Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Футбол


Футбольний канал появився і в Україні

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.05.2009, 10:30 #937566   #21
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Футбольний канал появився і в Україні

Цитата:
Допис від Question Переглянути допис
шо з того що він появився внас то його немає
як це нема, в кабельних мережах є, але він невходить в базовий пакет каналів...
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2009, 17:20 #972592   #22
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Футбольний канал появився і в Україні

телеканал "Футбол" появився на кабелньому телбачені від ТОВ "Густав" - Чистота 519,25 МГц
Sensation2102 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Question (01.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2009, 20:57 #972831   #23
Question
Типово Відповідь: Футбольний канал появився і в Україні

Цитата
Допис від slewels Переглянути допис
телеканал "Футбол" появився на кабелньому телбачені від ТОВ "Густав" - Чистота 519,25 МГц
нарешті дочекалися тепер маємо 4 спортивних
Question зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2009, 21:04 #972842   #24
leonkiller
 
Аватар для leonkiller
Типово Відповідь: Футбольний канал появився і в Україні

а Колумбус ,як завжди .............
leonkiller зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2009, 06:20 #973164   #25
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Футбольний канал появився і в Україні

Цитата:
Допис від leonkiller Переглянути допис
а Колумбус ,як завжди .............

А в Колумбуса він є правда не в додатковому спортивному пакеті, можливо його переведуть в основний.
З.І. В Густаві "ТК Футбол" в основному пкеті?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2009, 08:15 #973215   #26
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Футбольний канал появився і в Україні

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
А в Колумбуса він є правда не в додатковому спортивному пакеті, можливо його переведуть в основний.
З.І. В Густаві "ТК Футбол" в основному пкеті?
так в основоному
Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2009, 09:54 #985379   #27
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Футбольний канал появився і в Україні

ТК Футбол буде транслювати 4 матчі кожного туру УПЛ.
З одної сторони зроблено все правильно. 1+1, Інтер, ТЕТ, чи інший вседоступний канал не виділить 6 годин на футбол,(не рахуючи Мегаспорт, який більш доступний як ТК Футбо). Але з іншої сторони якщо поступати по людськи то більш прийнятним був би вже згадуваний Мегаспорт, да у всіх розвинутих чемпіонатах подивитись футбол не на стадіоні також платно, але в Україні нема такого покриття кабельного як в Англії чи Германії. Вирішення цієї проблеми є або примусове-добровільне переведення ТК футбол у всіх кабельних мережах в основний пакет(а не так як впарює Колумбус перехід на цифру), або виведення ТК футбол на національну вседоступну трансляцію, що мало ймовірно, також варто таки продавати фізичним лицям карти на супутнику до ТК Футбол.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2009, 01:25 #988738   #28
Question
Типово Відповідь: Футбольний канал появився і в Україні

офіційний сайт каналу Футбол

http://www.footballua.tv
Question зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2009, 11:33 #988952   #29
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Футбольний канал появився і в Україні

Прихований текст: Інтервю деректора ТК Футбол, Олександра Денисова 


Після прочитання інтервю склалось таке враження, що Денисов хоче зробити добре діло, але він не зовсім відвертий.
Почну з того, що футбольний канал має право на існування, всі красиві слова про трансляцію цікавого футбольного шоу для закоханих в футбол я підтримую, але от з супутниковим і кабельним він починає заганятися. Наведу в приклад канал М1 який є в кожному глухому селі (90% покритя має точно), то чому ж неможна точно так само зробити з ТК футбол, тимільше якшо кабельщики нічого неплатять за показ ТК Футбол, а заробляєте ви суто на рекламі для мужиків, то не логічніше булоб зробити канал вседоступним, щоб більше потенційних клієнтів-мужиків отримали товар з його рекламною оболочкою???
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2009, 11:46 #988962   #30
Question
Типово Відповідь: Футбольний канал появився і в Україні

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
Прихований текст: Інтервю деректора ТК Футбол, Олександра Денисова 


Після прочитання інтервю склалось таке враження, що Денисов хоче зробити добре діло, але він не зовсім відвертий.
Почну з того, що футбольний канал має право на існування, всі красиві слова про трансляцію цікавого футбольного шоу для закоханих в футбол я підтримую, але от з супутниковим і кабельним він починає заганятися. Наведу в приклад канал М1 який є в кожному глухому селі (90% покритя має точно), то чому ж неможна точно так само зробити з ТК футбол, тимільше якшо кабельщики нічого неплатять за показ ТК Футбол, а заробляєте ви суто на рекламі для мужиків, то не логічніше булоб зробити канал вседоступним, щоб більше потенційних клієнтів-мужиків отримали товар з його рекламною оболочкою???
Цитата до конца года мы планируем, что наш канал будет во всех кабельных сетях Украины.
думаю і до вас прийде свято
Question зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2009, 12:54 #989011   #31
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: Футбольний канал появився і в Україні

Цитата:
Допис від Question Переглянути допис
думаю і до вас прийде свято
Так, але думаю за нього треба буде додатково платити.
І це не дуже радує.
дядя Вітя зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2009, 12:57 #989014   #32
Question
Thumbs down Відповідь: Футбольний канал появився і в Україні

Цитата:
Допис від дядя Вітя Переглянути допис
Так, але думаю за нього треба буде додатково платити.
І це не дуже радує.
українська натура в нашому житі нічого бесплатного немає , додатково це ти думаєш скільки грн. ? я за нього нічого неплачу!
Question зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2009, 15:13 #989105   #33
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: Футбольний канал появився і в Україні

Цитата:
Допис від Question Переглянути допис
українська натура в нашому житі нічого бесплатного немає , додатково це ти думаєш скільки грн. ? я за нього нічого неплачу!
Та не знаю. Може кинуть його в якийсь пакет, а він може коштувати в два рази дорожчий за стандарт. І таке...
дядя Вітя зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2009, 16:48 #990900   #34
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Футбольний канал появився і в Україні

Цитата:
Допис від Question Переглянути допис
українська натура в нашому житі нічого бесплатного немає , додатково це ти думаєш скільки грн. ? я за нього нічого неплачу!
Давай я тобі поясню ситуацію з українською натурою, якщо ти вже такий сильний європеєць мля...
Живу на Алясці в нас тут є тільки кабельний оператор "Колумбус" який має доступ до ТК "Футбол", але але, вище згадуваний "Колумбус" надає канал "Футобо" тільки в цифровому пакеті, а за підключення цифрового пакету в свою чергу потрібно зразу відвалити 600грн (в суму входить передоплата абонплати і оренди обладнання на 12 місяців) в майбутньому абонплата за таке ТВ буде 48грн (так і незрозуміло чи в цю суму входить оренда обладнання).
Натомість всім відомий кабельний оператор "Густав" ТК "Футбол" надає в основному пакеті, без всяких вимахонів на 5 грн дорожче.
Директор ТК "Футбол" Олександер Денисов в недавньому інтервю заявив:
Цитата - Это, конечно, хорошо, но не все увидят этот новый стандарт. Где найти телеканал «Футбол»?
- «Футбол» - спутниковый канал, который размещается в кабельных сетях Украины. Мы не зарабатываем на кабельных операторах, т.е. включить наш канал в свой пакет для провайдеров ничего не стоит. Зарабатывать канал будет на рекламе и спонсорстве.
То що виходить "Колумбус" хоче з вигодою для себе перевести людей на цифру (зразу прошу нетреба коментів типу цифра це круто і т.д.і т.п.), імено зараз мені їхня цифра слоникслоникслоник невпирається... я як їхній абонент буду требувати щоб вони включили в базовий пакет ТК "Футбол" так як вони, зі слів Денисова, нічого за нього не платять тільки місце (слоникслоникслоник повикидати ідіотські канали типу "слоникслоникслоник ТВ" і буде місце), а через те, що він супутниковий, нажаль його зможуть транслювати тільки через кабельне і в майбутньому через приватне супутникове.

З.І. многа букф канешно але я невтримався.
 
Подякували 3:
Star (23.07.2009), Sten1 (19.08.2009), Vyshnevskyy (24.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2009, 18:32 #990981   #35
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Футбольний канал появився і в Україні

я вшоці ваш кулумбус реально педарасти , хоча б включили вам спорт1 , а то несерьозно мегаспорт і євроспорт ніхера нема що дивитись виходить вам тільки український футбол світить дивитись і все Ніодного топ чемпіонату це реально треба до них йти і пездити !!
Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2009, 22:52 #991984   #36
Vyshnevskyy
Типово Відповідь: Футбольний канал появився і в Україні

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
я як їхній абонент буду требувати щоб вони включили в базовий пакет ТК "Футбол" так як вони, зі слів Денисова, нічого за нього не платять тільки місце (слоникслоникслоник повикидати ідіотські канали типу "слоникслоникслоник ТВ" і буде місце), а через те, що він супутниковий, нажаль його зможуть транслювати тільки через кабельне і в майбутньому через приватне супутникове.
Дядьку! Яким способом будемо боротися за свої права? БО Чемпіонат України пролітає мимо, чарівно хлопаючи крильми... Я готовий підтримувати будь-які форми, включно із партизанською війною! Напиши чи є якийсь конкретний план дій (може я не побачив, слабо орієнтуюся в цьому форумі)!

Додано через 1 хвилину
Я так розумію треба підписи збирати... але в якій формі їх влаштує? Це можна огранізувати в інтернеті, чи треба ходити по хатах? По хатах самі розумієте - накладно, час...

Востаннє редагував Vyshnevskyy: 24.07.2009 о 22:52. Причина: Пізніше додано
Vyshnevskyy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2009, 23:00 #992001   #37
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: Футбольний канал появився і в Україні

Цитата
Допис від slewels Переглянути допис
я вшоці ваш кулумбус реально педарасти , хоча б включили вам спорт1 , а то несерьозно мегаспорт і євроспорт ніхера нема що дивитись виходить вам тільки український футбол світить дивитись і все Ніодного топ чемпіонату це реально треба до них йти і пездити !!
А колись, якщо не помиляюсь, Мегаспорт показував матчі АПЛ.
дядя Вітя зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2009, 23:08 #992006   #38
Vyshnevskyy
Типово Відповідь: Футбольний канал появився і в Україні

Та яка різниця шо там було колись... тепер всі права або в СПОРТів, або в ТК Футбол. А ті хто в Колумбуса - ті можуть смоктати свою або чужу лапу.
Vyshnevskyy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2009, 21:05 #1010350   #39
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Футбольний канал появився і в Україні

Цитата
Допис від slewels Переглянути допис
я вшоці ваш кулумбус реально педарасти , хоча б включили вам спорт1 , а то несерьозно мегаспорт і євроспорт ніхера нема що дивитись виходить вам тільки український футбол світить дивитись і все Ніодного топ чемпіонату це реально треба до них йти і пездити !!
ага я якраз борюся зх ними та ніц поки не виходить

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
Давай я тобі поясню ситуацію з українською натурою, якщо ти вже такий сильний європеєць мля...
Живу на Алясці в нас тут є тільки кабельний оператор "Колумбус" який має доступ до ТК "Футбол", але але, вище згадуваний "Колумбус" надає канал "Футобо" тільки в цифровому пакеті, а за підключення цифрового пакету в свою чергу потрібно зразу відвалити 600грн (в суму входить передоплата абонплати і оренди обладнання на 12 місяців) в майбутньому абонплата за таке ТВ буде 48грн (так і незрозуміло чи в цю суму входить оренда обладнання).
Натомість всім відомий кабельний оператор "Густав" ТК "Футбол" надає в основному пакеті, без всяких вимахонів на 5 грн дорожче.
Директор ТК "Футбол" Олександер Денисов в недавньому інтервю заявив:

То що виходить "Колумбус" хоче з вигодою для себе перевести людей на цифру (зразу прошу нетреба коментів типу цифра це круто і т.д.і т.п.), імено зараз мені їхня цифра слоникслоникслоник невпирається... я як їхній абонент буду требувати щоб вони включили в базовий пакет ТК "Футбол" так як вони, зі слів Денисова, нічого за нього не платять тільки місце (слоникслоникслоник повикидати ідіотські канали типу "слоникслоникслоник ТВ" і буде місце), а через те, що він супутниковий, нажаль його зможуть транслювати тільки через кабельне і в майбутньому через приватне супутникове.

З.І. многа букф канешно але я невтримався.
ято саме кажу а шо робити як з нми боротися?

Востаннє редагував Sten1: 19.08.2009 о 21:05. Причина: Пізніше додано
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.08.2009, 08:43 #1010537   #40
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Футбольний канал появився і в Україні

пошукайте вас має появитись канал футбол вчора в кента на дружбі бачив і на бамі є
Sensation2102 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:34.