Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone

Game Zone Місце зустрічі затятих геймерів-профі та усіх любителів сучасних комп'ютерних забавок.


Resident Evil 5

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.05.2009, 22:06 #914980   #1
G.h.o.s.t.
 
Аватар для G.h.o.s.t.
Типово Resident Evil 5

Resident Evil 5 накінець анонсований на PC на IV квартал 2009!!! Фото і відео викладати думаю нема смислу кожен мабуть чув яка це гра. Для PC окрема фішка, можна буде грати в 3D окулярах GeForce 3D Vision.
G.h.o.s.t. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2009, 22:17 #914989   #2
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Resident Evil 5

УРААААААААААААААААААА!!!!
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2009, 07:29 #916520   #3
Razor
 
Аватар для Razor
Типово Відповідь: Resident Evil 5

Нєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєє,шкода шо вона вийде на ваші компи,але який треба буде комп для неї сильний напевно,але на клавіатурі ви зіграти її не зможете бо на геймпаді дуже тяжко а шо буде на клаві
Razor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2009, 10:35 #916651   #4
G.h.o.s.t.
 
Аватар для G.h.o.s.t.
Типово Відповідь: Resident Evil 5

Цитата:
Допис від Razor Переглянути допис
Нєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєє,шкода шо вона вийде на ваші компи,але який треба буде комп для неї сильний напевно,але на клавіатурі ви зіграти її не зможете бо на геймпаді дуже тяжко а шо буде на клаві
Згоден... Спасати світ з пальцямпи зав'язаними в морський вузол важко буде, але воно того варте... Такщо грати буду так чи інакше
G.h.o.s.t. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2009, 11:54 #916737   #5
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Resident Evil 5

Хороший безпроводний геймпад до компа коштує 45 баксів Чого випаритесь, фанати ігрушок давно вже собі покупляли
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2009, 13:37 #916847   #6
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Resident Evil 5

Я прекрасно грав РЕ4 і без звязаних пальців. Адже ніщо не мішає настроїти розкладку клавіш під себе. Хіба що криві руки. Але це вже не в грі проблема
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2009, 14:17 #916884   #7
saymon
Guest
Типово Відповідь: Resident Evil 5

Гра суперкрута, як зараз модно висловлюватись - культова
Проходив перші три частини на консолі, потім пробував другу на ПК через емулятор. На клаві, мені особисто, грати набагато важче, тим більше що в оглядах пишуть, що ця частина буде трохи неподібна до попередніх, в плані керування, буде більше екшену. Геймпад треба буде полюбому.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2009, 14:47 #916908   #8
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Resident Evil 5

Нарешті я витяну свій запилілий геймпад після проходження ДМК 4
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2009, 13:44 #937761   #9
Travor
 
Аватар для Travor
Типово Відповідь: Resident Evil 5

Пройшов з другом по лайву на середньому рівні складності, тепер прохожу сам на ветерані, гра подібна на четверту частину, тільки з напарником, а з середини гри відколи появляються укриття то починає нагадувати Gears of War
Travor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2009, 14:00 #937772   #10
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Resident Evil 5

Загадки в ній хоть якісь є?
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2009, 14:12 #937786   #11
G.h.o.s.t.
 
Аватар для G.h.o.s.t.
Типово Відповідь: Resident Evil 5

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Загадки в ній хоть якісь є?
Я дивився репортажі від "Ігроманії" загальною тривалюстю близько 2 год., то в мене склалось враження що загадки є, але тільки для галочки. Розраховані не стільки на складність вирішення, як на взаємне проходження.
G.h.o.s.t. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2009, 14:16 #937791   #12
Travor
 
Аватар для Travor
Типово Відповідь: Resident Evil 5

Нє інтересних загадок там нема, тільки примітивізм як направ промінь сонця через ряд підставок з дзеркалами які мають по чотири положення .
Travor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2009, 18:11 #937942   #13
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Resident Evil 5

Ех, як згадаю самий перший Резік... Особняк, з кучею загадок... Оце була атмосфера...
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2009, 19:14 #937988   #14
Travor
 
Аватар для Travor
Типово Відповідь: Resident Evil 5

Nemesis-T +1
Згідний з тобою на 100% Таких ігор вже не роблять. До цього часу не можу забути загадку з книжкою і фонтаном, де в книжці оказався схований медальон, а загадка з картинами, де по віку намальованих персонажів треба було підходити по порядку. Корочи кажучи ШЕДЕВР з великої букви.
Travor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2009, 22:08 #938118   #15
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Resident Evil 5

А який саундтрек був в тій "класичній" трилогії Резидента!

Хто не памятає:



геніальний фортепіанний мотив!!!

Знаю лише дві гри, які зрівняються саундом з колишніми РЕ1, 2, 3: шедевральний Сайлент Хілл і не менш шедевральний Маскарад Вампірів

Востаннє редагував Nemesis-T: 24.05.2009 о 22:25.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2009, 02:46 #938208   #16
BoBaH4uK
Типово Відповідь: Resident Evil 5

Мене зачепила друга частина. Коли Іда падала з моста ледве не плакав.

Взагалі РЕ 2 і Сайлентхілл 2 то дві ігри що дуже зачепили сюжетом і персонажами. Хоча в цьому плані СХ 2 все таки вийшов вперед.

Грати РЕ5 буду полюбому. Бо це реально суперхіт...питання тільки в тому, чи буде 5 частина хоч трохи варта перших частин.
Взагалі кому шо. Комусь загадки(іноді конкретно лажові-згадайте фортепіано в 1 частині і ноти-хіба може спецназівка зіграти? навіть по нотам? Та фіг...), комусь екшн 3 частини, комусь сюжет...якшо загадок не буде а буде класний сюжет-я буду радий.
BoBaH4uK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2009, 08:26 #938292   #17
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Resident Evil 5

Загадка з Місячною Сонатою - взагалі одна з самих памятних загадок! Та і чому спецназівка не може грати на фортепіано? Щось ти таке гониш собі ))

Сайлент Хілл 2 - надзвичайно продуманий психологічний триллер. Найкращий сюжет в іграх!
Але самим страшним був СХ1. В альтернативній школі сцяв ппц
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2009, 02:55 #939318   #18
BoBaH4uK
Типово Відповідь: Resident Evil 5

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Загадка з Місячною Сонатою - взагалі одна з самих памятних загадок! Та і чому спецназівка не може грати на фортепіано? Щось ти таке гониш собі ))

Сайлент Хілл 2 - надзвичайно продуманий психологічний триллер. Найкращий сюжет в іграх!
Але самим страшним був СХ1. В альтернативній школі сцяв ппц
Ану найди мені в тернополі мента чи омонівця, шоб вмів грати на фортепіано.
Якшо 1 найдеться то кул.

А взагалі якшо на то пішло-то в спецназу екстра-класу (а S.T.A.R.S. це саме спецназ екстра-класу-бо на таку корпорацію як Амбрелла інакші люди не працюють) немає так багато вільного часу шоб на фортепіано вчитись грати.

Ну і взагалі-бігає сердита тьотя з помповиком-і раптом підбігає до фортепіано.....

Ну то таке. А сюжет в СХ2 це взагалі шось з чимось. Ще коли чувак тільки шукав свою дружину, я вже тоді запідозрив, шо там якийсь хитрий ньюанс.
Але приїхати в Сайлент Хілл через листа від дружини, яку цей штемп три роки тому сам же і вбив, і ще й при цьому реально її там шукати-це був такий закрут, шо ппц, я там був в осадок випав. Ніколи нічого подібного по геніальності ні в кіно не бачив ні в іграх.
BoBaH4uK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2009, 10:21 #939490   #19
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Resident Evil 5

Ну чекай, а школа? Що, Джілл з пеленок за ствол трималася? Що їй мішало ходити в муз. школу в дитинстві? До речі,якраз якщо грати за Кріса, то він не вміє грати, просив Ребекку.

А в СХ2, ГГ ще й сам придумав той лист! Бо потім, коли він згадав усе, то лист в інвентарі, якщо попробувати його ще раз дивитися - ПУСТИЙ!
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2009, 14:54 #939704   #20
BoBaH4uK
Типово Відповідь: Resident Evil 5

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
А в СХ2, ГГ ще й сам придумав той лист! Бо потім, коли він згадав усе, то лист в інвентарі, якщо попробувати його ще раз дивитися - ПУСТИЙ!
Хіба? Адже ж дружину він таки знайшов. По моєму це таки вона йому і написала.
BoBaH4uK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:42.