Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


На форумi Радio Тернопiль всi москалi

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.04.2004, 08:54 #11448   #1
aleksandro
 
Аватар для aleksandro
Типово На форумi Радio Тернопiль всi москалi

Складаэться враження що усы DJ РТ варнякають росыйською тьльки через що вони думають що так модно, хоча прекрасно знають ы украънську.
Дыстало то вже. Та не модно розмовляти росыйською,
я ще розумыю людей якы споконвыку розмовляли рос. для них це не дивно.

це тема не про РТ - а про те що задовбали цы галыми понти, розмовляйте рыдною мовою.
А якщо вже так хочеться показати що ви полыглоти то пишыть вже краще анг. чи ще якоюсь ыншою мовою, тоды можна повырити що люди дыйсно освыдченны.
aleksandro зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2004, 09:11 #11452   #2
Darkhood
 
Аватар для Darkhood
Типово

А ти ще слухаєш радіо?
Darkhood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2004, 09:15 #11453   #3
aleksandro
 
Аватар для aleksandro
Типово

читай тему я ж кажу на форумы РТ
aleksandro зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2004, 09:20 #11454   #4
Darkhood
 
Аватар для Darkhood
Типово

Ну зайшов... переглянув одну тему (випадкову) - ні одного москальского поста.
Якщо треба кого нагрузити, то кидай лінки на топіки.
Darkhood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2004, 10:55 #11458   #5
viva
 
Аватар для viva
Типово Re: На форумi Радio Тернопiль всi москалi

Цитата
Допис від Alesandro
Складаэться враження що усы DJ РТ варнякають росыйською тьльки через що вони думають що так модно, хоча прекрасно знають ы украънську.
Дыстало то вже. Та не модно розмовляти росыйською,
я ще розумыю людей якы споконвыку розмовляли рос. для них це не дивно.
А при чому тут форум "Крапки"? Може продискутувати цю тему на форумі радіо. Від того, що ми піднімаємо раз у раз тему про москалів - ситуація не змінеться тільки через те, що комусь це не подобається.
viva зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2004, 15:20 #11494   #6
cheesy
Типово

не люлю говорити про щось що не є присутнім і не може себе захистити.
апро русизм РТ....там є багато росіян зча і наші дістають
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2004, 15:27 #11497   #7
Max-Faktor
Типово

Одне мені не подобається в москалів занатто багато реклам , а щодо українців що розмовляють на російській мові, то може це і не так погано може декому навіть подобається коли по радіо іде чужа мова
Max-Faktor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2004, 15:36 #11502   #8
cheesy
Типово

мені особисто подобається російсяка мова......хочу краще нею володіти......тому деколи пишу нею в чаті...але це литше щоб удосконалити її...а так то говорю на рідній.....вірніше на сленгу6)))))
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2004, 18:35 #11552   #9
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово

А чи не надоїло вам переливати з пустого в порожнє? Скільки можна обсусолювати цю тему. Це всеодно, що говорити про нашого президента, або як сказав Пєлєвін - це "всеодно, що тобі приснилось, що ти сидиш в окопі і міряєшся х..ями з пожежниками і виявляється, що у когось із вас він довший". Розмір твого (чи його) ... не зміниться в реалі, а у ві сні - все може бути. От і ти, Алесандро - можеш собі поговорити, а нічого не зміниться. Давно вже ця тема не піднімалась на цьому форумі - сумно жити без неї?
Щодо РТ - те, що багато з діджеїв пишуть на форумі російською мовою, то це не панти, а нормальне викладення думок, які приходять в голову. І якщо людина думає російською, то спонтанні думки виливаються на папері (читай - на форумі) саме цією мовою.

- "це тема не про РТ - а про те що задовбали цы галыми понти, розмовляйте рыдною мовою."

от-от розмовляйте рідною мовою. От діджеї і розмовляють рідною для них, а не для тебе, мовою
Kaminko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2004, 18:39 #11555   #10
cheesy
Типово

бісить як хтось заходить і виложує що тіпа така тему була, що не варто її знов починати чи продовужувати...але хіба форум для певної категорії тем?хіба якщо ця тема актуальна і цікава її заборонено обговорювати?хіба форум не створений для "пустих балачок"?хіба постами в інших темах ми щось змінимо?....та нічого ми не змінимо .....діяти треба в реалі......а на форумі обговорювати цікаві теми які мабуть нам ніколи не будуть потрібними!
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2004, 18:41 #11556   #11
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово

Цитата
Допис від cheesy
бісить як хтось заходить і виложує що тіпа така тему була, що не варто її знов починати чи продовужувати...але хіба форум для певної категорії тем?хіба якщо ця тема актуальна і цікава її заборонено обговорювати?хіба форум не створений для "пустих балачок"?хіба постами в інших темах ми щось змінимо?....та нічого ми не змінимо .....діяти треба в реалі......а на форумі обговорювати цікаві теми які мабуть нам ніколи не будуть потрібними!
ЛОЛ
Kaminko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2004, 19:40 #11565   #12
miya_ntl
Типово

Цитата
Допис від cheesy
хіба форум не створений для "пустих балачок"?хіба постами в інших темах ми щось змінимо?....та нічого ми не змінимо .....діяти треба в реалі......а на форумі обговорювати цікаві теми які мабуть нам ніколи не будуть потрібними!
не зрозуміла добре твоєї думки
як кажуть в спорі взнається істина. то так само можна сказати і про форум. чи ні?
miya_ntl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2004, 22:25 #11579   #13
ads
Guest
Типово

Алесандро все правильно примітив.Якшо в житті говориш Укр. то так і говори ато дивишся, один пост на Укр., а другий тієїж особи на Рос. і починаєш задумуватися. А ше добиває коли мені притикнули шо в моїх текстах багато русизмі. Ну є в мене слова паразити, тому що сам з Львівщини, щей з Шахтарського міста, куди в 50 було завезено половину Росії , хоч і сам я є на половину гоцулом, на половину лемком .Але ріс я на суржику.....
Головне шо мені притикнули..А ведучим прямого ефіру, я вважаю що якшо люди на говорить на іноземній мові з своїми односельчанами , то це вже панти..А особливо коли починають говорити такі слова як : Нє каліши драбіну, лес по лесніце упал з драбіни Так це вже взагалі аут, паганять зразу дві мови.І де правда в цьому світі?А?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2004, 22:27 #11580   #14
ads
Guest
Типово

Цитата
Допис від cheesy
бісить як хтось заходить і виложує що тіпа така тему була, що не варто її знов починати чи продовужувати...але хіба форум для певної категорії тем?хіба якщо ця тема актуальна і цікава її заборонено обговорювати?хіба форум не створений для "пустих балачок"?хіба постами в інших темах ми щось змінимо?....та нічого ми не змінимо .....діяти треба в реалі......а на форумі обговорювати цікаві теми які мабуть нам ніколи не будуть потрібними!
Це просто хтось має звязок з радіо ...
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2004, 22:58 #11583   #15
M@cro$
 
Аватар для M@cro$
Типово

Авжеж, досить прикро бачити, як люди, які добре знають українську, розмовляють російською, тому що "мне так легче".
П%%дити таких треба великим дрючком. У вас же в паспорті написано "українець" - то якого х%% ви говорите іноземною мовою? Чи ви мо відчуваєте себе меншиною? (мовною)
Цитата От діджеї і розмовляють рідною для них, а не для тебе, мовою
Таке відчуття, що при батьках-українцях діджеї народжуються москалями.
M@cro$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2004, 23:01 #11585   #16
aleksandro
 
Аватар для aleksandro
Типово

Сергій, а хіба на РТ усі росіяни??? Там більша половина DJ з наближених до Тернополя або з самого Тернополя міст, і що це їхня рідна мова?
Виходить так, що коли приходить новий DJ на РТ, то поступово він перетворюється в москаля, бо вони і думати починають російською. Цікаво виходить!!! Який висновок напрошується???

В ефірі в них гарно виходить спілкуватися укр. а чому поза ефіром, на форумі писати рос.??? Для чого - це просто галімі понти і зовсім не вияв поліглотсва.
aleksandro зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2004, 23:51 #11586   #17
ads
Guest
Типово

Що би не говорили але я знаю точно що на РТ москаликі.

Звідки???? Ну наприклад з Владом Волошиним я знайомий з 1-го курсу(уже 4-ри роки) так от до діджейства чомусь він розмовляв на рідній і поки що державній мові , а як тільки став Фліпом, а згодом Владом то відразу почав варнякати по москальськи(хоча у команді ми з нього з цього приводу приколюємось), бо не вміє а говорить, змішуючи дві мови.

Чомусь коли я наїхав на Ніку з цього приводу вона стала хоч інколи писати на мові свого рідног народу.

а хто так вже сильно хоче знати саме російську а не змоскалену і пантову українську то нехай на мовні курси ходить.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2004, 08:26 #11597   #18
Islayda
 
Аватар для Islayda
Типово

Я думаю, що на форумі і в житті хай розмовляють як хочуть, хоч на китайський, але в ефірі - тільки українською.
Islayda зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2004, 08:31 #11598   #19
Darkhood
 
Аватар для Darkhood
Типово

Цитата:
Допис від Islayda
Я думаю, що на форумі і в житті хай розмовляють як хочуть, хоч на китайський, але в ефірі - тільки українською.
Говорили б вони китайською, то їх би ніхто не розумів... ну крім китайців
А розмовляють вони російською бо ми її розуміємо. От якби ми відмовилися розуміти цю мову (чисто принципово), то мож вони б порозумнішали (ну хоч трохи).
Darkhood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2004, 09:40 #11603   #20
ads
Guest
Типово

як на мене - зіспувались усі тернопільські радіва...
в машині лише радіоприймач.... і доводиться слухити лише його....
абідно коли клікаєш по всіх каналах - а там музикою навіть не пахне, якісь галімі новини, реклама і всяка дрянь
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:20.