Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone > Онлайн ігри


World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.07.2010, 10:08 #1388077   #1
regman
 
Аватар для regman
Типово World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

World of Tanks («Мир танков») — это массовая многопользовательская онлайн-игра, полностью посвященная бронированным машинам середины XX века. Игроки получат возможность плечом к плечу сражаться с поклонниками стальных гигантов со всех уголков планеты, отстаивая свои претензии на мировое танковое господство.

Продвинутая система прокачки и развития позволит вам испытать любую из машин, представленных в игре. Нравится ли вам изматывать противника на юрких легких танках, совершать неистовые прорывы на универсальных средних, испепелять врагов исполинскими тяжами, или же вы желаете стать первоклассным снайпером, управляя дальнобойной артиллерией — машина любого класса может стать поистине смертоносным орудием в руках настоящего профи.

Но даже самые сильные игроки не смогут добиться успеха в одиночку. В «Мире танков» все решает коллектив, а победа достигается за счет слаженной работы команды, где каждому игроку отводится своя роль.

http://game.worldoftanks.ru/about
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2010, 10:12 #1388083   #2
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

То все шняга, ти від себе щось напиши. Які враження, чи воно того варте, в чому фішка...
А то графа по скрінах якась стрьмна і атмосфера унила.
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2010, 14:02 #1388294   #3
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

ну я тільки вчора спробував. Доволі цікаво. Графа як на онлайн ігри - доволі хороша. Різні класи танків, у кожного свої ролі. Рекомендую спробувати.

Та й зрештою, я люблю побоїща на тему другої світової війни. Бліцкриг перший - тєма))
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.07.2010, 09:09 #1391946   #4
Yankee
 
Аватар для Yankee
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Зараз почався ОБТ - Оупен Бета Тестинг! регаємся і валимся, Графа супер! Емоцій море, дуже простий геймплей. Колеги вже на маусах ганяють. Дуже багато Тернопільчан грають там. Вперед!
Yankee зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.07.2010, 11:19 #1392111   #5
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

то давайте кооперуватись)) мій нік - такий самий як і тут))
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2010, 15:07 #1503354   #6
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

так і ніхто серед форумчан не грає в цей шедевр?? Там вже ввели третю націю - США.... Я вже до тигра німецького добрався, першого тяжа в німецькому парку танків.
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2010, 16:02 #1504165   #7
Magnusimich
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Граю в танки кожен день на роботі,є в гаражі СУ-14,Миша,ІС-3,Т43,ЯгдПантера і Су-100,нік в грі moloh90...можна в взводі порубати,прем є=)
Magnusimich зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2010, 10:35 #1504637   #8
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Спробував. Супер штука. Завдяки їй дізнався багато про танки 2ї світової війни.
На підтримку взводу треба оплачувати преміум кожного місяця чи достатньо 1 раз створити і преміума не треба? І які реальні переваги в зводі, так щоб без задротства?

ПС. можете добавляти "coldminer".
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2010, 16:14 #1506651   #9
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

ну давайте пробнем у взводі. Мій нік такий же. Маю вк3601 в топі 100+. Маю тигра першого в топі майже 83+ (ще топ двигун залишився). Пишіть.

на рахунок према - то так, взвод робить тільки власник прему і на термін преміуму.
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2010, 02:38 #1507098   #10
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

без према качатись довго того і влом. грати стало
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2010, 08:11 #1507132   #11
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

та чого)) без према - просто краще техніку взнаєш і стиль гри нею. Тобто руку набєш і досвіду наберешся. А з премом просто тупо будеш перескакувати її і все. Ось я наприклад ВК3601 без према пройшов, викачав в топ. І тепер коли рулюю на тигрі першому - знаю, що доволі потужний танк свого класу. Ігнорувати - не можна, бо може добряче напакостити.
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2010, 08:44 #1507163   #12
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Цитата:
Допис від regman Переглянути допис
та чого)) без према - просто краще техніку взнаєш і стиль гри нею. Тобто руку набєш і досвіду наберешся. А з премом просто тупо будеш перескакувати її і все. Ось я наприклад ВК3601 без према пройшов, викачав в топ. І тепер коли рулюю на тигрі першому - знаю, що доволі потужний танк свого класу. Ігнорувати - не можна, бо може добряче напакостити.
хз. я грав десь тижнів 3.5 без према. потім справи в реалі і немав часу так грати дуже. а потім шось лінь було того і забив. та і бабло капає рідко. чуть чуть не хватило шоб леопарда відкрити. хоча акаунт ше є можна буде продовжити грати )
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2010, 12:38 #1507396   #13
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Цитата:
Допис від regman Переглянути допис
ну давайте пробнем у взводі. Мій нік такий же. Маю вк3601 в топі 100+. Маю тигра першого в топі майже 83+ (ще топ двигун залишився). Пишіть.

на рахунок према - то так, взвод робить тільки власник прему і на термін преміуму.
Я прочитав, що взвод розпадається, коли виходиш з онлайну і на наступний раз треба новий створювати. Якось тупо трохи. Є смисл об'єднуватися інколи для якогось матчу, чи щоб з друзями в 1 команді воювати.

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
без према качатись довго того і влом. грати стало
Я докачався до КВ 98% екіпаж і топ пушка, ще залишилося 60 к кредитів до КВ-3 і 120к опиту до С-51 пару днів ударні були, а потім так без напрягу і без преміуму.
Взагалі КВ класна штука, завжди в плюсі і бабла приносить нормально, якщо звісно не мазати.
Сподобалося грати АРТою Су-26, якби їй ще більший пробій броні., то мабудь С-51 навіть не качав би.
Але і без преіума куча фану, хоча баланс кривуватий, інколи попадаю своїм КВ в команду де є пару ИС-3, ИС-4, з якимим в мене немає шансів.
ColdMineR зараз поза форумом  
Подякував(ла):
wisper (19.02.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2010, 15:17 #1507520   #14
Brahma
 
Аватар для Brahma
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Також гамаю в цю гру. Перша онлайн гра яка мене на стільки затягнула. Максимум був це батлфіл хірос 2 тижні, а цю граюсь від початку відкритого бета тесту. Нік в грі такий як і на форумі. в гаражі є від а-20 до т-44, від кв-3 до ис-3, т-29, лео, су-5, су-8 і від су-85 до су-152... Преміум є, якшо є бажання можна погамати в взводі, при бажанні з скайпом

Востаннє редагував Brahma: 23.11.2010 о 15:32.
Brahma зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2010, 15:47 #1507569   #15
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

сьогодні після роботи попробую знайти вас і добавити в контакти.
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2010, 15:54 #1507575   #16
Brahma
 
Аватар для Brahma
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Цитата:
Допис від regman Переглянути допис
сьогодні після роботи попробую знайти вас і добавити в контакти.
Ок пиши, буду в онлайні певно Погамаєм трохи
Brahma зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2010, 21:20 #1507813   #17
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Цитата:
Допис від ColdMineR Переглянути допис
Я прочитав, що взвод розпадається, коли виходиш з онлайну і на наступний раз треба новий створювати. Якось тупо трохи. Є смисл об'єднуватися інколи для якогось матчу, чи щоб з друзями в 1 команді воювати.



Я докачався до КВ 98% екіпаж і топ пушка, ще залишилося 60 к кредитів до КВ-3 і 120к опиту до С-51 пару днів ударні були, а потім так без напрягу і без преміуму.
Взагалі КВ класна штука, завжди в плюсі і бабла приносить нормально, якщо звісно не мазати.
Сподобалося грати АРТою Су-26, якби їй ще більший пробій броні., то мабудь С-51 навіть не качав би.
Але і без преіума куча фану, хоча баланс кривуватий, інколи попадаю своїм КВ в команду де є пару ИС-3, ИС-4, з якимим в мене немає шансів.
мене більше зарерла німецька арта хоч маневреність гріша , зате калібр пушки більший і жарить по танкам більше чим СССР. але то кожному своє
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2010, 07:28 #1514663   #18
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

я вже всадився в Тигра ІІ. Тут вже відчуваєш справжнього ТТ. Правда ще не прокачаний повністю (топ двигло з вк3601, друга пушка (снаярди по 1 к ), і вчора ходову макс поставив). Зрозумів на ньому одне - соло ніколи не їздити, бо заклюють.

технічне питання. Можливо якось створити свій канал там?? Наприклад під назвою Тернопіль??
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2010, 18:02 #1515257   #19
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Цитата:
Допис від regman Переглянути допис
я вже всадився в Тигра ІІ. Тут вже відчуваєш справжнього ТТ. Правда ще не прокачаний повністю (топ двигло з вк3601, друга пушка (снаярди по 1 к ), і вчора ходову макс поставив). Зрозумів на ньому одне - соло ніколи не їздити, бо заклюють.

технічне питання. Можливо якось створити свій канал там?? Наприклад під назвою Тернопіль??
Я спробував створив Ternopil, вийшов і перезайшов іншим акаунтом і канал в пошуку залишився. Зміг підєднатися. Можливо просто там є тайм аут, коли канал знищується, якщо пустий.
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2010, 09:49 #1515693   #20
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

ок, спробую найти сьогодні. Мож когось виловлю)

канал знайшов. Пишу кожен день, але бачу там тік ColdMineRа, який не відзивається))

Востаннє редагував regman: 05.12.2010 о 16:35.
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:46.