Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.03.2018, 15:33 #2725966   #6041
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

Цитата Фостик відмовився від депутатського мандату та вийшов зі “Свободи” на знак солідарності з Сороколітом і Турським
via
Ну вот, подумав я прочитавши заголовок, є ще люди в Тернополі.
Цитата Замість Романа Навроцького депутатом мав би стати Василь Фостик, який нині проживає у Нью-Йорку (США), але, як бачимо, зробив свій вибір на користь совісті.
А нє. Все як завжди.
На користь совісті вибір зробив ЛОЛ.
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (20.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.03.2018, 21:24 #2725988   #6042
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А чому в темі про Свободу??
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 30.03.2018, 07:26 #2726000   #6043
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

Цитата А чому в темі про Свободу??
А ти з якою метою цікавишся??
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.04.2018, 20:07 #2727531   #6044
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2018, 19:24 #2727694   #6045
igorslf
 
Аватар для igorslf
Типово Відповідь: Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

Жителі Білої дали оцінку роботі тернопільської партійної ради

Дейнека тицяє мільйоном, як колядник після Різдва гривнею.

Киньте хоч пів мільйона і зробіть нарешті вбиту за час керівництва Сводоби дорогу на Достоєвського, мільйон, два гривень тицяєте кожному селу. І байки про приватний сектор розповідати не потрібно. Усі жителі Петриківської а також суміжних вулиць, (де багатоповерхівки а не приватні будинки) щодня користуються дорогою по Достоєвського.
igorslf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2018, 14:33 #2727850   #6046
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

Цитата Депутата Львівської міськради від "ВО "Свобода" Мар'яну Батюк, яка опинилась в центрі скандалу через пост у соцмережі із привітанням Адольфа Гітлера, звільнили з посади заступника директора школи.


Свобода зразкова партія, як не крути.
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2018, 15:04 #2727852   #6047
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

Цитата:
Допис від Ektalion Переглянути допис


Свобода зразкова партія, як не крути.
В партії на підвищення піде
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2018, 12:34 #2727897   #6048
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

Цитата:
Допис від Ektalion Переглянути допис

Свобода зразкова партія, як не крути.
Я ж зразу казала, що націоналізм це просто підфарбований фашизм.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2018, 12:45 #2727898   #6049
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

Цитата Я ж зразу казала, що націоналізм це просто підфарбований фашизм.
Свободівці зараз як націоналісти, так собі

По перше не фашизм, а нацим. Фашисти імперці но натурі, тут трох другі мухи.

Тай таки мабуть навиворіт, нацизм є екзальтованим націоналізмом, крайність яка завжди йде поруч з здоровим почуттям національно самоусвідомлення.
Будь яка партія з націоналістичними поглядами в кінці кінців в нього вляпається
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2018, 17:44 #2728626   #6050
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2018, 19:06 #2732023   #6051
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

Цитата Українська Конституція ухвалена 28 червня 1996 року стала величезним кроком на шляху незалежної України. Проте сьогодні в Конституції потрібно закріпити більше ідей самоврядності, які були традиційними для нас з часів поширення Магдебурзького права, козацького суспільного договору відомого, як Перша Українська Конституція Пилипа Орлика. Таке закріплення додасть кожному українцю почуття відповідальності за себе, свою громаду і Українську державу. Такої думки дотримується міський голова Тернополя Сергій Надал.
via

Що в перекладі на українську мову означає: ви вже зaїбали тут на моїй території бабло косити, дайте мені теж окунутися в традиційну самоврядність магдебугського права Пилипа Орлика. В мене теж дочка є, і вона теж хоче відпочивати на елітних курортах, і щоб без візмазок там потім наче її колєжанка запросила і все оплатила. Це какбе попуск в наших кругах.

Far Cry 6 на наших очах. Ніколи б не подумав
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2018, 13:38 #2736131   #6052
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

Що буде, коли Свободі дати свободу.
Так... Стоп. Якась тавтологія получається.

Що буде коли титульним дати волю. Вот.



P.S. Дуже багато школярів, які прониклися титульними ідеями, до глибини душі ображаються коли їх називають нацистами.
Так от, поясняю, нічого поганого в цьому немає. Т.з. "ВО "Свобода"" засновано як націонал-соціалістична партія. Вони це стараються не афішувати, ібо часи вже не ті, але факт залишається фактом.
Так от, націонал-соціалізм скорочено називається нацизмом. Чи вас там у Пласті української мови не вчать?

Ніколи не міг зрозуміти людей, які притримуються конкретних ідей, але ображаються за те, що їм нагадуєш про ідеї, яких вони притримуються. Парадокс.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2018, 20:22 #2737595   #6053
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

Брати Капранови


Станом на 22 лютого 2014 року єдиним легітимним очільником України був Руслан Кошулинський.
Президент утік, Голова Верховної Ради утік, прем'єр-міністр утік, перший заступник Голови ВР утік. Залишився лише другий - Руслан Кошулинський.
Питання: ким він міг стати у тій ситуації?
Головою ВР міг? Однозначно міг.
В.О. Президента міг? Звісно, міг.
Прем'єр-міністром міг? Без питань.
А міністром? 100 процентів.
І ким він став?
Сержантом ЗСУ на війні.
Це - пріоритети людини.
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2018, 08:33 #2737628   #6054
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
Брати Капранови


Станом на 22 лютого 2014 року єдиним легітимним очільником України був Руслан Кошулинський.
Президент утік, Голова Верховної Ради утік, прем'єр-міністр утік, перший заступник Голови ВР утік. Залишився лише другий - Руслан Кошулинський.
Питання: ким він міг стати у тій ситуації?
Головою ВР міг? Однозначно міг.
В.О. Президента міг? Звісно, міг.
Прем'єр-міністром міг? Без питань.
А міністром? 100 процентів.
І ким він став?
Сержантом ЗСУ на війні.
Це - пріоритети людини.
Який висновок, особисто ти, робиш з цієї ситуації????

Додано через 11 хвилин
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Що буде, коли Свободі дати свободу.
Так... Стоп. Якась тавтологія получається.

Що буде коли титульним дати волю. Вот.



P.S. Дуже багато школярів, які прониклися титульними ідеями, до глибини душі ображаються коли їх називають нацистами.
Так от, поясняю, нічого поганого в цьому немає. Т.з. "ВО "Свобода"" засновано як націонал-соціалістична партія. Вони це стараються не афішувати, ібо часи вже не ті, але факт залишається фактом.
Так от, націонал-соціалізм скорочено називається нацизмом. Чи вас там у Пласті української мови не вчать?

Ніколи не міг зрозуміти людей, які притримуються конкретних ідей, але ображаються за те, що їм нагадуєш про ідеї, яких вони притримуються. Парадокс.
А поясни мені, такво, на хлопський розум, на підставі чого Свободу записали в нацисти??

Востаннє редагував Petro Ford: 18.10.2018 о 08:33. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2018, 23:17 #2738087   #6055
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А поясни мені, такво, на хлопський розум, на підставі чого Свободу записали в нацисти??
Серйозно?
цитата: "Т.з. "ВО "Свобода"" засновано як націонал-соціалістична партія.
Так от, націонал-соціалізм скорочено називається нацизмом"
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2018, 14:56 #2738101   #6056
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Серйозно?
цитата: "Т.з. "ВО "Свобода"" засновано як націонал-соціалістична партія.
Так от, націонал-соціалізм скорочено називається нацизмом"
Цитата Всеукраїнське об’єднання “Свобода” (попередня назва – Соціал-Національна партія України
https://svoboda.org.ua/party/

Я, звичайно, не знаю, чи міняється смисл від перестановки слів в даному випадку, але мені завжди здавалося, що важливо, на яких засадах стоїть партія, а не схожість назви.
Програмні засади НСДАП а Свободи порівнювати будемо????
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2018, 20:36 #2738112   #6057
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
https://svoboda.org.ua/party/

Я, звичайно, не знаю, чи міняється смисл від перестановки слів в даному випадку, але мені завжди здавалося, що важливо, на яких засадах стоїть партія, а не схожість назви.
Програмні засади НСДАП а Свободи порівнювати будемо????
Боже збав
Ну чому ж, назва також має велике значення. Якщо на магазині написано Хліб, то ти не підеш туди шурупи купляти. Чи підеш і розкажеш про засади). Ну тоді б краще комуністами назвалися, лекторат би більший був.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2018, 22:23 #2738115   #6058
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Боже збав
Ну чому ж, назва також має велике значення. Якщо на магазині написано Хліб, то ти не підеш туди шурупи купляти. Чи підеш і розкажеш про засади). Ну тоді б краще комуністами назвалися, лекторат би більший був.
По лохтораті комуняк комуняки і паслись. Свобода продає лохторату ідеї націоналізму. Ідейності там біля нуля, просто продають бренд. Але нацизму ще менше.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2018, 18:05 #2739871   #6059
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А поясни мені, такво, на хлопський розум, на підставі чого Свободу записали в нацисти??
Поясняю.
Цитата Всеукраї́нське об'є́днання «Свобо́да» — українська консервативно-націоналістична[3] партія, зареєстрована в 1995 році, однак діяла з 1991 року. До лютого 2004 року мала назву Соціал-Національна партія України. Лідер партії — Олег Тягнибок.
via
Соціал-національна. Врубаєшся у гру слів, нє? Чи пояснити? І це вже після правок, поміть. Поки титульним не розказали за вікіпедію, там реально красувалося "націонал-соціалістична". Вирішили електорат набрати ЛОЛ.
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Свобода продає лохторату ідеї націоналізму.
Ніхт найн! Нацизму.
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ідейності там біля нуля
Якраз ідейності там більше, ніж у всіх решту українських партіях разом взятих. Всього решту там біля нуля. Саме тому вони (нацисти) і беруть на виборах стандартно біля 5% відбитих на всю голову. І до них примкнувших.
Втім, як і в будь-де в світі. У Франції, наприклад. Число підарасів (в поганому смислі цього слова) завжди було константою. +/-.


Але давайте до більш важливого.
Знаєте українофобське ЗМІ? Ні? Ну то я вам покажу!
Цитата британське видання Daily Mail
І ні, це не жарт. Ці українофоби посміли написати що навчати дітей військової підготовки, під егідою молодіжного крила ВО "Свобода" під назвою "Сокіл" це не єсть харашо.
Все це мені нагадує один анекдот, де "ну а нас то за шо!!!???".

Цитата Так, британське видання Daily Mail опублікувало репортаж журналістів Associated Press із дитячого патріотичного табору під Тернополем “Гарт волі”, організатором якого є тернопільска ГО “Сокіл”.

У ньому повідомляється, що у таборі українських дітей навчають “вбивати”. Вихованців табору іноземні ЗМІ перетворили на нацистів, а не націоналістів і описали табір у вигляді “концтабору”.

Тенденцію подання неправдивої інформації західними виданнями одразу підхопили і російські пропагандисти, які не відрізнялися оригінальністю та подавали чергову брехню для своїх читачів під банальним гаслом “В Україні готують загони дітей-убивць”.

Зокрема, ці джерела поширюють і неправдиву інформацію стосовно фінансування табору “Гарт волі”, кошти на який виділяло далеко не Міністерство молоді та спорту, а самі ж батьки.

Залишатися осторонь відкритої брехні громадська організація “Соколу” не збирається, саме тому керівник обласної організації “Сокіл” Макисм Кузів подав спростування вищеописаної інформації.

СОКІЛ НЕ ПІДДАЄТЬСЯ НА ПРОВОКАЦІЇ!Діяльність Тернопільської обласної молодіжної організації "Сокіл", керівником якої…
Рука кремля, оце от все.

Саме страшне в тому, що ці люди їдуть зі мною в маршрутці, а я навіть не знаю.

Є ідея. Чому б всім титульним не наліпити на себе нашивку зі сватикою. Ну просто щоб було зрозуміли хто ти і шо. Ідея хоч і не нова, але помоєму актуальна. Ну круто же ж.

P.S. Daily Mail - УКРАЇНОФОБИ. Це вже навіть не дно і навіть не стук знизу.

P.P.S.
Цитата Антиукраїнські ЗМІ у грубій формі звели наклеп на тернопільську патріотичну молодь
Сцуко ну пздц. Ну погодьтеся. Ну дєбіли жеж.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2018, 18:48 #2739877   #6060
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Поясняю.

via
Соціал-національна. Врубаєшся у гру слів, нє? Чи пояснити? І це вже після правок, поміть. Поки титульним не розказали за вікіпедію, там реально красувалося "націонал-соціалістична". Вирішили електорат набрати ЛОЛ.

Ніхт найн! Нацизму.

Якраз ідейності там більше, ніж у всіх решту українських партіях разом взятих. Всього решту там біля нуля. Саме тому вони (нацисти) і беруть на виборах стандартно біля 5% відбитих на всю голову. І до них примкнувших.
Втім, як і в будь-де в світі. У Франції, наприклад. Число підарасів (в поганому смислі цього слова) завжди було константою. +/-.


Але давайте до більш важливого.
Знаєте українофобське ЗМІ? Ні? Ну то я вам покажу!

І ні, це не жарт. Ці українофоби посміли написати що навчати дітей військової підготовки, під егідою молодіжного крила ВО "Свобода" під назвою "Сокіл" це не єсть харашо.
Все це мені нагадує один анекдот, де "ну а нас то за шо!!!???".


Рука кремля, оце от все.

Саме страшне в тому, що ці люди їдуть зі мною в маршрутці, а я навіть не знаю.

Є ідея. Чому б всім титульним не наліпити на себе нашивку зі сватикою. Ну просто щоб було зрозуміли хто ти і шо. Ідея хоч і не нова, але помоєму актуальна. Ну круто же ж.

P.S. Daily Mail - УКРАЇНОФОБИ. Це вже навіть не дно і навіть не стук знизу.

P.P.S.

Сцуко ну пздц. Ну погодьтеся. Ну дєбіли жеж.
Я не захищаю свободу(верхівку якої я вважаю теж частиною москальської пропогандисиської машини), але мене трошки засмучує твоя хохляцька меншовартість, яка навіть не може припустити що автор в дейлі мейл теж може підпрацьовувати на російську пропоганду. Вот наприклад під час випробувань в північній кореї балістичних рекет, вияволось що двигуни дуже схожі на двигуни СССРовських ракет, і один з авторів в нюйорк таймз написав що це українці здали технологію іну, тіпа з "фактами" а потім виявилось шо то трошки всьо притягнуто за вуха. Так само і тут, я вот не бачив жодної статті західних безапеляційно правих медіа, де б висвітлювались рускі марші під москвою, чи ті самі "табори" в яких готували нашого знайомого форумчанина "данецкого шамана".
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:06.