Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.01.2009, 17:17 #791926   #61
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Пока можу про:
Vaillant (всі можливі моделі) (Німеччина)
Viessmann (Німеччина)
Saunierd Duval (Франція)
Ariston (Італія)
Bereta (Італія)
Sime (Італія)
Expert/Zoom (Китай)

пізніше зможу і про інші - але треба час мо ми їх лише ремонтуємо і лише за великі гроші

Тепер коротенько про вищенагадані
Цитата мені було б цікаво, особливо що ти скажеш про юнкерс євролайн (номер не пам"ятаю, одна з початкових моделей)
Таких вже по мойму не продають а так в загальному котел непогано скомплектований, невелика кількість поломок на мої історії/але здається ме з дешевих моделей. З/ч з тих що були неохідні для ремонту середньої вартості відносно інших марок. Такий агрегат свого часу мали 2-х працівників, дин з яких сервісант. Сервісант в майбутньому змінив його на Вайллант "+".

Цитата А щось про Ferroli...
Нікому не в обіду ниженапиане
Роки 3-4 тому ми були сервісним центром і успішно починали продавати ці котли. Але зі слів моїх співробітників (мене тоді ще не було на тій фірмі) ми відмовились як від продажу цих котлів так і від обслуговування - був занадто великий коефіцієнт поломок на кількість проданих котлів. Нині ця модель ледь не сама з дешевших (мені так здається -ціни точної не взнавав) і по мойму оправдує свою ціну (тут багато сказати не можу бо є декілька сервісних центрів вже в Тернополі і до нас в перші 2 роки не звертаються. На рахунок ремонту старіших котлів то ремонтуємо лише незначні поломки або коли є необхідність чистки. Більш "грубі" з/ч немає рузону замовляти (якшо немає такої б/у з/ч) бо вартість котла не окупиться ніколи . Його просто беруть на шрот і пропонують придбати новий. Як альтернативу можу запропонувати:
Ariston UNO
Sime Format.zip (не путати з архівом - це дійсна така модель )
pomka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
freeman (10.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2009, 17:29 #791927   #62
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата В мене 2-х кімнатна квартира (панельний будинок) - 100 куб/міс. в грудні. Котел Вайлант димохідний. Котел працює 24 год на добу
Цитата 24 год на добу він не може працювати, бо котел примаксимальному навантаженні споживає 2,8 куб/год., тобто він би мав тоді за місяць спалювати газу: 2016 куб
це дійсно правда (другий допис )
Вам лише здається що котел працює цілодобово (хоча це б було ідеальна робота котла - по це нижче). Може працювати лише сам насос а котле включатис по 15-20 хв. Від цього може складатись враження що він працює цілодобово. Тільки 1 запитання - чи встановлений програматор?
Мінімальна модуляція котла - 13 Кв. Це при постіній роботі тримає кофортну температуру в приміщені 100-120 м2 при температурі на вулиці -25 (це все відносно) Так ось навіть якщо у Вас котел відмудольований то він повинен при температурі -5-10 працювати на площу до 60 м2 не більше 4-6 год. (ось тут можу помилитись бо прикинув на око ). Відповідно якщо щось і працює то тільки насос.
pomka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
gsv (12.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2009, 17:40 #791930   #63
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

А тепер чому ідеально чому котел не виключається?
Кожне включення котла - це мікро вибух який прискорює зношення більшості з/ч котла! Мінімальна потужність котлів 13-11 Кв (це ті що 24Кв). відповідно котел може неприривно працювати лина ма площі від 130-140 м2 (і то не постійно).
Що спричиняє часті включення котла?
Котел не відрегульований перед запуском і його потужність занадто висока як для обогріму необдного приміщення. Наприклад котел має початкову потужність 24 Кв і його поставили на 2-х кімнатну квартиру. Він відразу гріє на великому полумї (навіть якщо ручка регулування скручена), вшидко нагріває воду і виключається. Вихід - програматор + регулювання котла сервісантов/спеціалістом.

Недостатня потужність радіаторів (замалі). В цьому випадку вони швидко остигають і котел знову включається а приміщення прогріваться повільно. Пограматор тут мало допоможе - потрібно збільшувати кількість ребер/довжини радіаторів.

Формула для розрахунку радіаторів:

Площа квартири*висота квартири*коефіцієнт тепловтрат

Коефіцієнт тепловтрат:
0,045 - цегла, квартира не першій і останній поверх, сонячна сторона.
0,005 - сонячна сторона панель/північна сторонаперший поверх цегла
0,0055 і вище - для тих хто любить тепло
отрамаємо необідну потужність. Далі по потужності підбираються радіатори.

P. S. Надіюсь мене після цього не побють на роботі

Востаннє редагував pomka: 10.01.2009 о 19:01.
pomka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
gsv (12.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2009, 08:55 #792979   #64
Mer
 
Аватар для Mer
Smile Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від YG Переглянути допис
24 год на добу він не може працювати, бо котел примаксимальному навантаженні споживає 2,8 куб/год., тобто він би мав тоді за місяць спалювати газу: 2016 куб
Можливо я не коректно висловився, я його в ручну не відключаю.
Mer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2009, 18:26 #793266   #65
YG
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від Mer Переглянути допис
Можливо я не коректно висловився, я його в ручну не відключаю.
А для чого його вручну включати і виключати? На ньому виставляється температура води в системі опалення і він ту температуру піддтримує, тобто за день він десь разів до 8 - 10 включиться щоб підігріти воду, а решту часу він не працює, тільки насос може включати.
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2009, 22:15 #793483   #66
O_pal
 
Аватар для O_pal
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Що хочете кажіть, але майбутнє за електрикою. Газ дуже швидко дорожчає.
В мене вдома стоїть Вайлант, якому три роки і проблем ще не було.
O_pal зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2009, 22:25 #793497   #67
YG
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від O_pal Переглянути допис
Що хочете кажіть, але майбутнє за електрикою. Газ дуже швидко дорожчає.
В мене вдома стоїть Вайлант, якому три роки і проблем ще не було.
Електрика,газ, яка різниця, головне щоб якісно і надійно була зроблена система опалення, а котел завжди можна замінити.
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2009, 23:25 #793547   #68
mhl
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

в дечому система опалення робиться під конкретний тип котла, і не все так просто
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2009, 00:01 #793555   #69
YG
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
в дечому система опалення робиться під конкретний тип котла, і не все так просто
системі з примусовою циркуляцією води всеодно з яким котлом працювати
і нічого тут не простого нема
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2009, 05:55 #793610   #70
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від O_pal Переглянути допис
Що хочете кажіть, але майбутнє за електрикою. Газ дуже швидко дорожчає.
потенційно-теоретично все вірно, ми самодостатні виробники електроенергії, але практично - ніхто не відмовиться від надприбутків
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2009, 09:30 #793694   #71
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Доки вартість тепла від електрики буде в ВІСІМ раз дорожче за газ (при звичайних умовах) ніякого майбутнього тут покащо не світить. Я розумію що бажання Українців якогомога менше залежити від газу цілком природнє але до не давна Україна виготовляла багато електроенегрії спалюючи газ успішно заробляла на продажі. Опис доцільності опалення на електроенергій був на першій сторінці. Наближення коефіцієнту до біль-менш раціоального тягне за собою немалі затрати.
Єдиний вихід - використововувати в котельнях великі буферні ємності і нагрівати їх електроенергією вночі(адже саме тоді надлишок електроенергії в країні). Хоча якби це було би все так просто десь би це було би напевно застосовано.
pomka зараз поза форумом  
Подякували 2:
contras552 (13.01.2009), gsv (13.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2009, 23:09 #794430   #72
Mer
 
Аватар для Mer
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Забув вказати, ставила опалення "Сахара". Дуже задоволений - якісно.
Mer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2009, 10:07 #795758   #73
O_pal
 
Аватар для O_pal
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
Доки вартість тепла від електрики буде в ВІСІМ раз дорожче за газ (при звичайних умовах) ніякого майбутнього тут покащо не світить.
Не факт, але електростанції можуть спалювати український газ, ціну якого ніхто не знає ( з родовища газ йде по ціні менше 300 грн за 1 тис куб.)
На дачі ми все-таки "кинули" газовий "стояк", хоча там хатою ще не пахне.
O_pal зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2009, 11:24 #795843   #74
contras552
Banned
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від O_pal Переглянути допис
Не факт, але електростанції можуть спалювати український газ, ціну якого ніхто не знає ( з родовища газ йде по ціні менше 300 грн за 1 тис куб.).
Україна не має стільки газу, щоб дозволити собі спалювати його для виробництва електроенергії. Газу, який видобуває Україна, вистачає лише для населення для побутових потреб. Тобто, для приготування їжі на газових плитах. А житлово-комунальне господарство для опалення помешкань громадян і для підігріву води для населення, використовує імпортний газ.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2009, 14:17 #795964   #75
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
У вітряка невеличка така проблема з тим що вітер то є, то нема, а електрика потрібна постійно.
Тому приходиться тримати великий масив дорогих батарей зоб хоч трохи ту нерівномірність згладжувати
Вітряк може доповнювати нормальне електропостачання, але аж ніяк не замінювати.
Ну і по сучасним цінам він років 50 окуповуватись буде, і поламатись повністю може швидше ніж окупиться
Правильно, треба знати де ставити
Але ж його таки використовують і не частково.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2009, 08:55 #796609   #76
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від Bax Переглянути допис
Якшо чесно то галімішого котла певно не існує
І в чому були проблеми експлуатації?
Можна детальніше?
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2009, 08:56 #798436   #77
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Кароче.....як завжди батьки забили на ото шо я їм пробивав....і кипили десь біля старої ватри в якісь фірмі котел РОКА, чеку не дали, гарантія там якось тої фірми яка його запускає, а сервіс то є якась фірма одна шо є їх серв. центром....ну як, сильно лаханули???
Allehandr0 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pomka (18.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2009, 10:53 #798517   #78
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

2 O_pal
канешна цікавить
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2009, 10:58 #798519   #79
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
2 O_pal
канешна цікавить
дай якісь коментарі по поводу Роки....
Allehandr0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2009, 11:03 #798525   #80
YG
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
дай якісь коментарі по поводу Роки....
Та нормальний Іспанський котел, буде працювати поки не поломається. Головне щоб був сервісний центр який би його міг відремонтувати в разі поломки
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:11.