Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Утеплення з середини.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.05.2010, 00:02 #1326276   #1
bautista
 
Аватар для bautista
Типово Утеплення з середини.

Хочу утеплити квартиру з середини. І не тільки стіни, але й підлогу, бо перший поверх не опалюється.
Зовнішні стіни в цеглу, знадвору під розшивку, з середини- гіпсова штукатурка ( квартира знаходиться в Мадриді, клімат тепліший, хоч зими без мінусових температур, але сирі і холодні, а літо дуже жарке). Думаю обшити їх гіпсокатоном по рейці " омега". Получиться прошарок повітря десь 15 мм. Чи потрібно його заповнювати мінватою?
bautista зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2010, 06:34 #1326387   #2
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Утеплення з середини.

мінвата + паробарєр проклеєний бутиловою лентою + повітряний проміжок над паробарєром і гіпсокартоном, а тоді вже гіпсокартон....

інкаше нчого доброго з того утеплення не вийде
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2010, 14:32 #1326818   #3
bautista
 
Аватар для bautista
Типово Відповідь: Утеплення з середини.

Аргументувати можете? Про точку роси і т.д Різниця температур між вулицею і квартирою біля 20 градусів, як літом так і зимою.
Зрозумійте, "красти" площу не в моїх інтересах , тому давати якийсь шар на всякий випадок, про запас не хочу
bautista зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2010, 15:27 #1326871   #4
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Утеплення з середини.

Якщо вологість в домі в межах норми - можете паробарєр не давати...тим більше, що і гіпсокартон мало паропроникний...

повітряний проміжок в будь-якому разі потрібно заповнити теплоізолятором...

розгляньте варіант пенофола Б 6-10мм (фольгований з 2-х сторін) - дає непоганий ефект і не займає багато місця. Хоча по технології перед ним має бути повітряний проміжок хоча б 1,5-2см...
Nobel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
bautista (09.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2010, 15:29 #1326873   #5
yge0607
Типово Відповідь: Утеплення з середини.

В мене в квартирі мінвата і (без усіляких там паро барьєрів) і все гуд,і не перший рік служить. Мінвату обовязково треба давати.
yge0607 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2010, 17:43 #1326985   #6
bautista
 
Аватар для bautista
Типово Відповідь: Утеплення з середини.

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
Якщо вологість в домі в межах норми - можете паробарєр не давати...тим більше, що і гіпсокартон мало паропроникний...

повітряний проміжок в будь-якому разі потрібно заповнити теплоізолятором...

розгляньте варіант пенофола Б 6-10мм (фольгований з 2-х сторін) - дає непоганий ефект і не займає багато місця. Хоча по технології перед ним має бути повітряний проміжок хоча б 1,5-2см...
Пенофол я думав дати на підлогу, під ламінат і то фольгований з одної тільки сторони ( давати щось грубше не можу, бо треба здовбувати всю стяжку дуже трудоемно).
А як з покриттям мобільгого і інтенетом Wi-Fi? НЕ буде екранувати?
bautista зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2010, 18:39 #1327032   #7
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Утеплення з середини.

за інтернет - не підкажу...не пробував...

по теплоізоляції пінофол - досить непоганий варіант (але лише як доповнення до вати або пінопласту)
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2010, 20:48 #1327160   #8
contras552
Banned
Типово Відповідь: Утеплення з середини.

Цитата:
Допис від bautista Переглянути допис
Пенофол я думав дати на підлогу, під ламінат і то фольгований з одної тільки сторони ( давати щось грубше не можу, бо треба здовбувати всю стяжку дуже трудоемно).
А як з покриттям мобільгого і інтенетом Wi-Fi? НЕ буде екранувати?
Не буде. В мене вже 2 роки, все гуд.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2010, 20:51 #1327166   #9
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Утеплення з середини.

Контрас
що не буде...в тебе ж пінофол не на стелі чи стінах, а під ламінатом
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2010, 20:52 #1327169   #10
bautista
 
Аватар для bautista
Типово Відповідь: Утеплення з середини.

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
за інтернет - не підкажу...не пробував...

по теплоізоляції пінофол - досить непоганий варіант (але лише як доповнення до вати або пінопласту)
По теплоізоляції і повітря непогано, але потрібно уникнути конвекції, тобто перемішування. Тому і хочу зазор між стіною і гіпсокартоном заповнити легенько мінватою.
Мене цікавить конденсат, боюсь, що буде осідати або на гіпсокартоні, або на стіні. Як прорахувати це?
І ще одне питання- рекуператори тепла. Коли поміняю вікна, утеплю стіни і підлогу постане питання витяжки. То який сенс робити утеплення, якщо будемо ганяти повітря вентилятором з хати на вулицю і навпаки?
bautista зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2010, 21:00 #1327177   #11
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Утеплення з середини.

брати вікна з мікровентиляцією...

скажи яка стіна (матеріал + товщина), яка зовнішня температура планується вологість повітря і яка внутрішня темп і вологість...
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2010, 21:01 #1327180   #12
contras552
Banned
Типово Відповідь: Утеплення з середини.

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
Контрас
що не буде...в тебе ж пінофол не на стелі чи стінах, а під ламінатом
А дах на хаті металевий. На стінах пінофолу нема. Проблем із зв"язком не замічено.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 09:03 #1327502   #13
DDD&bluz
 
Аватар для DDD&bluz
Типово Відповідь: Утеплення з середини.

Цитата:
Допис від bautista Переглянути допис
По теплоізоляції і повітря непогано, але потрібно уникнути конвекції, тобто перемішування. Тому і хочу зазор між стіною і гіпсокартоном заповнити легенько мінватою.
Мене цікавить конденсат, боюсь, що буде осідати або на гіпсокартоні, або на стіні. Як прорахувати це?
І ще одне питання- рекуператори тепла. Коли поміняю вікна, утеплю стіни і підлогу постане питання витяжки. То який сенс робити утеплення, якщо будемо ганяти повітря вентилятором з хати на вулицю і навпаки?
1. Утеплення з середини є велике зло для зовнішніх стін, навіть якщо немає мінуса - тобто волога в стінах не замерзає, то стіни ніколи не просихатимуть. Грибки, плісінь і т.д. Немає ні норм ні методологій правильного утеплення з середини будинків - бо це не робота.
2. Конденсат осідать не буде, якщо немає різниці температур. Тобто, якщо в тебе всі стіни теплі то почне осідать на вікнах, дверях, точках попадання холоду.
3. Для збереження тепла беремо подвійну трубу, як для опалення і ставимо зовнішнє кільце на витаг з хати. Відповідно повітря буде попавдать до приміщення, нагріте, через стіни труби, тим повітрям, яке ти з хати викинув.
В Парижському аеропорту зробили так, почитай в неті найдеш.
DDD&bluz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 20:28 #1328384   #14
contras552
Banned
Типово Відповідь: Утеплення з середини.

Вчтавлю ще свої 5 копійок:
в себе в будинку (приватний і одноповерховий) я утеплив зсередини всі стелі. Раніше, без утеплення, взимку кути стель завжди були холодними, і вкривались вологою і пліснявою. Після утеплення зсередини пінопластом проблема зникла, кути стель сухі. Вже 8 років все добре. Стіни не пробував утепляти зсередини, тому, х\з...
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 20:33 #1328395   #15
scorpik
Типово Відповідь: Утеплення з середини.

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Після утеплення зсередини пінопластом проблема зникла
Еххх!
Не думаєте ви хлопці за своє здоров"я і здоров"я своїх діточок ....
scorpik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 21:00 #1328435   #16
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Утеплення з середини.

от тільки давай не будемо тут вихваляти вату ..... там своїх приколів повно і проблем теж...

повністю безпечних матеріалів практично немає...і мусимо вибирати - або міцно/тепно і гарно але чуть-чуть неекологічно, або холодно/так собі дизайн ...ну зате екологія мля

Навіть саме звичайне дерево, яке ми покриваємо 3-ма шарами лаку вже і деревом то назвати важко...

Про ламінати/венеціанти/ структурні фарби/пластик/ковролін і т.д. я взагалі мовчу
Nobel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
contras552 (10.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 21:36 #1328514   #17
bautista
 
Аватар для bautista
Типово Відповідь: Утеплення з середини.

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
от тільки давай не будемо тут вихваляти вату ..... там своїх приколів повно і проблем теж...

повністю безпечних матеріалів практично немає...і мусимо вибирати - або міцно/тепно і гарно але чуть-чуть неекологічно, або холодно/так собі дизайн ...ну зате екологія мля

Навіть саме звичайне дерево, яке ми покриваємо 3-ма шарами лаку вже і деревом то назвати важко...

Про ламінати/венеціанти/ структурні фарби/пластик/ковролін і т.д. я взагалі мовчу
Не треба робити з екології божка. В нас в Мадриді півроку смог висить конкретний. Від"їдеш кілометрів 50 і дачиш чорно- сиву шапку. Дощ за щастя, бо змиває всь нечисть. А по статистиці мадридці живуть чи не найдовше в Іспанії, на рівні екологічно чистої Швейцарії.
Я не відкидаю повністю екологічні матеріали, але на цьому ділі робляться величезні бабки і тому мають з що полоскати нам мізки.
bautista зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 21:38 #1328526   #18
contras552
Banned
Типово Відповідь: Утеплення з середини.

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Еххх!
Не думаєте ви хлопці за своє здоров"я і здоров"я своїх діточок ....
Добре, не буду доказувати про мізерні, майже нульові виділення в повітря від заштукатуреного і зашпакльованого пінопласту, про це краще Нобель може розказати, кому цікаво. А я за своє здоров"я сам якось подбаю.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 22:15 #1328587   #19
bautista
 
Аватар для bautista
Типово Відповідь: Утеплення з середини.

Цитата:
Допис від DDD&bluz Переглянути допис
1. Утеплення з середини є велике зло для зовнішніх стін, навіть якщо немає мінуса - тобто волога в стінах не замерзає, то стіни ніколи не просихатимуть. Грибки, плісінь і т.д. Немає ні норм ні методологій правильного утеплення з середини будинків - бо це не робота.
2. Конденсат осідать не буде, якщо немає різниці температур. Тобто, якщо в тебе всі стіни теплі то почне осідать на вікнах, дверях, точках попадання холоду.
3. Для збереження тепла беремо подвійну трубу, як для опалення і ставимо зовнішнє кільце на витаг з хати. Відповідно повітря буде попавдать до приміщення, нагріте, через стіни труби, тим повітрям, яке ти з хати викинув.
В Парижському аеропорту зробили так, почитай в неті найдеш.
За півроку 30- 40 градусної жари просохнуть!
Принцип рекуператора я знаю. І, взагалі, проблема конденсату в першу чергу йде від кухні. Багато вариться, парує, от і конденсат. Як практично зробити, щоб тепле ( і вологе!) повітря з кухонної витяжки нагрівало приточне холодне? На кухні і в коридорі можу зробити підвісні стелі з ГК (тут і далі- гіпсокартон) і в них зробити розводку вентиляції в кімнати. А от якої конструкції зробити теплообмінник? Він же повинен бути довгим, щоб температури потоків зрівнялися. І якої потужності брати вентилятор ( чи вентилятори?). І знову ж таки конденсат. В трубах, в теплі і вологості таких бактерій розведеться...

Додано через 17 хвилин
Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
брати вікна з мікровентиляцією...

скажи яка стіна (матеріал + товщина), яка зовнішня температура планується вологість повітря і яка внутрішня темп і вологість...
Про стіну вже писав. Зовнішні стіни в цеглу, знадвору під розшивку, зсередини гіпсова штукатурка і шпалери. Зимою ззовні 3-13 градусів і вогко, а літом 30-40 і сухо.
Взагалі- то, основні втрати тепла в мене йдуть через вікна (три з них дерев"яні, одне ско і без притворних планок і два - алюмінієві, теж одинарне засклення) і підлогу- цокольний поверх не опалюється і має завжди відкриті вікна для вентиляції. Але вже як буду робити ремонт, то хотілось би в комплексі. Нехай в на утепленні стін я отримаю кілька відсотків, і то добре.

Востаннє редагував bautista: 10.05.2010 о 22:15. Причина: Пізніше додано
bautista зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 06:42 #1328774   #20
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Утеплення з середини.

краще постав 2 слої пінофолу (7-10мм) через повітряний проміжок, ефект буде кращий, ніж від 5-8см вати + не треба боятися, що буде конденсат і т.д.

за інтернет - не думаю, що варто хвилюватися....якщо нормально ловить при накритих металом дахах і ж/б перекриттях - то шар фольги погоду не зробить


стосоно висихання вати: вона то висохне, але від намакання в 90% просяде...відповідно буде не та вже ізоляція (бачив вже численні випадки на мансардних поверхах) + трухнявіє (не скажу що вся вата, але багато з тих видів, які продають....через років 5-7 починаються проблеми)
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:04.