Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.10.2011, 09:43 #1759708   #21
yge0607
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Розмовляв з податківцем ще того тижня то казав що, ніби з ПДВ там їх трусят...і то дуже конкретно.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від antidot Переглянути допис
наші вояки та мєнти не вміють робити серйоззих справ таких як в одесі а от поганяти бабок на базарі зарватись в фірму з автоматами то вони без проблем.
це дві різних структури . нерівняйти ....податкова міліція займається економічними злочинами.

Востаннє редагував yge0607: 05.10.2011 о 09:43. Причина: Пізніше додано
yge0607 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2011, 09:45 #1759712   #22
Zjelia
 
Аватар для Zjelia
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Захід реально одне з найуспішніших сучасних підприємств області і України. От і вирішили накласти на нього лапу. Шкода хлопців, дійсно порядні, одні з тих хто будує свій бізнес чисто, на відміну від успішних підприємств, які ніхто не чіпає!
Вболіватиму за те, щоб все залагодилося!
Zjelia зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Litops (03.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2011, 10:28 #1759757   #23
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від yge0607 Переглянути допис
це дві різних структури . нерівняйти ....податкова міліція займається економічними злочинами.
погоджуюсь
забрати автомати в одних і віддати їх іншим бо так і будуть з пістолетами на захоплення злочинців виїжати.
advisor зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Litops (03.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2011, 11:51 #1759829   #24
puckun
Banned
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

що я взнав нічого там страшного немає
в них перевірка і вони відмовились дати по актах до бюджету і щось там судяться
короче послали податкову розраховуючи на свою кришу
а криша в них нормальна так що все буде добре

Додано через 17 секунд
неможна податкову посилати

Востаннє редагував puckun: 05.10.2011 о 11:51. Причина: Пізніше додано
puckun зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
negotiator (05.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2011, 12:04 #1759836   #25
antidot
Активний учасник
 
Аватар для antidot
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від yge0607 Переглянути допис
Розмовляв з податківцем ще того тижня то казав що, ніби з ПДВ там їх трусят...і то дуже конкретно.

Додано через 1 хвилину


це дві різних структури . нерівняйти ....податкова міліція займається економічними злочинами.
ага ще їм поставте"дякую"
antidot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2011, 13:04 #1759888   #26
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Зі слів знайого депутата, котрий вчора бачився з Маціпурою (виконавчий директор "Заходу"), то ситуація приблизно така:
- перевіряють вже довший час і явно з метою "покарати"
- понакладали нереальні штрафи, по яких "Захід" почав судитись
- накладені суми штрафів тотожі повному банкрутству підприємства
- суди ще не завершились
- паралельно "чомусь" податкова відкрила кримінальну справу і зараз "слідчими діями" паралізували роботу підприємства
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Trader (06.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2011, 13:23 #1759902   #27
Juraha
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від puckun Переглянути допис
що я взнав нічого там страшного немає
в них перевірка і вони відмовились дати по актах до бюджету і щось там судяться
короче послали податкову розраховуючи на свою кришу
а криша в них нормальна так що все буде добре
Кльові в тебе знайомства і дуже "оригінальна" в цих знайомих оцінка ситуації. Просто мега-обєктивна!
Ну ніхрена собі нічого страшного? Працівники перешугані, офіс паралізовано, обшуки, допити!
За логікою коли податкова накладає штраф, то вона обовязково права? Звернення в суд - це посилання? Чи може ревізорів в офіс не пускали?
Була би в них криша то не було би маскішоу.
Juraha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2011, 13:37 #1759919   #28
Lazar
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Мда... Але гандони!
За купу років що вони в нашому будинку працюють ми вже трохи поріднились. Їх охорона і за порядком в дворі слідкує і помагають по будинку багато.
Думаю, що то полюбе наїзд і домовлятись там не вийде.
Якщо будуть протестувати, то я і сам приєднаюсь. Тільки нехай хоча б за день повідомлять щоб я з роботи відпросився.
Lazar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2011, 14:52 #1759972   #29
FORS
 
Аватар для FORS
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Це ж кажись ця фірма була співорганізатором чемпу швикісних моторних лодок. Чи нє?
Певне рєбята з податкової оцінили не як внесок у розвиток міста, а як засвітку, що "у нас є бабло! ми вон чемп помагаємо робити!"
Якщо буде якийсь мітинг, то напишіть. думаю що прийду. За...ли!
FORS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2011, 14:54 #1759975   #30
negotiator
 
Аватар для negotiator
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

а я думаю, що податкова зразу двох зайців намагається "ймити": і узаконеним рекетом займається і заодно політичним опонентам регіоналів крильця підрізає, але як народові загалом це все переповнить чашу терпіння, то може статися, що і не вийде ні одного зайця злапати, та ще й самих тих податківців по якісь статті пустять в розхід.
negotiator зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2011, 15:12 #1759996   #31
stasss
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

По моєму все зрозуміло.Влада починає перед виборами робити "зачістку" всіх хто до них не лояльний, а хлопці зі Свободи ось їх і побують вбити, На вила таку владу..

Востаннє редагував stasss: 05.10.2011 о 15:23.
stasss зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2011, 15:17 #1759999   #32
negotiator
 
Аватар для negotiator
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата:
Допис від FORS Переглянути допис
Це ж кажись ця фірма була співорганізатором чемпу швикісних моторних лодок. Чи нє?
Певне рєбята з податкової оцінили не як внесок у розвиток міста, а як засвітку, що "у нас є бабло! ми вон чемп помагаємо робити!"
Якщо буде якийсь мітинг, то напишіть. думаю що прийду. За...ли!
блін! точно, а я думаю де я то прізвище чув але то не вони були співорганізаторами а Маціпура є головою тої федерації в нашій області
http://powerboating.te.ua/2011/06/u-...ast-50-komand/

нема що сказати, але якшо шо то я готовий зі своїми колєгами підтримати їх.
negotiator зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2011, 17:48 #1760108   #33
Sonze
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Керівник «Заходу» Костянтин Маціпура у ексклюзивному коментарі для «Погляду» повідомив, що справа дійсно серйозна і дуже неприємна.

- На підприємстві відбувалася планова перевірка, однак, очевидно, те, що мало відбуватися в законних рамка, вийшло за їх межі. Проти нас порушили карну справу. Однак справа наразі в суді. Власне, ми подали таке рішення на оскарження до суду, який відбудеться в понеділок. До цього часу мають бути припинені слідчі дії, а далі все залежатиме від рішення суду.

http://poglyad.te.ua/hvalt/sezon-mas...mpaniya-zahid/
Sonze зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2011, 18:51 #1760153   #34
puckun
Banned
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від Juraha Переглянути допис
Кльові в тебе знайомства і дуже "оригінальна" в цих знайомих оцінка ситуації. Просто мега-обєктивна!
Ну ніхрена собі нічого страшного? Працівники перешугані, офіс паралізовано, обшуки, допити!
За логікою коли податкова накладає штраф, то вона обовязково права? Звернення в суд - це посилання? Чи може ревізорів в офіс не пускали?
Була би в них криша то не було би маскішоу.

ну так треба платити в бюджет хоть щось
а те що накладає штраф (а точніше донарахування і штрафні санкції ) так такі правила гри в нашій державі і ці правила існують вже купу років при всіх владах
просто зараз така ситуація що криша не спрацювує заставляють платити всіх
і якщо ліпити понти то таки будуть нагинати і переламувати .
домовляться іншого виходу немає


буде дуже шкода якщо втоплять тернопільского виробника і майже національного виробника
в нас їх і так на пальцях можна порахувати



п.с. воно звичайно все не правильно але в такій державі живем і нічого міняти не хочем значить всіх влаштовує таке життя і такий бізнес .
адже вести бізнес і сплачувати всі податки просто нереально станеш просто банкротом
так як твій конкурент не сплачує у повному об'ємі значить ти за бортом
puckun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2011, 20:10 #1760219   #35
stasss
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Керівницьтво Тернопільської податкової не місцеве це команда «вбивць» з другої обл. їм всерівно чі буде в Тернополі компанія Захід чі не буде, Їх не цікавить що люди які в них працюють залишаться без роботи в них в очах $$$$$$$ Це треба нам людям які в Тернополі народились живуть і знають як тяжко знайти нормальну роботу
stasss зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2011, 20:18 #1760226   #36
tern
Учасник
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

як не як, а податки треба платити сповна. звідки ж потім фінансуватимуть з бюджету ремонт вулиці біля будинку депутата-свободівця? Прикол в тому, що одного свободівця побриють, а другому "поможуть")))
tern зараз поза форумом  
Подякував(ла):
puckun (05.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2011, 20:31 #1760232   #37
fasterfox
 
Аватар для fasterfox
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

не забуваємо де працював теперішній мер міста, доречі також свободівець. Якби там було насправді все просто, думаю порішав би як однопартійцю. А що насправді там відбувається ми можемо лише здогадуватись
fasterfox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2011, 20:38 #1760240   #38
puckun
Banned
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата:
Допис від fasterfox Переглянути допис
не забуваємо де працював теперішній мер міста, доречі також свободівець. Якби там було насправді все просто, думаю порішав би як однопартійцю. А що насправді там відбувається ми можемо лише здогадуватись

та нема що здогадувась все стандартно
puckun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2011, 20:40 #1760241   #39
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Деякі факти для тих, хто рекомендує "платити хоч якісь податки":

Якщо не помиляюсь (бо колись спеціально цікавився), то в компанії "Захід" понад 100 працівників. Щомісяця сплачується від 30 до 50тис. грн. податків.
Від самого створення підприємство на ЗАГАЛЬНІЙ системі оподаткування!

Хто рахує скільки хто має платити - нехай скажуть скільки вони створили робочих місць і скільки в місяць платять податків.

Власники "Заходу" створили компанію з нуля. Це не прихватизоване радянське підприємство. Це НОВОСТВОРЕНЕ без будь-якої допомоги з боку держави.

Якщо діло дійде до публічного протесту - буду публічно закликати всіх знайомих підтримати підприємців.
Як аналогічно відгукнусь на заклик будь-яких інших бізнесменів незалежно від політичної приналежності.
Достатньо щоб озвучили скільки є оформлених працівників і скільки платиться податків - і стає зрозуміло чи це "планова перевірка" чи "банальний наїзд".

п.с. Одним словом "податкові канікули" в дії...
FortYear зараз поза форумом  
Подякували 5:
dwd (05.10.2011), riznyk (07.10.2011), Terror (05.10.2011), Trader (06.10.2011), VT (06.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2011, 20:52 #1760252   #40
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від puckun Переглянути допис
тернопільского виробника і майже національного виробника
в нас їх і так на пальцях можна порахувати
Даруйте, але фасувальника (СНЕКОВА) ..таких умільців у нашій області хоч греблю гати, просто не всі хитрожо...і.
А для того, підтримати їх чи осуджувати... взнайте для себе скільки було заплачено податків, в тому числі ПДВ "національним виробником".
Для компанії такого маштабу 100к грн мінімум.

Я думаю, що податкова поставила умову - необхідний податковий мінімум (їм же також потрібно здавати показники, скоро вибори і кожен хто зібрав вчасно необхідну суму просунеться або, банально, залишиться в свому кріслі)... о, а власники забили на то..ну і їх хочуть впарити на податковий максимум.
І не треба кривити душею, що всі справно платять..не повірю.

Востаннє редагував mZiG: 05.10.2011 о 20:58. Причина: Пізніше додано
mZiG зараз поза форумом  
Подякували 2:
сім самураїв (05.10.2011), timka.org (10.10.2011)
Сказав(ла) Фууу!:
Black Berry (05.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:59.