Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори


Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.10.2010, 14:03 #1465596   #61
Ivanovuch
Типово Відповідь: Про шо звітує Заставний?

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
ну і де? Чи балабол?
громада чекає
не сьогодні викинути не встигну нажаль
Але може до кінця дня довезуть фото будиночка Надала
Ivanovuch зараз поза форумом  
Старий 06.10.2010, 14:11 #1465605   #62
scorpik
Типово Відповідь: Про шо звітує Заставний?

Цитата
Допис від Ivanovuch Переглянути допис
Але може до кінця дня довезуть фото будиночка Надала
це буде просто пздц в темі про звіт Заставного)))
scorpik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nacho one (06.10.2010)
Старий 06.10.2010, 14:13 #1465608   #63
Ivanovuch
Типово Відповідь: Про шо звітує Заставний?

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
це буде просто пздц в темі про звіт Заставного)))
Ні ну у цій темі я цього опублікувати не буду%)
Ivanovuch зараз поза форумом  
Старий 06.10.2010, 17:42 #1465777   #64
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: Про шо звітує Заставний?

Цитата
Допис від Ivanovuch Переглянути допис
Але може до кінця дня довезуть фото будиночка Надала
Ви ж любите все порівнювати - тому для об'єктивності давайте відразу і фото Заставного маєтків.


p.s. Куми рвуться до влади! Як же вони потім будуть за столом сидіти, коли зараз так активно поливають одне одного брудом?
advisor зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 09:59 #1466193   #65
Ivanovuch
Типово Відповідь: Про шо звітує Заставний?

Цитата:
Допис від advisor Переглянути допис
Ви ж любите все порівнювати - тому для об'єктивності давайте відразу і фото Заставного маєтків.


p.s. Куми рвуться до влади! Як же вони потім будуть за столом сидіти, коли зараз так активно поливають одне одного брудом?

Ну порівнювати маєтки "чесного податківця" і офіційного міліонера вважаю не коректним!

а поливання брудом ніколи не було завадою для політиків в розпиванні алкоголю
Ivanovuch зараз поза форумом  
Старий 08.10.2010, 11:07 #1467131   #66
Ivanovuch
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

Чат з Заставним
http://smotri.com/broadcast/view/?id=4795561
Ivanovuch зараз поза форумом  
Старий 08.10.2010, 11:10 #1467136   #67
scorpik
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

Цитата
Допис від Ivanovuch Переглянути допис
Чому він так трясе головою??7
scorpik зараз поза форумом  
Старий 10.10.2010, 12:08 #1468410   #68
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

Іванович, закиньте програму Заставного,шолі?
nacho one зараз поза форумом  
Старий 10.10.2010, 12:13 #1468415   #69
Ivanovuch
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

Цитата:
Допис від nacho one Переглянути допис
Іванович, закиньте програму Заставного,шолі?
програма буде наступного тижня. Там буде дуже багато цікавого.
Ivanovuch зараз поза форумом  
Старий 10.10.2010, 12:16 #1468416   #70
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

Цитата
Допис від Ivanovuch Переглянути допис
програма буде наступного тижня. Там буде дуже багато цікавого.
і смішного?))) не здивуюся,якщо добра частина програми буде про те,який Надал - кака, а Рома- цяця
nacho one зараз поза форумом  
Старий 10.10.2010, 12:37 #1468434   #71
Ivanovuch
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

Цитата:
Допис від nacho one Переглянути допис
і смішного?))) не здивуюся,якщо добра частина програми буде про те,який Надал - кака, а Рома- цяця
Хлопці, ну це їхня війна, і ніхто не застрахований бути на ній найманцем
Те шо я вже бачив, цікаво і реалістично Про надалівщину небуло нічого!

Додано через 1 хвилину
Доречі підкиньте свіжі ідейки в програму! У Вас будуть цікаві пропозиції?

Востаннє редагував Ivanovuch: 10.10.2010 о 12:37. Причина: Пізніше додано
Ivanovuch зараз поза форумом  
Старий 10.10.2010, 12:51 #1468443   #72
Monax
 
Аватар для Monax
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

Цитата
Допис від Ivanovuch Переглянути допис
Доречі підкиньте свіжі ідейки в програму! У Вас будуть цікаві пропозиції?
Будуть. Почитайте Ільфа і Петрова "12 стільців" уривок де Бендер шахматистам з села Васюки, розказував, як їхнє село стане світовою шахматною столицею Поміняйте деякі назви і можете Ромка з таким спічем до людей випускати і час зекономете і кошти, та й нерви мабуть
Monax зараз поза форумом  
Старий 10.10.2010, 13:12 #1468462   #73
WakS
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

Цитата
Допис від Ivanovuch Переглянути допис
Хлопці, ну це їхня війна, і ніхто не застрахований бути на ній найманцем
Те шо я вже бачив, цікаво і реалістично Про надалівщину небуло нічого!

Додано через 1 хвилину
Доречі підкиньте свіжі ідейки в програму! У Вас будуть цікаві пропозиції?
В найманців вичерпалась фантазія?
за що вам гроші платять?
WakS зараз поза форумом  
Старий 10.10.2010, 14:25 #1468506   #74
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Про шо звітує Заставний?

Цитата
Допис від Wikler Переглянути допис
Вибачте за маленькай піар, але голосуйте за нашу партію "Сильна Уркаїна" , і ми будемо звітувати за все що ми робимо. Всі новини нашої партії викладаються на нашому офіційному сайті http://silnaukraina.com/.
А якщо Вас щось цівавить інше, то заходьте в нашу групу вконтакті http://vkontakte.ru/club19986679.
За вас взагалі неможна голосувати, бо у вас там якщо одна людина (наприклад Сергій Тігіпко ) з партії вийде, то дуже висока імовірність, що запросто вся партія в 6 секунд без фінансування залишеться і розвалиться.
 
Подякували 2:
Dinara (10.10.2010), Ivanovuch (10.10.2010)
Старий 10.10.2010, 15:14 #1468542   #75
Ivanovuch
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

Всьо ясно, крім гавна нічого путнього від Вас не йде!

Чого ви такі нерозумні, на форумі є Фортієр (Свобода), Я (Заставний) підкиньте якусь живу проблему і нехай хтось її виконає ще до виборів!
Ivanovuch зараз поза форумом  
Старий 10.10.2010, 15:18 #1468545   #76
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

Цитата
Допис від Ivanovuch Переглянути допис
Всьо ясно, крім гавна нічого путнього від Вас не йде!

Чого ви такі нерозумні, на форумі є Фортієр (Свобода), Я (Заставний) підкиньте якусь живу проблему і нехай хтось її виконає ще до виборів!
мене турбує те, що вода на дамбі лиється просто так. пропадає страшна кількість енергії. мене це турбує.
riznyk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Бойківчанка (10.10.2010)
Старий 10.10.2010, 15:19 #1468546   #77
Бойківчанка
 
Аватар для Бойківчанка
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

і ще сміття нас турбує... стоїть собі таке неперероблене, чи лежить...
Бойківчанка зараз поза форумом  
Старий 10.10.2010, 15:34 #1468555   #78
Ivanovuch
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
мене турбує те, що вода на дамбі лиється просто так. пропадає страшна кількість енергії. мене це турбує.
...ясно...
Відповідь по ГЕС - проблема була в проектній документації. її в нізто не міг розробити, зараз проблеми влаштовані , проект готується, ГЕС буде!
Відповідь по сміттю - Малашівці реконструюють до 2012 року, в Миролюбівці полігон будують, сміттєсортувальні лінії (виділені гроші облрадою і куплена Свободою) десь загубились, на прохання їх видати місту - йде відповідь, що встановимо самі.
Ivanovuch зараз поза форумом  
Старий 10.10.2010, 15:39 #1468558   #79
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

Цитата
Допис від Ivanovuch Переглянути допис
...ясно...
Відповідь по ГЕС - проблема була в проектній документації. її в нізто не міг розробити, зараз проблеми влаштовані , проект готується, ГЕС буде!
з 2006 року малювали проект?
riznyk зараз поза форумом  
Старий 10.10.2010, 16:49 #1468590   #80
Monax
 
Аватар для Monax
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

Цитата
Допис від Ivanovuch Переглянути допис
...ясно...
Відповідь по ГЕС - проблема була в проектній документації. її в нізто не міг розробити, зараз проблеми влаштовані , проект готується, ГЕС буде!
Відповідь по сміттю - Малашівці реконструюють до 2012 року, в Миролюбівці полігон будують, сміттєсортувальні лінії (виділені гроші облрадою і куплена Свободою) десь загубились, на прохання їх видати місту - йде відповідь, що встановимо самі.
В жодному разі не хочу хвалити Заставного, але якщо подивитись об’єктивно, то він напевне найбільше зробив за останні роки для міста і хоча мене страшенно нервувало "око замилювання" у вигляді лавочок та нових тролейбусів, при відсутності вирішення набагто важливіших проблем, але можу абсолютно чесно сказати, що місто стало виглядати краще.
Крім того Ромці останній рік постійно тикали палки в колеса. В цьому і полягає проблема сміття, яку можна було б розрулити набагато спокійніще, якби селянам не роздавались продуктові пайки в пакетах "Торгового світу" та певною політсилою на букву "С" не надавалась посильна підтримка у її затягуванні, щоб виростити рейтинг кандидатана на букву "Н". Тим не менш худо-бідно але проблема вирішувалась, взяти хоча б поїздки Ромки по інших областях зі слізними благаннями прийняти наше сміття, думаю йому там "плазувати" тоже не в прикол було. От тепер і треба подумати за кого голосувати, за тих хто спеціально "топив" тернополян у смітті, робив популісткі заяви та кроки, чи за тих хто вирішував проблему.

Хоча Заставному великий і жирний мінус за те, що знаючи про проблему зі сміттєзвалищем він ніц не робив з цим ще з початку своєї каденції, "доки грім не вдарив".
Ще один мінус за проведення так званих земельних аукціонів та масової приватизації приміщень по неймовірно низьких цінах. Якщо б все йшло так як мало йти, а не видавались ріжні преференції "своїм". То в міста вже б давно були гроші, на те, щоб збудувати сміттєпереробний завод, та виложити до нього дорогу із золота
Monax зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ivanovuch (11.10.2010)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:43.