоментуєте ?
а хтож тоді буде ходити туда?
Materacci зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2008, 22:23 #615138   #110
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Дзига (пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

тверезі, культурні і в піджачках )
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2008, 22:25 #615141   #111
saymon
Guest
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Дзига (пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

Цитата Смайл ТВ шойно повідомив що у НК Лас Вегас тепер не будуть пускати у спортивному костюмі а також людей у нетверезому стані та некультурних

як прокоментуєте ?
Да... більше мене в Вєгас не пустять...
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2008, 22:28 #615145   #112
Lolka
суперолька!
 
Аватар для Lolka
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Дзига (пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Да... більше мене в Вєгас не пустять...
усьо закончілся твой звьоздний час, певно по всім критеріям не проходиш)

насправді я от шо думаю що якщо заклад реально береться таке зробити то є +, але то багато зусиль треба..
і повимахуються і дальше все буде як було.. хоче ненаю.. давноооо там не була )
Lolka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2008, 22:49 #615163   #113
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Дзига (пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

відвідуваність впаде до кількості персоналу в закладі.
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2008, 22:52 #615166   #114
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Дзига (пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

Цитата:
Допис від Mr.Player Переглянути допис
відвідуваність впаде до кількості персоналу в закладі.
не думаю
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2008, 22:56 #615171   #115
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Post Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Дзига (пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

Цитата
Допис від BaltazaR Переглянути допис
не думаю
це образно було сказано:
але нема шо сперечатись, що більшість відвідувачів цього закладу є у *спортивному костюмі*, нетверезому стані або некультурні.
або все в одному
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2008, 23:38 #615205   #116
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Дзига (пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

А в XL є хіба танцпол???? то паті бар кажись????
Голосував за крокоділ, там класно!!!! правда танцпол тре більший

Востаннє редагував Cesar: 11.05.2008 о 23:51.
Cesar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2008, 02:48 #615272   #117
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Дзига (пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

Цитата:
Допис від Cesar Переглянути допис
А в XL є хіба танцпол???? то паті бар кажись????
Голосував за крокоділ, там класно!!!! правда танцпол тре більший
100% єдиний великий мінус маленьки танцпол, каламбур
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2008, 08:55 #615328   #118
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Дзига (пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

казали шо в Ібіці зараз просто бомбові паті в пятницю!!!
Allehandr0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2008, 19:07 #615777   #119
M@SJ@NJ@
 
Аватар для M@SJ@NJ@
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Дзига (пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

Зараз для мене і всієї нашої компанії найбільше підходе XL.Практично більше нікуди не ходим.Провели там минулий четверг і п"ятницю.Почуваємся там дуже комфортно,доброзичливий персонал і обличчя оточюючих теж радують)))Всім раджу))
M@SJ@NJ@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2008, 19:22 #615789   #120
leonkiller
 
Аватар для leonkiller
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Дзига (пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

друзі ходили в пятницю в XL , получили масу задоволення,
як написав вже вище M@SJ@NJ@ - комфорт,персонал і самі відвідувачі радують.
Перед тим заїжали в Ібіцу, обстановка не вразила, куча пяних малолєток в клубі, при чому деякі з них бухали зразу перед входом.
leonkiller зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Зачинена тема



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:50.