Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини


Породи собак

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.05.2016, 15:17 #2635988   #21
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Породи собак

Цитата:
Допис від Niusa Переглянути допис
Соціалізовану собаку крали з двору двідчі, останнього разу ледь не дістала в чоло в прямому сенсі, після чого нафіг продала ту соціалізовану собаку.
От ці слова найкраще ілюструють вислів: Чим більше пізнаю людей, тим більше люблю собак.
Над собаками люди знущаються, залишають їх, а вони все рівно люблять людей і чекають їх роками. А тут все людське нутро показано: "друга" продали тільки за те, що не зміг захистити.
Я свою собаку сама буду захищати коли треба. Може тобі краще газовий балончик купити, а не собаку.
От цікаво, коли "нафіг продала" - в душі нічого не шкребло?
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Alita (27.05.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2016, 12:06 #2636614   #22
Alita
Активний учасник
 
Аватар для Alita
Типово Відповідь: Породи собак

Цитата
Допис від KYMKYNS Переглянути допис
Яку мені би придбати породу собак, зайшов на сайт, а їх там стільки, що очі розбігаються. У когось є бигль? Схильний її взяти.

В дворі бігль гуляє. Красивий, добрий. От тільки жере все підряд, різну непотріб підбирає, через це мав проблеми зі здоров"ям. І на поводку довгенько любить хазяїв потягати - мисливець..

Щоб вибрати породу - треба вияснити для себе : для чого саме потрібна собака. Тоді оприділитися з типом ( декоративна, службова, мисливська..), далі з розміром, типом шерсті і т.д. Шукати методом відкидання.
Alita зараз поза форумом  
Подякували 2:
Niusa (31.05.2016), thebestsobaka (01.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2016, 20:52 #2637276   #23
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Породи собак

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
От ці слова найкраще ілюструють вислів: Чим більше пізнаю людей, тим більше люблю собак.
Над собаками люди знущаються, залишають їх, а вони все рівно люблять людей і чекають їх роками. А тут все людське нутро показано: "друга" продали тільки за те, що не зміг захистити.
Я свою собаку сама буду захищати коли треба. Може тобі краще газовий балончик купити, а не собаку.
От цікаво, коли "нафіг продала" - в душі нічого не шкребло?
Тут пантеру і поперло...От тільки не треба на собі сорочку рвати, не ти часом писала, що не дуже любиш малі породи собак?Ти знаєш не шкребло я її з малої не ростила і пробула вона в мене не довго , а всякі балончики маю. І не треба так драматизувати , коли не знаєш всієї ситуації, а висновки кожен може робити з пару слів, не ти одна. І не треба вже так узагальнювати любов і відданість собак, вони, як і люди є різними. Цікаво було б подивитися, як би ти боронила свою собаку від двох хлопів файно збитих і в окрузі ні душі, лабрадора наперед себе і в перед, чи билась би з ними до останнього подиху...��

Востаннє редагував Niusa: 31.05.2016 о 21:36.
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2016, 12:28 #2637389   #24
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Породи собак

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Я свою собаку сама буду захищати коли треба.
Пантера мабуть просто не жила в умовах, коли собаку заводять як охоронця і захисника. а не просто як домашню кицьку.
Як нема можливості панькатись з двома собаками, а та що є своїх функцій виконувтаи не може - то хоч не хоч а поміняєш її.
Я просто теж живу в приватному секторі, де 90% собак тримають не для дружби а саме для охорони, тому Нюшу зрозуміти можу легко.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2016, 13:00 #2637399   #25
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Породи собак

Цитата:
Допис від Niusa Переглянути допис
Тут пантеру і поперло...От тільки не треба на собі сорочку рвати, не ти часом писала, що не дуже любиш малі породи собак?Ти знаєш не шкребло я її з малої не ростила і пробула вона в мене не довго , а всякі балончики маю. І не треба так драматизувати , коли не знаєш всієї ситуації, а висновки кожен може робити з пару слів, не ти одна. І не треба вже так узагальнювати любов і відданість собак, вони, як і люди є різними. Цікаво було б подивитися, як би ти боронила свою собаку від двох хлопів файно збитих і в окрузі ні душі, лабрадора наперед себе і в перед, чи билась би з ними до останнього подиху...��
я би билась до останнього подиху.
колись натравили ( притрушений сусід, який живе на відшибі ) в чистому полі два вовкодави на собаку, то незважаючи на великі ризики бути самій покаліченою мене це не стримало. так само і за рідних б поступила . а ви по іншому ?
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (01.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2016, 13:12 #2637405   #26
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Породи собак

це не зовсім одне й те ж.
одне діло коли на твого собаку несподівано напали і ти намагаєшся його захистити, і інша справа, коли ти не можеш покластись на свого собаку. не можеш бути впевненою, що він захистить двір, коли тебе немає, що він не візьме їжу від чужого і т.д. і т.п.
охоронець має бути охоронцем. відповідно якщо така собака виляє хвостиком до чужого - з неї малий спасибі.
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
Niusa (01.06.2016), Дєцко (02.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2016, 14:46 #2637416   #27
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Породи собак

Цитата:
Допис від Niusa Переглянути допис
Тут пантеру і поперло...От тільки не треба на собі сорочку рвати, не ти часом писала, що не дуже любиш малі породи собак?Ти знаєш не шкребло я її з малої не ростила і пробула вона в мене не довго , а всякі балончики маю. І не треба так драматизувати , коли не знаєш всієї ситуації, а висновки кожен може робити з пару слів, не ти одна. І не треба вже так узагальнювати любов і відданість собак, вони, як і люди є різними. Цікаво було б подивитися, як би ти боронила свою собаку від двох хлопів файно збитих і в окрузі ні душі, лабрадора наперед себе і в перед, чи билась би з ними до останнього подиху...��
При чому тут любиш чи не любиш. Якщо завела, чи вона сама "завелася" (як в мене було), ти за неї відповідаєш. Це твій друг. Дурний, розумний, гарний, страшний, сміливий, трус і т.д. - це істота за яку ти відповідаєш.
Що ти маєш на увазі про двох хлопів? А ти що хотіла що б твоя собака їх порвала? Чи що б один дістав ніж і порізав собаку? Лабрадора я б полюбому позад себе, бо він сприйняв би цю ситуацію як веселу гру.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SNIZHOK (01.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2016, 15:37 #2637427   #28
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Породи собак

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
це не зовсім одне й те ж.
одне діло коли на твого собаку несподівано напали і ти намагаєшся його захистити, і інша справа, коли ти не можеш покластись на свого собаку. не можеш бути впевненою, що він захистить двір, коли тебе немає, що він не візьме їжу від чужого і т.д. і т.п.
охоронець має бути охоронцем. відповідно якщо така собака виляє хвостиком до чужого - з неї малий спасибі.
якщо собака не виросла такою, як мріяли господарі, то причина її викинути на смітник чи позбутись іншим способом ?
одна не гавкає, інша гавкає, але не нападає, а третя все робить, але ще би чечітку танцювала, то б залишили ? не буде тварина така, як хочете ви, бо це не робот, а жива істота .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2016, 16:40 #2637441   #29
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Породи собак

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
я би билась до останнього подиху.
колись натравили ( притрушений сусід, який живе на відшибі ) в чистому полі два вовкодави на собаку, то незважаючи на великі ризики бути самій покаліченою мене це не стримало. так само і за рідних б поступила . а ви по іншому ?
За рідних і дітей так само вчинила б, а от за тварину... То не розумно ставити своє життя на ваги, коли шанси мізерні. А якби тебе собаки не дай Бог зробили б інвалідом на все життя, чи ще гірше насмерть?...

Додано через 23 хвилини
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
При чому тут любиш чи не любиш. Якщо завела, чи вона сама "завелася" (як в мене було), ти за неї відповідаєш. Це твій друг. Дурний, розумний, гарний, страшний, сміливий, трус і т.д. - це істота за яку ти відповідаєш.
Що ти маєш на увазі про двох хлопів? А ти що хотіла що б твоя собака їх порвала? Чи що б один дістав ніж і порізав собаку? Лабрадора я б полюбому позад себе, бо він сприйняв би цю ситуацію як веселу гру.
Та те і маю на увазі, що відібрала у биків собаку, в той час коли навкруги не було ні душі, а дитина маленька стояла в дворі і плакала. Один замахнувся, посипалися в мій адрес погрози... А собачка потім ще довго скулила виглядуючи тих гостів і шукала шпарки умикнути з двору їм в слід... Що я хотіла? Та хоча б щоб пес не летів за всіма без розбору.По твоїх словах, то мали мене порізати, а я мала груддю заступити пса? Цікавий в тебе друг, коли б Боже борони тебе вбивали б, чи калічили він би сприймав це за веселу гру...

Востаннє редагував Niusa: 01.06.2016 о 16:41. Причина: Пізніше додано
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2016, 16:47 #2637456   #30
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Породи собак

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
якщо собака не виросла такою, як мріяли господарі, то причина її викинути на смітник чи позбутись іншим способом ?
ну так вона не викинула - вона "пристроїла".
мультик "Жив був пес" дивились, ні? така от правда життя...
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2016, 22:23 #2637506   #31
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Породи собак

Цитата:
Допис від Niusa Переглянути допис
За рідних і дітей так само вчинила б, а от за тварину... То не розумно ставити своє життя на ваги, коли шанси мізерні. А якби тебе собаки не дай Бог зробили б інвалідом на все життя, чи ще гірше насмерть?...
тоді часу на роздуми не було, а навіть якби він був, то б поступила так само. зараз про неприємну ситуацію нагадують лише шрами.
я люблю своїх рідних від кінчиків волосся до п*ят. не залежно чи це тварина чи людина. і якщо їм буде щось загрожувати, то курити в стороні точно не буду. любов вона така...

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ну так вона не викинула - вона "пристроїла".
мультик "Жив був пес" дивились, ні? така от правда життя...
для мене це як здати в інтернат дитину, бо вона не виправдала сподівань батьків.

Востаннє редагував SNIZHOK: 01.06.2016 о 22:23. Причина: Пізніше додано
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2016, 07:00 #2637528   #32
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Породи собак

Вибачте, але я вважаю, що це безглузді балачки оскільки собака не людина! Вона не має почуттів!!! Вана має тільки інстинкти!!! І все що ми приписуємо собакам ми просто хочемо бачити! Собака знає і поважає вожака оскільки це зновтаки інстинкт. І якщо продати або віддати собаку у зрілому віці ви не думаєте що в іншій сімї їй буде краще. Вана буде жити в любові і на подушках. Я сама забирала собаку у зрілому віці і я знаю що це таке і це не погано.
Kateryna101 зараз поза форумом  
Подякували 2:
оксана2009 (02.06.2016), Niusa (02.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2016, 12:50 #2637596   #33
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Породи собак

Цитата:
Допис від Kateryna101 Переглянути допис
Вибачте, але я вважаю, що це безглузді балачки оскільки собака не людина! Вона не має почуттів!!! Вана має тільки інстинкти!!! І все що ми приписуємо собакам ми просто хочемо бачити! Собака знає і поважає вожака оскільки це зновтаки інстинкт. І якщо продати або віддати собаку у зрілому віці ви не думаєте що в іншій сімї їй буде краще. Вана буде жити в любові і на подушках. Я сама забирала собаку у зрілому віці і я знаю що це таке і це не погано.
Дуже вигідно людям так думати. А всі випадки коли собака вперто роками чекала господарів, тікаючи з подушок, це що? А коли собака ризикує собою, рятуючи людей, де її інстинкти?
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
switch (02.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2016, 17:06 #2637633   #34
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Породи собак

та не, це гон.
У мене в квартирі кицька змінює свою поведінку, як тільки помічає, що я мотаюсь туди-сюди по кімнатах і збираю манатки. Вона явно доганяє, що це я кудись в поїздку збираюсь і починає дутись... реально ображатись, що я її лишаю і кудась їду. Якщо в звичайних умовах коли я іду там на роботу - вона вибігає в коридор, виглядує з дверей, то коли вона доганяє, що я їду на кілька днів - буде сидіти на підвіконнику і здалеку дивитись. не підійде і не проведе. Зате коли вертаюсь - море кошачих емоцій: і треться до ноги, і щось "розповідає", і на руки проситься.
І це кицька. Собаки ж наче розумніші і "соціальніші".
так що це явно не так.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (02.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2016, 07:08 #2637762   #35
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Породи собак

І в першому випадку і в другому випадку це все інстринкти, якщо собака тікає з нової сімї це означає просто вона не знайшла в ній вожака. З скількома собаками тренувалася і працювала жодна з собак від мене не втекла до господаря. В другому випадку собака зновтаки захищає вожака, а в зграї захищають його до останнього подиху бо інакшого устрою в них немає. Собаки є похідними від вовка!!! Почитайте ознайомтеся з ієрархією в вовчих зграях і все стане зрозуміло. Є безліч статтей на теренах інтернету у яких описується зоопсихологія. Не утотожнюйте собак з людьми!!! собака це собака, а людина це людина!!!
Я наприклад безмежно люблю своїх чотирилапих друзів, але вони собаки, а не люди!

Коти теж соціальні тварини і в їх стосунках теж є ієрархія якої вони дотримуються. Взяти до прикладу прайди левів.
Kateryna101 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2016, 09:21 #2637778   #36
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Породи собак

Цитата:
Допис від Kateryna101 Переглянути допис
Вибачте, але я вважаю, що це безглузді балачки оскільки собака не людина! Вона не має почуттів!!! Вана має тільки інстинкти!!! І все що ми приписуємо собакам ми просто хочемо бачити! Собака знає і поважає вожака оскільки це зновтаки інстинкт. І якщо продати або віддати собаку у зрілому віці ви не думаєте що в іншій сімї їй буде краще. Вана буде жити в любові і на подушках. Я сама забирала собаку у зрілому віці і я знаю що це таке і це не погано.
о_О
а як же поснити яскраво виражені почуття заздрості, ревнощів ? радості та печалі ? зміни настрою ? і т.д.
щоб зрозуміти, чи є в тварин душа, треба самому мати душу .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (03.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2016, 09:59 #2637781   #37
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Породи собак

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
о_О
а як же поснити яскраво виражені почуття заздрості, ревнощів ? радості та печалі ? зміни настрою ? і т.д.
щоб зрозуміти, чи є в тварин душа, треба самому мати душу .

Насправді пояснюється все неймовірно просто!
Ревноці для собак це риса, яка проявляється зновтаки на основі ієрархії. Якщо собака сильна і має зададки альфа-особини і неправельні взаємовідносин з господарями приводять до того, що собака старається заняти місце вожака в сімї чого допускати впринципі неможна. А в деяких випадках собака вважає що вона створила альфа пару з власним господарем. А в зграї ніхто немає наближатися до альфа пари і ніхто немає права претиндувати на права Альфа!!!

заздрощі це неправильно побудована ієрархічна драбина. Якщо тварина має задатки лідера і вона була лідером в зграї. Наприклад: щеня між однолітками було найсильніш та найповажніше, а коли його забрали в сімю то стараються скинути або скинули з місця вожака. Правильно не скидати з найвищого щабля ієрарції, а стати на щабель вище і жодних проблм немає.

Емоції присутні, але в малому прояві і собаки просто відображають наша емоції ті які ми їм подаємо на тарілочці. Собаки добре читають мову тіла людьни , рухи тіла ,очей, положення тіла, закриті відкриті позиції тіла. Це передається від материнської особини до ценят і набувається з досвідом.

В собак присутнє мислення. Елементарні мисленнєві ланцюжки вони можуть скласти самостійно і це доведено науково.

Тому все, що ми хочемо бати в собаці ми даємо їй самі!
Kateryna101 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2016, 18:50 #2637841   #38
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Породи собак

Цитата:
Допис від Kateryna101 Переглянути допис
Насправді пояснюється все неймовірно просто!
Ревноці для собак це риса, яка проявляється зновтаки на основі ієрархії. Якщо собака сильна і має зададки альфа-особини і неправельні взаємовідносин з господарями приводять до того, що собака старається заняти місце вожака в сімї чого допускати впринципі неможна. А в деяких випадках собака вважає що вона створила альфа пару з власним господарем. А в зграї ніхто немає наближатися до альфа пари і ніхто немає права претиндувати на права Альфа!!!

заздрощі це неправильно побудована ієрархічна драбина. Якщо тварина має задатки лідера і вона була лідером в зграї. Наприклад: щеня між однолітками було найсильніш та найповажніше, а коли його забрали в сімю то стараються скинути або скинули з місця вожака. Правильно не скидати з найвищого щабля ієрарції, а стати на щабель вище і жодних проблм немає.

Емоції присутні, але в малому прояві і собаки просто відображають наша емоції ті які ми їм подаємо на тарілочці. Собаки добре читають мову тіла людьни , рухи тіла ,очей, положення тіла, закриті відкриті позиції тіла. Це передається від материнської особини до ценят і набувається з досвідом.

В собак присутнє мислення. Елементарні мисленнєві ланцюжки вони можуть скласти самостійно і це доведено науково.

Тому все, що ми хочемо бати в собаці ми даємо їй самі!
з таким підходом таким же чином можна пояснити всі дії людини
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (04.06.2016), switch (03.06.2016)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 06.06.2016, 08:21 #2638158   #39
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Породи собак

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
з таким підходом таким же чином можна пояснити всі дії людини
Звичайно можна якщо докладно вивчати психологію людини то у людини теж є їєрархія потреб (Піраміда потреб Абрагама Маслоу) і нажаль не у всіх присутнє складне мислення...
Kateryna101 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2016, 11:56 #2640397   #40
inna123
Учасник
Типово Відповідь: Породи собак

Ми також вирішили завести песика. скоріше спаніеля
inna123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:32.