Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Петро Порошенко - президент України

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.01.2017, 19:39 #2671200   #1841
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Питань нема молодець.
А восени 41-го теж поїхав би до Німеччини завершити обєкт?
Надто мілко береш. В нас 54 відсотки населення віддали голос за президента який до цих пір веде бізнес в "німеччині", і офіційно до цих пір не визнав що в нас війна. А що стосується мене, то поїхав я всього лиш на кілька днів, що ввести в експлуатацію об'єкт який ми робили осінню 13 року, але це не відміняє того факту що я на той момент переступив через себе, про що я зараз шкодую, в контексті подій які відбулися дальше. В темі про Порошенка поговоримо про мене ще? Чи може створимо окрему тему?
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 19:46 #2671201   #1842
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Вірно, так питання ніхто ставити не буде.
Поставлять якогось більш-менш адеквата проросійського і повного неадеквата проєвропейського, а перед цим про все нагорі перетруть.
ти думаєш в Кремлі хочуть повернутись до статусу 13 року? в Грузії в них майже вийшло, але там не було такої війни, як в нас, яка так чи інакше зачепила більшість українців. Думаю, і не один я, що вони нажили собі добрячого ворога в особі України, і в проросійського політика чи сили тут шансу на другий термін практично немає (ну перший нехай пройде завдяки пропаганді і завуальованим обіцянкам). А значить Україна, яку би вони тут владу не пропихнули, вже ніколи не буде для них стабільним партнером. Раніше схід, південь і крим забезпечували гарну підтримку проросійським силам, тепер крим і донбас забрали, а решта сходу і півдня суттєво змінила своє ставлення до москаля.
Сумніваюсь, що їх влаштує така непевна "ручна" сусідка, яка ще й відчутно наростила свою армію.
Для них самий що не є класний президент і уряд - це той, що зараз. Там можна купити кого завгодно, і хоч з виду Україна ніби і рухаєтся до Європи, і уряд в нас проєвропейський, а по факту сидимо в тій же жопі, в якій сиділи і до цього всього. Думаю з нашою владою хуйлу щось міняти не вигідно - він собі виробив чудовий метод кнута і пряника: кнут - загострення на донбасі, пряник - не виключено що комусь в кишеню іде - і пхай Україну куди тобі треба.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 19:55 #2671202   #1843
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
До речі, в інтернеті пишуть, не знаю, може знов брешуть, що 4 мільйона громадян України проживають в Росії станом на 2016 рік.
Ці дані не такі вже й далекі від істини. Живуть і працюють там справді багато українців, до цих пір, як це не прискорбно.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 20:34 #2671206   #1844
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Надто мілко береш. В нас 54 відсотки населення віддали голос за президента який до цих пір веде бізнес в "німеччині", і офіційно до цих пір не визнав що в нас війна. А що стосується мене, то поїхав я всього лиш на кілька днів, що ввести в експлуатацію об'єкт який ми робили осінню 13 року, але це не відміняє того факту що я на той момент переступив через себе, про що я зараз шкодую, в контексті подій які відбулися дальше. В темі про Порошенка поговоримо про мене ще? Чи може створимо окрему тему?
Ні, не треба окремої теми, привселюдного каяття цілком достатньо, аби надалі не дорікати тебе в непослідовності.

Додано через 17 хвилин
Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Ці дані не такі вже й далекі від істини. Живуть і працюють там справді багато українців, до цих пір, як це не прискорбно.
може просто їхні діти їсти хочуть ?
вдома не дають заробити, а в обіцяну Європу не пускають

Востаннє редагував Ingenue: 01.01.2017 о 20:34. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2017, 04:26 #2671230   #1845
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
В нас 54 відсотки населення віддали голос за президента який до цих пір веде бізнес в "німеччині", і офіційно до цих пір не визнав що в нас війна.
Спочатку населення віддали голос.
А потім президент офіційно не визнав що в нас війна і ще багато чого начудив.
То в чому проблема? В тому що люди голос віддали, чи в тому, що по наших європейських законах після виборів можна плювати на думку виборців і у правовий спосіб неможливо нікого з депутатів чи політиків притягнути до відповідальності і посадити в тюрму яка вже давно за ними плаче?
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2017, 10:27 #2671251   #1846
GrecVam
Активний учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата Живуть і працюють там справді багато українців, до цих пір, як це не прискорбно.
Ну Українець з Донбаса теж Українець і в статистику попадає. Певно почув "чємадан,вокзал,расия" і поїхав собі.

Додано через 32 секунды
Цитата В тому що люди голос віддали
Так,саме в цьому.

Востаннє редагував GrecVam: 02.01.2017 о 10:27. Причина: Пізніше додано
GrecVam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2017, 14:13 #2671873   #1847
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України



Додано через 2 години 18 хвилин

Востаннє редагував into: 06.01.2017 о 14:14. Причина: Пізніше додано
into зараз поза форумом  
Подякували 2:
Атецпвп (06.01.2017), rktern (06.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2017, 14:37 #2671889   #1848
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Диву даюся як елегантно педалюється тема "Ти проти Порошенка - значить ти за Путіна". Причому це робиться як на офіційному рівні, так і на рівні блогерів та всяких експертів всіх наук у фейсбуках.

Ну ладно, всякі там вчителі трудового навчання, які завдяки Порошенку тепер можуть хапати за яйця (в прямому смислі цього слова) премєрів це ясно. В них життя вдалося, і треба бути цілком відмороженим щоб не підтримувати того, хто тебе на соцліфті догори вивіз.
Плюс ті хто голосував за Порошенка. Прямо про це сказати соромляться, але в цілому і їх зрозуміти можна.

Получається всі решту - агенти Путіна.

UPD:
Цитата На забезпечення Адміністрації Президента у 2017 році передбачено вдвічі більше витрат, ніж у попередньому році
Ну а шо. Мінімалка ж виросла.
Цитата 746,6 мільйона гривень виділили на інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Президента
642,7 мільйона гривень на надання послуг медичними установами ДУС, зокрема лікарнею “Феофанія”
83,4 мiльйона гривень для санаторно-курортних установ ДУС
223,3 мiльйона гривень на пiдвищення квалiфiкацiї та пiдготовку кадрiв Адмiнiстрацiї Президента
200 мiльйонiв гривень на реставрацiю та облаштування Марiїнського палацу в Києвi
51 мiльйон гривень на пiдтримку Нацiонального камерного ансамблю "Київськi солiсти"
21,9 мiльйона гривень на потреби Нацiональної служби посередництва i примирення
55,6 мiльйона гривень на збереження природно-заповiдного фонду в нацiональних природних парках i заповiдниках
Кінцеве ітого вже становить
Цитата у 2017 році, це вже 2 мільярди 30 мільйонів гривень.
Що на сьогодні є 74 мільйони доларів, або 556 тисяч мінімальних зарплат в Україні.

І це тільки на адміністрацію президента. А ще є багато різних інших важливих установ
Цитата Витрати на Кабмiн 737 мiльйонiв гривень
Витрати на апарат Ради нацiональної безпеки i оборони 128 мiльйонiв гривень.
Державне фiнансування Генеральної прокуратури 5 мiльярдiв гривень.
Бюджет Верховної Ради 1,12 мiльярда гривень.
Що приблизно рівне 7 ярдів, або 260 лямів баксів.

Хз, може я шось неправильно порахував, просто такими цифрами не оперую. Могла закрастися помилка.

Але ви тримайтеся. Всього доброго вам, гарного настрою і здоровя.

Востаннє редагував saymon: 06.01.2017 о 15:02.
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (08.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2017, 15:07 #2671891   #1849
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата Диву даюся як елегантно педалюється тема "Ти проти Порошенка - значить ти за Путіна"
Таксамо елегатно як намагання педалювати в іншу сторону з твоєї сторони, не бачу у вас всіх різниці. Впадаєте в крайнощі, оті всі колажики і розкази про петю, про вальцмана і такі самі тонни низькопробного калу з іншої сторони.

І всьо для того шоб хохли чубилися, вот де путін заритий. Решта всьо пусте.
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2017, 15:20 #2671892   #1850
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Таксамо елегатно як намагання педалювати в іншу сторону з твоєї сторони, не бачу у вас всіх різниці. Впадаєте в крайнощі, оті всі колажики і розкази про петю, про вальцмана і такі самі тонни низькопробного калу з іншої сторони.

І всьо для того шоб хохли чубилися, вот де путін заритий. Решта всьо пусте.
Я теж знаю аксіому Ескобара.

Але вот звідки взялося "Вальцман"? Чи не на москальський вброс ти повівся коли починаєш такі аргументи предявляти?
Те саме і про чублення. От в москалів всьо ровно. Є цар а значить СТАБІЛЬНІСТЬ. Те саме з білорусами - Бацька рулить. І саме головне, ніхто не чубиться. А хто буде вякати того бігом на курорти Колими.

І тільки в українців є гетьман, який якби шось то швиденько буде наказан.

Це не признак хохляцва, це признак державності. Вся ця хуєта "давайте жити стабільно" якраз і є плоди пропаганди. Жити треба не стабільно, а як люди. На даний момент ми живемо як бидло, поки гетьман жирує. І жирує він не за рахунок власного бізнесу, а за наші гроші.

Все це наглядно показує, хто педалює тему, хто не в темі взагалі, а хто маневрує.
saymon зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (08.01.2017), orka13 (06.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2017, 15:27 #2671893   #1851
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Я не за стабільність, я за постійний прогрес і реформи. Шкода, що в нас всьо так туго, це наша загальна біда.

В Росії вибори як таккі давно закінчилися, в нас вони є. На них і вирішимо хто там далі буде хлопчиком для биття, чи не дай Бог тою самою женщіною

Додано через 1 хвилину
Цитата Але вот звідки взялося "Вальцман"? Чи не на москальський вброс ти повівся коли починаєш такі аргументи предявляти?
Беру до уваги картинки які прямо під твоїм дописом.
Недолугу і унило.

Востаннє редагував org100h: 06.01.2017 о 15:27. Причина: Пізніше додано
org100h зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (06.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2017, 15:50 #2671898   #1852
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Я не за стабільність, я за постійний прогрес і реформи. Шкода, що в нас всьо так туго, це наша загальна біда.
Прогрес це ок. А от реформи це чергова байка, яку втирають вже не тільки через зомбоящик, а і через фейсбуки, оскільки багато ЦА вірить тому що написано в інтернетах набагато більш охочіше.
Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
В Росії вибори як таккі давно закінчилися, в нас вони є. На них і вирішимо хто там далі буде хлопчиком для биття, чи не дай Бог тою самою женщіною
Єдина різниця між нашими виборами в тому, що в Росії це вибори Путіна, а в Україні це вибори "ай, ліпше цей, лиш би не той, хоть і обидва мудаки".
До "мейк Юкрейн грейт еген" нам ще як до вирощування яблунь на Марсі.
Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Беру до уваги картинки які прямо під твоїм дописом.
Недолугу і унило.
Я взагалі не розумію навіщо придумувати якогось Вальцмана, якщо в нас вже є Гройсман. Видно москалики не сподівалися що в нас премєр буде євреєм, запустили мем, а він і прижився
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2017, 16:03 #2671900   #1853
rktern
Учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Девять танкеров со сжиженным газом в настоящий момент следуют в Азию из США, и это очень неприятное событие для «Газпрома».
rktern зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2017, 16:55 #2671904   #1854
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Я не за стабільність, я за постійний прогрес і реформи. Шкода, що в нас всьо так туго, це наша загальна біда. .
В нас усі на словах за реформи і лише одиниці собі уявляють які ті реформи мають бути шоб саме їхнє життя покращилося. А реформи в нас йдуть, це правда. Але реформи ті усі на користь чиновників і привладних злодіїв. Народу від тих реформ тільки гірше .
От якби зробили реформу згіно якої депутата можна було би відкликати і судити то це була б та реформа, яку чекають люди, але таку реформу ніхто робити не збирається. Поробили реформи що згідно нових реформ познімали з прокуратури функцію нагляду мовляв совок бла-бла-бла. Тепер навіть коли піймаєш чиновника на порушенні закону то прокуратура вмиває руки на законних підставах мовляв з нас зняли функцію нагляду.
А генпрокурор згідно нової реформи може призначатися без юридичної освіти. І таких реформ масса і все це справжні реформи.
Бо в нас під словом "реформи" зазомбована тупа маса уявляє собі щось хороше для народу. Реформи - це зміни і реформи є, але то зміни не на краще, а на ще гірше.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2017, 17:35 #2671907   #1855
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата Ні, не треба окремої теми, привселюдного каяття цілком достатньо, аби надалі не дорікати тебе в непослідовності.
А хто ти така шоб закликати когось привселюдно каятись? Як на мене ти просто ТП і на місці Chefild я б просто тебе інгорив.

Додано через 15 хвилин
Цитата Прогрес це ок. А от реформи це чергова байка, яку втирають вже не тільки через зомбоящик, а і через фейсбуки, оскільки багато ЦА вірить тому що написано в інтернетах набагато більш охочіше.
Реформ і змін на краще потребують всі, але дуже мало хто хоче потім згідно тих змін жити, особливо "виконавча влада на місцях", як ото менти, прокурори, судді, чиновники місцевих рівнів, яка, до речі, дуже близька до народу і максимально в нього інтегрована. Але що говорити про чиновників якщо люди самі не хочуть платити податків і всяко від того ховаються, навіть Саймон А як 100% залізний аргумент коли вказати людині на то, шо вот мол, ти ж сам податків то не платиш, всі як один починають показувати пальцем на когось, дуже часто на президента, і розказувати звідки треба починати зміни, а потім вже десь в кінці до нього особисто І саме це є основною проблемою, в суспільстві більшість думає що вони самі розумні, і по суті пробують намахати інших і такий скіл ціниться! Як результата самі круті кідали опиняються на вершині соціальної піраміди! А самі лузери (типу into), сидять в дупі піраміти і погавкують на крутих кидал, чисто з заздрості! При тому самі стараються не заплатити за вивіз мусору, взяти кредит і не віддати і тд.

Востаннє редагував vanco2: 06.01.2017 о 17:35. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2017, 23:36 #2671931   #1856
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Реформ і змін на краще потребують всі
Ще одна хибна теза, насильно вбита в неокріпший мозок молодих та завзятих хіпсторів, шляхом фейсбуків.
Реформа =/= зміни на краще.
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
але дуже мало хто хоче потім згідно тих змін жити
Дивина тай годі.
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
якщо люди самі не хочуть платити податків і всяко від того ховаються, навіть Саймон
Біда.

Алсо, говорити про українські податки із заробітчанином це смішно, тому далі немаю що сказати. Тим більше що все вже сказано чуть вище, там де про ярди на утримання Порошенка і Ко.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2017, 23:46 #2671933   #1857
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ще одна хибна теза, насильно вбита в неокріпший мозок молодих та завзятих хіпсторів, шляхом фейсбуків.
Реформа =/= зміни на краще.
А я і не писав що реформа це обовязково зміна на краще, я писав що всі чекають і хочуть реформ які змінять на краще ситуацію. На практиці навіть корисні реформи в короткостроковій перспективі бувають дуже не прості.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Біда.

Алсо, говорити про українські податки із заробітчанином це смішно, тому далі немаю що сказати. Тим більше що все вже сказано чуть вище, там де про ярди на утримання Порошенка і Ко.
А можна дати визначення хто такі заробітчани? Бо я себе заробітчанином не вважаю, я просто собі працюю і живу в іншій країні, разом з своєю сімєю, ні на шо не заробляю ні на шо не відкладаю.
Але навіть якби я був заробітчанином, я все ще громадянин Україні і твої постійні закиди мені якось побоку, мені наприклад смішно чут постійні повчання віж індивіда який не платить податків
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2017, 04:17 #2671935   #1858
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Але що говорити про чиновників якщо люди самі не хочуть платити податків і всяко від того ховаються, навіть Саймон А як 100% залізний аргумент коли вказати людині на то, шо вот мол, ти ж сам податків то не платиш, всі як один починають показувати пальцем на когось, дуже часто на президента, і розказувати звідки треба починати зміни, а потім вже десь в кінці до нього особисто І саме це є основною проблемою, в суспільстві .
А на здорову голову подумати от чого я маю платити податки згідно законів, які понаписували депутати, яких більшість народу не обирала, а пройшли вони до корита завдяки відносній більшості тих, хто прибіг на вибори?
А теперь ті хто бігав на вибори не годні ніяк повпливати, спитати, чи відкликати тих депутатів, хоча усім видно що вони крадуть. Це получається я маю виконувати те, що приймають злодії, (АЛЕ ЗЛОДІЇВ СУД НАЗВАТИ ЗЛОДІЯМИ НЕ МОЖНА БО В НИХ НЕДОТРОКАННІСТЬ І НЕПІДСУДНІСТЬ ) а тих злодіїв навіть їхні виборці спитати чи відкликати не можуть? Тому народ массово має в сраці ті їхні закони які навіть вони самі не виконують.
Тому і податки не платять і платити не будуть.
Ось це є основною проблемою, а усе решта - наслідки цієї проблеми.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2017, 09:49 #2671948   #1859
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А я і не писав що реформа це обовязково зміна на краще, я писав що всі чекають і хочуть реформ які змінять на краще ситуацію. На практиці навіть корисні реформи в короткостроковій перспективі бувають дуже не прості.
Ти говориш так, як наші провладні депутати читають в своїх методичках.
Тому що ви фактично в однакових умоваш - у вас все норм, і ніяких проблем. А людям треба ще трохи потерпіти бо реформи і пАкращення вони такі. Дуже непрості. І колись буде ок. Але зараз треба ще трошки потерпіти.
Те що цими тезами нівелюється саме поняття "зміни на краще" нікого не хвилює.
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А можна дати визначення хто такі заробітчани? Бо я себе заробітчанином не вважаю, я просто собі працюю і живу в іншій країні, разом з своєю сімєю, ні на шо не заробляю ні на шо не відкладаю.
Ну то значить я попутав. Ти не заробітчанин, ти емігрант. Це такі люди, які втікають зі своєї гаряче любимої країни, щоб через тисячі км вчити українців як треба правильно любити Україну, в лиці президента, та сплачувати податки, щоб президент не бідував.
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Але навіть якби я був заробітчанином, я все ще громадянин Україні і твої постійні закиди мені якось побоку, мені наприклад смішно чут постійні повчання віж індивіда який не платить податків
Моя аргументація зводиться до твого перебування за кордоном тому, що це обєктивна реальність, неодноразово підтверджена тобою. Раз ти такий вболівальник податків, то їдь сюда і сплачуй. Чи слабо? Для чого вчити інших, із Чікаго?
Поживи тут, заплати за комунальні, побігай по держконторах і ЖЕК-ах, поїзди по дорогах, походи по магазинах, сплати податки, знову ж таки. А тоді ми і поговоримо про реформи, покращення життя, довгострокові перспективи і врешті президента.
Бо ти зараз думаєш що тобі все відомо і все видно, через океан. Окунися в реальність, або припиняй це блазнювання.
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
into (07.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2017, 17:54 #2672055   #1860
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Государственная измена Порошенко не знает границ. Белковский: Фабрика Roshen в Липецке, принадлежащая Порошенко, – это синагога в Освенциме
Иметь бизнес в России для украинских политиков равноценно строительству синагоги в фашистском лагере смерти Освенцим. Об этом заявил в эфире "Дождя" российский политолог Станислав Белковский.
"Фабрика Roshen в Липецке, принадлежащая Петру Порошенко, которая платит налоги по российским законам, – это синагога в Освенциме. Если ты объявляешь какую-то страну агрессором и врагом своей страны, наверное, ты не должен владеть собственностью на территории агрессора", – пояснил он.
По мнению политолога, Порошенко показал, что не собирается воевать за интересы Украины.
"Он готов воевать за свои интересы и интересы Украины в той мере, в которой эти интересы совпадают", – подчеркнул Белковский. http://m.gordonua.com/news/worldnews...me-167917.html

into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:11.