Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Різне > Флейм

Флейм Розповіді про "як мокре горить" та їм подібні. Флуд, флейм, гон. Не для слабонервних :)


Плівковий фотоапарат

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.04.2019, 11:11 #2752719   #1
aquabox
Учасник
Типово Плівковий фотоапарат


Востаннє редагував aquabox: 03.04.2019 о 00:15.
aquabox зараз поза форумом  
Старий 02.04.2019, 11:58 #2752738   #2
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Плівковий фотоапарат

Думаю Зеніта з звичайним 44 Геліусом, як гімна повсюди продається і коштують вони копійки. Так що якщо тільки для того, щоб поекспериментіровать, то в самий раз піде.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Старий 02.04.2019, 17:29 #2752812   #3
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Плівковий фотоапарат

Цитата
Допис від aquabox Переглянути допис
Нащо ж купувати гімно і як його потім продати якщо його багато. Витрати хоч і малі але зайві.
Я сказав, що їх як гімна, а не вони гімняні. І ви оприділіться, то вам треба найдешевше, але щоб не мильниця і плівкове, то вже хочете годноти, так за дійсно хорший апарат(nikon чи canon) треба не менше ста доларів буде віддати і це тільки за тушку, ще додатково треба буде об"єктив прикупити.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Старий 02.04.2019, 22:27 #2752873   #4
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Плівковий фотоапарат

Цитата А на одну дві плівки всього то треба.
Для цього існують друзі і знайомі. Ніхто не буде позичати щось нормальне невідомо кому.
Ой! Тут Зенит ET коштує аж 40грн!!! Геліоси чи Індустари на ринку в норм стані можна і за 50 теж взяти
ion зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ektalion (03.04.2019)
Старий 02.04.2019, 22:54 #2752878   #5
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Плівковий фотоапарат

Цитата
Допис від aquabox Переглянути допис
Кусок радянського барахла з прозорим склом - годнота буде?) Чи я десь Leica згадував? Який сенс витратити на це біля тисячі грн і не могти потім продати бо "їх як гімна"? А на одну дві плівки всього то треба.
Це мені нагадує порекомендуйте машину, щоб їздила як мерседес, але коштувала як жигулі, бо я витрачати купу грошей не хочу. Якщо хочеш побавитись/повчитись без подальшого розвитку в цьому, то пряма дорога до зенітів, якщо хочеш трохи кращого і на перспективу, то готуй гроші на кенони/нікони/мінолти.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ektalion (03.04.2019)
Старий 03.04.2019, 12:59 #2752976   #6
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Плівковий фотоапарат

Цікавий факт: люди які плівковий фотоапарат бачили лише на фотках, нєістово на нього надрочують.

Спробували би вони на "Смену" (та навіть "Зєніт", різниця мінімальна) сфоткати, потім проявітєль, закрєпітєль, все це в темній кімнаті із червоним світлом, на фотопроявітєлі марки "Лєнінград", якщо ти мажор, а як ні то взагалі печаль. Не кажучи вже про сліпу перемотку плівки в бачку, на дотик.
Плюс недайбоже капнути реактивом в сусідню ванну. Будеш мати фото з офігенними жовтими плямами. Це тіпа так як фільтр в Інстаграмі, але ти ним не керуєш, чистий рендом.

І це все стосується тільки ч\б фото. За кольорові навіть не буду починати. Там повний мрак.

Цінуйте свої Гелексі і іФони. Ще буквально недавно ніхто навіть не мріяв про такі можливості.
saymon зараз поза форумом  
Старий 03.04.2019, 22:48 #2753106   #7
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Плівковий фотоапарат

Ну я себе в свій час цим щастям оминув, так як пам"ятав ті круги ада по батьковому досвіду. Тому я просто фоткав на 35-ку і проявляв, друкував і сканував в знайомих в лабораторії, поки вона не закрилась. А на рахунок фотографування, то я певно щасливчик, бо почав не з зенітів чи фед-5в(як мій батько), а з canon tx де в принципі досить зручний як на мене експонометр був в видошукачі.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Старий 04.04.2019, 11:41 #2753161   #8
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Плівковий фотоапарат

aquabox походу хотів нам щось впарити, але побачив що тут люди пишуть якісь страшні незрозумілі слова і вирішив злитися.

Я так зрозумів, що його із фотофорумів виперли і він вирішив похизуватися на непрофільному форумі, але не подумав що досі ще існують люди, які займалися фотографією в 90-і
saymon зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:57.