Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Релігійно недорозвинута Україна

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.04.2012, 20:38 #1915337   #41
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Релігійно недорозвинута Україна

Людиська, я вам попоїсти приніс.

Но це так для, для затравки. Пишу чо, бо накипіло нинька.
Сьогодні велике свято, Благовіщення і того:
з самого ранку, як тільки виїхав з під'їзду, осанна, дізнався про те шо я гандон, а велосипедисти не люди від одного набожного автолюбителя. Далі отримав промені добра і розуміння прямо межиочі від набожних родичів, які дізналися, шо я нинька їду грати футбола, записали мене в грішники і безбожники - "Як то так, в таке велике свєто грати в футбол" провели мене з дому скандалом, ок, свято же. Вертаюсь з футболу, гідропарк, хмари розійшлися, світить сонце, свято чьо. Проїжджаю повз невелику, парадно вбрану, компанію молодих людей з дитиною, видно які були в церкві і спацерують по парку опісля, набожні люди. Пригальмовую жеби не оббризкати. І тут до мене лине фраза, мабуть, голови сім’ї, - “Диви, бо їзде тут блять на свому ровері”. Скипіло, гальмую, питаю шо не так і чим я йому не вгодив? Відповідає: тут дитина, а я їду ***. Знову запитую, чи добре гнати матом при своїй же дитині в свято о після церкви? Відповідь мене не здивувала, но стало якось сумно, тошно і стидно. Поїхав до дому з святковим настроєм, а я навіть в церкві не був сьогодні.

З превеликим жалем на душі, як набожна людина, признаю сей топік за актуальний.
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2012, 21:00 #1915352   #42
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Релігійно недорозвинута Україна

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Людиська, я вам попоїсти приніс.

Но це так для, для затравки. Пишу чо, бо накипіло нинька.
Сьогодні велике свято, Благовіщення і того:
з самого ранку, як тільки виїхав з під'їзду, осанна, дізнався про те шо я гандон, а велосипедисти не люди від одного набожного автолюбителя. Далі отримав промені добра і розуміння прямо межиочі від набожних родичів, які дізналися, шо я нинька їду грати футбола, записали мене в грішники і безбожники - "Як то так, в таке велике свєто грати в футбол" провели мене з дому скандалом, ок, свято же. Вертаюсь з футболу, гідропарк, хмари розійшлися, світить сонце, свято чьо. Проїжджаю повз невелику, парадно вбрану, компанію молодих людей з дитиною, видно які були в церкві і спацерують по парку опісля, набожні люди. Пригальмовую жеби не оббризкати. І тут до мене лине фраза, мабуть, голови сім’ї, - “Диви, бо їзде тут блять на свому ровері”. Скипіло, гальмую, питаю шо не так і чим я йому не вгодив? Відповідає: тут дитина, а я їду ***. Знову запитую, чи добре гнати матом при своїй же дитині в свято о після церкви? Відповідь мене не здивувала, но стало якось сумно, тошно і стидно. Поїхав до дому з святковим настроєм, а я навіть в церкві не був сьогодні.

З превеликим жалем на душі, як набожна людина, признаю сей топік за актуальний.

Співчуваю вам, але це звична пракично банальна річ. Ніщо так не гнітить коли два дні на Великодень не можна вйити з дому - то пияки, то варята з водою-)))). Абсурд - найбільше свято , люди яекі постили кілка місяців наїдаються до несхочу, шкодячи своему здоровю. Людям нема чого дивуватись - їм про це в церквах не нанагадують. Релгыгя маэ бути способом життя, а не модою.
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2012, 21:02 #1915354   #43
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Релігійно недорозвинута Україна

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Ніщо так не гнітить коли два дні на Великодень не можна вйити з дому
Шо, так прямо всі два дня в хаті?
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2012, 21:35 #1915381   #44
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Релігійно недорозвинута Україна

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Шо, так прямо всі два дня в хаті?
Та ні звісно-)0 тільки в понеділок-))) ну не любл ходити мокрим і пяниць не люблю-))
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2012, 03:29 #1975329   #45
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Релігійно недорозвинута Україна

Тему треба переіменувати в Релігійно недорозвинута тернопільщина.)))
один з найнижчих рівенів розвитку промисловості
найвищий % віруючих до загальної чисельності населення
один з найвищих показник кількості церков на 1 тис. жителів.
один з найнижчих показників рівня життя в Україні
перше місце ззаду по рівню зарплат за 2011 рік по Україні.
Одне з останніх місць в Україні по розміщенню галузів наукоємного виробництва.
Одне з перших місць за кількісттю релігійних святинь на 1 тис населення (Почаївська лавра і Зарваниця)
По моєму досить показово і наштовхує на думку, що тут все взаємопов"язане.
 
Подякували 2:
ats295 (28.06.2012), tarasskeptic (30.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2012, 15:41 #1975658   #46
BiLink
Активний учасник
 
Аватар для BiLink
Типово Відповідь: Релігійно недорозвинута Україна

Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
Мене зараз турбує єдине: які знання про життя та його цінності ми передамо своїм дітям? Так, можливо, ми зробимо їх патріотами, але чи зробимо людьми? Бо людину робить не світогляд і не матеріальні засоби - людину роблять моральні цінності. На жаль, наші церкви явно "зажиріли" у своєму становищі. Про виховання РЕЛІГІЙНО ЗДОРОВОГО суспільства вже зараз майже ніхто не думає.Думають про нові митрополії, патріархати, мерседеси з лексусами. А що ж Україна? Яке майбутнє з таким-от підростаючим поколінням?
Для цього не обов'язково потрібна релігія http://rusrep.ru/article/2012/06/26/sostradanie
BiLink зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2012, 17:31 #1977434   #47
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Релігійно недорозвинута Україна

Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2012, 13:50 #2008192   #48
Ononymous
 
Аватар для Ononymous
Типово Відповідь: Релігійно недорозвинута Україна

Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
Звідси пізніше виникають усілякі атеїзми, агностицизми, скептицизми і т.п.
Істинно не вірю в Бога, сповідую єдину, святу, непорочну матерію!
Ononymous зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2014, 20:54 #2383294   #49
Ononymous
 
Аватар для Ononymous
Типово Відповідь: Релігійно недорозвинута Україна

А яка країна релігійно "дорозвинута"? Можливо, православ я/греко-католицизм "недорозвинутим"
Ononymous зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:28.