Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Зупинки транспорту. Чи варто покращити? (запитання до міськради)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.09.2015, 12:09 #2573889   #1
songo
 
Аватар для songo
Типово Зупинки транспорту. Чи варто покращити? (запитання до міськради)

Дурні думки прходять зранку
Користуюсь громадським транспортом переважно в закордонах всяких, і якось замітив таку штуку, є різні країни, багатші, бідніші, не завжди є електронні табло, але завжди висять отакі от листочки, як я тут схематично накидав, звичайно в кожній країні свої приколи з розкладами руху, але в загальному всі схожі

От підходжу я, людина абсолютно не знайома з тим, що куди там їде і коли, але за кілька хвилин, я вже розумію на який маршрут мені сідати і коли він приїде. Чому не можливо таке зробити в Тернополі? Це просто листочки А4 вартість їх виготовлення копійчана, зупинки вроді як нові повстановлювали, правда там чогось реклама по всій площі в основному, а не те, що потрібно. Ті штуки, що висять зараз на деяких зупинках в центрі абсолютно ідіотські, маю на увазі ті розклади високо на знаку, на яких пише, що 10 хв., або що 15 хв., як знати 15 хвилин коли починати рахувати, він тільки був, чи за хвилину вже приїде? Невже так важко вибити з перевізників розклад? Вони в них є, я бачив, в кожного водія на приборній панелі лежить , якщо не з маршрутками, то може б хоча б з тролейбусами, вони то розклад точно мають.
П.С. Табличка накидана для наглядності нашвидкоруч, прохання всяким там різникам не придиатись.
songo зараз поза форумом  
Подякували 5:
Jane Doe (06.09.2015), MOE (08.09.2015), pberit (06.09.2015), switch (06.09.2015), Дєцко (06.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2015, 12:36 #2573898   #2
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Зупинки транспорту. Чи варто покращити? (запитання до міськради)

В наших перевізників є велика біда: розклад вони мають але ніхто його майже ніколи строго не дотримується. Тому і не вивішують мабуть.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2015, 12:47 #2573903   #3
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Зупинки транспорту. Чи варто покращити? (запитання до міськради)

Дотримуються.
Часом правда трохи вибиваються, часом виїжають на маршрут пізніше чи зїжають раніше, але десь на 90% їздять таки по розкладу.
в них просто виникають конфлікти між собою, соли вони їдуть не по своєму розкладу. тому таки дотримуються.
в кожного водія перед носом розклад, коли він має бути на кінцевих свого маршруту. просто всім наплювати на зручність пасажирів, то й не напрягаються - і так бабло заробляють - то сенс витрачатись на таблички?

а взагалі в нас висять на зупинках якісь таблички з розкладдом. не на всіх правда. тільки там система інша - там вказаний інтервал руху, тобто ти приходиш, дивишся, і бачиш, що потрібний тобі автобус має інтервал руху 15 хі, значить максимум через 15 хв приїде наступний. але це брєд, звичайно - такий варіант більш інформативний і зручний. Проблема тільки що через деякі зупинки іде з десяток маршрутів, і слабо собі уявляю, яких розмірів має бути така табличка, щоб вмістити всі.

Востаннє редагував switch: 06.09.2015 о 12:53.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2015, 13:17 #2573911   #4
songo
 
Аватар для songo
Типово Відповідь: Зупинки транспорту. Чи варто покращити? (запитання до міськради)

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
. Проблема тільки що через деякі зупинки іде з десяток маршрутів, і слабо собі уявляю, яких розмірів має бути така табличка, щоб вмістити всі.
В цьому проблеми нема
На кожен маршут окрема табличка, А4 листочок, 10 маршутів через зупинку, 10листочків
songo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2015, 15:03 #2573935   #5
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Зупинки транспорту. Чи варто покращити? (запитання до міськради)

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
в кожного водія перед носом розклад, коли він має бути на кінцевих свого маршруту
Так вони і їздять-під кінцеві по графіку ,а на протязі маршруту можуть або тягнути або летіти.
Залежить від "хлібності" зупинок та графіків руху іншого громадського транспорту в тому напрямку.
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2015, 19:24 #2574010   #6
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Зупинки транспорту. Чи варто покращити? (запитання до міськради)

Таке зробити можна але не для 13 маршруту який їздить, мабуть, кожні 5хв. Там відхилення будуть дуже великі це ж не метро. А от для "кучерявих" маршрутів типу 28а чи 31 запросто можна зробити на всіх зупинках, правда не підтримую ідеї з листком А4, вже як робити то нормально. І ще б не завадило зробити світло на всіх зупинках, бо зробили тільки біля Галичини. Правда нормально зробити а не так щоб в дощ людей зупинка струмом била.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2015, 21:43 #2574035   #7
songo
 
Аватар для songo
Типово Відповідь: Зупинки транспорту. Чи варто покращити? (запитання до міськради)

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Таке зробити можна але не для 13 маршруту який їздить, мабуть, кожні 5хв. Там відхилення будуть дуже великі це ж не метро. А от для "кучерявих" маршрутів типу 28а чи 31 запросто можна зробити на всіх зупинках, правда не підтримую ідеї з листком А4, вже як робити то нормально. І ще б не завадило зробити світло на всіх зупинках, бо зробили тільки біля Галичини. Правда нормально зробити а не так щоб в дощ людей зупинка струмом била.
Чому відхилення мають бути великі? В нас шо Київ, пробки? Я ж не від фонаря це придумав, повір мені, я не буду перечисляти маленькі міста, але такі, або схожі штуки в Римі, Неаполі, Берліні, Стокгольмі, Брюселі, Варшаві (окрім звичайно електронних табло).Звичайно буває, що страшні корки там десь в обід (в Італії особливо) і автобус на 5-15 хв запізнюється, але це мегаполіси. Тернопіль маленьке місто. Це все закладається в графік руху, ясне діло в обід через базар довше, відхилення хвилина-дві. Робив приклад для 13 бо живу біля його зупинки, і він не їздить кожні 5 хвилин, найчастіше інтервал то десь 9-10. Я не то шоб казав, щоб о так обов'язково треба робити, я просто пропоную з надією якось покращити цю печальну ситуцію, якщо вже інших маршруток бути не може оскільки плачевна фінансова ситуація, низька вартість перевезення і всяке таке, то хоть знати коли вони їздять Ну і як писав вище (але хто би то читав), якщо з маршрутчиків ніяк графік не вибити то хоть з тролейбусів почати, в них то графік точно є, і вони вєрняк мають його дотримуватись.

Востаннє редагував songo: 06.09.2015 о 21:54.
songo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2015, 07:50 #2574434   #8
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Зупинки транспорту. Чи варто покращити? (запитання до міськради)

Цитата:
Допис від songo Переглянути допис
Я не то шоб казав, щоб о так обов'язково треба робити, я просто пропоную з надією якось покращити цю печальну ситуцію, якщо вже інших маршруток бути не може оскільки плачевна фінансова ситуація, низька вартість перевезення і всяке таке, то хоть знати коли вони їздять Ну і як писав вище (але хто би то читав), якщо з маршрутчиків ніяк графік не вибити то хоть з тролейбусів почати, в них то графік точно є, і вони вєрняк мають його дотримуватись.
ідея хороша, але з тролейбусів ти теж його не вибєш, бо тоді вони не зможуть по півдня в перервах собі стояти.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2015, 09:34 #2574467   #9
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Зупинки транспорту. Чи варто покращити? (запитання до міськради)

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
ідея хороша, але з тролейбусів ти теж його не вибєш, бо тоді вони не зможуть по півдня в перервах собі стояти.
мені здається в тролейбусів навпаки з графіком строгіше, раз стоять - значить ті перерви забиті в графік їхній.

до автора - а маєш фото, як воно в реалі виглядає?

Додано через 3 хвилини
Цитата Таке зробити можна але не для 13 маршруту який їздить, мабуть, кожні 5хв.
для 13-го і 14-го протягом дня - може й так. вони їздять часто.
а для всіх інших - дуже корисно б було. і головне нічого не реального. хіба би перевізники самі часто змінювали розклад для своїх маршруток.
наприклад для такого фантомного рейсу як 28А ДУУУУЖЕ корисна штука була б. А то від текстильника завжди думаєш, чи то почекати 5 хв, чи пройтись через міст до епіцентра. І завжди як на зло коли чекаєш - то пів години, а коли рішив пройтись - то на середині моста тебе обовязково та маршрутка обжене

Востаннє редагував switch: 08.09.2015 о 09:34. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2015, 11:11 #2574494   #10
songo
 
Аватар для songo
Типово Відповідь: Зупинки транспорту. Чи варто покращити? (запитання до міськради)

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
мені здається в тролейбусів навпаки з графіком строгіше, раз стоять - значить ті перерви забиті в графік їхній.

до автора - а маєш фото, як воно в реалі виглядає?
Варшава

Мальта
songo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2015, 11:51 #2574506   #11
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Зупинки транспорту. Чи варто покращити? (запитання до міськради)

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
мені здається в тролейбусів навпаки з графіком строгіше, раз стоять - значить ті перерви забиті в графік їхній.
Ну дуже дивно, коли ті перерви в них по пять раз на день, при чому майже в усіх зразу.
Одне діло, коли один зїжджає на обід, зате інші в той час курсують. Коли ж в нього закінчиться перерва, то зїжджає другий. І так по порядку. Для прикладу наведу тролейбус номер 9, майже завжди 2-3 стоять біля поліклініки. Або верениця тролейбусів на Східному. Таке враження, що там якийсь Клуб водіїїв троліків. Є такі години, в які сісти на цей вид транспорту абсолютно неможливо, особливо в напрямку з Дружби. Ще в її сторону їдуть, а в протилежну можна чекати і годину-дві.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2015, 15:05 #2574562   #12
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Зупинки транспорту. Чи варто покращити? (запитання до міськради)

Ну от графік 9-ки. спробуй звірити. тут же і для інших.

По темі: варіант Мальти вельми акуратний. хто запропонує міськраді? дійсно корисна ініціатива. Чи як модно останнім часом - самостійно рішати?
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2015, 16:48 #2574583   #13
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Зупинки транспорту. Чи варто покращити? (запитання до міськради)

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Ну от графік 9-ки. спробуй звірити. тут же і для інших.

По темі: варіант Мальти вельми акуратний. хто запропонує міськраді? дійсно корисна ініціатива. Чи як модно останнім часом - самостійно рішати?
Ну все таки не у всіх поки є інтернет у вільному користуванні, щоб з любого місця можна було читати графіки в неті.
Особливо у різних бабусь зо села.
Та й подивитись на той графік: вроді все добре, а в реалі фількіна грамота. Бо коли ті четверо заходять на перерву з пів одинадцятої, то явно ніхто не їде далі. Різниця в часі тут між тролейбусами десь так і є 15 хвилин. Отже на маршруті тільки 4 машини. А на перерві вони з годину. Тобто навіть якщо пускають ще один на підмогу (а це буває рідко), то він все одно не виконає графік чотирьох тролейбусів. Далі берем нехай того першого: десь 11.30 він вийде з перерви, якщо не пізніше, а в третій знову на ній?

Для тих, хто вважає, що у нас все таки є контроль з тролейбусами зазначу: з справжнім графіком роботи 9-ки знайома особисто. Не раз доводилось чекати її навіть до години, а потім в повному розчаруванні топати на інші троліки. Так само неодноразово підходили й до тих "відпочиваючих" і запитували, коли вони виходять знову на рейс і чи є замість них хтось.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2015, 17:53 #2579315   #14
songo
 
Аватар для songo
Типово Відповідь: Зупинки транспорту. Чи варто покращити? (запитання до міськради)

А тим часом Луцьк та Рівне вже стартували , правда в Луцьку таких зупинки здається 3, а в Рівному тільки одна. На фото Луцьк, фотку з Рівного бачив, але зараз найти не можу.
songo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2015, 18:09 #2579316   #15
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Зупинки транспорту. Чи варто покращити? (запитання до міськради)

Не в Тернополі таке робити. Не по графіку маршрутки їздять. До ср..ки буде той розклад

Додано через 9 хвилин
+ є дентранспорт який скаже точніше чим той папір
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2015, 19:01 #2579328   #16
songo
 
Аватар для songo
Типово Відповідь: Зупинки транспорту. Чи варто покращити? (запитання до міськради)

Цитата:
Допис від zyxel Переглянути допис
Не в Тернополі таке робити. Не по графіку маршрутки їздять. До ср..ки буде той розклад

+ є дентранспорт який скаже точніше чим той папір
А в Луцьку чи Рівному інші маршрутки, чи краще ходять?
Ну і по-друге той графік якраз і потрібен для того, щоб привчити їх їздити по графіку, шось не то, дзвінок в міськраду, попередження водію, якась кількість попереджень назбирується нахер водія (ну це утопія звичайно ), а так, ти ж не знаєш який в них графік, і коли вони будуть, вони зараз легко можуть сказати, що це в них графік такий і все так як має бути.
Де транспорт працює тільки коли в тебе є інтернет, і ти можеш тільки за номерками маршруток подивитись, але аж ніяк не взнати коли ввін доїде до твоєї зупинки. Наприклад на зупинці вул. Крушельницької, показує, що крім 13, 19, і 36, на цій зупинці ще й ходять маршрутки №4 і №24, я живу вже 12 років біля цієї зупинки, але ще ніколи не бачив маршруток з таким номером, більше того, навіть не підозрював про їх існування, знав би коли їздять хоть би сходив подивитись.
songo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2015, 19:48 #2579332   #17
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Зупинки транспорту. Чи варто покращити? (запитання до міськради)

Цитата:
Допис від songo Переглянути допис
А в Луцьку чи Рівному інші маршрутки, чи краще ходять?
Ну і по-друге той графік якраз і потрібен для того, щоб привчити їх їздити по графіку, шось не то, дзвінок в міськраду, попередження водію, якась кількість попереджень назбирується нахер водія (ну це утопія звичайно ), а так, ти ж не знаєш який в них графік, і коли вони будуть, вони зараз легко можуть сказати, що це в них графік такий і все так як має бути.
Де транспорт працює тільки коли в тебе є інтернет, і ти можеш тільки за номерками маршруток подивитись, але аж ніяк не взнати коли ввін доїде до твоєї зупинки. Наприклад на зупинці вул. Крушельницької, показує, що крім 13, 19, і 36, на цій зупинці ще й ходять маршрутки №4 і №24, я живу вже 12 років біля цієї зупинки, але ще ніколи не бачив маршруток з таким номером, більше того, навіть не підозрював про їх існування, знав би коли їздять хоть би сходив подивитись.
Які маршрутки в Рівному чи Луцьку я хз. Зробити таке вони самі не захочуть.
На деяких зупинках є таблиці з приблизним інтервалом між маршрутками але це нічого не міняє.

Де транспорт показує через скільки хв буде маршрутка на твоїй зупинці. Таке ж і з інтернетом: в Тернополі в більшості людей київстар який дає практично в всіх тарифах 50 мб/міс.
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2015, 08:47 #2579422   #18
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Зупинки транспорту. Чи варто покращити? (запитання до міськради)

Цитата:
Допис від zyxel Переглянути допис
Не в Тернополі таке робити. Не по графіку маршрутки їздять. До ср..ки буде той розклад

Додано через 9 хвилин
+ є дентранспорт який скаже точніше чим той папір
дай вгадаю - сам ти їздиш авто

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від songo Переглянути допис
Де транспорт працює тільки коли в тебе є інтернет
частина транспорту (навіть тролики є) не відображається в "де-транспорті". Тоюбто дивишся туди - нема жодної маршрутки, виходиш на зупинку - і вуаля, маршрутка є.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2015, 08:58 #2579426   #19
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Зупинки транспорту. Чи варто покращити? (запитання до міськради)

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
дай вгадаю - сам ти їздиш авто
Давай Відповім - я ніколи не їздив на авто, пішки або тролік, маршрутка.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
частина транспорту (навіть тролики є) не відображається в "де-транспорті". Тоюбто дивишся туди - нема жодної маршрутки, виходиш на зупинку - і вуаля, маршрутка є.
Останнім часом дуже рідко таке зустрічаю.
Може бути якшо нова маршрутка чи тролік і ще GPS трекер не поставили
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2015, 09:36 #2579441   #20
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Зупинки транспорту. Чи варто покращити? (запитання до міськради)

Цитата:
Допис від zyxel Переглянути допис
Давай Відповім - я ніколи не їздив на авто, пішки або тролік, маршрутка.
тоді не розумію, звідки такий скепсис що-до розкладів:
- часто наприклад ввечері їду в Теребовлю приміським потягом - точно знаю, коли вийти з квартири, щоб встигнути на один з останніх 11-х троликів, і завжди приїздить. Аналогічно завжди при цьому проходжу повз 16-ту маршрутку, яка стоїть на зустрічній зупинці - тобто теж по розкладу явно.
- дружина кожного ранку їде на роботу - точно знає, коли їй вийти, щоб сісти на 18-й. Якщо затримається - знає, що наступним спізниться на 5 хв.
ну є і немало інших випадків, коли неодноразово стикався, що транспорт іде по визначеному розкладу. Наприклад коли з роботи їздив на жд чи на автостанцію під певний рейс - памятав, в якій порі вийти з роботи, щоб сісти на 14-ту чи 27-му маршрутку. Затримався - не встиг на них сісти - спізнився на рейс. Якщо живеш "за розкладом" - то це відразу в очі кидається і легко запамятовуєш, що коли. А от коли треба добратись "не в свій час" - то реально не знаєш, буде той же 27-й через 5 хв, чи через 20. Чекати його, чи їхати з пересадкою... Ну і т.д.
А ці розклади з інтервалами руху - ну вони інформативні хіба якщо показують, що твоя маршрутка в потрібний тобі час їздить з інтервалом в 5-10 хв. То впевнено чекаєш. А якщо там 20-30 хв - то вона може бути і через 5 хв, а може і через 25 - і яке тоді приймати рішення?
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:15.