Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Барахолка > Пропозиція (продам) > Допомога студенту


я знаю, де скачати курсову або дипломну роботу )

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.09.2011, 18:52 #1750902   #1
leshaabr
Новачок
Exclamation я знаю, де скачати курсову або дипломну роботу )

Дуже часто сьогодні ми перевагу вільному часу, аніж для того, щоб написати курсову чи дипломну. В більшості випадків це можна зрозуміти, адже ми – молоді студенти, які бажають весело та по-молодому проводити час. Має зізнатися, що в нашій освіті більше, як половині студентів написання курсової або дипломної взагалі непотрібно. Все це лише частина вищої освіти та бюрократичні забаганки. Викладачі часто-густо самі пропонуються написати курсову роботу на свою ж таки тему. Хіба це нормальна освіта?
Але чому б не спробувати створити своє дослідження на українській мові, якщо будуть наочні приклади? Пропонуємо всім студентам та учням сайти http://dyplom.org.ua та http://diploma.org.ua, де можна скачати готові та успішно захищені курсові й дипломні роботи на українській мові. Вартість робіт надзвичайно низька – лишень 25 гривень за вебмані та 30 гривень через СМС. Посилання на курсову чи дипломну роботу отримуєте миттєво. Ось тоді то, маючи на руках наочний приклад правильно оформленої курсової або дипломної можна із задоволенням писати власну наукову роботу. Успіхів вам.
leshaabr зараз поза форумом  
Старий 23.09.2011, 18:59 #1750906   #2
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: я знаю, де скачати курсову або дипломну роботу )

Цитата
Допис від leshaabr Переглянути допис
Але чому б не спробувати створити своє дослідження на українській мові, якщо будуть наочні приклади?
Так в цьому і суть дипломних чи магістерських. Але самі студенти це звели до того, що потрібно десь скачати.

По темі, розвод. За 25 грн скачаєте якийсь рефератик, який вам в універі і завернуть.
ascii зараз поза форумом  
Подякували 4:
Bezbe (16.10.2011), Big Brother (23.09.2011), Mark089 (09.12.2012), ternolex (23.09.2011)
Сказав(ла) Фууу!:
leshaabr (23.09.2011)
Старий 23.09.2011, 21:05 #1750970   #3
leshaabr
Новачок
Smile Відповідь: я знаю, де скачати курсову або дипломну роботу )

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
По темі, розвод. За 25 грн скачаєте якийсь рефератик, який вам в універі і завернуть.
Не в тему. Я особисто качав і не раз. Я займаюсь написання робіт на замовлення, і цей ресурс мене просто виручає. У кожного, звичайно, своє уявлення і свій вибір. Проте я свого часу ризикнув і проплатив 25 грн. через вебмані. Чудова курсова робота, яку лишилось лише трошки підкорегувати.
До речі, там підтримка працює ідеально - будуть питання на рахунок роботи, завжди можно написати в підтримку. Хоча з моїх 8 викачаних звідти робіт жодного разу претензій до сайту не було. Зате скільки часу зекономили.
Хто вважає, що це розвод, просто не качайте. На інших ресурсах теж можна знайти готові курсові та дипломні, правда трошки дорожче.
leshaabr зараз поза форумом  
Старий 29.09.2011, 14:54 #1755311   #4
Poter
Guest
Типово Відповідь: я знаю, де скачати курсову або дипломну роботу )

Цитата
Допис від leshaabr Переглянути допис
... На інших ресурсах теж можна знайти готові курсові та дипломні, правда трошки дорожче.
На інших ресурсах можна і безкоштовно скачати, причому ті самі роботи.
 
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:40.