Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


ВО "Свобода"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.11.2011, 22:24 #1803705   #581
BauhauS
Banned
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Цитата
Допис від ADEL Переглянути допис
...анівроку не були проблемою нсдап-івців...
незріле тогочасне німецьке суспільство породжцвало в тім числі і розенберґів;
незріле теперішньочасне українське суспільство має своїм виплодом і михальчишина в тім числі.
BauhauS зараз поза форумом  
Подякували 3:
dunkan (21.11.2011), kapu (16.11.2011), kuritsa (15.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2011, 22:43 #1803753   #582
kuritsa
Активний учасник
 
Аватар для kuritsa
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Таке враження що от зараз вийде Михальчишин з партії і той коментатор відразу стане ярим прихильником антиліберстів
Таке враження, що окрім Михальчишина там більше нема кому робити погоду.
kuritsa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2011, 22:58 #1803791   #583
ADEL
Активний учасник
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від kuritsa Переглянути допис
враження, що окрім Михальчишина там більше нема кому робити погоду.
ще фаріон є.
і - тисячі натхнених незрілих йолопів, що ведуться на заскорузлі байки вказаних персонажів.
ADEL зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dunkan (21.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2011, 23:44 #1803843   #584
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Цитата
Допис від Лехтур Переглянути допис
про абажури з людської шкіри, мило з жидів, та 3 млн вбитих у газенвагенах.
Оце дійсно йолопи, на жаль не рідкісні...
Пряме питання. Михальчишин неонацист? Так - ні
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2011, 23:46 #1803844   #585
Лехтур
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Я вже колись пробував випитати в Форт"єра що ж воно таке - "неонацизм". Поки що я особисто не розумію, як в Україні можуть бути "неонацисти". Програму нацистів читав?
Лехтур зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2011, 23:50 #1803849   #586
ADEL
Активний учасник
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Цитата
Допис від Лехтур Переглянути допис
про абажури з людської шкіри, мило з жидів, та 3 млн вбитих у газенвагенах.
Оце дійсно йолопи, на жаль не рідкісні...
а ви почитайте дивовижний витвір пана михальчишина "Ватра. Версія 1.0", "Євросвіт", Львів, 2010 р.
потім продовжимо
ADEL зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dunkan (21.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2011, 23:52 #1803851   #587
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Цитата
Допис від Лехтур Переглянути допис
Я вже колись пробував випитати в Форт"єра що ж воно таке - "неонацизм". Поки що я особисто не розумію, як в Україні можуть бути "неонацисти". Програму нацистів читав?
Відповідь я знаю, я хотів її почути від тебе. Твоя думка, тільки не ухиляйся від відповіді. Якщо термін не зрозумілий - вікі в поміч
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2011, 00:05 #1803858   #588
Лехтур
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Давай спробуємо.

Цитата Неонаци́зм (др.-греч. νέος — новий, нацизм) — загальна назва ідеології політичних або суспільних рухів, що виникли після Другої світової війни та сповідують націонал-соціалістичні або близькі до них погляди або ж проголошують себе послідовниками Націонал-соціалістичної німецької робітничої партії.
Однозначно, Михальчишин себе не визнає послідовником НСДАП, і ним не є, бо це абсурд - підтримувати програмові цілі нацистів в Україні

Дивимося далі:
Цитата Націонал-соціалізм, скор. нацизм (нім. Nationalsozialismus) - ідеологія, доктрина, політичний режим, заснований на расизмі, шовінізмі, антигуманізмі і тоталітаризмі. Нацизм дотримується ідей про зверхність «вищої», «панівної» раси над іншими, «неповноцінними» націями і расами (доктрина «надлюдини» і «недолюдини»); верховенстві нації і держави над особистістю.
Єдине, що дійсно підтримує Михальчишин, це ідею про верхвоенство нації над особистістю.

Таким чином, роблю висновок, що Михальчишин неонацистом не є.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від ADEL Переглянути допис
а ви почитайте дивовижний витвір пана михальчишина "Ватра. Версія 1.0", "Євросвіт", Львів, 2010 р.
потім продовжимо
Поки що відповім культурно, але вже близький щоб послати... в ігнор

Отже, або всі, або практично всі матеріали, що надруковані у "Ватрі", протягом кількох років Юра викладав на однойменний сайт. Відповідно я з ними був знайомий ще задовго до виходу друкованої книги.

Продовжуємо?

Востаннє редагував Лехтур: 16.11.2011 о 00:05. Причина: Пізніше додано
Лехтур зараз поза форумом  
Подякували 2:
dunkan (21.11.2011), riznyk (16.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2011, 00:17 #1803869   #589
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Цитата
Допис від Лехтур Переглянути допис
Давай спробуємо.

Однозначно, Михальчишин себе не визнає послідовником НСДАП, і ним не є, бо це абсурд - підтримувати програмові цілі нацистів в Україні

Дивимося далі:
Єдине, що дійсно підтримує Михальчишин, це ідею про верхвоенство нації над особистістю.

Таким чином, роблю висновок, що Михальчишин неонацистом не є.
Ну ясно, іншої відповіді я й не чекав. І зі свастям все гарно описано. А не знаєш часом його авто біографії? Не був скін хедом в молодості? Я не знаю - чесно. Просто запитую. В вікі пишеться про близькі погляди, все вірно фашисти підтримували нацистів. Але це не мішає керуватись засадничими принципами нацистів (Михальчишину). Звичайно він не пропагує любов до Німеччини, а як і більшість соціал націоналістів пропагує любов до своєї землі, нації ітд Короче кажучи цінності та погляди нацистів. А як же титульна нація, поділ на раси ітд ітп?

Востаннє редагував Terror: 16.11.2011 о 00:24.
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2011, 00:24 #1803876   #590
Лехтур
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Терор, ти починаєш або плужити, або явно тролити.

Ключовий засадничий принцип нацистів, це "доктрина надлюдини і недолюдини", і цей принцип вважається основною відмінністю нацизму від інших течій інтегрального націоналізму.

Тепер покажи мені щось із Михальчишина, та й чи будь-кого із свободи, в якій би говорилося про вищість української нації (чи білої раси) над всіма іншими. Бачив десь таке? То до чого тут "неонацизм"? Де саме ти його бачиш в ідеології соціал-націоналізму?
Лехтур зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2011, 00:30 #1803887   #591
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Цитата
Допис від Лехтур Переглянути допис
Терор, ти починаєш або плужити, або явно тролити.

Ключовий засадничий принцип нацистів, це "доктрина надлюдини і недолюдини", і цей принцип вважається основною відмінністю нацизму від інших течій інтегрального націоналізму.

Тепер покажи мені щось із Михальчишина, та й чи будь-кого із свободи, в якій би говорилося про вищість української нації (чи білої раси) над всіма іншими. Бачив десь таке? То до чого тут "неонацизм"? Де саме ти його бачиш в ідеології соціал-націоналізму?
Тролити і плужити кажеш? Та нє, повір я в тємі Ти не мене тут переконуй, може хтось інший і повірить але не я. Можеш знаходити які хочеш відмазки і перекручувати на свій смак. Мені просто цікаві твої "докази". Ще поясни мені чого наші націоналісти не фертштейн з рускіми націоналістами? В принципі холіварити тут не хочу бо для себе особисто все ясно.
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2011, 00:41 #1803896   #592
Лехтур
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Та нє, повір, просто "вірити" я не можу, бо не бачу від тебе ніякої аргументації. Для тебе вже і так "ясно", що Михальчишин неонацист, хоча пояснити ЧОМУ ти так вважаєш - очевидно релігія забороняє. І це, по-твоєму, здорова дискусія?

Щодо "русскіх" націоналістів моя думка така. В них основна проблема це засилля Расєєї чурками, небезпека для білої раси таксказать. Для українського націоналізму ця проблема далеко не на першому місці в списку пріоритетів.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Звичайно він не пропагує любов до Німеччини, а як і більшість соціал націоналістів пропагує любов до своєї землі, нації ітд Короче кажучи цінності та погляди нацистів. А як же титульна нація, поділ на раси ітд ітп?
Нууу, дорогий друже, якщо під неонацизмом ти розмуієш любов до рідної землі та нації, то такі да - Михальчишин неонацист ще той

Титульна нація? А в чому проблема? Ти не розумієш значення терміну, чи заперечуєш, що в Україні титульною нацією є українці?

А поділ на раси - ну є таке, навіть в школі проходять. І шо, в чому суть твого питання?

Востаннє редагував Лехтур: 16.11.2011 о 00:41. Причина: Пізніше додано
Лехтур зараз поза форумом  
Подякували 2:
1rop (16.11.2011), gsv (16.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2011, 07:31 #1803952   #593
ADEL
Активний учасник
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Цитата
Допис від Лехтур Переглянути допис
всі, або практично всі матеріали, що надруковані у "Ватрі", протягом кількох років Юра викладав на однойменний сайт. Відповідно я з ними був знайомий
розділяєте викладені погляди?
ADEL зараз поза форумом  
Подякували 2:
dunkan (21.11.2011), kapu (16.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2011, 11:56 #1804229   #594
Mayall
Активний учасник
 
Аватар для Mayall
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

звісно,прямо вони(Михальчишин енд ко.) не говорять про фашізм,навіть отхрещуються від нього,але запах є:
З другого боку треба ствердити: НАЦІЯ має бути для нас приматом усіх приматів, а не раса.

далі:
Цю ціль – силу нашої нації – покладімо перед усіма нашими цілями й ідеалами. Все для неї! Їй підпорядковуймо особи, родини, групи, класи, расу. На її послуги поставмо нашу культуру, релігію, економіку, політику. Її добиваймося різними способами: духовними і фізичними, ідеологією й біологією.
Mayall зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kapu (16.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2011, 16:35 #1804467   #595
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Цитата
Допис від Лехтур Переглянути допис
Терор, ти починаєш або плужити, або явно тролити.

1. Ключовий засадничий принцип нацистів, це "доктрина надлюдини і недолюдини", і цей принцип вважається основною відмінністю нацизму від інших течій інтегрального націоналізму.

2. Тепер покажи мені щось із Михальчишина, та й чи будь-кого із свободи, в якій би говорилося про вищість української нації (чи білої раси) над всіма іншими. Бачив десь таке? То до чого тут "неонацизм"? Де саме ти його бачиш в ідеології соціал-націоналізму?
1. Та сама вікі:
Соціал-націоналізм також за визначенням його ідеологів (А.Білецький, О.Однороженко) є антисистемним (антидемократичним та антикапіталістичним), самодостатнім, войовничим та безкомпромісним.
Щодо основної мети своєї ідеології, то соціал-націоналісти розуміють її так: «витворення, замість купи розрізнених індивідуумів, механічно об'єднаних назвою „українці“ та наявністю українського паспорту, Національної Надспільноти — єдиного біологічного організму, який буде складатися з Нових Людей — фізично, інтелектуально і духовно розвинутих осіб. З маси індивідуумів має постати Нація, а зі слабкої сучасної людини — Надлюдина»

2. Йоли пали ти ж читав його шедевр. Те що він хоче реанімувати і героїзує в своїй книзі італійських фашистів і німецьких нацистів і взагалі яка символіка присутня тобі не вважається дивним? Варто лише подивитись зміст його книжечки і все стає зрозумілим. Я вже раніше давав це посилання http://www.pravda.com.ua/articles/2011/10/27/6708115/ але чогось ніхто навіть не прокоментував. Де доречі книжечку його можна скачати? Я так зрозумів вона лише для вузьких кіл Був один раз присутнім на виступі Тягнибока в Тернополі я сто разів почув слово жид і москаль і як треба з ними боротись. Ти хочеш сказати що тут не попахує ксенофобією?

Не хочу портити карму Свободі і говорити все на загал, точніше на Свободу мені по... а от деяким людям не хочеться життя псувати
P.S В Націоналізмі нічого погано не бачу, але не люблю націоналізм фашистського типу

Востаннє редагував Terror: 16.11.2011 о 16:41.
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2011, 16:43 #1804472   #596
Лехтур
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від Mayall Переглянути допис
звісно,прямо вони(Михальчишин енд ко.) не говорять про фашізм,
Говорять. Послухай хоча би лекції Михальчишина з політології.

Цитата:
Допис від Mayall Переглянути допис
навіть отхрещуються від нього
Не вірю, що "отхрещуються". І не вірю, що ти в силі дати пруф на статтю, де "отхрещуються".
Ідеологи українського націоналізму і в першій половині ХХ століття, і зараз, визнають, що є чимало спільних рис між різними течіями інтегрального націоналізму, і це цілком зрозуміло. Однак в українських умовах тупо копіювати фашизм абсурдно. В нас є свій, український соціальний націоналізм.

Цитата:
Допис від Mayall Переглянути допис
але запах є:
З другого боку треба ствердити: НАЦІЯ має бути для нас приматом усіх приматів, а не раса.

далі:
Цю ціль – силу нашої нації – покладімо перед усіма нашими цілями й ідеалами. Все для неї! Їй підпорядковуймо особи, родини, групи, класи, расу. На її послуги поставмо нашу культуру, релігію, економіку, політику. Її добиваймося різними способами: духовними і фізичними, ідеологією й біологією.
Ну, все вірно. Українські націоналісти, і зокрема Михальчишин, дійсно вважають націю вищою кровно-духовною сутністю, якій повинне бути підпорядковане життя кожної окремої особи. І шо з того?
Лехтур зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2011, 16:55 #1804481   #597
saymon
Guest
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Цитата
Допис від Лехтур Переглянути допис
Ну, все вірно. Українські націоналісти, і зокрема Михальчишин, дійсно вважають націю вищою кровно-духовною сутністю, якій повинне бути підпорядковане життя кожної окремої особи. І шо з того?
А яку саме націю?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2011, 16:57 #1804483   #598
Лехтур
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
1. Та сама вікі:
Соціал-націоналізм також за визначенням його ідеологів (А.Білецький, О.Однороженко) є антисистемним (антидемократичним та антикапіталістичним), самодостатнім, войовничим та безкомпромісним.
Щодо основної мети своєї ідеології, то соціал-націоналісти розуміють її так: «витворення, замість купи розрізнених індивідуумів, механічно об'єднаних назвою „українці“ та наявністю українського паспорту, Національної Надспільноти — єдиного біологічного організму, який буде складатися з Нових Людей — фізично, інтелектуально і духовно розвинутих осіб. З маси індивідуумів має постати Нація, а зі слабкої сучасної людини — Надлюдина»
Ми говоримо про Михальчишина чи про Однороженка? Порада - не використовуй Вікі в розмові на серйозні теми, то занадто слабкий ресурс.

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
2. Йоли пали ти ж читав його шедевр. Те що він хоче реанімувати і героїзує в своїй книзі італійських фашистів і німецьких нацистів і взагалі яка символіка присутня тобі не вважається дивним?
Я також вважаю, що серед італійських фашистів та німецьких нацистів було багато дійсно великих синів своїх народів, справжніх героїв, а в ідеологіях можна знайти багато чого корисного. А щодо символіки то взагалі смішно. Я не настільки затурканий офіційною пропагандою,щоби боятися символу "ідея нації"

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Я вже раніше давав це посилання http://www.pravda.com.ua/articles/2011/10/27/6708115/ але чогось ніхто навіть не прокоментував.
Ну чому ж, я говорив, що вважаю Возняка мудаком. Як на мене, достатній коментар його маячні.

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Де доречі книжечку його можна скачати? Я так зрозумів вона лише для вузьких кіл
Херово зрозумів, як і багато чого іншого. www.vatra.org.ua Читай на здоров"я.

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Був один раз присутнім на виступі Тягнибока в Тернополі я сто разів почув слово жид і москаль і як треба з ними боротись. Ти хочеш сказати що тут не попахує ксенофобією?
Захист українських інтересів, протидія російському імперіалізму в Україні - це ксенофобія?! Або ти погано слухав, або чув тільки те, що хотів почути.

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
P.S В Націоналізмі нічого погано не бачу, але не люблю націоналізм фашистського типу
А націоналізм іншим не буває
Він або "фашистського" типу, або це не націоналізм. Читай А.Іллєнка "Націоналізм та псевдонаціоналізм" для розуміння питання.
Лехтур зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2011, 17:01 #1804487   #599
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Цитата
Допис від Лехтур Переглянути допис
Українські націоналісти, і зокрема Михальчишин, дійсно вважають націю вищою кровно-духовною сутністю, якій повинне бути підпорядковане життя кожної окремої особи.
яка з трьох намішаних в мої крові вища? а яка має стати вищою якшо я переселюся на 200 км західніше чи на 200 східніше?
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2011, 17:04 #1804490   #600
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Цитата
Допис від Лехтур Переглянути допис
Він або "фашистського" типу, або це не націоналізм. Читай А.Іллєнка "Націоналізм та псевдонаціоналізм" для розуміння питання.
Браво Люблю прямих людей. А ти припускаєш чисто гіпотетично що неонацисти чи скажімо люди з такими поглядами можуть бути в Свободі? Чи можливо ти знаєш когось? Ех жаль Чорновіл не став президентом...
Цитата
Допис від Лехтур Переглянути допис
Ми говоримо про Михальчишина чи про Однороженка? Порада - не використовуй Вікі в розмові на серйозні теми, то занадто слабкий ресурс.
Я взяв інфу з того ж самого ресурсу який взяв ти раніше, і почав мені цитувати що там немає нічого про надлюдину - я доповнив

Востаннє редагував Terror: 16.11.2011 о 17:13.
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:05.