Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Як це воно перший раз?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.05.2009, 21:02 #943789   #201
Mexico
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Care Переглянути допис
яка різниця, колись чи тепер? Бог той самий тоді був і зараз є і закони ті самі!!!! я -греко-католичка...
Різниця колосальна. Взагаліто ця тема дуже довга, постараюсь лаконічно...
Приклад:
Під час блукання євреїв пустиньою (Мойсей їх там водив), Бог їм дав багато законів і заповідей. Один із законів був закон "обрізання", Бог сказав, що "не обрізаний" (хлопчик) не попаде у царство небесне. Причиною цього закону було те , що обрізання допомагало уникнути деяких страшних захворювань. У новому завіті Ісус Христос запровадив обрізання духовне ("обрізання" гріховної сутності людини), так як попереднє втратило актуальність. Взагалі Ісус Христос сприймався його сучасниками як аморальний, за що і був страчений на хресті! Ісус Христос завжди закликав до аналізу, а не до сліпого виконання формальностей, законів (Він простив гріхи блудниці, яку за "божим" законом мали каменувати \ Він дозволив вмити і обтерти свої ноги іншій блудниці, коли за "законом" гріхом було навіть доторкатися до блудниці, \ Він сідав за один стіл разом із розбійниками, вбивцями та ін., коли за "законом" - це було великим гріхом)
Прикладів можна навести дуже багато. На рахунок "сексу до шлюбу" Nemesis-T частково роскрив цю тему.
Колись не було презервативів! Секс перед одруженням в багатьох випадках призводив до неповних сімей, розповсюдження венеричних захворювань, крім того тоді для дівчини дитина без шлюбу було великим позором (згадаєм про любов до ближнього про яку проповідував І.Х.)
І взагалі тоді( в Старому Завіті) ставлення до жінок було таке, як до худоби! Чоловік ставився до жінки не як до особистості, а як до особи, яка дасть змогу йому продовжити рід, дасть якусь насолоду... Жінка була власністю чоловіка!
Mexico зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2009, 21:40 #943822   #202
olyaoli4ka
 
Аватар для olyaoli4ka
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

гггг) найшла на жж, посміялася


Перл 1
Помогите мне советом пожалуйста..
Я очень боюсь смотреть на член. Я его и трогать-то боюсь, но мальчику-то не объяснишь
У меня имидж такой вот раскрепощенной девочки, но на самом деле, все немного не так, а вот как это объяснить мальчику, с которым я вместе не очень давно?
Я старательно отвожу глаза, делаю все, чтоб он не заметил, что мне страшно.
Я уже не девственница, но утешает это мало...
Простите, что пишу не из основного жж. Просто боюсь, что всем будет слишком смешно, но мне вот как-то не до смеха((

Перл 2
Мы с мАим парнем рИшили в этот новый год лишить меня девственности. Прямо под бой курантов. Чтобы чокнуться, выпить быстренько шампанского и лишить меня девственности. Какую для этого лучше выбрать позу и с точки зрения Вашего опыта - мы успеем пока бьют часы? Просто мы встречаем НГ у меня дома, в соседней комнате будут праздновать бабушка и дедушка и я боюсь что если я вскрикну, то они услышат, а так пока бьют часы они не услышат. Ну и прикольно лишиться девственности в НГ под бой часов. Кстати, нужно ли использовать презерватив? Я хочу, а мой парень говорит, что первый раз не обязательно, типа пока девственница залететь нельзя. И еще, я никогда ещене делала минНет, если я буду глотать сперму и запивать шампанским - меня не стошнит

Перл 3
Все мужчины сходятся во мнении, что женщина-бревно в постели - это не очень хорошо. А я вот не понимаю, что делать, чтобы о тебе такого не говорили. Ну вот лежишь ты, на тебе мужчина, тыкается в тебя. а тебе-то что делать при этом? И пошевелиться-то при этом не особо получается. Ну, повздыхать, поцарапать, покусать слегка... Но не мало ли этого? Ну, а если мужчина сзади, так вообще не понятно, что тут можно сделать... Хочу узнать мнение мужчин и женщин по этому вопросу

Перл 4
Я тут на днях потеряла девственность..

Перл 5
приветики!!!!мне посоветовали ваше сообщество!у меня много вопросов!
А больно заниматся ЭТИМ?
Мне 14 лет,можно мне заниматся ЭТИМ?
Что сказать родителям?
Что скажут родители????
Какие трусики лутше надеть в первый раз????
Зачем брить "мохнатку"???
"Мохнатка" это ТАМ????
Где лутше делать ЭТО в первый раз???
Что сказать генекологу???
Генеколог расскажет все родителям???
Что генеколог пишет в карте???
Нужно пить перед первый разом????
На мне потом женяться?(другие там......)
В какой позе лучше делать ЭТО первый раз??
Что сказать что бы не обидеть парня если он захочет засунуть свою штуку мне в рот,а я не хочу?!!

Пока всё вроде,мож че забыла,потом спрошу.Спасибки!!!
olyaoli4ka зараз поза форумом  
Подякували 2:
Mexico (30.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2009, 21:46 #943828   #203
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

не турбуйся, це писала доросла людина, щоб іншим було смішно - у 14 років всі знають де знаходиться *мохнатка*
sredizemec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2009, 21:52 #943834   #204
olyaoli4ka
 
Аватар для olyaoli4ka
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
Взагаліто тут треба спочатку зясувати яка причина сумнівів, ато їх може бути багато, і відповідно поради можуть бути різні. Наскільки я зрозумів, то дівчина ХОЧЕ, але боїться. Поправ мене Care, якщо я помиляюсь.
цнотливість - це всього лиш нестатевий період в житті людини. з нею розстаються, як з дитинством, юністю, молодістю, і іншими періодами. хтось раніше, хтось пізніше. і варто це робити лише тоді, коли Твій організм, душа, голова до цього готові.

Careне треба це робити тільки тому, що цим займаються подруги, знайомі... не треба рівнятися на інших.
робити це треба тільки з дійсно коханою людиню, в якій впевнена, щоб потім тільки з радістю це згадувати
olyaoli4ka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Care (30.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2009, 21:56 #943839   #205
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
Хлопець повинен регулярно займатися сексом, інакше розвинеться простатит!
Аааааа! То ти би так і казав, що для тебе дівчата або друзі, або лікарство від простатиту. А тут ще про якусь любов говорять.
Може на форумі є медики, то вони би тебе заспокоїли на рахунок простатиту.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2009, 22:04 #943848   #206
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

ніхто не говорить, що це подія не важлива...
але у житті перших подій буде ціла купа - он коли торкнули мою машину у перший раз , на колінах смикав (жарт))))
важливо це унаслідок того, що ще на зрозуміло як поводитися в цій новій ситуації - після часу ці переживання притупляються) саме головне не *сіпатися*))

а в перший раз - просто класно було))
sredizemec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2009, 22:40 #943882   #207
Care
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Care

От ти кажеш, якщо любить, то почекає. Питання до тебе - навіщо ти ходиш з хлопцем, який тебе не заводить, як мужчина? Просто щоб хтось збоку теліпався і двері перед тобою відкривав? Чи просто щоб подружки бачили, що ти не сама? Якщо ти не готова, до повноцінних стосунків, нащо взагалі було заводити собі хлопця? Треба було йому з самого спочатку сказати: "сорі, я ще дівчинка і ні з ким спати ще не збираюся, шукай собі іншу". І все.

Чогось так повелося, що хлопець заради дівчини має чекати, має змінити свою поведінку, а коли заїкнешся про це дівчині - "полюби меня такой..." Дуже хитро.
заводять собаку, його я не заводила і не шукала, взагалі коли ми починали зустрічатись він мені тільки подобався, зараз я справді його люблю! то виходить з твоїх слів, що якщо вже маєш хлопця, то обов"язково з ним спати???
Care зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2009, 22:46 #943890   #208
Mexico
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Care Переглянути допис
заводять собаку, його я не заводила і не шукала, взагалі коли ми починали зустрічатись він мені тільки подобався, зараз я справді його люблю! то виходить з твоїх слів, що якщо вже маєш хлопця, то обов"язково з ним спати???
Залежно що ти розумієш під поняттям "хлопець"?
Mexico зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2009, 22:50 #943897   #209
Care
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від olyaoli4ka Переглянути допис

Careне треба це робити тільки тому, що цим займаються подруги, знайомі... не треба рівнятися на інших.
робити це треба тільки з дійсно коханою людиню, в якій впевнена, щоб потім тільки з радістю це згадувати
нівякому разі не хочу це робити через якихось подруг, і в коханій людині я впевнена і знаю що після першого разу не жалітиму, єдине що мене зупигяє-Бог, я знаю що гріх до весілля і може це по дурному звучить чи по-стародавньому, але навряд мене хтось переконає що це не так....(
Care зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2009, 22:52 #943900   #210
Care
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
Залежно що ти розумієш під поняттям "хлопець"?
та не думаю що під поняттям в мене щось незвичайне......для мене це найближча людина, ближча за маму чи подругу....
Care зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2009, 22:54 #943903   #211
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Народ, та дівчині 16 років тільки. Зовсім не обов'язково сексом в цьому віці займатись. Скоріш за все хлопець просто старший тай наполягає на цьому.
TheGame зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2009, 22:55 #943905   #212
Care
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
Різниця колосальна. Взагаліто ця тема дуже довга, постараюсь лаконічно...
Приклад:
Під час блукання євреїв пустиньою (Мойсей їх там водив), Бог їм дав багато законів і заповідей. Один із законів був закон "обрізання", Бог сказав, що "не обрізаний" (хлопчик) не попаде у царство небесне. Причиною цього закону було те , що обрізання допомагало уникнути деяких страшних захворювань. У новому завіті Ісус Христос запровадив обрізання духовне ("обрізання" гріховної сутності людини), так як попереднє втратило актуальність. Взагалі Ісус Христос сприймався його сучасниками як аморальний, за що і був страчений на хресті! Ісус Христос завжди закликав до аналізу, а не до сліпого виконання формальностей, законів (Він простив гріхи блудниці, яку за "божим" законом мали каменувати \ Він дозволив вмити і обтерти свої ноги іншій блудниці, коли за "законом" гріхом було навіть доторкатися до блудниці, \ Він сідав за один стіл разом із розбійниками, вбивцями та ін., коли за "законом" - це було великим гріхом)
Прикладів можна навести дуже багато. На рахунок "сексу до шлюбу" Nemesis-T частково роскрив цю тему.
Колись не було презервативів! Секс перед одруженням в багатьох випадках призводив до неповних сімей, розповсюдження венеричних захворювань, крім того тоді для дівчини дитина без шлюбу було великим позором (згадаєм про любов до ближнього про яку проповідував І.Х.)
І взагалі тоді( в Старому Завіті) ставлення до жінок було таке, як до худоби! Чоловік ставився до жінки не як до особистості, а як до особи, яка дасть змогу йому продовжити рід, дасть якусь насолоду... Жінка була власністю чоловіка!
твоя правда, але блудні жінки після того навертались, а не вертались до попереднього способу життя....у будь-якому випадку всіх чекає суд після смерті...
Care зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2009, 22:56 #943907   #213
olyaoli4ka
 
Аватар для olyaoli4ka
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Care Переглянути допис
єдине що мене зупигяє-Бог, я знаю що гріх до весілля і може це по дурному звучить чи по-стародавньому, але навряд мене хтось переконає що це не так....(
але ж Ти раніше писала, що навряд чи получиться чекати до весілля ...
Цитата
Допис від Care Переглянути допис
розумію що рано чи пізно це мусить статись інакше чекати до весілля-дурість

я вважаю, що якщо двоє людей дійсно кохають одне одного, то немає різниці, чи сталося це довесілля, чи після... навіщо чекати до розпису-вінчання, якщо вже зараз все зрозуміло? це ж таке везіння і така рідкість, що люди щиро і взаємно кохають одне одного...
але це лише моя думка
olyaoli4ka зараз поза форумом  
Подякували 2:
Care (30.05.2009), natalo4ka (29.06.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2009, 23:04 #943913   #214
Care
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від olyaoli4ka Переглянути допис
але ж Ти раніше писала, що навряд чи получиться чекати до весілля ...


я вважаю, що якщо двоє людей дійсно кохають одне одного, то немає різниці, чи сталося це довесілля, чи після... навіщо чекати до розпису-вінчання, якщо вже зараз все зрозуміло? це ж таке везіння і така рідкість, що люди щиро і взаємно кохають одне одного...
але це лише моя думка
писала...і це так...я вже наперед знаю що згрішу....тому що до весілля ще ого як далеко..
Care зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2009, 23:05 #943914   #215
Mexico
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Care Переглянути допис
нівякому разі не хочу це робити через якихось подруг, і в коханій людині я впевнена і знаю що після першого разу не жалітиму, єдине що мене зупигяє-Бог, я знаю що гріх до весілля і може це по дурному звучить чи по-стародавньому, але навряд мене хтось переконає що це не так....(
"Ми раби божі, але не раби рабів"
Сьогодні конфесії і священики нам впарюють своє субєктивне трактування Біблії, як "Божу істину і непохитність Божих законів"! Я можу навести дофіга прикладів коли церква робила такі речі в "імя Господнє", шо аж страшно робиться, впроваджувала такі закони!... Це зараз ми розуміємо що це було помилкою і т.д., а 200 років назад - це було нормою. Такшо не раджу тобі покладатися на авторитет церкви, бо через 20років церква скаже, що секс до заміжжя - це норма, і тоді цікаво які відчуття ти будеш відчувати?
Взагаліто, мені здається що в глибині душі ти знаєш як має бути правильно. Але просто боїшся осуду соціуму в якому живеш.
Mexico зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Care (30.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2009, 23:06 #943916   #216
Mexico
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Care Переглянути допис
твоя правда, але блудні жінки після того навертались, а не вертались до попереднього способу життя....у будь-якому випадку всіх чекає суд після смерті...
Справа йшла не про блудних жінок, а про Ісуса Христа, який формально перступив закон!
Mexico зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2009, 23:07 #943917   #217
Mexico
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Care Переглянути допис
писала...і це так...я вже наперед знаю що згрішу....тому що до весілля ще ого як далеко..
Одному Богу відомо чи буде це гріхом чи ні.
Mexico зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Care (30.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2009, 23:08 #943918   #218
olyaoli4ka
 
Аватар для olyaoli4ka
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Care Переглянути допис
писала...і це так...я вже наперед знаю що згрішу....тому що до весілля ще ого як далеко..
зміни своє ставлення і не вважай це "гріхом". є купа набагато гірших речей, які можна назвати гріхом, ніж займатися сексом
olyaoli4ka зараз поза форумом  
Подякували 2:
Care (30.05.2009), Earl (04.06.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2009, 23:13 #943923   #219
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Якщо хлопець нормальний і йому цікаво з цьою дівчиною і вона йому подобається (не кажучи вже про любов) то вони спокійно можуть зустрічатися і без сексу
Як правильно виразився Мехіко - тоді це просто дружба. В мене є 15 подружок, з якими мені цікаво, з якими я часто зустрічаюся. Хіба можна сказати, що я всіх люблю?
---------
І не треба називати хлопців мачо чи ще щось, коли кохаєш, це значить що прагнеш і духовної близькості і фізичної, хочеш бачити свою кохану в солодких конвульсіях пристрасті. Хлопці не тільки хочуть сексу, щоб самі задовольнились, а хочуть принести насолоду і коханій.

А якщо ти не маєш сексуального потягу до твого хлопця - це дружба. Дружба. І не треба плутати х..й з пальцем. Краще відпусти пацана і не довби йому моск. Хоча дружба може перерости в кохання. Теж можливо.
---------
На рахунок того, що дошлюбні стосунки гріх. А ти сама можеш пояснити, чому гріх? На віру я сприймаю існування Бога. В Його 10-и заповідях сказано - не перелюбствуй. А те, що стосунки дошлюбні гріх - написали вже люди.

До речі, Мехіко, завязуй з мультипостінгом
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2009, 23:15 #943927   #220
Mexico
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Аааааа! То ти би так і казав, що для тебе дівчата або друзі, або лікарство від простатиту. А тут ще про якусь любов говорять.
Може на форумі є медики, то вони би тебе заспокоїли на рахунок простатиту.
Це лише одна із проблем яку допомагають вирішити дівчата... а так вони ше їсти зварять... ще можливо щось
Взагаліто я вів до того, що почуття і секс - це взаємоповязані речі, які крім всього іншого несуть фізіологічну і психологічну функцію. І є обєктивно потрібні!
Mexico зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:00.