Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.07.2011, 10:14 #1706656   #261
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від DannaMegiLor Переглянути допис
Займаюсь в тренажерному 2 місяці, до того іншими видами спорту займалась інтенсивно, але зробивши перерву 2 місяці набрала 5 кг..за цей час інтенсивних тренувань скинула 3...але хочеться ще, бо відчуваю ще є зайвого кілограм з 4-5...Чула, що є добавки для спалювання жиру, але не знаю які від них шкідливі наслідки і які краще купувати, а ще яким має бути харчування до і після тренування, щоб спалювати більше...ну і ше є проблеми з травленням (мабуть перегралась колись з дієтами і тепер не можу вилікуватись)..цікаво чи такі добавки не нашкодять більше..
спалювачів жиру є досить багато і вони діють на різних принципах. і звісно чим більший ефект тим більша шкода. саме просте це щось по типу Л-карнітіну ефект від якого досить помірний але і шкідливість мінімальна (всеж це просто амінокіслота) при умові що виробник не халявний. далі ідуть різні терможеніки (тобто термоспалювачі ефект від яких діє на основі підняття загальної температури тіла) там ефект може бути більший але не від всякого препарату і він буде не для кожного. шкідливість теж може коливатися але те що вона є без сумнівів. ну а на останок вже їдуть різні ефідрини і тп хімія. ефект сильний але і шкода може бути немала.
власне для того щоб худнути потрібні аеробні навантаження і правильне харчування. власне можеш спробувати для початку л-карнітін (бажано в рідкі формі) але йому потрібен кисень для дії, тобто бажано бігати/ровер і тп. плюс не кидати заняття в тренажерному (щоб зберігати м"язи) і на останок підібрати дієту з нормальним споживання білка і калорії, розбити прийоми їжі на 4-5 раз протягом дня, обмежити прийом після 6-7 вечора вуглеводів.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 27.07.2011, 08:32 #1708331   #262
DannaMegiLor
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

дякую за таку детальну інформацію) L-карнітін спробую...
DannaMegiLor зараз поза форумом  
Старий 30.07.2011, 21:46 #1711092   #263
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від DannaMegiLor Переглянути допис
Займаюсь в тренажерному 2 місяці, до того іншими видами спорту займалась інтенсивно, але зробивши перерву 2 місяці набрала 5 кг..за цей час інтенсивних тренувань скинула 3...але хочеться ще, бо відчуваю ще є зайвого кілограм з 4-5...Чула, що є добавки для спалювання жиру, але не знаю які від них шкідливі наслідки і які краще купувати, а ще яким має бути харчування до і після тренування, щоб спалювати більше...ну і ше є проблеми з травленням (мабуть перегралась колись з дієтами і тепер не можу вилікуватись)..цікаво чи такі добавки не нашкодять більше..
А я коли не тринуюсь - то навпаки скидаю. Взагалі напевне потрібно для початку перечитати пару книжрк по дієтології, бо на такі широкі питання важео відповісти коротко, все дуже неоднозначно.
1. 1,5кг в місяць схуднення - це дуууже добре, швидше не треба, можна повільніше - 0,5-1кг.
2. Не раджу використовувати жироспалювачі крім карнітіну.
3. Не раджу взагалі вживати спортивне харчування якшо проблеми травлення (гастрит, голецестит та інше)
4. Перш за все слідкувати за своїм здоровям а не за вагою!
Mexico зараз поза форумом  
Старий 25.09.2011, 11:39 #1751930   #264
PatriotUA
Учасник
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Де в Тернополі можна купити спортивне харчування? адресу, будь ласка
PatriotUA зараз поза форумом  
Старий 25.09.2011, 13:10 #1751982   #265
Narcissus
offline
 
Аватар для Narcissus
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від PatriotUA Переглянути допис
Де в Тернополі можна купити спортивне харчування? адресу, будь ласка
магазин Спорт Плюс - по вулиці Крушельницької 57, СК Текстильник, текстильна 18 - в тренажерному залі
Narcissus зараз поза форумом  
Старий 05.01.2012, 17:05 #1842801   #266
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

древні греки їли раз на день, і махали мечами по 80 кг) ...то вже буржуї ввели 3-ох разове харчування)......а ставати вночі і жерти це вже перебор як на мене,...маса може і буде набиратись ..но організм йде на ізнос ....чим менше себе загружати хавчиком тим будеш здоровішим....і голова варить так як треба)) .перевірено на собі!..бо їсти і спати, їсти спати ..то трохи свиняча робота)
DezDemon зараз поза форумом  
Подякували 2:
Джалка (14.01.2012)
Старий 05.01.2012, 19:18 #1842889   #267
Narcissus
offline
 
Аватар для Narcissus
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від DezDemon Переглянути допис
древні греки їли раз на день, і махали мечами по 80 кг) ...то вже буржуї ввели 3-ох разове харчування)......а ставати вночі і жерти це вже перебор як на мене,...маса може і буде набиратись ..но організм йде на ізнос ....чим менше себе загружати хавчиком тим будеш здоровішим....і голова варить так як треба)) .перевірено на собі!..бо їсти і спати, їсти спати ..то трохи свиняча робота)
ага раз на день - зранку починали і вечором завершували
Narcissus зараз поза форумом  
Подякував(ла):
olexiy (05.01.2012)
Старий 05.01.2012, 19:29 #1842896   #268
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від DezDemon Переглянути допис
древні греки їли раз на день, і махали мечами по 80 кг) ...то вже буржуї ввели 3-ох разове харчування)......а ставати вночі і жерти це вже перебор як на мене,...маса може і буде набиратись ..но організм йде на ізнос ....чим менше себе загружати хавчиком тим будеш здоровішим....і голова варить так як треба)) .перевірено на собі!..бо їсти і спати, їсти спати ..то трохи свиняча робота)
ну про 80 кг ти загнув. Да й цілі різні. Бодібілдер і звичайний спортсмен то як тачка для Монстр-шоу і якийсь робочий джип. В одному випадку акцент на вигляд(причому будь-якою ціною), а в другому на реальні ТТХ, а вигляд то вже таке. ІМХО в бодібілдингу треба досягати вигляду будь-якою ціною, вот і приходиться вести в дечому свинячий спосіб життя, інакше нічого не світить. Вон Брюс Лі чи Чаке далеко не слабаки були\є але на вигляд ну так собі, десь одна третя професійного білдера. Бо все ж активний спорт не те щоб сильно нарощує мязи. Вон глянь на ноги учасників Тур деФранс, там такі коні що дайбоже - трактор потянуть, а ноги так собі на вигляд. Да й вищезгаданий Б. Лі гадаю мав такі тренуваня що кожен б здох, а он який сухий був, так що для нарощення маси від "свинства" нікуди не дінешся. В кожній галузі свої вимоги і свої методи.
erazel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Narcissus (05.01.2012)
Старий 06.01.2012, 02:04 #1843075   #269
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
ну про 80 кг ти загнув. Да й цілі різні. Бодібілдер і звичайний спортсмен то як тачка для Монстр-шоу і якийсь робочий джип. В одному випадку акцент на вигляд(причому будь-якою ціною), а в другому на реальні ТТХ, а вигляд то вже таке. ІМХО в бодібілдингу треба досягати вигляду будь-якою ціною, вот і приходиться вести в дечому свинячий спосіб життя, інакше нічого не світить. Вон Брюс Лі чи Чаке далеко не слабаки були\є але на вигляд ну так собі, десь одна третя професійного білдера. Бо все ж активний спорт не те щоб сильно нарощує мязи. Вон глянь на ноги учасників Тур деФранс, там такі коні що дайбоже - трактор потянуть, а ноги так собі на вигляд. Да й вищезгаданий Б. Лі гадаю мав такі тренуваня що кожен б здох, а он який сухий був, так що для нарощення маси від "свинства" нікуди не дінешся. В кожній галузі свої вимоги і свої методи.
тому , що підходи різні. Тайскі боксери саме тайці перед їх ударами ніякий бодібілдер не встоїть хоча вони худі ) Тренування силовиків і бійців різні. Там на ривок , силу , а там на швидкість , жорсткість , набивку та витривалість тому і порівнювати трохи неактуально )
Distemper зараз поза форумом  
Старий 06.01.2012, 08:48 #1843133   #270
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

О інтернет спорсмени дискутують
При тому на таку благодатну тему як "хто сильніше кит чи слон" і "вертів я всіх, я самий вумний".
Давайте но не офф-топити хлопаки, щоб потім не було обідно.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від DezDemon Переглянути допис
древні греки їли раз на день, і махали мечами по 80 кг) ...то вже буржуї ввели 3-ох разове харчування)......а ставати вночі і жерти це вже перебор як на мене,...маса може і буде набиратись ..но організм йде на ізнос ....чим менше себе загружати хавчиком тим будеш здоровішим....і голова варить так як треба)) .перевірено на собі!..бо їсти і спати, їсти спати ..то трохи свиняча робота)
коментувати ці потоки сознанія не буду. спитаю лише одно: ЩО ЦЕ ЗА 80 КИЛОГРАМОВІ МЕЧІ ?!?!

Востаннє редагував ШТЕУД: 06.01.2012 о 08:48. Причина: Пізніше додано
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 07.01.2012, 21:57 #1843799   #271
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
коментувати ці потоки сознанія не буду. спитаю лише одно: ЩО ЦЕ ЗА 80 КИЛОГРАМОВІ МЕЧІ ?!?!

__________________
..визнаю, я трохи переборщив з мечами) ....то так для підкреслення сказаної думки)
DezDemon зараз поза форумом  
Старий 07.01.2012, 22:39 #1843816   #272
Odium
 
Аватар для Odium
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Палю тему, якщо хтось не знає. Є такий сайт - http://www.iherb.com/ там можна купити за вигідну ціну багато спортивного харчування. Але є нюанс, є обмеження по вазі для одного замовлення, тому не вигідно замовляти протеїн, гейнер і інші важкі товари. Зате креатін, амінокислоти, вітаміни та інші різноманітні магічні порошки)) можете купити дешевше.

Плата за доставку 4 (до 1.4 кг заказ) або 6 дол (1.8 кг.). Можна наткнутись на знижки і отримати безкоштовну доставку. Також можна наткнутись на знижку в 5 доларів від замовлення.

Сам замовляв, в Київ посилка прийшла за 12-14 днів приблизно. По передоплаті візою на сайті.
Odium зараз поза форумом  
Подякував(ла):
eleKtrik (07.01.2012)
Старий 11.01.2012, 22:06 #1845996   #273
be$t
 
Аватар для be$t
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Качки, порадьте якісний протеїн, або гейнер без лактози, бо як виявилось в мене від молочного білка рве дно)
be$t зараз поза форумом  
Старий 12.01.2012, 12:57 #1846356   #274
Odium
 
Аватар для Odium
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від be$t Переглянути допис
Качки, порадьте якісний протеїн, або гейнер без лактози, бо як виявилось в мене від молочного білка рве дно)
а який протеїн ти пив, що дно рвало?
Odium зараз поза форумом  
Старий 12.01.2012, 14:02 #1846405   #275
ByMeR
 
Аватар для ByMeR
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

http://www.bodybuildingrussia.com/un...storm_750.aspx
хто жував???
відпішіться які результати.
ByMeR зараз поза форумом  
Старий 12.01.2012, 15:53 #1846467   #276
Odium
 
Аватар для Odium
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від ByMeR Переглянути допис
http://www.bodybuildingrussia.com/un...storm_750.aspx
хто жував???
відпішіться які результати.
Можеш почитати тут - http://sportswiki.ru/Storm_(Universal_Nutrition)
На спортсвікі більш-менш обєктивні оцінки.

Думаю креатін як креатін, чогось дуже потужного очікувати не варто.
Odium зараз поза форумом  
Старий 13.01.2012, 19:36 #1847273   #277
be$t
 
Аватар для be$t
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Odium Переглянути допис
а який протеїн ти пив, що дно рвало?
пив не протеїн, а гейнер Біотеч 3100
be$t зараз поза форумом  
Старий 14.01.2012, 00:01 #1847424   #278
Odium
 
Аватар для Odium
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від be$t Переглянути допис
пив не протеїн, а гейнер Біотеч 3100
спробуй популярний 100% whey gold standard
Odium зараз поза форумом  
Подякував(ла):
be$t (14.01.2012)
Старий 28.02.2012, 21:56 #1884527   #279
OK
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Чи є в нас магазини з спортивним харчуванням, крім спорт плюсу?
OK зараз поза форумом  
Старий 28.02.2012, 21:59 #1884531   #280
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від OK Переглянути допис
Чи є в нас магазини з спортивним харчуванням, крім спорт плюсу?
в принципі я про імменно магазини не чув. торгують ще вроді по залах і частніки.
можеш попитати щастя в неті.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякував(ла):
OK (28.02.2012)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:53.