Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Шарій і ваше ставлення до нього

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.09.2016, 18:24 #2652608   #21
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: п1дорас шарЫй.

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Шарій досить обєктивний та хороший блогер.Дивлюсь його сюжети. з 90% згоден на всі 100. Щодо кривляння на журналИст,так вважаю що це суто його бачення.Я б таких уродів яких він називає журналИстами, називав прастітутами чи просто грантоїдними ублюдками,які за доляр продадуть маму рідну,аби атили
https

Головне вірити
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2016, 18:47 #2652607   #22
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: п1дорас шарЫй.

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Шарій досить обєктивний та хороший блогер.Дивлюсь його сюжети. з 90% згоден на всі 100. Щодо кривляння на журналИст,так вважаю що це суто його бачення.Я б таких уродів яких він називає журналИстами, називав прастітутами чи просто грантоїдними ублюдками,які за доляр продадуть маму рідну,аби атили
https

Головне вірити

Додано через 22 хвилини
Цитата
Допис від tren Переглянути допис
і нашо ти тут всрався?

Бузина норм речі говорив, ]
???
Цитата Друзья, украинская литература настолько слабая и малоинтересная не только для мира, но и для самих украинцев, что называться в ней классиком — не большая честь.
Цитата У нас три государства. Но мы один народ. Бог нас избрал хранить светоч истинной православной веры. После отречения последнего царя мы живем в смуте. Царь отрекся от своего народа. Народ отрекся от своего царя. Сатана стал особенно силен в мире. Потому что православный царь — это "удерживающий". Он не просто скипетр держит или плохого опричника за шиворот, он удерживает Святую Русь и весь наш мир от проникновения в него сатанинского начала, от бесовского беспредела.
19. Миссия нашего триединого народа, даже без царя, которого, надеюсь, Господь нам снова пошлет, по мере сил выполнять свой долг и бороться с чертом внутри себя и вовне - в миру. Мы не можем быть плохими людьми. Мы можем просто плохо или хорошо выполнять свою миссию богоизбранного русского народа.
https

Востаннє редагував Petro Ford: 08.09.2016 о 18:47. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2016, 02:07 #2652664   #23
tren
Banned
Типово Відповідь: п1дорас шарЫй.

нікого твоя думка не цікавить. В мене є своя і я її можу спокійно обгрунтувати. Але не петі-дураку. Тобіш тобі чи шо...
tren зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2016, 08:29 #2652680   #24
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: п1дорас шарЫй.

Цитата
Допис від tren Переглянути допис
нікого твоя думка не цікавить. В мене є своя і я її можу спокійно обгрунтувати.
Дуже цікаво.
Цитата Але не петі-дураку. Тобіш тобі чи шо...
Пічалька. Так і не взнаю страшенної таємниці. Піду плакати в куток
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2016, 14:04 #2652758   #25
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: п1дорас шарЫй.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну ти знайшов в кого правду шукати. Це такий самий пропогандон, тільки його пропоганда не в українську сторону. Я не кажу що треба слухати нашу недолугу пропоганду - але шарій вже був неодноразово спійманий на брехні і в нього крім "дядько в вишиванці обісрався" більше нічого нема, він чітко розкриває тількт одну сторону і скромно мовчить про іншу. Зазвичай синхронно з російською пропогандою поширює фейки. А ше він живе в європі як політичний біженець - а всі його "репортажі" з України, то при тому шо він вже в Україні не був купу років. Про яку обєктивність тут може бути мова? А ше він хворий лудоман, і порграв в казіно купу бабла, але звичайно шоб бути оригінальним і з точкою зору "не як в стада" можна посилатись на шарія А ше можна казати "я проти нашої пропоганди! я за правду" і дивитись пропоганду ворога! А потім розказувати тут на форумі про геополітична розклади на близькому сході І звинувачувати америку і закулісу в розвязанні війни на донбасі!

ПС. до речі - зазвичай про геополітику в деталях і "з знанням" говорять чуваки зазомбовані рус-тв, в основому то кацапи - бо в них зараз в країні з всіх щелей воєнна пропоганда лиється вже купу років, але і на наших попадає - навіть з західної України.
1) Я черпаю інформацію з різних джерел,просто канал Шарія входить у цей перелік. Якби ти був уважний,то б помітив моє перше повідомлення,у якому я вказав приблизний процент з чим погоджуюсь з Шарієм.У більшості випадків він обєктивно висвітлює.Як доказ завше додає посилання чи вирізки з сюжетів,на які посилається.
Що до того що він живе не в Україні а сюжети з України,то ти взагалі далекий від його діяльності,але берешся коментувати. Людина має своїх представників на місцях,які знімають йому сюжети,та беруть інтервю. Для мене наприклад у цьому немає нічого дивного,бо я б і сам радо прийняв участь,при чому на безкоштовній основі,але на жаль не маю таланту до журналістики))
2)Я проти пропаганди.я за обєктивність. Як казав один підорас з верховної ради,не памятаю прізвиська "Проблема одностайності думки суспільства,заключається у слабкій пропаганді українських змі,і присутності джерел інформації інших" уявляєш собі що цей урод каже? Забрати в людини мясо,а кормити її лайном.Перший рік буде кривитись,потім звикне,а як посипете гівно цукром.то ще й дякуватиме і руки цілуватиме. Бляді,раби совкові.Ті самі методи ,тільки під іншим прапором.ходіть суки по під двері.і слухайте ц кого музика яка грає,хто ворог народу))
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
https://www.youtube.com/watch?v=hTaCbmX4ffQ

Головне вірити
У шарія по 2-3 відео в день. Тобіш з 2004 року вийшло понад 700 нових сюжетів. Але ти як самий конт аргументаційно-розоблачаючий вибрав цей) хоча що ти там побачив "проти України",? Чувак лишень розповів що служив на цьому буку.і що в армії пють,і там бардак. Що є не правдою? Так само він не вказує хто збив літак,він припускає.А ти я так розумію знаєш точно хто ? Ти моторола з ДНР? Чи солдат з бука? Чи ти просто прочитав пару постів з фейсбуку,подивився сюжет по ТВ і вважаєш що знаєш правду?
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2016, 15:03 #2652776   #26
tren
Banned
Типово Відповідь: п1дорас шарЫй.

ти не можеш зрозуміти бо малий чи просто тупий???
Ти не можеш незаперечно вірити тому рижому запроданцю, якщо ти адекват.
Так, ми розуміємо, що в нас бляді при владі навіть на рівні району, тим паче вище. Так, і без того тупості вистачає з самоврядуванням, освітою, церквами/релігіями і т.д.
Але можна це показувати в дещо іншому руслі.
Рижий підор вульгарно принижує Україну і жодного слова про братнюнів північних в негативі/по факту.
Лише хворий/недорозвинений цього не помічає, а клініка - то ще й підтримує...


Цитата людина має своїх представників на місцях,які знімають йому сюжети,та беруть інтервю. Для мене наприклад у цьому немає нічого дивного,бо я б і сам радо прийняв участь,при чому на безкоштовній основі,але на жаль не маю таланту до журналістики))
участь беруть, а не приймають, ватан, але суть не в тому.

P.S.: а манера спілкування/дебатів з жінкою - це щось... Хвора психіка напоказ.
nuff said
tren зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2016, 15:33 #2652782   #27
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: п1дорас шарЫй.

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
У шарія по 2-3 відео в день. Тобіш з 2004 року вийшло понад 700 нових сюжетів. Але ти як самий конт аргументаційно-розоблачаючий вибрав цей) хоча що ти там побачив "проти України",? Чувак лишень розповів що служив на цьому буку.і що в армії пють,і там бардак. Що є не правдою? Так само він не вказує хто збив літак,він припускає.А ти я так розумію знаєш точно хто ? Ти моторола з ДНР? Чи солдат з бука? Чи ти просто прочитав пару постів з фейсбуку,подивився сюжет по ТВ і вважаєш що знаєш правду?
Чесно, мені ліньки сюди тягати шарійовське гівно. Я не знаю прізвищ людей які шмаляли з БУКа. Я пам'ятаю як обдроченці на чолі з Диркіним і гавНьюз з ними радісно верещали, що збили укропський Ан. Україна відразу заявила, що терористи збили Боїнг. І Україна і світова спільнота до цього часу версій не міняли, і тільки кацапи коли зрозуміли, що налажали почали стрибати з версії на версію: і про Су який піднявся на шалену висоту, і про іспанських диспетчерів, і про український Бук і ще хуліард несуразиць. І при всьому тому чинили перешкоди слідству. На момент виходу цього чудо-ролика вже чи не у всіх була стройна версія і тільки шарік продовжував підгавкувати кацапам. Тепер скажи, а чому ти впевнений, що інші його розслідування не таке ж підгавкування?
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякували 4:
aleko2007 (09.09.2016), Chefild (09.09.2016), switch (09.09.2016), vanco2 (09.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2016, 16:22 #2652783   #28
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: п1дорас шарЫй.

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Так само він не вказує хто збив літак,він припускає
хм... набратись терпіння і ще те подивитись чи що...
порівняєм рівень розслідування Шарія і Белінгкета.

Додано через 21 хвилину
Порівняй розслідування і шаріковщину
https://www.bellingcat.com/wp-conten...s-later-ru.pdf
ну скажи, ти справді різниці в підході не бачиш?

Що це за фотки показував шарій в відео? на фотках белінгкета на фурі є таблика з номером, на цій - нема. Це різні фури.
сама установка по звіту белінкета - 332 а не 312 про яку тут ідеться.
шарій тупо старається вигородити москалів?

Цитата зі звіту:
Цитата Помимо собственно «Бука», наиболее очевидная общая черта этого видео и других
фотографий и видео этого «Бука» на востоке Украины — красный тягач Volvo с белой
кабиной. На всех изображениях самоходной огневой установки «Бук» на востоке Украины
17 июля она находится на этом тягаче Volvo (кроме фото и видео, снятых после того, как
«Бук» был сгружен с тягача в Снежном). Отличительные черты этого тягача — желтая
табличка с номером телефона, логотип фирмы «Строймеханизация» с изображением
слона на кабине, голубая полоса на двери и оранжевые проблесковые маячки на крыше
кабины.
тепер подивись на ото з шаріковського відео. може той солдат і впізнав свій бук, но фотку шарік підсунув не ту.

Додано через 21 хвилину
Це кадр з того самого першого СБУшноо відео, де БУК спішно вивозять з України, там якраз та фура, що фігурує по всьому звіту. А справа фотка, ку "розвінчує" Шарій, якому ти так віриш.
Акуєть як він маніпулює такими як ти )))


Додано через 6 хвилин
ПС: колись зустрівся з ще одним БУКом на лафеті біля Стрия, як їхав в Карпати, напевно перекидали ППОшників до зони АТО. Ну оце десь щось таке засняв хтось, кинув то Шарію, а Шарій типу видав то за події липня 2014-го, а ти - купився. Як і на купу інших відосів.

Востаннє редагував switch: 09.09.2016 о 16:22. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (09.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2016, 16:25 #2652799   #29
tren
Banned
Типово Відповідь: п1дорас шарЫй.

Цитата шарій тупо старається вигородити москалів?
ба більше - тупо старається відпрацювати.
Тож чмошник хвалиться, що "загарєл на сваєй яхтє", украИнєц йобаний.
tren зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2016, 16:40 #2652808   #30
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: п1дорас шарЫй.

Давай дальше по белінкету:
Цитата Этот «Бук» имеет значительное сходство с «Буком», снятым на фото и видео на востоке
Украины в день гибели MH17. Мы назвали установку, замеченную в России, «Бук 3х2»,
поскольку вторая цифра бортового номера машины была стерта. Впоследствии, изучив
различные отличительные особенности на фотографиях и видео с этим «Буком», снятых
с 2010 года, мы установили, что изначально он носил номер 332
І от грунтовне (ну конечно, трошки слабше ніж в Шарія, але не заперечиш ))) рослідування цього факту:https://ru.bellingcat.com/novosti/ru...lost_digit_ru/
А шарій тобі впарив відео хз якої давності з 312 буком, і на основі того "довів", що то був наш БУК.
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
aleko2007 (09.09.2016), vanco2 (09.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2016, 16:59 #2652812   #31
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: п1дорас шарЫй.

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Давай дальше по белінкету:

І от грунтовне (ну конечно, трошки слабше ніж в Шарія, але не заперечиш ))) рослідування цього факту:https://ru.bellingcat.com/novosti/ru...lost_digit_ru/
А шарій тобі впарив відео хз якої давності з 312 буком, і на основі того "довів", що то був наш БУК.
Ну нічо нічо, зато кара божа має ширший погляд! Він жеж піпец розумний і дивиться не тількт російську пропоганду - но і шарія! Для курогозору ширшого!
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2016, 17:06 #2652814   #32
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: п1дорас шарЫй.

Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2016, 17:08 #2652815   #33
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: п1дорас шарЫй.

Нє-нє, а можна таки про БУК?
Давай ти визнаєш, що твій Шарій конкретно там - навішав тобі лапші і ти так з нею і ходиш

Я наприклад не можу вірити людині, яка мене пару раз пробувала наіпати. А ти?
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2016, 17:17 #2652816   #34
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: п1дорас шарЫй.

Цитата Ну йоб вашу мать. Ви ж вважаєте себе європейцями,стояли на майднані за "миєвропа",а в голові совок у самому найгіршому його розумінні. Совок ненавидів інакомисліє
Чувак, при всій повазі - інакомисліє і порпоганда з підміную фактів це різні зовсім речі! Ти піди в "європах" набреши шось в документах - як підловлять буш потім кричати шо то "ніяка не європа а концлагерь"! "Куда ми йдем"

Додано через 1 хвилину
Цитата Я наприклад не можу вірити людині, яка мене пару раз пробувала наіпати. А ти?
А він може - бо так ловко наіпали шо навіть не помітив І тепер сидить такий важний і думає шо ми всі совкове бидло а в нього широкий кругозір

Додано через 1 хвилину
Цитата Жодна двунога курва не є уособленням України. Коли я якогось підора називаю підором,це я називаю його підором,а не країну Україна.Навіть якщо він займає в ній керівну посаду.Непотрібно оці речі ототожнювати.
отут погоджуюсь! +1 Але дядьку - шарік це аж ніяк не обєктивне джерело - він підтасовує факти! Вот як з буком! Під час майдану постійно єресь гнав, навіть бувало шо його підловлювати на конкретній брехні і він витирав відео і пости в фейсбучіку.

Востаннє редагував vanco2: 09.09.2016 о 17:21. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2016, 17:20 #2652819   #35
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: п1дорас шарЫй.

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Нє-нє, а можна таки про БУК?
Давай ти визнаєш, що твій Шарій конкретно там - навішав тобі лапші і ти так з нею і ходиш
Про бук я сюжет подивився. непобачив так нічого ах зазорного.Знайшов Шарій хлопця який служив на буку ( у шарія є багато сюжетів,де він знімає репотражі з тими ж героями телесюжетів з ТСН,нового каналу та іншихподивись,цікаво.) і він висловив свою думку. Заміть там жодних твердих висновків чи звинувачень.На прямі питання ХТО зробив - відповідь не знаю.Для чого че було зроблено -не знаю. Так само і я не знаю хто. І ти не знаєш. Ми можемо лишень здогадуватись,або на віру прийняти чиюсь позицію,яку нам подали з ТВ чи ФБ. А можемо слухати різні джерела інформації.і шукати істину десь по середині.аналізуючи що каже перша сторона,друга,і ті сторони які б вже повинні були визначчитись давно,але чомусь тянуть з висновками.і мовчать.І не відомо як ще перекрутити можуть цю ситуацію.Напевне чекають виборів у США)
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2016, 17:24 #2652821   #36
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: п1дорас шарЫй.

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Про бук я сюжет подивився. непобачив так нічого ах зазорного.Знайшов Шарій хлопця який служив на буку ( у шарія є багато сюжетів,де він знімає репотражі з тими ж героями телесюжетів з ТСН,нового каналу та іншихподивись,цікаво.) і він висловив свою думку. Заміть там жодних твердих висновків чи звинувачень.На прямі питання ХТО зробив - відповідь не знаю.Для чого че було зроблено -не знаю. Так само і я не знаю хто. І ти не знаєш. Ми можемо лишень здогадуватись,або на віру прийняти чиюсь позицію,яку нам подали з ТВ чи ФБ. А можемо слухати різні джерела інформації.і шукати істину десь по середині.аналізуючи що каже перша сторона,друга,і ті сторони які б вже повинні були визначчитись давно,але чомусь тянуть з висновками.і мовчать.І не відомо як ще перекрутити можуть цю ситуацію.Напевне чекають виборів у США)
Нічого собі нічо зазорного! Ця гнида не просто знайшла бук і чувака який на ньому служив - цей підар каже що це вот саме той буе який показувало СБУ і який тіпа збив боінг. Як результат глядач тіпа має зробити висновок шо бук був Український! А це піпец як важливо! Це брехня ше та!

Востаннє редагував vanco2: 09.09.2016 о 18:23.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2016, 17:42 #2652823   #37
tren
Banned
Типово Відповідь: п1дорас шарЫй.

розмова котиться в інше русло...
візьмімо до прикладу Майкла Щура - також начебто критикував і глузував з тих виблядків що при владі, але позиція його - за Україну як країну.
На відміну від купленого рижого підорга.
tren зараз поза форумом  
Подякували 2:
switch (09.09.2016), vanco2 (09.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2016, 17:45 #2652824   #38
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: п1дорас шарЫй.

Кара, я вже колись казав - розслідування авіакатастроф іноді може і довше тривати. Сам дивився про аварії, які розслідували і 4 роки. І не все там чисто в тих розслідуваннях, бо для авіакорпорацій аля Боїнг неприпустимо, щоб виявились факти ненадійності їхніх літаків. Але таки доводять до кінця, бо то життя людей. І це - теж доведуть.

А оце відео, якщо, як ти каж, "ніачьом" - наіа він тоді відзняв? Бо мені здалось, що він зняв його, щоб заперечити офіційну версію. Можливо це було просто ще до звітів Белінкета, де вони визначили і номер, і походження того БУКа, то ж він думав, що проканає, але виявилось що він просто лошара на фоні реальних блогерів
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2016, 17:50 #2652825   #39
tren
Banned
Типово Відповідь: п1дорас шарЫй.

він не лошара, він продажний уйобок.
tren зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2016, 17:55 #2652826   #40
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: п1дорас шарЫй.

ну це не відміняє того, що він далеко не такий розумник, якого з себе корчить, там в тих його роликах кривляння більше, ніж корисної інфи. шоумен хринів.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:13.