Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone > Онлайн ігри


War Thunder

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.01.2014, 11:58 #2332411   #61
Barton
 
Аватар для Barton
Типово Відповідь: War Thunder

Sir_Lyoshyk Уже ніяк, була можнивість за виконнання завдань

upd: відео по маневрам

P.S. Обіцяний реплей

Востаннє редагував Barton: 23.01.2014 о 10:34.
Barton зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2014, 16:29 #2342458   #62
TERNOPILSKIY
Учасник
 
Аватар для TERNOPILSKIY
Типово Відповідь: War Thunder

Хороше, повчальне відео. Деякі прийоми вже випробував. Круто.
TERNOPILSKIY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2014, 12:04 #2350320   #63
TERNOPILSKIY
Учасник
 
Аватар для TERNOPILSKIY
Типово Відповідь: War Thunder

Класна ігруля, я від неї балдію. Хто підкаже, яку відяху взяти, щоб грати на максимальній графіці. Ціна має значення.
TERNOPILSKIY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2014, 13:28 #2355788   #64
TERNOPILSKIY
Учасник
 
Аватар для TERNOPILSKIY
Типово Відповідь: War Thunder

Хто грає інші ігри - той лол або тітушка.
TERNOPILSKIY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2014, 10:22 #2357866   #65
ZhiganLimon
Активний учасник
 
Аватар для ZhiganLimon
Типово Відповідь: War Thunder

Цитата:
Допис від TERNOPILSKIY Переглянути допис
Хто підкаже, яку відяху взяти, щоб грати на максимальній графіці. Ціна має значення.
тяжке питання в плані підтримки основного заліза так і в фінансовому плані..... якщо б я на разі брав собі карточку то б мій вибір однозначно ліг на якусь НВідіа на пісіайці і це б скоріше всёго була GTX780 яка зараз коштує в районі 550-600$ з дешевшого варіанту GTX760-GTX770 які будуть в районі 300-400$, але якщо шпілка того варта, то чому б і ні
ZhiganLimon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2014, 12:21 #2393336   #66
Barton
 
Аватар для Barton
Типово Відповідь: War Thunder

Вчора почалось ОБТ танків)))
https://www.youtube.com/watch?v=3ianuJ02RL0
Barton зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2014, 16:59 #2426258   #67
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: War Thunder

Відколи ввели танки знову почав трохи гратися.

На разі катаюся на Т-34-85 д5т і кв-85. З німців маю аус ж і аус м. Їжджу зі кентом по вечорах на аркадних боях.

Якщо би в когось було бажання скласти компанію з +/- однаковими лв, можна списатися в приват.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2014, 12:36 #2430636   #68
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: War Thunder

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
Відколи ввели танки знову почав трохи гратися.

На разі катаюся на Т-34-85 д5т і кв-85. З німців маю аус ж і аус м. Їжджу зі кентом по вечорах на аркадних боях.

Якщо би в когось було бажання скласти компанію з +/- однаковими лв, можна списатися в приват.
Напиши свій нік)
Лише аркадні бої?
SpY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2014, 09:20 #2472492   #69
TERNOPILSKIY
Учасник
 
Аватар для TERNOPILSKIY
Типово Відповідь: War Thunder

Хто хоче політати в парі, мій нік _MADE_IN_UKRAINE
Те, що будем опускати москаликів, обіцяю.
TERNOPILSKIY зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2014, 17:20 #2486853   #70
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: War Thunder

Випустили танки піндосів, буксировочний трос і новий артобстріл
https
SpY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2014, 20:31 #2487374   #71
TERNOPILSKIY
Учасник
 
Аватар для TERNOPILSKIY
Типово Відповідь: War Thunder

Обнова гарна, все стало трохи яскравіше, літаки горять гарніше, меню зручніше, та й взагалі грати стало краще.
TERNOPILSKIY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2014, 16:15 #2487669   #72
TERNOPILSKIY
Учасник
 
Аватар для TERNOPILSKIY
Типово Відповідь: War Thunder

Створили Тернопільський полк під назвою Terno.
Всі хто має бажання, хоч віртуально опускати і ганьбити москалів, вступайте в полк.
Слава Украіні !
TERNOPILSKIY зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2015, 18:24 #2492561   #73
TERNOPILSKIY
Учасник
 
Аватар для TERNOPILSKIY
Типово Відповідь: War Thunder

Поправка, полк правильно називається TERN
TERNOPILSKIY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2015, 13:54 #2494612   #74
politryk
Учасник
Типово Відповідь: War Thunder

Тільки но ви туди нікого не приймаєте!=(
Вже більше тижня заявка висить а все марно!=) чи клан-лідер не відійшов від свят чи хз!.+
politryk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2015, 20:46 #2495839   #75
Sir_Lyoshyk
 
Аватар для Sir_Lyoshyk
Типово Відповідь: War Thunder

Посидів пару деньків, покатався на танчиках. В принципі все гарно, атмосферно, прикольно. Розкачався до КВ-1 зис5, т-34. Однак в мене велике запитання яке практично ставить жирний хрест на всю гру. З 20 боїв мене в 18-19 кидає до техніки вищого рангу. Де я ні в хвіст ні в гриву абсолютно нічого не можу зробити, в кращому випадку пару "попаданій" до того як мене з одної плюхи знімають. В тих 1-2 боях де техніка мого рангу дійсно цікаво... А в усіх решта випадках я тупо мяском катаюся. От питання... В чому фан?! Фраги роздавати?! Може я ще чогось не зрозумів? Буду вдячний за роз'яснення...
Sir_Lyoshyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2015, 21:45 #2495870   #76
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: War Thunder

У всієї техніки в грі є бойовий рейтинг, він вказаний в х-ках танка чи літака. Бої розприділяються по ньому, відповідно, маю в слоті техніку високого бойового рангу ти попадаєш до таких самих, або вищих.

Вихід простий - мати дві або три машинки схожого рейтингу, тоді будеш кататися з собі подібними і нагібати

Я зараз їжджу на су-152, т34-57 прем, т-34-85 д5т, вони всі на 5 рейтину, якщо не помиляюся, то не кидає до високих, більшість боїв вдається закінчити в топі.

Кв-1 зіс5 дуже крутий танчик, з прокачаним екіпажем танчить стільки урону, що йому можуть позаздрити вищі рівнем кв-85 і іс-1, можливо тобі зараз не везе просто, плюс врахуй, що розкачка екіпажу і модулів грає свою роль.

Ну і руска школота, котра зараз заполонила всі серваки он-лайн ігор і з криками "деди воєвалі" летить вперед, або стоїть на точці, також не добавляє задоволення.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2015, 23:50 #2495900   #77
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: War Thunder

Леон ще забув додати, що якшо в сусідніх слотах є літаки з вищим бойовим рейтингом (на даний момент сумісні бої авіації і танків лише в РБ), то балансить, відповідно, по найвищому рейтингу.


Цитата А в усіх решта випадках я тупо мяском катаюся.
Як це м'ясом? Того ж Тигра(і КТ також) в борта пробиває фактично вся техніка 2-3 ери, і частина 1 ери (привіт Т-50 з підкаліберними), а в лоб то так, часто тяжко пробити, особливо, якщо не попадати в слабо броньовані зони, того треба будувати свою тактику відповідно до своєї техніки - обхід з флангів і з тилу, часта зміна позицій і укриття, поява з неочікуваних сторін. І не з будь дивитися як падає бронепробиття снаряду з відстанню - Леон не дасть збрехати, недавно ми втрьох взводом не могли нормально розібрати на відстані одного Тигра на пагорбі, будучи на Т-34-85 і Су-85, пушка там Д5Т - нормальна, але от на великій відстані Тигра не могли взяти(ну і ще нормально не попадали куди треба), особливо, якшо він трохи ромбом танкує, в результаті він, якщо не всіх, то двох з нас вбив на відстані де його пушка рулить і точністю і пробоєм. А вже на близьких дистанціях він з Д5Т розбирається за милу душу хоч в лоб, хоч в башню.
Особиста порада від мене - не грай аркадний режим, бо той хрестик з світлофором вбиває весь геймплей і тебе так майже завжди будуть ваншотити туди, де їм хрестик показуватиме зелене світло. Як на мене, це просто перехідний режим для зовсім новачків.

Востаннє редагував SpY: 11.01.2015 о 23:56.
SpY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2015, 10:49 #2495922   #78
Sir_Lyoshyk
 
Аватар для Sir_Lyoshyk
Типово Відповідь: War Thunder

Дякую за вичерпні відповіді. Пару моментів:
1. Виїжджаю в бій маючи лише техніку 2 рангу, два кв-1, т50 та т34 самий перший...
2. На Т-34 тигр в борт не шиється, та навіть Т34-75 не завжди чи то мені такий фарт... а на кв-1 тигру в борт ще треба умудритися заїхати
3. А нарахунок відмови від аркади... Це я пробував з самого початку... Але хочеться грати а не сидіти по 5-10 хвилин й дивитися на таймер очікування... В неділю ввечері мінімум по 5 хвилин доводиться чекати... Уявляю собі в інший час. Чи є якийсь секрет?

Додано через 3 години 34 хвилини
І що ж товариші... РБ, я на КВ-1 ЗіС-5, як завжди серед тигрів, кв-2 та су-152, в мене топові снаряди.... Два постріли тигру в борт, два непробив, і звичайно ж з плюхи мене забирають... Питання от в чому, в тигра борт 82мм, пробой снаряду 116 з 10 метрів... 113 зі 100 м.... Лупив я по ньому метрів зо 30... Майже під прямим кутом... Я шось вже ніфіга не розумію...
Ще попробую СТ, але таке враження що скоро я цю забавку видалю...

Додано через 1 хвилину
Я не розумію чому гайджини на ті самі граблі наступають що й білоруси, невже так тяжко зробити бої по рангам...

Востаннє редагував Sir_Lyoshyk: 12.01.2015 о 10:49. Причина: Пізніше додано
Sir_Lyoshyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2015, 10:58 #2496021   #79
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: War Thunder

Та пробиваються тигри, більше того і в лоб можна пробити, ти шось не так робиш Або стріляєш ОФ
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2015, 11:07 #2496027   #80
Sir_Lyoshyk
 
Аватар для Sir_Lyoshyk
Типово Відповідь: War Thunder

Та вже оф від бб вмію відрізнити.
Тут реплеї якось можна зберігати?
Sir_Lyoshyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:07.