Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Наші нереалізовані бізнес ідеї

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.06.2016, 16:19 #2640473   #361
TUR17
Активний учасник
 
Аватар для TUR17
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
можливо, половина цього успіху голандців, за рахунок легалізації наркотиків, що різко знизило кількість наркоманів в країні і збільшило експорт , екологічно чистих, природніх, не сентетичних наркотиків ... ще 20 років назад, коли весь експорт України продовольства, сягав 2 млрд. $, голандці продавали наркоти на 25 млрд. $
Та, більшість успіху усіх західних країн у тому, що там народ податки платить,як треба, а влада то все не розкрадає, а вкладає у ту ж країну.
Там дійшли того, що багатий народ - багаті всі решту, а у нас багатими можуть бути депутатські рагулі, а всі інші пофігу...

Короче, будь-яку країну треба розглядати,як бізнес-проект. Яскравий приклад - ОАЕ, там шейхи шарять, що нафта рано чи пізно закінчиться, тому вони працюють на туризм, що в майбутньому цілком зможе підтримувати рівень країни. А в будь-який бізнес треба вкладати ресурси, щоб він давав нормальну віддачу.
Нашу ж країну розглядають,як сировинний придаток, тому успіх найближчих парканадцять десятиліть нас не чекає.
TUR17 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dwd (29.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2017, 22:17 #2675172   #362
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від TUR17 Переглянути допис
а у нас багатими можуть бути депутатські рагулі, а всі інші пофігу...

.
навіщо "скіглити"(Азаров) ? ... хто тобі заважає бути багатим ? ... у насже всі закони для народу ) ...

штраф
за самовільне захоплення водних об"єктів - 119 грн
за самовільне зайняття земельної ділянки - 850 грн
за самовільне користування надрами - 510 грн

працювати треба
qazwsx321 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (27.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2017, 18:59 #2675392   #363
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Моя нереалізована бізнес-ідея полягає в тому, щоб створити гільдію. чи асоціацію виробників, які відмовляются від реклами.
В рекламі крутяться величезні гроші. Більше чим в наркобізнесі і торгівлі зброєю. Зараз в Світі витрачається близько 700 млрд долларів на рік на рекламу, тобто це гроші нізащо ні за сировину, ні за зарплату робітників ні за транспортування, чи податки і акцизи. Це ТУПО ГРОШІ НІЗАЩО! ..
Значну частку грошей які ми викладаємо в магазині за товар ми платимо за рекламу. Всілякі бренди які самі по собі коштують великі гроші, реклама на ТВ, бігбордах і ін.
Ідея полягає в тому, щоб створити логотип, який буде за відносно невеликі гроші надаватися на товар, який виробник зобов"язується не рекламувати.

Для прикладу в вартості жуйки дірол близько 40% це витрати не на виробництво чи сировину, а на РЕКЛАМУ , в відомих брендах цей показник може складати до 70% і більше.
Простіше рекламувати один логотип, чим тисячі найменувань товару. Та й реклама вже викликає огиду в споживачів.
Покупець, який буде бачити цей логотип одразу буде знати, що цей товар кращий за аналогічний без логотипу тоб то той, що рекламується бо в його ціні нема витрат на рекламу, або вони мізерні.
Ось так сира нереалізована бізнес ідея. Як таке потягнути, з чого почати поняття не маю, але якщо хтось грамотно реалізує цю ідею то стане мультимільйонером.
into зараз поза форумом  
Подякували 2:
hunter07 (28.01.2017), qazwsx321 (29.01.2017)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 29.01.2017, 12:44 #2675453   #364
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

А як ти плануєш на цьому заробляти?
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
riznyk (01.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2017, 18:03 #2675486   #365
Haisenberg
Активний учасник
 
Аватар для Haisenberg
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А як ти плануєш на цьому заробляти?
а мене цікавить: чи знайдеться виробник, який відмовиться від реклами свого продукту? а якщо це новий продукт, то як споживач і де має про нього дізнатися? і взагалі мета виробника заробити, а заробити -це вхопити як найбільшу частку ринку - без рекламної компанії - це нереально.
Haisenberg зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2017, 18:29 #2675491   #366
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А як ти плануєш на цьому заробляти?
Тут треба думати. Це ідея, а не готовий бізнес-план. (Готовий бізнес-план коштував би не 1 тис. долларів )
Я думаю, що треба робити асоціацію чи гільдію, яка буде обїєднувати тих, хто відмовляється від реклами свого продукту. Якийсь невеличкий членський внесок і складається договір на видачу логотипу. Якщо виробник передумав і хоче рекламувати, то йому частина коштів повертається і він позбавляється НАЗАВЖДИ права поновити в себе логотип.
Логотип щось на зразок знаку якості при СССР. Тоді воно добре працювало і народ завжди скорше брав товар з знаком якості чим без.


Виробнику не обовязково відмовлятися від реклами всієї лінійки продукції. Логотип можна придбати на якийсь окремий товар, а інші рекламувати.
Там фішка в тому що його підробляти будуть так що не будеш встигати з усіма судитися.
Кажу що ідея сира. Треба ше думати.
Якщо все запрацює то готову схему можна поширювати в Світі як франшизу на ЕС, США, Китай і інші держави. І отримувати від них якийсь % як від своїх філій.

Востаннє редагував into: 29.01.2017 о 18:35.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2017, 19:00 #2675495   #367
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата Я думаю, що треба робити асоціацію чи гільдію, яка буде обїєднувати тих, хто відмовляється від реклами свого продукту.
Не полетить (с) ))))))
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
riznyk (01.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2017, 20:44 #2675520   #368
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від into Переглянути допис
Логотип щось на зразок знаку якості при СССР. Тоді воно добре працювало і народ завжди скорше брав товар з знаком якості чим без.
http://znak.stb.ua
П.С. Як покупець я скоріше оберу товар у якому мені гарантується його якість, а не відсутність у ціні коштів на рекламу.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2017, 21:12 #2675527   #369
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від into Переглянути допис
Моя нереалізована бізнес-ідея полягає в тому, щоб створити гільдію. чи асоціацію виробників, які відмовляются від реклами.
В рекламі крутяться величезні гроші. Більше чим в наркобізнесі і торгівлі зброєю. Зараз в Світі витрачається близько 700 млрд долларів на рік на рекламу, тобто це гроші нізащо ні за сировину, ні за зарплату робітників ні за транспортування, чи податки і акцизи. Це ТУПО ГРОШІ НІЗАЩО! ..
.
при сучасних технологіях, товар простіше виробити в будьяких кількостях, ніж продати ... при розвиненій економіці, постає питання, як продати п"яту машину, десяту пару красовок, двадцяту пару чобіт, п"ятдесяте плаття , десятий флакончик духів , двадцяту пару джинсів в сім"ю, де попередні не використані, не зношені, ніразу не вдівались, щей затрачаються кошти, щоб пришвидшити вихід товару з ладу ( перші виготовлені жіночі колготки, були вічними, можна було носити до кінця життя )
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2017, 21:56 #2675529   #370
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
http://znak.stb.ua
П.С. Як покупець я скоріше оберу товар у якому мені гарантується його якість, а не відсутність у ціні коштів на рекламу.
Є різні сегменти покупців.
Одинм треба супер-пупер європейська якість і панти, а іншим потрібно зовсім інше. Не бути голим босим і якось вижити. До речі про якість. Якщо товар неякісний то це БРАК. І таке взагалі не повинно продаватися. Це окрема тема.
Переважно все це порожня балаканина про якість бо навіть великі концерни масово застосовують технології запланованого застарівання. https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F...BD%D0%B8%D0%B5
Зараз вже такі терміни як "німецька якість " чи "японська якість" не більше чим маркетингові прийоми.

Відношення до реклами в людей переважно негативне. Рекламою перериваються їх улюблені серіали, причому на самому цікавому місці, реклама часто набридлива і я впевнений що знайдеться добрий % тих, хто з принципу не буде купувати рекламоване щоб не годувати рекламщиків. просто вони зараз не знають як обрати нерекламоване бо рекламується майже все.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2017, 22:17 #2675535   #371
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від into Переглянути допис
Відношення до реклами в людей переважно негативне. Рекламою перериваються їх улюблені серіали, причому на самому цікавому місці, реклама часто набридлива і я впевнений що знайдеться добрий % тих, хто з принципу не буде купувати рекламоване щоб не годувати рекламщиків. просто вони зараз не знають як обрати нерекламоване бо рекламується майже все.
Ти забуваєш одну важливу річ, саме завдяки цій рекламі люди й мають можливість дивитися свої улюблені телесеріали ))) Чи де накажеш брати телеканалам кошти на їх купівлю )) ?
На рахунок рекламується все - туфта. Рекламуються тільки великі бренди. Зазвичай любий товар має нерекламовані аналоги. Для прикладу на полиці з крупами в супермаркеті, лише напевно 20-30% виробників мають рекламу на ТВ решта ні. На полиці з молочкою, таких виробників вже відсотків 50, але все одно інших 50 такої реклами не мають, але це ніяк не заважає мені купувати продукцію Молокії, а не Президент.
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (30.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2017, 22:24 #2675536   #372
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Ти забуваєш одну важливу річ, саме завдяки цій рекламі люди й мають можливість дивитися свої улюблені телесеріали ))) Чи де накажеш брати телеканалам кошти на їх купівлю )) ?
По перше ти забуваєш головний принцип буржуїзму. Нікого не хвилюють чужі проблеми. Рекламщиків не хвилює те, що в більшості нема грошей на те, що вони рекламують, то чому людей має хвилювати що в рекламщиків чи в телеканалу криза?
По друге світ різноманітний. Одним буде вигідно не рекламувати товар, а скористатися логотипом, а іншим не вигідно.
Бо якщо усі відмовляться від реклами і куплять мій логотип, то моя хата буде вигладати приблизно так. По хаті буде неможливо пройти через купи долларів на кожному кроці. Мені такого не треба бо все добре в міру.

into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2017, 22:32 #2675538   #373
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від into Переглянути допис
Бо якщо усі відмовляться від реклами і куплять мій логотип, то моя хата буде вигладати приблизно так. По хаті буде неможливо пройти через купи долларів на кожному кроці. Мені такого не треба бо все добре в міру.
Щоб твоя хата виглядала отак, тобі потрібно найти хоч один товар який не має нерекламаваного аналога.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2017, 22:40 #2675540   #374
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Щоб твоя хата виглядала отак, тобі потрібно найти хоч один товар який не має нерекламаваного аналога.
Нерекламованих товарів значно більше чим ти думаєш. Частина їх розповсюджується через МЛМ (там нема необхідності в рекламі).
Частина товарів вузькоспецефічних чи військового призначення як правило не рекламуються. Є товари які не рекламуються бо там до мінімуму скорочені витрати в шкоду якості і такий товар завойовує споживача дуже низькою ціною.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 30.01.2017, 19:02 #2675688   #375
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

into, ну так то визначення "бізнес ідея" какбе натякає на ідею заробітку. І якщо заробітку там не видно то це не "сира ідея", як ти кажеш, це відразу провал.

Алсо, запропонований тобою принцип використовується вже давним-давно. І називається він системою прямих продаж. Яскравий приклад американська піраміда Амвей. Офіційна мотивація такого підходу там полягає трохи в іншому, але на виході получається якраз все те, що ти описав - повна відсутність публічної реклами плюс заборона продаж будь-яким способом, крім спонсор-реферал. Тому їх товарів немає в мережах і окремо взятих кіосках. А навіть як є, то це порушники договору.

Так що інновація теж під питанням.

Тобто твоя пропозиція, в плані заробити, виглядає приблизно так: організувати фірму, яка за певну плату буде давати право ставити на мій товар свій "знак якості". Звідки взяти бажаючих під цим підписатися і як донести до споживача що цей знак є ОК? Очевидний шлях - реклама.
Але ми проти реклами. Тому ми підем своїм, особливим, шляхом. І отут постає найголовніше питання: яким?
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (30.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2017, 19:19 #2675693   #376
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис

Алсо, запропонований тобою принцип використовується вже давним-давно. І називається він системою прямих продаж. Яскравий приклад американська піраміда Амвей. Офіційна мотивація такого підходу там полягає трохи в іншому, але на виході получається якраз все те, що ти описав - повна відсутність публічної реклами плюс заборона продаж будь-яким способом, крім спонсор-реферал. Тому їх товарів немає в мережах і окремо взятих кіосках. А навіть як є, то це порушники договору.
МЛМ це трошки інше і це відрізняється від моєї ідеї як мотоцикл відрізняється від автомобіля. Хоча і перше і друге має колеса.


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Тобто твоя пропозиція, в плані заробити, виглядає приблизно так: організувати фірму, яка за певну плату буде давати право ставити на мій товар свій "знак якості". Звідки взяти бажаючих під цим підписатися і як донести до споживача що цей знак є ОК? Очевидний шлях - реклама.
Але ми проти реклами. Тому ми підем своїм, особливим, шляхом. І отут постає найголовніше питання: яким?
Да приблизно так.
А що до реклами проти реклами то це нормально.
Рекламщики продажні і за гроші готові рубати гиляку на якій сидять. І Будуть рубати 100% питання лише і оплаті. Розрекламують в найкращому виді якщо буде фінансування. Там і крім фінасування проблемнгих моментів достатньо, тому це лише ідея. Я це впроваджувати не збираюся по багатьох причинах. Якщо когось моя ідея надихне і хтось захоче це впроваджувати то буду тільки радий.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2017, 19:31 #2675696   #377
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

То в тебе таки бізнес ідея? Чи якісь неформалізовані думки, які до бізнесу не мають жодного відношення?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2017, 19:59 #2675708   #378
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
То в тебе таки бізнес ідея? Чи якісь неформалізовані думки, які до бізнесу не мають жодного відношення?
Ідея це коли навіть просто взнати, шо в рекламі крутиться 700 млрд. доларів які платяться споживачами практично НІЗАЩО і запропонувати отримати від них якось частку . Те, що я запропонував це повноцінна ідея.
Якщо деталізувати то це буде бізнес-план. Після бізнес-плану йде комерційний-проект.
А вже коли все запущене відлагоджене і працює це бізнес.
Бо в нас народ плутає бізнеспроекти з ідеями і готовими бізнесами.
Готовий бізнес часто називають проектом, від ідеї вимагають деталізації як від бізнесплану.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2017, 20:34 #2675720   #379
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Народ в нас плутає тільки одне - ідея без чіткого плану реалізації, який принесе прибуток, вартує рівно нуль.

Ти вправно вмієш рахувати хто, як і скільки заробив, але не можеш розказати скільки і як плануєш заробити сам, та як на цьому можуть заробити твої прихильники.

З точки зору бізнесу це неприпустимо.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2017, 23:33 #2675777   #380
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ти вправно вмієш рахувати хто, як і скільки заробив, але не можеш розказати скільки і як плануєш заробити сам, та як на цьому можуть заробити твої прихильники.
Я ж написав, що я не планую це реалызовувати. Я таке просто не потягну. Там є багато інших нюансів окрім організаційних питань і питань стартового капіталу.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Народ в нас плутає тільки одне - ідея без чіткого плану реалізації, який принесе прибуток, вартує рівно нуль.
Правільно. Сама ідея навіть найгеніальніша прибутку не приносить.
Коли в голову прийшла мисля взяти пляшку це ідея . А коли вже вирішують по скільки скидаємося хто і в який магазин за нею піде то це вже проект.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:24.