Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Під ковпаком у «Свідків Егови»

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.08.2012, 23:28 #2008744   #1101
Mstuslav
Guest
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
е псам, а собачкам-)))).
Тобто факт зыни визнаете, доречі Ісус говрив про проповідь усім народам..
Ні, це було пізніше розжовано петру та павлу, а апостоли лиш слідували тому про що говорив ІСУС.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--А за що? Чим ви кращі за Свідків Єгови?
Досить вже, людей вводити в оману, та зводити зо світу.

Востаннє редагував Mstuslav: 06.08.2012 о 23:30. Причина: Пізніше додано
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2012, 23:39 #2008760   #1102
Vityab
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата
Допис від Mstuslav Переглянути допис
Досить вже, людей вводити в оману, та зводити зо світу.
--Думаю, що то ви людей вводите в оману розповсюджуючи недостовірну і перекручену інформацію про Свідків Єгови. Ну і фальшивими вченнями, звичайно, котрі нічого не мають спільного із тим, чому насправді вчить Біблія.

Хочете можемо ваші фальшиві вчення перевірити по Біблії?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2012, 23:43 #2008765   #1103
Mstuslav
Guest
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Думаю, що то ви людей вводите в оману розповсюджуючи недостовірну і перекручену інформацію про Свідків Єгови.
і яку ж це я інформацію поширюю?

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Ну і фальшивими вченнями, звичайно, котрі нічого не мають спільного із тим, чому насправді вчить Біблія.
Давайте перевіремо ось які:

=переливання крові

=споживання символів

Востаннє редагував Mstuslav: 06.08.2012 о 23:43. Причина: Пізніше додано
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2012, 23:58 #2008793   #1104
Vityab
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата
Допис від Mstuslav Переглянути допис
і яку ж це я інформацію поширюю?
--Всяку.

Цитата
Допис від Mstuslav Переглянути допис
Давайте перевіремо ось які:

=переливання крові

=споживання символів
--Ви теж придержуєтесь того, що написано в цих віршах?

Деяния 15:
18 Ведомы Богу от вечности все дела Его.
19 Посему я полагаю не затруднять обращающихся к Богу из язычников,
20 а написать им, чтобы они воздерживались от оскверненного идолами, от блуда, удавленины и крови, и чтобы не делали другим того, чего не хотят себе.

--Що споживання символів?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.08.2012, 00:01 #2008795   #1105
Mstuslav
Guest
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Всяку.



--Ви теж придержуєтесь того, що написано в цих віршах?

Деяния 15:
18 Ведомы Богу от вечности все дела Его.
19 Посему я полагаю не затруднять обращающихся к Богу из язычников,
20 а написать им, чтобы они воздерживались от оскверненного идолами, от блуда, удавленины и крови, и чтобы не делали другим того, чего не хотят себе.
Тобто прирівнюється споживання удушеннини, їжа крові, і переливання крові?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
-
--Що споживання символів?
Чому не всі споживають їх а тільки т.з. обрані?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.08.2012, 00:28 #2008824   #1106
Vityab
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата
Допис від Mstuslav Переглянути допис
Тобто прирівнюється споживання удушеннини, їжа крові, і переливання крові?
--Ми ж про кров розмовляємо. То як ви думаєте, що згідно цього вірша із кров'ю можна робити, а що ні?

Деяния 15:
18 Ведомы Богу от вечности все дела Его.
19 Посему я полагаю не затруднять обращающихся к Богу из язычников,
20 а написать им, чтобы они воздерживались от оскверненного идолами, от блуда, удавленины и крови, и чтобы не делали другим того, чего не хотят себе.

Цитата
Допис від Mstuslav Переглянути допис
Чому не всі споживають їх а тільки т.з. обрані?
--А заповіт на Царство чи про Царство із ким був укладений?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.08.2012, 00:38 #2008836   #1107
Mstuslav
Guest
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Ми ж про кров розмовляємо. То як ви думаєте, що згідно цього вірша із кров'ю можна робити, а що ні?
дайте відповідь на питання чи пиття крові рівнозначне їді удушенини з якої кров не стекла.
Просте ж питання.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.08.2012, 01:05 #2008844   #1108
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Ми ж про кров розмовляємо. То як ви думаєте, що згідно цього вірша із кров'ю можна робити, а що ні?

Деяния 15:
18 Ведомы Богу от вечности все дела Его.
19 Посему я полагаю не затруднять обращающихся к Богу из язычников,
20 а написать им, чтобы они воздерживались от оскверненного идолами, от блуда, удавленины и крови, и чтобы не делали другим того, чего не хотят себе.



--А заповіт на Царство чи про Царство із ким був укладений?
Вітя, скажіть чесно, ви їсте мясо з кровю?
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.08.2012, 01:13 #2008847   #1109
Mstuslav
Guest
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис

--А заповіт на Царство чи про Царство із ким був укладений?
з всіма християнами.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.08.2012, 06:10 #2008862   #1110
Vityab
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата
Допис від Mstuslav Переглянути допис
дайте відповідь на питання чи пиття крові рівнозначне їді удушенини з якої кров не стекла.
Просте ж питання.
--Одне однозначно, що те і інше є гріхом.

То як ви думаєте, що згідно цього вірша із кров'ю можна робити, а що ні?

Деяния 15:
18 Ведомы Богу от вечности все дела Его.
19 Посему я полагаю не затруднять обращающихся к Богу из язычников,
20 а написать им, чтобы они воздерживались от оскверненного идолами, от блуда, удавленины и крови, и чтобы не делали другим того, чего не хотят себе.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Вітя, скажіть чесно, ви їсте мясо з кровю?
--Не їм. Вже колись казав.

Додано через 22 хвилини
Цитата
Допис від Mstuslav Переглянути допис
з всіма християнами.
--То Царство належатиме усім християнам?

А тут про кого каже Ісус Христос?

Луки 22:
28 Но вы пребыли со Мною в напастях Моих,
29 и Я завещаваю вам, как завещал Мне Отец Мой, Царство,
30 да ядите и пиете за трапезою Моею в Царстве Моем, и сядете на престолах судить двенадцать колен Израилевых.

Апостол Іван пише про що?

Откровение 20:
4 И увидел я престолы и сидящих на них, которым дано было судить, и души обезглавленных за свидетельство Иисуса и за слово Божие, которые не поклонились зверю, ни образу его, и не приняли начертания на чело свое и на руку свою. Они ожили и царствовали со Христом тысячу лет.
5 Прочие же из умерших не ожили, доколе не окончится тысяча лет. Это - первое воскресение.

Откровение 14:
1 И взглянул я, и вот, Агнец стоит на горе Сионе, и с Ним сто сорок четыре тысячи, у которых имя Отца Его написано на челах.
2 И услышал я голос с неба, как шум от множества вод и как звук сильного грома; и услышал голос как бы гуслистов, играющих на гуслях своих.
3 Они поют как бы новую песнь пред престолом и пред четырьмя животными и старцами; и никто не мог научиться сей песни, кроме сих ста сорока четырех тысяч, искупленных от земли.
4 Это те, которые не осквернились с женами, ибо они девственники; это те, которые следуют за Агнцем, куда бы Он ни пошел. Они искуплены из людей, как первенцы Богу и Агнцу,
5 и в устах их нет лукавства; они непорочны пред престолом Божиим.

Востаннє редагував Vityab: 07.08.2012 о 06:10. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.08.2012, 08:29 #2008911   #1111
Mstuslav
Guest
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Одне однозначно, що те і інше є гріхом.
Воно то є гріхом, але в Мойсеєвім законі за одне каменували на місці, а за інше призначали велике прання.

Ось читаємо:

40 А хто їсть із падла її, той випере одежу свою, і буде нечистий аж до вечора. І хто носить падло її, той випере одежу свою, і буде нечистий аж до вечора.
(Лев.11:40)


14 Бо душа кожного тіла кров його, у душі його вона. І сказав Я Ізраїлевим синам: Крови кожного тіла ви не будете їсти, бо душа кожного тіла кров його вона. Усі, що їдять її, будуть понищені.
15 А всяка душа, що їстиме падло та розшарпане серед тубільця і серед приходька, нехай випере одежу свою й обмиється в воді, і буде нечистий аж до вечора, а потім стане чистий.
(Лев.17:14,15)

Як можна побачити що БОг розділяв ціленаправлене споживання окремо зібраної крові, та споживання крові через м*ясо, удушеної тварини.
І якщо в першому випадку порушник заслуговував смерті, то в іншому випадку мав лише зробити "большую стрірку"

Коли людина буде їсти падоль чи удушенину?

Ну явно не тоді коли вона матиме "ізобілію" всякого харчу, чи не так?

ВОна буде їсти мертвячину тільки виключно, тоді коли немає власне що їсти, та коли людина може померти голодною смертю.

Наступне:

Саулові воїни їли м*ясо із кров*ю, бо цілий день воювали і нічого не їли, тобто голодали 1 день.

А давидова воїни їли із священничих хлібів, які мали право їсти ТІЛЬКИ священники.

І як ви думаєте Люблячий Бог Вседержитель покарав за їх ці провини?

Ні бо вони не мали іншого харчу і голодали.

Бог зглянувся на них.

Отже коли річ заходила про спасіння життя, то Бог дозволяв порушення його законів.

Отже судячи з вище сказаного я вважаю, що пиття крові, їжа крововмісних блюд, та інше використання крові в ритуалах чи образотворчому мистецтві є неприпустимим.

А на рахунок переливання крові, то я його гріхом не вважаю, швидше навпаки.
Бо навіть якщо за буквою писання це може бути якимсь все ж не таким серйозним гріхом, то за духом писання переливання крові і спасінння життя це справа честі.

Додано через 12 хвилин
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
20 а написать им, чтобы они воздерживались от оскверненного идолами, от блуда, удавленины и крови, и чтобы не делали другим того, чего не хотят себе.
а ви впевнені що знаєте що таке блуд?

Додано через 8 хвилин
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--То Царство належатиме усім християнам?
царство не всім, а от вічне життя - всім.

І хто не питиме чаші, і не їстиме хліба той на може спастись:

53 І сказав їм Ісус: Поправді, поправді кажу вам: Якщо ви споживати не будете тіла Сина Людського й пити не будете крови Його, то в собі ви не будете мати життя. 54 Хто тіло Моє споживає та кров Мою п'є, той має вічне життя, і того воскрешу Я останнього дня. 55 Бо тіло Моє то правдиво пожива, Моя ж кров то правдиво пиття. 56 Хто тіло Моє споживає та кров Мою п'є, той в Мені перебуває, а Я в ньому. 57 Як Живий Отець послав Мене, і живу Я Отцем, так і той, хто Мене споживає, і він житиме Мною.

Востаннє редагував Mstuslav: 07.08.2012 о 08:29. Причина: Пізніше додано
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.08.2012, 09:10 #2008967   #1112
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Не їм. Вже колись казав.
То ви вегетаріанець? Взагалі мяса не їсте? І всі інші члени організації теж вегетаріанці?
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2012, 13:24 #2009607   #1113
Mstuslav
Guest
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Один із тисяч прикладів не екстремістських висловлювань в публікаціях Вартової Башти:


Каждый из нас стоит перед вопросом: за каким столом я питаюсь? Мы не можем избежать того, что нам приходится есть за одним или за другим столом. (Сравни Матфея 12:30.) Мы не хотим намеренно есть за столом демонов. Это лишило бы нас благоволения единственного истинного и живого Бога, Иеговы. С другой стороны, если питаться только за столом Иеговы, это приведет нас к счастливой вечной жизни



8 Господь Иисус Христос предсказал, что во время его присутствия «верный и благоразумный раб» будет предоставлять духовную пищу его ученикам: «Блажен тот раб, которого господин его пришед найдет поступающим так; истинно говорю вам, что над всем имением своим поставит его» (Матфея 24:45–47). Этим рабом оказался не один человек, а класс посвятившихся помазанных христиан. Этот класс кладет на стол Иеговы самую лучшую духовную пищу для помазанного остатка и для «великого множества». Великое множество, насчитывающее теперь более четырех миллионов, стоит вместе с помазанным остатком – за суверенитет Иеговы Бога во вселенной и за его Царство, посредством которого он освятит свое святое имя (Откровение 7:9–17).
9 Этот класс верного раба пользуется Обществом Сторожевой башни для предоставления духовной пищи всем Свидетелям Иеговы


Тем, кто продолжает питаться за духовным столом Сатаны, столом демонов, придется присутствовать за буквальной трапезой, но не как участникам, а как тем, кто будет главным блюдом этой трапезы – их постигнет уничтожение!


Додано через 9 годин 51 хвилину

Додано через 54 хвилини

Востаннє редагував Mstuslav: 08.08.2012 о 13:24. Причина: Пізніше додано
 
Подякував(ла):
wisper (09.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2012, 12:44 #2010671   #1114
Vityab
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
Прихований текст: Допис від Benjamin 
--Це не відповідь на поставлене питання. Я це і без вас розумію. Тому не ходіть навколо і не прикидайтесь, що вас хвилює доля моїх дітей. А просто відповідайте.

Наприклад, ви вже виконуєте, що написано ось тут? І що згідно цих віршів можна робити із кров'ю, а що ні?

Деяния 15:
28 Ибо угодно Святому Духу и нам не возлагать на вас никакого бремени более, кроме сего необходимого:
29 воздерживаться от идоложертвенного и крови, и удавленины, и блуда, и не делать другим того, чего себе не хотите. Соблюдая сие, хорошо сделаете. Будьте здравы'.

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від Mstuslav Переглянути допис
Один із тисяч прикладів не екстремістських висловлювань в публікаціях Вартової Башти:


Каждый из нас стоит перед вопросом: за каким столом я питаюсь? Мы не можем избежать того, что нам приходится есть за одним или за другим столом. (Сравни Матфея 12:30.) Мы не хотим намеренно есть за столом демонов. Это лишило бы нас благоволения единственного истинного и живого Бога, Иеговы. С другой стороны, если питаться только за столом Иеговы, это приведет нас к счастливой вечной жизни



8 Господь Иисус Христос предсказал, что во время его присутствия «верный и благоразумный раб» будет предоставлять духовную пищу его ученикам: «Блажен тот раб, которого господин его пришед найдет поступающим так; истинно говорю вам, что над всем имением своим поставит его» (Матфея 24:45–47). Этим рабом оказался не один человек, а класс посвятившихся помазанных христиан. Этот класс кладет на стол Иеговы самую лучшую духовную пищу для помазанного остатка и для «великого множества». Великое множество, насчитывающее теперь более четырех миллионов, стоит вместе с помазанным остатком – за суверенитет Иеговы Бога во вселенной и за его Царство, посредством которого он освятит свое святое имя (Откровение 7:9–17).
9 Этот класс верного раба пользуется Обществом Сторожевой башни для предоставления духовной пищи всем Свидетелям Иеговы


Тем, кто продолжает питаться за духовным столом Сатаны, столом демонов, придется присутствовать за буквальной трапезой, но не как участникам, а как тем, кто будет главным блюдом этой трапезы – их постигнет уничтожение!


Додано через 9 годин 51 хвилину
http://www.youtube.com/watch?v=5CJsSgpmOeo

Додано через 54 хвилини
http://www.youtube.com/watch?v=Ems0XD-Gscw
--Ось це на що ви тільки і здатні.

Востаннє редагував Vityab: 09.08.2012 о 12:44. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2012, 12:47 #2010680   #1115
Mstuslav
Guest
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Деяния 15:
28 Ибо угодно Святому Духу и нам не возлагать на вас никакого бремени более, кроме сего необходимого:
29 воздерживаться от идоложертвенного и крови, и удавленины, и блуда, и не делать другим того, чего себе не хотите. Соблюдая сие, хорошо сделаете. Будьте здравы'.
Не можна їсти і крапка.

Переливання крові це не рівнозначне її поїданню.

Я здається наводим разючу відмінність між споживанням крові і удушенини за часів Мойсея.

ВИ фанати, ось єдине що я можу сказати.

Коли раб заборонив під час епідемії іспанки робити вакцинацію багато таких же фанатів як ви загинуло, а потім не через тисячі смертей свідків КК відмінила заборону а через те що ВООЗ заборонила літати в інші країни непрвакцинованим.

Так що КК - це лицемір, лжепророк і антихрист.(за кожне слово готовий відповісти)
 
Подякував(ла):
wisper (09.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2012, 13:51 #2010722   #1116
Vityab
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата
Допис від Mstuslav Переглянути допис
Воно то є гріхом, але в Мойсеєвім законі за одне каменували на місці, а за інше призначали велике прання.

Ось читаємо:

40 А хто їсть із падла її, той випере одежу свою, і буде нечистий аж до вечора. І хто носить падло її, той випере одежу свою, і буде нечистий аж до вечора.
(Лев.11:40)


14 Бо душа кожного тіла кров його, у душі його вона. І сказав Я Ізраїлевим синам: Крови кожного тіла ви не будете їсти, бо душа кожного тіла кров його вона. Усі, що їдять її, будуть понищені.
15 А всяка душа, що їстиме падло та розшарпане серед тубільця і серед приходька, нехай випере одежу свою й обмиється в воді, і буде нечистий аж до вечора, а потім стане чистий.
(Лев.17:14,15)

Як можна побачити що БОг розділяв ціленаправлене споживання окремо зібраної крові, та споживання крові через м*ясо, удушеної тварини.
І якщо в першому випадку порушник заслуговував смерті, то в іншому випадку мав лише зробити "большую стрірку"

Коли людина буде їсти падоль чи удушенину?

Ну явно не тоді коли вона матиме "ізобілію" всякого харчу, чи не так?

ВОна буде їсти мертвячину тільки виключно, тоді коли немає власне що їсти, та коли людина може померти голодною смертю.

Наступне:

Саулові воїни їли м*ясо із кров*ю, бо цілий день воювали і нічого не їли, тобто голодали 1 день.

А давидова воїни їли із священничих хлібів, які мали право їсти ТІЛЬКИ священники.

І як ви думаєте Люблячий Бог Вседержитель покарав за їх ці провини?

Ні бо вони не мали іншого харчу і голодали.

Бог зглянувся на них.

Отже коли річ заходила про спасіння життя, то Бог дозволяв порушення його законів.

Отже судячи з вище сказаного я вважаю, що пиття крові, їжа крововмісних блюд, та інше використання крові в ритуалах чи образотворчому мистецтві є неприпустимим.

А на рахунок переливання крові, то я його гріхом не вважаю, швидше навпаки.
Бо навіть якщо за буквою писання це може бути якимсь все ж не таким серйозним гріхом, то за духом писання переливання крові і спасінння життя це справа честі.
--То за що каменували? А мертвечину не написано, що їли із кров'ю. А солдати не написано, що не робили гріха. Написано навпаки, що грішили, а першого кого треба було каменувати, то Саула. Такщо нічим це вам не допоможе.

Левит 17:
14 ибо душа всякого тела есть кровь его, она душа его; потому Я сказал сынам Израилевым: не ешьте крови ни из какого тела, потому что душа всякого тела есть кровь его: всякий, кто будет есть ее, истребится.
15 И всякий, кто будет есть мертвечину или растерзанное зверем, туземец или пришлец, должен вымыть одежды свои и омыться водою, и нечист будет до вечера, а потом будет чист;
16 если же не вымоет [одежд своих] и не омоет тела своего, то понесет на себе беззаконие свое.

Левит 11:
37 И если что-нибудь от трупа их упадет на какое-либо семя, которое сеют, то оно чисто;
38 если же тогда, как вода налита на семя, упадет на него что-нибудь от трупа их, то оно нечисто для вас.
39 И когда умрет какой-либо скот, который употребляется вами в пищу, то прикоснувшийся к трупу его нечист будет до вечера;
40 и тот, кто будет есть мертвечину его, должен омыть одежды свои и нечист будет до вечера; и тот, кто понесет труп его, должен омыть одежды свои и нечист будет до вечера.

1-я Царств 14:
31 И поражали Филистимлян в тот день от Михмаса до Аиалона, и народ очень истомился.
32 И кинулся народ на добычу, и брали овец, волов и телят, и заколали на земле, и ел народ с кровью.
33 И возвестили Саулу, говоря: вот, народ грешит пред Господом, ест с кровью. И сказал Саул: вы согрешили; привалите ко мне теперь большой камень.
34 Потом сказал Саул: пройдите между народом и скажите ему: пусть каждый приводит ко мне своего вола и каждый свою овцу, и заколайте здесь и ешьте, и не грешите пред Господом, не ешьте с кровью. И приводили все из народа, каждый своею рукою, вола своего [и свою овцу] ночью, и заколали там.
35 И устроил Саул жертвенник Господу: то был первый жертвенник, поставленный им Господу.

--Переливання несе загрозу життю. І зараз є методи розроблені не без участі Свідків Єгови, котрі є менш небезпечними і більш ефективними, а ніж переливання крові. І це тільки доводить, що послух Бога є завжди корисним для людей.

Исайя 48:
17 Так говорит Господь, Искупитель твой, Святый Израилев: Я Господь, Бог твой, научающий тебя полезному, ведущий тебя по тому пути, по которому должно тебе идти.

--Правильно чи ні?

Цитата
Допис від Mstuslav Переглянути допис
а ви впевнені що знаєте що таке блуд?
--Невже ви ще щось про блуд новеньке розказати можете? Те що ви блудите духовно, то я вже це зрозумів.

Цитата
Допис від Mstuslav Переглянути допис
царство не всім, а от вічне життя - всім.

І хто не питиме чаші, і не їстиме хліба той на може спастись:

53 І сказав їм Ісус: Поправді, поправді кажу вам: Якщо ви споживати не будете тіла Сина Людського й пити не будете крови Його, то в собі ви не будете мати життя. 54 Хто тіло Моє споживає та кров Мою п'є, той має вічне життя, і того воскрешу Я останнього дня. 55 Бо тіло Моє то правдиво пожива, Моя ж кров то правдиво пиття. 56 Хто тіло Моє споживає та кров Мою п'є, той в Мені перебуває, а Я в ньому. 57 Як Живий Отець послав Мене, і живу Я Отцем, так і той, хто Мене споживає, і він житиме Мною.
--Правильно. То і приймають від символів ті, з ким була укладена угода на Царство.

1-е Коринфянам 11:
18 ибо сказываю вам, что не буду пить от плода виноградного, доколе не придет Царствие Божие.
19 И, взяв хлеб и благодарив, преломил и подал им, говоря: сие есть тело Мое, которое за вас предается; сие творите в Мое воспоминание.
20 Также и чашу после вечери, говоря: сия чаша есть Новый Завет в Моей крови, которая за вас проливается.

1-е Коринфянам 11:
23 Ибо я от Самого Господа принял то, что и вам передал, что Господь Иисус в ту ночь, в которую предан был, взял хлеб
24 и, возблагодарив, преломил и сказал: приимите, ядите, сие есть Тело Мое, за вас ломимое; сие творите в Мое воспоминание.
25 Также и чашу после вечери, и сказал: сия чаша есть новый завет в Моей Крови; сие творите, когда только будете пить, в Мое воспоминание.
26 Ибо всякий раз, когда вы едите хлеб сей и пьете чашу сию, смерть Господню возвещаете, доколе Он придет.
27 Посему, кто будет есть хлеб сей или пить чашу Господню недостойно, виновен будет против Тела и Крови Господней.
28 Да испытывает же себя человек, и таким образом пусть ест от хлеба сего и пьет из чаши сей.
29 Ибо, кто ест и пьет недостойно, тот ест и пьет осуждение себе, не рассуждая о Теле Господнем.
30 Оттого многие из вас немощны и больны и немало умирает.

Додано через 6 хвилин
Цитата
Допис від Mstuslav Переглянути допис
Не можна їсти і крапка.

Переливання крові це не рівнозначне її поїданню.

Я здається наводим разючу відмінність між споживанням крові і удушенини за часів Мойсея.

ВИ фанати, ось єдине що я можу сказати.

Коли раб заборонив під час епідемії іспанки робити вакцинацію багато таких же фанатів як ви загинуло, а потім не через тисячі смертей свідків КК відмінила заборону а через те що ВООЗ заборонила літати в інші країни непрвакцинованим.

Так що КК - це лицемір, лжепророк і антихрист.(за кожне слово готовий відповісти)
--Емоції можете залишити при собі.
Що можете сказати про це?

Ви коли ліки чи вітаміни приймаєте перорально (через рот), то яку мету переслідуєте? А коли приймаєте чи вам вводять ті самі ліки чи вітаміни через вену чи у вену, то яка мета переслідується? Як ви вважаєте, різниця є?

А ще мене цікавить. Чи були ви охрещеним Свідком Єгови?

Востаннє редагував Vityab: 09.08.2012 о 13:51. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2012, 13:53 #2010732   #1117
Mstuslav
Guest
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Правильно. То і приймають від символів ті, з ким була укладена угода на Царство.
Неправильно.

ТЕ що говорив Ісус апостолам стосувалось і всіх інших його послідовників.

І це взагалі нонсенс відмовлятися від символів на святій вечері.
Треба буде піти 14 нісана та засвідчити вам як це треба робити.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2012, 13:57 #2010734   #1118
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата
Допис від Mstuslav Переглянути допис
Неправильно.

ТЕ що говорив Ісус апостолам стосувалось і всіх інших його послідовників.

І це взагалі нонсенс відмовлятися від символів на святій вечері.
Треба буде піти 14 нісана та засвідчити вам як це треба робити.
Та я вже показував, все одно бояться приймати. Тільки якась бабка розкричалась "Старійшина, тут хліб їдять!"
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2012, 13:58 #2010735   #1119
Vityab
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
То ви вегетаріанець? Взагалі мяса не їсте? І всі інші члени організації теж вегетаріанці?
--А що Бог забороняє їсти м'ясо?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2012, 13:59 #2010736   #1120
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--А що Бог забороняє їсти м'ясо?
Та ні, мясо їсти не забороняє, а отже і кров разом із ним, бо кров в мясі є завжди.
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:19.