Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.05.2010, 20:50 #1324585   #41
ABCD
 
Аватар для ABCD
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Якщо ВИ вклали кошти, в так звану корпорацію "будівельник" (яка до того називалася фірма"будівельник" "Кримбуд" і навіть "Марсбуд" і т.д.) Ви отримаєте повне моральне знущання і ніякого будівництва та повернення коштів (все буде обіцянка). Мені довелось бути в дольовій участі по вул. Білецькій в 2007р. На той момент квартири були викуплені повністю на 100%. Після того змінили проект будинку в односторонньому порядку, більше того термін будівництва змістився до 2009р. Після того квартири ще раз продалися коли буд. майданчик був ще зовсім пустий. На сьогоднішній момент збудований фундамент будинку, на який є тільки документація. НА висотність будинку не має ніякої документації, тільки на фундамент . При всьому бажанні вияснити на рахунок к-ті учасників будівництва (пайового) мені відмовили. Зустрівшивсь з З.В. Щепановським він пообіцяв мені вернути кошти (23 07 2009) після того зустрітися з ним було не можливо на протязі 6 місяців ("хвороба". "тільки що поїхав в Київ" ). Зустрівшись з ним, він мені сказав, що хтось з моїх родичів сказав :"що я не відмовляюсь від пайової участі"
На що я відповів : "що це помилка ". після того пан Зеновій звернувся : " Про яку суму йде мова?". Показавши чеки і договір, він скривився і сказав :"Катя, запишіть його дані і номер телефону" ( хоча ще 23 07 2009 ми зверталися з письмовою заявою про повернення коштів . І заява була зарегістрованою нач. квартирним відділом Жанною Петрівною і прийнята тією ж самою Катею). Ніхто не збирається повертати кошти. Навіть половину, враховуючи зміну курсу долара.Тепер постановою Кабміну ще й криють таких людей. Тому що вона гласить: "Що до кінця будівництва кошти поверненні не підлягають" (чит. Урядовий кур*єр). значить до нього можуть примінитися тільки людський фактор. Всі адвокатські претензії будуть натикатися на цей "антикризовий" закон. вивчаючи його діяльність я зрозумів що З.В. Щепановський ніколи нічого не доводив до кінця. Починаючи: 98 рік --котеджі на Вул. Березовій(люди самі добудовували до кінця. хоча оплатили все повністю )
Котеджі в Білій-- до кінця не збудовано
На базі училища №9 мав бути збудований будинок для викладачів
Гаї Шевченківські-- мали бути школа .. дит. садок.-( тільки сваї)
Березовиця -- багатоповерховий будинок (частково кошти зібрані)
Збараж -- 7 років люди чекають житла

ВЕЛИКИЙ ОБІЦЯЙЛО ( наші кошти були потрачені: -на новий офіс
4 автомобілі
майбутня посада мера
майбутня посада зам міністра
Жанна Петрівна і утримання всіх тих. хто нас обманює
P.S,. якщо ви думаєте. що влетіли тільки прості люди, то ви глибоко помиляєтеся. серед тих людей ви найдете людей з міської ради, бізнесменів і т.д.




ABCD зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Naya (08.12.2010)
Сказали Фууу!: 2
Akzentt (22.09.2010), vaherson (08.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2010, 21:37 #1324647   #42
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата:
Допис від ABCD Переглянути допис
P.S,. якщо ви думаєте. що влетіли тільки прості люди, то ви глибоко помиляєтеся. серед тих людей ви найдете людей з міської ради, бізнесменів і т.д.[/FONT][/COLOR]
Все добре пишете, але врахуйте те, що саме ці люди (місьа рада, прокурори, начальники і т.д.) як то кажуть кришують оте все
Nick. зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
vitaliy_2108 (22.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2010, 21:47 #1324661   #43
vitaliy_2108
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Я сумніваюсь ,що ті наші високосидящі сволочі щось втратять ,свое вони видруть, а от що нам звичайним Українцям робити, палити всю їхню "кантору".І тому нам потрібно якось консолідуватися.Бо толку якщо поодному до нього ходити небуде.А якщо прийти всім будинком до нього і спитати де наші гроші може щось і вийде.Може я помиляюсь ,але іншого виходу не бачу.
vitaliy_2108 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2010, 15:55 #1326891   #44
Колобок
 
Аватар для Колобок
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

А що чути за Корольова 3а? Нас також обманули, сказавши, що будинок в м. Тернополі, а виходить, що в с. Байківці. Ще й невідомо, коли будуть будувати і чи будуть взагалі? Чи пробував ще хтось розривати з ними договір? Хоча, думаю, що кошти вони не повертають.
Колобок зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2010, 17:51 #1326992   #45
vitaliy_2108
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Корольова, 3A десь на 60 процентів готовий тільки я незнаю як вони мають вложитися в терміни , блок 3Бтам де я взяв ,навіть фундамента докінця немає грошей невіддадуть як було написано в попередньому пості згідно із законом про кризу ,мені такеж сказали в них в конторі, тому пора обєднуватися бо буде біда кинуть нас як еліт центр в Києві .А прописка напевне буде сільська ,але яка різниця головне щоб був будинок тай за світло менше платити як селяни платять і за газ знижка вроді, як буде добре може і на якийсь пай можна буде претендувати як мешканець Байківців(жарт).

Востаннє редагував vitaliy_2108: 09.05.2010 о 17:58.
vitaliy_2108 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2010, 18:40 #1327036   #46
ABCD
 
Аватар для ABCD
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""


не повернули, і не можуть повернути, тому що кредитних зобов*язань фірмою будівельник перед банкам не на один десяток мільйонів( бралися на будівництво цегельного заводу, техніку яка простоює , земельні ділянки) Кошти пайовиків йшли на обслуговування кредитних зобов*язань перед банкам. а те що лишалося на утримання численного персоналу, який нічого не робив ( юристи, " президенти" і ін. менеджмент) і на себе любимого( пластичні операції, відпочинки, діаманти і квартира черговій дружині). зверніть увагу на те, що всі його проекти в якому році вони би не починалися знаходяться на одній стадії виконання робіт ( фундамент). І ліквідність таких будівельних могил дуже мала. Якщо це все продати (техніка, земельні ділянки та офіси) вистарчить для покриття боргів перед банками( які мають юридично правильно складені кредитні договори) не кажучи про пайовиків.
ABCD зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2010, 19:34 #1327091   #47
vitaliy_2108
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Я так зрозумів, що нам лишається тільки чекати і надіятись на його порядність,в чому я тепер чим дальше тим більше сумніваюсь.І щож робити?
vitaliy_2108 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 10:29 #1327584   #48
Колобок
 
Аватар для Колобок
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Давайте будем гуртуватися і йти під будівельник.
Колобок зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 21:00 #1328434   #49
Advok@AT
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

"знаходяться на одній стадії виконання робіт ( фундамент)"

біля мене, на Стадникової, вже з 5-6 поверхів збудували за 2 роки... правда, щось там то роблять-то не роблять... але не фундамент )))
Advok@AT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 14:28 #1329302   #50
Колобок
 
Аватар для Колобок
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

А реально десь будують, чи відновили вони будівництво хоч на якихось об"єктах? Чи так і створюють ілюзію, що все в них та і в нас добре?
Колобок зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 15:04 #1329339   #51
vitaliy_2108
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

На Корольова щось буцім роблять крани трошки щось крутяться я живу навпроти то спостерігаю ,але такими темпами вони будуть будувати довго і нудно ,таке враження ,що вони зараз там займаються емітацією будівельної роботи.
vitaliy_2108 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 16:06 #1329426   #52
Колобок
 
Аватар для Колобок
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Добре, що на офіс є гроші...
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 110520101848.jpg (119.3 КБ, 19 переглядів)
Тип файлу: jpg 110520101847.jpg (94.2 КБ, 16 переглядів)
Колобок зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 16:09 #1329432   #53
Колобок
 
Аватар для Колобок
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Корольова 3А 11.05.2010р. На будівництві 5 чоловік...
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 110520101846.jpg (99.1 КБ, 28 переглядів)
Колобок зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2010, 16:10 #1330742   #54
vitaliy_2108
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

На Корольова 12 травня всі 3 крана запрацювали ура!!!
vitaliy_2108 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2010, 18:40 #1330927   #55
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Та кошти на будівництво виділяються але порівняно вони мізерні, тому стопор, люди покупляли квартири по 100 % передоплаті, гроші розійшлись, зараз практично ніхто не купує, тепер постало питання "А ЗА ЩО БУДУВАТИ?"
Nick. зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
vitaliy_2108 (22.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2010, 19:04 #1330949   #56
тото
Exclamation Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

В мене тоже є дольова участь у Щепановського на Степани Бандери блок А.Може хтось щось знає про це будівництво або тоже там має напишіть.
тото зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2010, 15:55 #1332132   #57
тото
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Сьогодні я взнала що Щепановський йде на голову районної ради.Може все буде окей. І він добудує всі будинки.
тото зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2010, 16:30 #1332198   #58
vitaliy_2108
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Та вже куда хоче най йде тільки най будує, бо нас дольовиків до інфарту доведе.Хто оплачує перерахуйте самі собі метри які ви викупили мені так нарахували ,що я коли сам собі перерахував то оказалось що вони мене обрахували на 3 метри ,а це немалі гороші ,сидять ті дівки беруть гроші а перевести гривні в метри вже проблема ,от таких він має бугалтерів.
vitaliy_2108 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2010, 22:35 #1332727   #59
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата
Допис від тото Переглянути допис
Сьогодні я взнала що Щепановський йде на голову районної ради.Може все буде окей. І він добудує всі будинки.
звідки?, можливо на мера міста
Nick. зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
vitaliy_2108 (22.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2010, 09:06 #1333006   #60
spypol
 
Аватар для spypol
Angry Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата
Допис від vitaliy_2108 Переглянути допис
Та вже куда хоче най йде тільки най будує, бо нас дольовиків до інфарту доведе.Хто оплачує перерахуйте самі собі метри які ви викупили мені так нарахували ,що я коли сам собі перерахував то оказалось що вони мене обрахували на 3 метри ,а це немалі гороші ,сидять ті дівки беруть гроші а перевести гривні в метри вже проблема ,от таких він має бугалтерів.
Договір почитай, до твоєї площі ще частину загального коридору докинули.
Всі тернопільські "будівельники" так взувають дольовиків!
spypol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:21.