Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Колекціонування


Скажіть будь-ласка, хто знає, де можна продати у Тернопілі монети СРСР та інших країн?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.01.2013, 23:29 #2111447   #1
Syritchenko
Учасник
Типово Скажіть будь-ласка, хто знає, де можна продати у Тернопілі монети СРСР та інших країн?

Скажіть будь-ласка, хто знає, де можна продати у Тернопілі монети СРСР та інших країн?
Syritchenko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2013, 07:34 #2111467   #2
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Скажіть будь-ласка, хто знає, де можна продати у Тернопілі монети СРСР та інших країн?

У нас в Тернополі діє один з найкрупніших в Західному регіоні клуб нумізматів (по ТТБ якось-то сюжетик про них дивився).

Більше нажаль ніц не знаю - бо колекціонування не входить до кола моїх інтересів. Запитаю вечором у своєї тітки - вона, кажись з ними пересікалася колись...

альтернатива - хапуги на базарах. Все хтось стоїть з бумашкою "Куплю монети/ордени"
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2013, 10:16 #2111559   #3
datir
Типово Відповідь: Скажіть будь-ласка, хто знає, де можна продати у Тернопілі монети СРСР та інших країн?

Яку маєте колекцію, ск за неї хочете? Мала необережність наші монетки кількість 56 шт спрезентувати знайомому, бо він цим захоплюється. А в самої малий час від часу про це нагадує, зі слізьми, бо бачте не спиталася в нього дозволу. Тому, якшо підійде ціна можу подумати про викуп ваших монет
datir зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2013, 12:21 #2111619   #4
MindStorm
 
Аватар для MindStorm
Типово Відповідь: Скажіть будь-ласка, хто знає, де можна продати у Тернопілі монети СРСР та інших країн?

Можна в клубі - перша школа, у неділю, десь з 10 години, можна в антикварному магазині, якщо їх зацікавить - бульвар Шевченка, 25 - 2-ий поверх, можна пройтися по базарчику, там багацько бариг + на 15 квітня теж колись стояли, зараз не знаю.
MindStorm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2013, 15:17 #2111636   #5
TUR17
Активний учасник
 
Аватар для TUR17
Типово Відповідь: Скажіть будь-ласка, хто знає, де можна продати у Тернопілі монети СРСР та інших країн?

http://forum.te.ua/showthread.php?t=124295
TUR17 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2013, 14:21 #2116770   #6
zalija
Учасник
 
Аватар для zalija
Типово Відповідь: Скажіть будь-ласка, хто знає, де можна продати у Тернопілі монети СРСР та інших країн?

Що така висока ціна за них) може все-таки краще на пам"ять залишити)
zalija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2013, 15:03 #2116813   #7
TUR17
Активний учасник
 
Аватар для TUR17
Типово Відповідь: Скажіть будь-ласка, хто знає, де можна продати у Тернопілі монети СРСР та інших країн?

Цитата:
Допис від zalija Переглянути допис
Що така висока ціна за них) може все-таки краще на пам"ять залишити)
Є такі, що й ціняться. Якщо маєте монети СРСР, то можете написати мені у приват, які саме, ось я Вам і скажу чи є серед них щось вартісне.
TUR17 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2013, 18:26 #2129371   #8
VitaliyCxid
Учасник
Типово Відповідь: Скажіть будь-ласка, хто знає, де можна продати у Тернопілі монети СРСР та інших країн?

якщо цікавить , пишіть в приват, мене цікавлять тільки до реформенні ,тобто до 1961 року
VitaliyCxid зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:16.