Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Виїзд в Англію

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.09.2012, 16:22 #2038817   #1
mobidik
 
Аватар для mobidik
Типово Виїзд в Англію

В Тернополі зараз багато хто пропонує виїзд в Англію на польських,або литовських документах.цікаво на скільки це реально?можливо хтось так проїжджав, було б цікаво почути про підводні камені такої поїздки.

Востаннє редагував StealZ: 25.01.2015 о 19:14.
mobidik зараз поза форумом  
Старий 21.09.2012, 16:34 #2038830   #2
Stanislav
 
Аватар для Stanislav
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

Реально, але є великий шанс що тебе в аеропорті\на границі відправлять назад і знімуть відбитки пальців, це в ідеальному випадку. В гіршому і більш реальнішому, закриють на 3 місяці в Англії, а потім депортують.
Stanislav зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Lyolya (10.05.2013)
Старий 21.09.2012, 17:00 #2038840   #3
mobidik
 
Аватар для mobidik
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

переважно всі "перевізники" запевняють що в них ще не було випадків з депортацією,але це звичайно тільки на словах через що і цікавить в першу чергу думка тих хто таким методом проїхав.
mobidik зараз поза форумом  
Старий 21.09.2012, 17:04 #2038842   #4
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

Цитата:
Допис від mobidik Переглянути допис
переважно всі "перевізники" запевняють що в них ще не було випадків з депортацією,але це звичайно тільки на словах через що і цікавить в першу чергу думка тих хто таким методом проїхав.
Про це треба було думати років 5 назад.А зараз просто ризики зросли.
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 21.09.2012, 18:24 #2038889   #5
saymon
Guest
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

Виїхати реально, але дуже дорого. По цій же схемі виїжджають у Францію за вдесятеро меншу суму.
 
Старий 21.09.2012, 22:44 #2039064   #6
mobidik
 
Аватар для mobidik
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

У Францію?цікаво а для чого у Францію польські документи там і на наших без проблем можна заїхати.
mobidik зараз поза форумом  
Старий 21.09.2012, 22:49 #2039065   #7
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

Знайомі таким чином поїхали десь років зо 3 назад.Коли вбулися.то я спілкувався з ними по скайпу.розказували.що це великий розводняк на бабло.Насправді по такій схемі можна на багато дешевше виїхати.В районі штуки-півтори.а не за 3 з половиною як пропонують.Чи які то зараз розцінки?..
NEMIROFF зараз поза форумом  
Старий 21.09.2012, 23:06 #2039072   #8
Trader
 
Аватар для Trader
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

Цитата:
Допис від mobidik Переглянути допис
було б цікаво почути про підводні камені такої поїздки.
Мене з такими документами на кордоні Польщі завернули назад додому.
Агенція розвела руками і сказала що вони не гарантували виїзд.
підняли договір, так виявилось що там пишуть лише про виготовлення документів на виїзд і все...
гроші пішли на вітер.
Trader зараз поза форумом  
Старий 21.09.2012, 23:12 #2039077   #9
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

Цитата:
Допис від Trader Переглянути допис
Агенція розвела руками і сказала що вони не гарантували виїзд.
В нас якісь агенції щось гарантують?Як діти малі.
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 21.09.2012, 23:17 #2039080   #10
saymon
Guest
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

Цитата:
Допис від mobidik Переглянути допис
У Францію?цікаво а для чого у Францію польські документи там і на наших без проблем можна заїхати.
В Британію просять 900 євро, у Францію - 200. В ньюанси не вникав, але такий розклад мені показали.
 
Старий 21.09.2012, 23:18 #2039081   #11
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

Взагалі-то такі речі робляться не через агенції...
NEMIROFF зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Lin (23.06.2015)
Старий 22.09.2012, 09:53 #2039197   #12
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

Цитата:
Допис від NEMIROFF Переглянути допис
не через агенції...
розпишіть будь-ласка як і через кого
zaharys зараз поза форумом  
Старий 22.09.2012, 18:55 #2039514   #13
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

Через кого робляться розписувати не буду.щоб потім не було претензій.А як-в двох словах можу описати на стільки на скільки пам'ятаю...
Є десь чіловек.який каже.що рішає любе голубе.але треба стільки-то бабла.Ви кажете-"а які гарантії".Він у відповідь каже.що гарантій нема ніяких.але він так уже сто раз дєлал.так що нє сци. пракатіт.Основна умова-ви оплачуєте гроші по приїзді на місце.бо тут йому залишаєте український паспорт.Робите собі польську візу з офіційними українськими документами і їдете.як біла людина. з понтом віддихати.бронюєте готель і берете квиток навіть в зворотню сторону.Там же є інший чіловек.який бере ваш закордонний паспорт і каже.що зробить з вас поляка з легальними доками.бо підбирає по програмі.яка має базу усіх польських громадян і схожість буде 90% з реальним поляком.Через пару днів клопіткої роботи дає вам готовий паспорт поляка і каже в добру путь двома варіантами.Перший-літаком.а другий дешевший.але складніший до Франці наземним транспортом.а звідти поромом через Ла-Манш.Там вас зустрічає третій чілавєк.який 500% верняка.що знаходить вам безкоштовне житло і супер високооплачувану роботу і ви за 2 місяці відробляєте потрачені тисячі не наших грошей.
Така вот казочка.вибачте за многабукаф.Що з цього правда.а що ні залежить від конкретних ситуацій.бо це один з варіантів.
що мже бути не так?Перше і основне.фотка зовсім не ваша.бо ви високий блондин 1.9м зросту з блакитними очима.а на фото в паспорті ви смуглий .з чорним волоссям і карими очима36 річний здунек з ростом 1.7м.Вас на кордоні завертають на зад в Польщу.Десь за третім разом ви проїхали.Дихнули з полегшенням.Там вас зустріли.бабло взяли.тут мамі паспорт віддали і все.ні житла толкового.ні роботи обіцяної.і назад не вернешся писок бити.Але там є добрі самаритяни українці.які за місячний заробіток знайдуть тобі роботу.і допоможуть з житлом.Так що не переймайся.А потім ти вбудешся і станеш таким самим...
NEMIROFF зараз поза форумом  
Подякували 13:
Згорнути/розгорнути список подяк

Старий 23.09.2012, 09:33 #2039803   #14
mobidik
 
Аватар для mobidik
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

[
що мже бути не так?Перше і основне.фотка зовсім не ваша.бо ви високий блондин 1.9м зросту з блакитними очима.а на фото в паспорті ви смуглий .з чорним волоссям і карими очима36 річний здунек з ростом 1.7м.Вас на кордоні завертають на зад в Польщу
Якраз оце мене і насторожує найбільше. не знаю як там мають зійтися зорі чи статися чудо щоб на кордоні цього не помітили.
mobidik зараз поза форумом  
Старий 24.09.2012, 15:48 #2040830   #15
Stanislav
 
Аватар для Stanislav
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

NEMIROFF написав цілком правдиву історію, це один з варіантів.
Недавно був випадок що людина летіла на польських доках з іспанії, в Англії в аеропорті закрили в камеру на ніч, і на наступний день відправили назад в іспанію.
Stanislav зараз поза форумом  
Старий 24.09.2012, 21:59 #2041162   #16
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

Добре.що є люди.які орієнтуються в ситуації.а не думають.що це якісь видумки накуреного і знають реальні ризики.
Мій знайомий поки доїхав до Англії.то побачив пів Європи.Бо відправляли їх дешевшим варіантом.Двічі повертали з Франції назад-то очі не ті.то вік не сходиться + в Франції "прийняли" за бродяжництво.то закрили на пару діб.помагав деякий час білорус.поки його господар не попав в ДТП і не прийшлось дальше щось думати.Автостопом вернувся через Польщу аж в Чехію.звідти до мами в Італію.а вже звідти попав на омріяний туманний альбіон.
Ще одні.кому цікаво.то їздили десь на схід.ніби в Маріуполь."вчилися" на моряків.бо як відомо Англія-морська країна.то так моряками і їхали.щоб там влаштуватися на роботу.Все гаразд.досі там.вже і поженились.а корабель певно бачили лише в порту...
NEMIROFF зараз поза форумом  
Старий 24.09.2012, 22:06 #2041172   #17
Stanislav
 
Аватар для Stanislav
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

По морському паспорті можна на добу в країні лишатись, але люди лишаються назавжди нелегально
Stanislav зараз поза форумом  
Старий 24.09.2012, 22:30 #2041207   #18
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

Ну кагбе.то і мав на увазі
Не знаю.яка статистика.але мене дивує чого так в Англії багато східних національностей.їм що візи відкривають без проблем.щоб вони там заселялися.забирали свої родичів.створювали нові сім'ї.потім робили погроми.Це ж завдяки їм найпопулярніше ім'я в Англії -Мухамед.а таким.як Українці. не можуть замутити.щось типу поляків-робочу візу на 3 чи 6 місяців.або щось в тому роді...
NEMIROFF зараз поза форумом  
Старий 24.09.2012, 23:06 #2041257   #19
Stanislav
 
Аватар для Stanislav
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

Цитата:
Допис від NEMIROFF Переглянути допис
Ну кагбе.то і мав на увазі
Не знаю.яка статистика.але мене дивує чого так в Англії багато східних національностей.їм що візи відкривають без проблем.щоб вони там заселялися.забирали свої родичів.створювали нові сім'ї.потім робили погроми.Це ж завдяки їм найпопулярніше ім'я в Англії -Мухамед.а таким.як Українці. не можуть замутити.щось типу поляків-робочу візу на 3 чи 6 місяців.або щось в тому роді...
Тому що вони з країн, які були Британськими колоніями, і для них королева спростила в'їзд.
Stanislav зараз поза форумом  
Старий 25.09.2012, 11:19 #2041507   #20
mobidik
 
Аватар для mobidik
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

Цитата:
Допис від NEMIROFF Переглянути допис
Ще одні.кому цікаво.то їздили десь на схід.ніби в Маріуполь."вчилися" на моряків.бо як відомо Англія-морська країна.то так моряками і їхали.щоб там влаштуватися на роботу.Все гаразд.досі там.вже і поженились.а корабель певно бачили лише в порту...
цікавився я і цим варіантом правда він по часі десь на місяця 3-4 затягується та й ціна питання значно вища.
mobidik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
yuliyana (12.12.2014)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:13.