Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Результати опитування: iOS vs Android
iOS 40 29.20%
Android 97 70.80%
Голосували: 137. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

iOS vs Android

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.12.2012, 20:37 #2090248   #1
Erleke
Кавайна няка
 
Аватар для Erleke
Типово iOS vs Android

На що ільки не ідуть люди, що б не заплатити за чиюсь роботу, часом аж дивно.
Erleke зараз поза форумом  
Подякували 2:
erazel (17.12.2012), kolybasov (16.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2012, 10:39 #2091163   #2
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Як отримати ігри та програми для iOS безкоштовно?

дана стаття ще раз доказує, що іос гамно. його основна ціль це викачка грошей
paravozz зараз поза форумом  
Подякували 3:
Big Brother (11.12.2012), Don Kihot (12.12.2012), plutocrat (15.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2012, 19:26 #2091523   #3
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Як отримати ігри та програми для iOS безкоштовно?

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
дана стаття ще раз доказує, що іос гамно. його основна ціль це викачка грошей
Так само можна сказати про Андроїд, Віндовс Фон 8, чи будь-яку десктопну Вінду. Просто є категорія користувачів, незалежно від ОС, які купують девайс, але нічого в ньому не розуміють. От з таких і викачують гроші. Порахуйте тільки скільки грошей заробляють на перевстановленні Віндовса...
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2012, 19:41 #2093248   #4
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Як отримати ігри та програми для iOS безкоштовно?

Не погоджуюсь. Іос створювалась для викачки грошей. А побічними діями був інтерфейс ітд. В андроїді ну і в віндовсі більшу частину всетаки приділяють не викачці грошей з юзерів
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2012, 19:32 #2094151   #5
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Як отримати ігри та програми для iOS безкоштовно?

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
В андроїді ну і в віндовсі більшу частину всетаки приділяють не викачці грошей з юзерів
Якщо не викачці, то чОму? Невже працюють на благо людства?

Вийшов Андроїд 2.0, але ваш мобільник його не підтримує - купуйте мобільник з Андроїд 2.0 або 2.1.
Вийшов Андроїд 2.2, але ваш мобільник його не підтримує - купуйте мобільник з Андроїд 2.2 або 2.3. І т.д., до Андроїд 4.2.

Для чого тоді андроїд користувачі переймаються анлоками бутлоадера?

Викачують зі всіх, тільки кожен по своєму.

Хто сильно хоче обійти захисти, то завжди знайде "дешевший" або безкоштовний вихід.
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Masquerade (21.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2012, 21:11 #2094211   #6
Філько
 
Аватар для Філько
Smile Відповідь: Як отримати ігри та програми для iOS безкоштовно?

Дурнішої причини купляти девайс, аніж "не підтримує ОС версії ХХХ" годі й придумати.

Це є яскравий приклад як людям дурять голови - телефон треба брати для дзвінків (у випадку смартфона - ще, крім цього - для юзання інтернету) - а сі функції від версії ОС не дуже залежать. Ну а стенання деяких товаришів - шо мовляв телефон то є стильна статусна фішка - теж не відповідає дійсності: якщо це не громадський телефон - значь - особиста річ, яку крім власника, в основному ніхто ніколи не бачить, значить - на зовнішність теж не варто орієнтуватися.
Заморочуватися вивченням того як працює телефон ніхто не хоче - але всі хочуть шоб покруче було Питання - звідкіля тоді той хлопчина чи дівчинка знає, шо конкретно цей телефон крут? Думаю - просто якийсь дядя в телевізорі, або на рекламному проспектику їм це навішав.

По осях варто зазначити - шо андройд сам по собі - овпен сорс проект, тобто - абсолютно безкоштовно ви можете викачати його сорси і зібрати собі його самотужки - якшо кохаєтеся в подібних збоченнях. А іОс - як не як - пропрієтарна система з платною ліцензією. Тобіш - у випадку андрофона - ви платите тіко за телефон (ну і , можливо - за парочку наперед встановлених программ для нього від виробника), а у випадку айфона - за апарат + ось.
В любім випадку - як в компутерній індустрії - нема страшнішого віруса аніж юзер, так і в будь-якій іншій - нема небезпечнішого шахрая і виманювача ресурсів з кишені - ніж сам споживач. Тягнемся до нового - бо не знаємо достоменно - шо воно таке є .

Найкращий телефон - то є нокія 1100 - перевірено на власному досвіді. Вона завжди житиме в моїм серці і, напевно, скоро повернеться назад - до кишені

ПС.Веселить, коли товариш(ка) з айфоном чи галаксьою якоюсь матьорою, кидає просилки - бо на рахунку голяк . Живемо не по средствах
Філько зараз поза форумом  
Подякували 6:
Charly (10.03.2013), dango (21.12.2012), davio37 (01.01.2013), kookla (31.12.2012), Marsel2007 (01.03.2013), pharaon (21.12.2012)
Сказав(ла) Фууу!:
Big Brother (26.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2012, 06:52 #2094361   #7
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Як отримати ігри та програми для iOS безкоштовно?

Цитата:
Допис від Філько Переглянути допис
Дурнішої причини купляти девайс, аніж "не підтримує ОС версії ХХХ" годі й придумати.
Справа у тому, що деякі програмки вимагають мінімальну версію ОС для встановлення. В Андроїді не подобається те, що виробники довго оновлюють ОС, а то й взагалі не оновлюють. Єдиний варіант - брати Нексус.

А от Майкрософт потужно розвів користувачів минулого року: спочатку розхвалювали моделі Nokia Lumia, а з виходом Віндовс Фон 8 всіх обламали - вибачте, попередні Лумія вже цю ОС не підтримують. А нові програмки то будуть розроблятись в основному під ВФ8.

Звичайно я не кажу гнатись за останньою версією ОС, але коли я витрачаю $500+ на смарт, я б хотів щоб він кілька років ще підтримувався в плані програмного забезпечення. (Приклад: iPhone 3GS)

Тим хто бере телефон тільки для дзвінків смарт взагалі не потрібен.
. зараз поза форумом  
Подякували 2:
Big Brother (26.12.2012), Філько (13.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2012, 08:29 #2094408   #8
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Як отримати ігри та програми для iOS безкоштовно?

Я взяв смарт на андроїді суто для дзвінків. так само міг би взяти і айфон якийсь. або взагалі на сімбіані мобілку. але айфон дуже мудрий телефон, в якому все заточено, щоб збити гроші. звісно можна задурно все мати але секс з телефоном мати я не хочу. нокія перестала випускати нормальні телефони, думав брати е72, так як мав е51 яка мені капєц як подобалась. але в сімбіані харили ті сертифікати, які не дозволяли ставити програми. андроїд я купив чисто випадково, і то, вибирав не начинку я зовнішній вигляд. був 2 андроїд, поставив 4. Причому без всіляких танців з бубном, просто пару програм загнав. програми всі теж безкоштовно. навігація безкоштовно. все безкоштовно. вийшов новий андроїд? без проблем можна поставити на стару мобілку. я не кажу, що андроїд є самим крутішим, я просто кажу, що іос реально гірше
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2012, 08:29 #2094409   #9
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Як отримати ігри та програми для iOS безкоштовно?

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Тим хто бере телефон тільки для дзвінків смарт взагалі не потрібен.
згоден!
Але брати смарт, до прикладу - в якості навігатора - теж глупство - бо то не є його основна функція, він її виконуватиме не фест файно. Та й кіношку на 4'' екрані дивитися - себе не любити, з вебом - не набагато краща ситуйовина - планшети тут більше зарулять. Для чого ті смартфони взагалі потрібні?

ПС. Слухайте - файна тема )) тре топікстартеру плюсик поставити
Філько зараз поза форумом  
Подякували 3:
erazel (17.12.2012), Masquerade (21.12.2012), Punisher-x3m (13.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2012, 13:59 #2094702   #10
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Як отримати ігри та програми для iOS безкоштовно?

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
айфон дуже мудрий телефон, в якому все заточено, щоб збити гроші. звісно можна задурно все мати але секс з телефоном мати я не хочу.
Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
але в сімбіані харили ті сертифікати, які не дозволяли ставити програми
То для чого Нокія зробила ті сертифікати? Не для того "щоб збити гроші"? В іОС цей процес вдосконалили і зробили легшим для пересічного покупця - через AppStore. Що поробиш що в Україні ця технологія повністю не розвинена. Далі за AppStore потягнулися і конкуренти зi своїми магазинами: Ovi, магазини від Google та Microsoft.

Теж мав Е51. Шкода що аналогів зараз немає.

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
програми всі теж безкоштовно. навігація безкоштовно. все безкоштовно.
А що на іОС є платне що є безкоштовним в Андроїді? Потрібна навігація? - Яндекс або Гугл карти (сьогодні вийшли.) Що ще?
Не все на Андроїді безкоштовне - не треба так сильно узагальнювати.

Цитата:
Допис від Філько Переглянути допис
Але брати смарт, до прикладу - в якості навігатора - теж глупство - бо то не є його основна функція, він її виконуватиме не фест файно. Та й кіношку на 4'' екрані дивитися - себе не любити, з вебом - не набагато краща ситуйовина - планшети тут більше зарулять. Для чого ті смартфони взагалі потрібні?
Навігація не підійдте тим кому постійно потрібно їздити по навігації. Але якщо деколи потрібно знайти адресу в якомусь місті, то смартфону вистачить. Фільми/ігри - це якщо потрібно вбити час. Музику ніколи і не слухаю.
В основному смарт потрібен, крім дзвінків, для е-мейлу, календаря (який можна синхронізувати з ноутом), скайпу, для виходу в і-нет, деколи навігація, фото/відео (коли немає під рукою дзеркалки.) На даний момент з тим справляється простенька Нокія і планшет. Але приглядаюся до нових Лумій... Чекав чогось "путнього" від 5-го айФона, але бачу прийдеться чекати до 5S.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2012, 09:44 #2095282   #11
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Як отримати ігри та програми для iOS безкоштовно?

по навігації - OMS зара не зле розвивається. Не знаю точно - чи є власне навігатор (з солодкоголосою панянкою всередині і стрілками - куда їхати) - не цікавився просто, але карти/GPS трекінг і інша їх лабуда - в багатьох андроїд-программах юзається - як в платних так і в безплатних.

Тут питання знову ж таки - для чого той телефон використовувати. К-ть програм які дійсно використовуються - можна перерахувати на пальцях одної руки, І вони виконують такі доволі фундаментальні ф-ції - як ото заглянути в почту, скайп, ну і нехай - ще ту ж карту (хоча більшості воно не потрібно насправді) - а це все приблизно одинаково реалізовано у всіх сучасних смартфонах - тому кінцевому користувачу хз чи взагалі є яка різниця - що брати.
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2012, 10:39 #2095316   #12
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Як отримати ігри та програми для iOS безкоштовно?

Я смарт брав і в тому числі через навігатор. І дуже навіть в мене ок по ньому їздити. Скачав недавно карти Європи цілої.
paravozz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Big Brother (26.12.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 14.12.2012, 10:46 #2095324   #13
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Як отримати ігри та програми для iOS безкоштовно?

paravozz,
Цитата:
Допис від . Переглянути допис
А що на іОС є платне що є безкоштовним в Андроїді?
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2012, 16:44 #2096916   #14
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Як отримати ігри та програми для iOS безкоштовно?

Наскільки я зрозумів з скарг багатьох людей - практично все
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2012, 20:31 #2097067   #15
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Як отримати ігри та програми для iOS безкоштовно?

Багато людей багато говорить. Тому і прошу вказати конкретну програмку якою користуєшся. Бо платні є як на Андроїді, так і на іОС, але більшість людей користується безкоштовними що там що там.

Наведу власний приклад: користуюсь сервісом LogMeIn. Так от, для іОС є безкоштовна програмка LogMeIn для iPhone/iPad. А для Анроїду тільки платна LogMeIn Ignition. Але ж я не кричу, що Андроїд "гамно" і там все платне.

У кожного свої вимоги і потреби і не потрібно узагальнувати слухаючи що кажуть інші.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2012, 07:49 #2100602   #16
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Як отримати ігри та програми для iOS безкоштовно?

http://forum.krapka.te.ua/showthread.php?t=153680
Щасливий власник іос ))
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2012, 07:50 #2100606   #17
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово iOS vs Android

Так як в темі про безкоштовний контент почався срач з підкидуванням гамна на вентилятор, виношу це в окрему тему.
paravozz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
. (21.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2012, 09:01 #2100658   #18
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово Відповідь: iOS vs Android

користуюся іОС, Андроід, Він8 - не бачу проблем. Розробники, які отримують гроші від продажі софта, пропонують свої продукти платно на відповідіних магазинах - айпла, гугла чи майкрософта. Є і безкоштовний софт. Звичайно, по кількості десь більше, десь менше, айпл наприклад дуже строго модерує свій магазин. Але знайти скайп, ютуб, дропбокс, евернот тощо без проблем всюди. Для всіх є і ломані проги, якщо комусь потрібно, або якщо влом заплатити за Нід Фо Спід дял анроіда 50 єврів
Зазвичай тільки при покупці дівайса виникає потреба в купі програм, я ставлю якийсь набір (засоби комунікації, клієнти, читалка, навігатор), який мало поповнюється в дальнішому, ну про ігри для малого то окерма тема.
ІМХО тема про те, ліпший бензиновий двигун чи дизельний і чому все паливо платне
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Подякували 4:
. (21.12.2012), freeman (21.12.2012), Masquerade (21.12.2012), SDenysI (21.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2012, 11:29 #2100817   #19
Masquerade
Terror Vincit Omnia
 
Аватар для Masquerade
Типово Відповідь: Як отримати ігри та програми для iOS безкоштовно?

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Наскільки я зрозумів з скарг багатьох людей - практично все
Jailbreak ніхто невідміняв.
Masquerade зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2012, 17:01 #2101064   #20
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Як отримати ігри та програми для iOS безкоштовно?

В одній темі пишем одне:
http://forum.te.ua/showpost.php?p=2083914&postcount=2
Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
був 2 андроїд, поставив 4. Причому без всіляких танців з бубном, просто пару програм загнав.

вийшов новий андроїд? без проблем можна поставити на стару мобілку.
А в іншій зовсім інше:
Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
А недавно я з 2 поставив 4 то в операційну систему залазив дууже глибоко. Але це через те, що для мого телефону офіційно 4 андроїд не йшов.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:14.