Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Література

Література Література: пошук, обговорення книг, рецензії, творчість форумчан


Що Ви читаєте?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.06.2004, 15:59 #17304   #41
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово

2 ghost
спасибі . Відрадно, що все, шо я тут писав, не вилетіло в трубу....
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2004, 20:26 #17324   #42
freeman
 
Аватар для freeman
Типово

Цитата
Допис від bandera
2 ghost
спасибі . Відрадно, що все, шо я тут писав, не вилетіло в трубу....
...вилетіло, Вова, і ти це знаєш
freeman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2004, 19:22 #17354   #43
viva
 
Аватар для viva
Типово

кладезь? та то така зараза, як ми тільки його терпимо, добре, що я його ... просвітив, навчив читати з кпк [/quote]
Я щось так зразу і відчула. Так все буває - навчиться соплячок ходити (з колінок в повзунках встав) і вважає, що він дорослий. А по сравнєній с октябрськой рєволюцієй - це взагалі мікроб. Я б і клюв на його місці не розкривала
viva зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2004, 13:27 #17445   #44
cancer
Типово

такс.....признаюсь чесно ....книжки не читаю .........газети , журнали .......так.......
cancer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2004, 14:43 #17455   #45
Sun
 
Аватар для Sun
Типово

Я художню не читаю
ніколи
вшколі засталяли
а тепер зовсім не читаю художню літературу
Читаю тільки все що стосується комп
веб - дизайну і веб - програмування
Sun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2004, 16:10 #17470   #46
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово

Цитата:
Допис від viva
Я щось так зразу і відчула. Так все буває - навчиться соплячок ходити (з колінок в повзунках встав) і вважає, що він дорослий. А по сравнєній с октябрськой рєволюцієй - це взагалі мікроб. Я б і клюв на його місці не розкривала
.....соплячок, клюв,...фу, як негарно.І не скажеш, що то педагог таке написав.А ще нарікають на освіту..... Хоч я і не знаходив з вами спільної мови, але ображати когось з вас не дозволяв собі ніколи. Переходити межу вихованості - ознака низкього інтелекту.....коли закінчуються аргументи в суперечці, переходити на особистості - остання справа. А в"їдливості стільки, що вистачило б на триста акумуляторів. Слухай, Блаватська ти наша, коли мене будуть спалювати на площі, я тобів зарезервую місце в першому ряду, підходить?
За відсутністю фантазії і в погоні за моїм скальпом ви забули про одну маленьку деталь. ЦЕ ФОРУМ, шановні.ФОРУМ! Де всі люди пишуть те, що вважают за потрібне. І стібаються, як хочуть. І зовсім не означає, якщо людина криє матом і хамить на форумі, то в житті вона така сама. Всі ви такі ревні християни, любите свого ближнього як самого себе і ладні перегризти горло тому ж ближньому, якщо його думка розходиться з вашою. Не варто так перейматись тим, що пишуть люди на форумах. Це просто розрядка, віртуал, несерйозні розваги. І не треба ображати незнайому людину через дурниці, написані в перерві між роботою. Я так вважаю.
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2004, 21:23 #17875   #47
Zavgosp
лібераст і толераст
 
Аватар для Zavgosp
Типово

відкрив у травні для сб таку прекрасну річ як кіберпанк (для тих хто не знає - це напрям у літературі)..
супер!!! найбільше рулить уільям ґібсон.. раджу всім прочитати його "нейромантик"а..

зараз читаю ремарка.. рульова повість "чорний обеліск"..
Zavgosp зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2004, 10:01 #17879   #48
ads
Guest
Типово

А я обожнюю читати газети, свіжу пресу. Тернопільські видання і не тільки. Цікаво знати, що відбувається у місті, в кріїні і за кордоном. Аналізувати різні події.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2004, 12:41 #17890   #49
aleksandro
 
Аватар для aleksandro
Типово

"особливою цікавістю" інформації відзначаються наші тернопільські газети.
так, читати не начитатися!! Все рівно що ТВ4 дивитися.
aleksandro зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2004, 13:45 #17896   #50
ads
Guest
Типово

2 Zavgosp:
Багато киберпанку лежить на "Лавке миров" - http://lavka.lib.ru/lavka/cyberpunk.htm. Там він розбитий на підстилі.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2004, 14:22 #17900   #51
ads
Guest
Типово

Цитата
Допис від Alesandro
"особливою цікавістю" інформації відзначаються наші тернопільські газети.
так, читати не начитатися!! Все рівно що ТВ4 дивитися.

Ну не кажи. Найбільш реально і правдиво відображають події "Вільне життя" та "Свобода"
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2004, 18:32 #17918   #52
miya_ntl
Типово

Цитата
Допис від Танцулька
Ну не кажи. Найбільш реально і правдиво відображають події "Вільне життя" та "Свобода"
ти це серйозно????????????????
miya_ntl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2004, 18:43 #17919   #53
aleksandro
 
Аватар для aleksandro
Типово

2Мія, вона це серйозно!!
Ти подивись який в неї аватар серйозний!!!
aleksandro зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2004, 00:29 #17932   #54
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово

Цитата
Допис від Alesandro
2Мія, вона це серйозно!!
Ти подивись який в неї аватар серйозний!!!
гииииии
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2004, 09:07 #17951   #55
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово

Цитата
Допис від Танцулька
Ну не кажи. Найбільш реально і правдиво відображають події "Вільне життя" та "Свобода"
Тю, навіть н6е купую цих газет, там крім анекдотів нічого нема шо почитати.
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2004, 16:35 #17972   #56
viva
 
Аватар для viva
Типово

[quote="bandera"]..
[quote="viva"].....ах, скільки жовчі, язви і нищівної критики зібрано в цих рядках. Віва, молодець, нема слів.....(пошепки: знаєш, якби ми здибались трохи при інших обставинах, то ми мабуть порозумілись без проблем....а так...карти вже роздані, гра пішла. а ля гер ком а ля гер)....

[quote]
Нє, в мене така уява, що хлопчик собі ціни ніяк не складе. та я навіть і не думала напрягатись, що облити маленьку зайку своєю критикою - це в мене така манера висловлюватись. І пошепки не нада тут про карти - я сама видираю собі друзів і дорогу топчу своїми ж ногами. Може я і справляю якесь враження, але мені в аблом навііть і думати про це
viva зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2004, 16:42 #17977   #57
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово

віва,ти залишила поза увагою ще один мій пост. я хотів би почути на нього відповідь. чи нема що написати??? я тобі процитую ще раз:quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Originally posted by viva
Я щось так зразу і відчула. Так все буває - навчиться соплячок ходити (з колінок в повзунках встав) і вважає, що він дорослий. А по сравнєній с октябрськой рєволюцієй - це взагалі мікроб. Я б і клюв на його місці не розкривала
--------------------------------------------------------------------------------



.....соплячок, клюв,...фу, як негарно.І не скажеш, що то педагог таке написав.А ще нарікають на освіту..... Хоч я і не знаходив з вами спільної мови, але ображати когось з вас не дозволяв собі ніколи. Переходити межу вихованості - ознака низкього інтелекту.....коли закінчуються аргументи в суперечці, переходити на особистості - остання справа. А в"їдливості стільки, що вистачило б на триста акумуляторів. Слухай, Блаватська ти наша, коли мене будуть спалювати на площі, я тобів зарезервую місце в першому ряду, підходить?
За відсутністю фантазії і в погоні за моїм скальпом ви забули про одну маленьку деталь. ЦЕ ФОРУМ, шановні.ФОРУМ! Де всі люди пишуть те, що вважают за потрібне. І стібаються, як хочуть. І зовсім не означає, якщо людина криє матом і хамить на форумі, то в житті вона така сама. Всі ви такі ревні християни, любите свого ближнього як самого себе і ладні перегризти горло тому ж ближньому, якщо його думка розходиться з вашою. Не варто так перейматись тим, що пишуть люди на форумах. Це просто розрядка, віртуал, несерйозні розваги. І не треба ображати незнайому людину через дурниці, написані в перерві між роботою. Я так вважаю.
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2004, 16:54 #17981   #58
viva
 
Аватар для viva
Типово

А хлопчик, виходить, сприйняв мої слова на свій рахунок. У принципі ніхто і не боронить.
Нарахунок мого хамства і низького інтелекту - можу погодитись - це комусь, певнє, відніше - в нас тут взагалі - непроходіма арістократія - важко конкурувати - я б і не осмілилась. А слова мої, видно, що зачепили, значить за бравадою і нефільтрованою кашою (замість виважених) думок проглядає самозакохане створіння. яке ціни собі ніяк не складе.
Нарахунок того, що я педагог - я не педагог, я - економіст. так що вихожу із того, що впершу чергу мислю не з позицій культури - якось не той випадок, а з позицій прагматичності. Як щось не подобається - можна і не звертати увагу (принаймі навчитись миритися із тим, що інші можуть все-таки мати свою точку зору).
viva зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2004, 11:13 #18176   #59
Blonde
 
Аватар для Blonde
Типово


От зараз якраз читаю "Блеск и нищета куртизанок" Оноре де Бальзака. Декілька років тому вже бралася за цюж книгу, проте не всі моменти розуміла в силу віку. Оти. А тепер якраз прийшла пора. Тим більше, часу предостатньо, щоб сісти і почитати класику.

Взагалі надаю перевагу історичній літературі - це і всім відомі з дитинства пригодницькі романи та драми Олександра Дюма, і трилогія Моріса Дрюона "Проклятые короли", захоплюючі книги нашого земляка Павла Загребельного, "Анжеліка" Анн і Серж Голонна, величезна літературна спадщина Жюльєтти Бенцоні ( "Катрін", "Маріанна", "Флорентійка", "Ночные тайны королев"), "Святослав" та "Володимир" Семена Скляренка.

Свого часу була під враженням від "Лоліти" Набокова. Втім, варто згадати "Майстра і Маргариту" Булгакова - глибоко філософська книга...

З преси читаю "Женскую газету", "Интересную газету", "Вечірні Вісті", а також журнали "Натали" і "Cosmopolitan".
Blonde зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2004, 12:43 #18185   #60
Roksolana
 
Аватар для Roksolana
Типово

Цитата:
Допис від Blonde



З преси читаю "Женскую газету", "Интересную газету", "Вечірні Вісті", а також журнали "Натали" і "Cosmopolitan".
Я теж люблю читати журнали "Натали"і "Cosmopolitan". Ще читаю "Женский журнал".
Roksolana зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
книги, читання



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:22.