Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Відкриті жіночі ніжки тепер під забороною?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.10.2011, 16:34 #1776179   #61
Wild Orchid
 
Аватар для Wild Orchid
Типово Відповідь: Відкриті жіночі ніжки тепер під забороною?

Цитата
Допис від kukich Переглянути допис
доречі мене також напрягає коли на мою дівчину всі витріщуються!
моя то є моя і тільки мені можна заглядати)
радуватись треба, що твою дівчину бажають інші, а вона при цьому обрала тебе і залишається з тобою, відома істина - сладок запретный плод, вона діє і у повсякденному життті, будеш напрягатись, шо на неї інші мужчини дивляться, при цьому будеш показувати, їй буде хотітись з і ншими фліртанути, а будеш поводити спокійно, їй і не буде хотітись інших, і ще ЕГО своє, приструнь, вона не твоя власність, кожна людина нікому не належить і не являєтться чиєюсь власністю, а вільна у помислах, діях і тд і тп, тільки от у кожного свої життєві принципи, дії і тд і тп, але це інша вже тема

вдінь її в довгу спідницю хустку на голову вчіпи, закутай шоб ніхто не дивився, я подивлюсь чи самому буде приємно йти з такою жінкою поруч.
Wild Orchid зараз поза форумом  
Подякували 4:
Distemper (22.10.2011), Freeboy (22.10.2011), Romko_7 (22.10.2011), SARS (23.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2011, 16:35 #1776180   #62
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Відкриті жіночі ніжки тепер під забороною?

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
Нічо незнаю як каже Пантера. Я все розумію,бо не дурна. Але влади над своїми почуттями немаю як би не старалася.
Моє життя йде під принципом: Сердцу не прикажешь... Мозгу не докажешь.....
іхоть ти трісни.
Цитата як би не старалася.
кожен може контролювати емоції , якщо захоче тому тут діло не неможеш скоріше за все просто нехочеш )
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Wild Orchid (22.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2011, 19:39 #1776343   #63
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Відкриті жіночі ніжки тепер під забороною?

Моєму чоловіку подобається, коли я ходжу у спідничках віще колін Звісно не в поясі, а нормальної довжини.Хоч сама люблю і в більшості випадків ношу ледь за коліна спіднички і плаття
Niusa зараз поза форумом  
Подякували 2:
піЛюля (24.10.2011), Wild Orchid (22.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2011, 02:19 #1776701   #64
SARS
 
Аватар для SARS
Типово Відповідь: Відкриті жіночі ніжки тепер під забороною?

Уви так влаштований світ: "Якщо дівчина вдіває відвертий одяг - в мужика підсвідомий сигнал стається нападати ось і все, а жіночий рід про це добре проінформований, проте насправді відмахуються всякою фігньою шоб виправдати себе і не більше і не меньше" Напав вдало? - Заробив очко . А дівчина в той час отримала мінус очко до своєї репутації. Так було, є і буде і хулі ви ото так довго обсуждаєте. Вже давним давно пора зрозуміти, що із жінкою таке не обговорюється. Бо виправдання будуть які хоч, але ніяк не справжня причина. А причина тільки одна - показати свої принади, захватити чиловічий погляд (жінки почувають себе спокійно коли відчувають увагу, а ви думаєте нафіга їм дарити всілякі цвяточки, цукєрки і т.д.? ), а саме це є головне. Жодна жінка не скаже шо я правий, проте я правий
SARS зараз поза форумом  
Подякували 3:
Пантера (24.10.2011), regman (17.11.2011), Wild Orchid (23.10.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 23.10.2011, 09:34 #1776763   #65
kukich
Активний учасник
Типово Відповідь: Відкриті жіночі ніжки тепер під забороною?

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
Всі?Хм...
ну та я кожному в очі не заглядаю куди він дивиться, але багато)
kukich зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2011, 09:13 #1777776   #66
@lenk@
Мама Стіфлєра(с)Dеntist
 
Аватар для @lenk@
Типово Відповідь: Відкриті жіночі ніжки тепер під забороною?

Цитата:
Допис від SARS Переглянути допис
Уви так влаштований світ: "Якщо дівчина вдіває відвертий одяг - в мужика підсвідомий сигнал стається нападати ось і все, а жіночий рід про це добре проінформований, проте насправді відмахуються всякою фігньою шоб виправдати себе і не більше і не меньше" Напав вдало? - Заробив очко . А дівчина в той час отримала мінус очко до своєї репутації. Так було, є і буде і хулі ви ото так довго обсуждаєте. Вже давним давно пора зрозуміти, що із жінкою таке не обговорюється. Бо виправдання будуть які хоч, але ніяк не справжня причина. А причина тільки одна - показати свої принади, захватити чиловічий погляд (жінки почувають себе спокійно коли відчувають увагу, а ви думаєте нафіга їм дарити всілякі цвяточки, цукєрки і т.д.? ), а саме це є головне. Жодна жінка не скаже шо я правий, проте я правий
та ти правий,чого жодна не скаже-я кажу))
@lenk@ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SARS (24.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2011, 12:49 #1777984   #67
піЛюля
 
Аватар для піЛюля
Типово Відповідь: Відкриті жіночі ніжки тепер під забороною?

Цитата:
Допис від Niusa Переглянути допис
Моєму чоловіку подобається, коли я ходжу у спідничках віще колін Звісно не в поясі, а нормальної довжини.Хоч сама люблю і в більшості випадків ношу ледь за коліна спіднички і плаття
в мене таке саме.
чоловік навпаки напрягає, щоб ходила в короткому і облягаючому, щоб всі бачили яка гарна в нього жінка .
P.S. тішуся, шо маю неревнивого чоловіка
піЛюля зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2011, 14:30 #1778086   #68
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Відкриті жіночі ніжки тепер під забороною?

Цитата:
Допис від SARS Переглянути допис
Уви так влаштований світ: "Якщо дівчина вдіває відвертий одяг - в мужика підсвідомий сигнал стається нападати ось і все, а жіночий рід про це добре проінформований, проте насправді відмахуються всякою фігньою шоб виправдати себе і не більше і не меньше" Напав вдало? - Заробив очко . А дівчина в той час отримала мінус очко до своєї репутації. Так було, є і буде і хулі ви ото так довго обсуждаєте. Вже давним давно пора зрозуміти, що із жінкою таке не обговорюється. Бо виправдання будуть які хоч, але ніяк не справжня причина. А причина тільки одна - показати свої принади, захватити чиловічий погляд (жінки почувають себе спокійно коли відчувають увагу, а ви думаєте нафіга їм дарити всілякі цвяточки, цукєрки і т.д.? ), а саме це є головне. Жодна жінка не скаже шо я правий, проте я правий
І я скажу, що правий. Може трохи перебільшив, але суть вловив.
Що не кажіть, а приємно коли на тебе оглядаються.
Думаю ніхто з дівчат не буде доказувати, що вдіває відкритий одяг, тіль для того, що б всі побачили, яка вона розумна і добра.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2011, 22:47 #1778698   #69
Wild Orchid
 
Аватар для Wild Orchid
Типово Відповідь: Відкриті жіночі ніжки тепер під забороною?

Цитата:
Допис від @lenk@ Переглянути допис
та ти правий,чого жодна не скаже-я кажу))
я теж під меседжем плюсанула
Wild Orchid зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 25.10.2011, 09:48 #1778750   #70
SARS
 
Аватар для SARS
Типово Відповідь: Відкриті жіночі ніжки тепер під забороною?

Цитата:
Допис від Wild Orchid Переглянути допис
я теж під меседжем плюсанула
Ну що ж, дівчатка погодились шо я правий, отже висновок напрошується сам: не пропускати жодної спідниці, ну хоча б поглядом, а там далі як карта ляже І мужику приємно поспостерігати, і женщіна довольна...
А якшо серйозно: в голові часто крутяться хтиві думки, навіть коли йду із своєю маленькою, то всерівно просто не можу дивитись прямо, але я так поняв шо вона відчуває шо із цим нічого не вдієш, або не помічає, ну та й грець із ним, я ж їй ніколи не зраджував, тому й маю чисту совість... сподіваюсь хтиві думки в голові й залишуться а не полізуть під чужу спідницю Слава Богу зима прийшла
До речі у сексопатолога мабуть(не памятаю точно), в одній із стандартних анкет є питання для вирішення причини погіршання сексуальних стосунків: "Чи замітили ви (до жінки питанння), що ваш чоловік став меньше проводити поглядом інших жінок".Ну я своїми словами формулював, проте смисл мабуть передав. А питання для того щоб діагностувати погіршення сексуальної тяги, що в свою чергу спричиняє... хм-хм, аж язик не повертається сказати, ну ви поняли. Перестав дивитись?- Значить хворий. Отак то люди
Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
ти що Бог ?
для тебе я месія, такшо на коліна брудний, язикатий рукоблуд
Я так для інтересу почитав твої меседжі і ти часом такий гон пишеш, складається враження шо ти якийсь анонімний онаніст, без образ, кажу як є.

Додано через 9 годин 57 хвилин
Цитата:
Допис від Niusa Переглянути допис
Моєму чоловіку подобається, коли я ходжу у спідничках віще колін Звісно не в поясі, а нормальної довжини.Хоч сама люблю і в більшості випадків ношу ледь за коліна спіднички і плаття
Ой в тебе чоловік просто золото, таких мало Я хоч своїй і говорю шо мені не подобається коли вона без мене виходить на вулицю у відвертому, проте не забороняю...

Востаннє редагував SARS: 25.10.2011 о 09:48. Причина: Пізніше додано
SARS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2011, 09:59 #1780021   #71
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Відкриті жіночі ніжки тепер під забороною?

Можна я ще вставлю пять копійок.
Я, звичайно натура свободолюбива і ніяких обмежень, щодо одягу терпіти не буду, навіть з принципу. Хоч моєму також не подобається коли я одягаю відкритий одяг, це буває тільки коли ми десь вибираємося до ресторану, бо в повсякденному житті я прихильниця в першу чергу зручності: джинси і щось зверху "просте-натуральне". Так от його основний аргумент: а нащо? Ну, потім я все рівно йду в чому хочу, а він трохи дується.
Але я не про те. Хоч мені також подобаєть дивитися на гарне жіноче тіло, і я сама повертаюся на стройні ніжки, але деколи мене аж бісить, коли ти говриш з людиною, а в неї всі цицьки назовні і ти заставляєш себе дивитися їй в очі, а не нижче, і це тобі дається не легко. А що мужикам казати? І дійсно думаю, а навіщо в будній день на роботу ходити фактично голою? Адже гарною і стильною можна виглядати і в чомусь більш закритому? Хіба ні, мужчини?
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 4:
nacho one (28.02.2013), SARS (26.10.2011), Vlodko (31.10.2011), Wild Orchid (26.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2011, 10:36 #1780057   #72
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Відкриті жіночі ніжки тепер під забороною?

деколи можна побачити набагато вульгарніший макіяж,ніж просто відкритий одяг...
деколи невдало підібране взуття на 10-ти сантиметровій платформі,при ходьбі буде спотворювати і трясти ляшки,попу і всі остальні випуклості тіло,ніж накинута коротка спортивна спідниця-шорти+майка і порхаюча стрекозалетюче миле дівча в балєтках,чи в"єтнамках,на яке хочеться дивитись вслід

Востаннє редагував Манюня: 31.10.2011 о 10:12.
Манюня зараз поза форумом  
Подякували 3:
Demetra (26.10.2011), Niusa (27.10.2011), Vlodko (31.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2011, 11:44 #1780143   #73
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Відкриті жіночі ніжки тепер під забороною?

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
деколи можна побачити набагато вульгарніший макіяж,ніж просто відкритий одяг...
деколи невдало підібране взуття на 10-ти сантиметровій платформі,при хотьбі буде спотворювати і трясти ляшки,попу і всі остальні випуклості тіло,ніж накинута коротка спортивна спідниця-шорти+майка і порхаюча стрекозалетюче миле дівча в балєтках,чи в"єтнимках,на яке хочеться дивитись вслід
Ти не зрозуміла, мова не про вульгарність (якщо не має смаку, то вона не виновата), а саме про виставляння на показ всіх частин тіла.
А стрекози і мені подобаються.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 26.10.2011, 12:15 #1780175   #74
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Відкриті жіночі ніжки тепер під забороною?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ти не зрозуміла, мова не про вульгарність (якщо не має смаку, то вона не виновата), а саме про виставляння на показ всіх частин тіла.
А стрекози і мені подобаються.
а де грань між виставлянням всіх частин тіла і стрекозами,про які йшлось нижче?
мається на увазі,в твоєму розумінні?

не зовсім по темі,але чомусь,пригадалось
оце,відпочиваючи останній раз в теплих краях...
Сніданок в ресторані.Сидять дві дєвушки(подруги,як потім виявилось) десь мого віку,можливо,молодші...Ну йолки...Ранковий макіяж в синьо-голубих тонах,яскрава помада,зачіски в три поверхи,зате одягнуті в штанах,в міру закритих футболках...
Сидять куча народу в сарафанах,туніках,шортіках...Є дійсно на кого глянути...
Нє...мої очі тупо повертаються тільки туди,тільки на цих двох розмальованих дєвочек...блін,ну шо за бєзобразіє таке
Так шо ви собі думаєте,я мала наглість з ними познайомитись і при кожній зустрічі перекидатись пару словечками(виявились росіянками) і незмінний макіяж був присутній завжди і всюди
так до чого я веду:що не завжди привертає увагу те,що ми думаємо
чи...кожен привертає увагу тим,чим може?Чи кожен має право на те,що хоче?По-моєму так.Блін,пішла я шось робити
Манюня зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2011, 06:11 #1783108   #75
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Відкриті жіночі ніжки тепер під забороною?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Можна я ще вставлю пять копійок.
Я, звичайно натура свободолюбива і ніяких обмежень, щодо одягу терпіти не буду, навіть з принципу. Хоч моєму також не подобається коли я одягаю відкритий одяг, це буває тільки коли ми десь вибираємося до ресторану, бо в повсякденному житті я прихильниця в першу чергу зручності: джинси і щось зверху "просте-натуральне". Так от його основний аргумент: а нащо? Ну, потім я все рівно йду в чому хочу, а він трохи дується.
Але я не про те. Хоч мені також подобаєть дивитися на гарне жіноче тіло, і я сама повертаюся на стройні ніжки, але деколи мене аж бісить, коли ти говриш з людиною, а в неї всі цицьки назовні і ти заставляєш себе дивитися їй в очі, а не нижче, і це тобі дається не легко. А що мужикам казати? І дійсно думаю, а навіщо в будній день на роботу ходити фактично голою? Адже гарною і стильною можна виглядати і в чомусь більш закритому? Хіба ні, мужчини?
хіба ні
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2011, 22:36 #1783817   #76
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Відкриті жіночі ніжки тепер під забороною?

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
хіба ні
Отже, що б ти звернув увагу на дівчину, вона має бути напів гола?
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2011, 09:57 #1784885   #77
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Відкриті жіночі ніжки тепер під забороною?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Отже, що б ти звернув увагу на дівчину, вона має бути напів гола?
ну чого з так зразу в крайнощі лізеш ні звісно , але ...
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2011, 11:44 #1788188   #78
Larochka
Tres metros sobre el ciel
 
Аватар для Larochka
Типово Відповідь: Відкриті жіночі ніжки тепер під забороною?

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
а де грань між виставлянням всіх частин тіла і стрекозами,про які йшлось нижче?
мається на увазі,в твоєму розумінні?

не зовсім по темі,але чомусь,пригадалось
оце,відпочиваючи останній раз в теплих краях...
Сніданок в ресторані.Сидять дві дєвушки(подруги,як потім виявилось) десь мого віку,можливо,молодші...Ну йолки...Ранковий макіяж в синьо-голубих тонах,яскрава помада,зачіски в три поверхи,зате одягнуті в штанах,в міру закритих футболках...
Сидять куча народу в сарафанах,туніках,шортіках...Є дійсно на кого глянути...
Нє...мої очі тупо повертаються тільки туди,тільки на цих двох розмальованих дєвочек...блін,ну шо за бєзобразіє таке
Так шо ви собі думаєте,я мала наглість з ними познайомитись і при кожній зустрічі перекидатись пару словечками(виявились росіянками) і незмінний макіяж був присутній завжди і всюди
так до чого я веду:що не завжди привертає увагу те,що ми думаємо
чи...кожен привертає увагу тим,чим може?Чи кожен має право на те,що хоче?По-моєму так.Блін,пішла я шось робити
Манюнь,ти все вірно описала,так воно і є.Макіяж повинен бути в міру,одяг також,але в кожного своя міра,і,якщо для декого,"бойова"розкраска ок,то для іншого це перебор,аналогічно з одягом.І,воопше,нам пора би вже навчитись сприймати людей такими як вони є,а ті заборони,що носити,як малюватись-брєд.
А те що мужики при вигляді короткої юбки слюні пускають,не що інше,як самонавіювання,вони самі собі це вбили в голову,поставили у рамки.Часто буває,що дівчина в рваних джинсах,майці і без мейк-апу виглядає набагато спокусливіше,ніж роззудіта фіфа з 5 розміром і двохметровими ногами.
Larochka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Манюня (03.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2011, 13:48 #1789590   #79
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Відкриті жіночі ніжки тепер під забороною?

Цитата:
Допис від Larochka Переглянути допис
Манюнь,ти все вірно описала,так воно і є.Макіяж повинен бути в міру,одяг також,але в кожного своя міра,і,якщо для декого,"бойова"розкраска ок,то для іншого це перебор,аналогічно з одягом.І,воопше,нам пора би вже навчитись сприймати людей такими як вони є,а ті заборони,що носити,як малюватись-брєд.
А те що мужики при вигляді короткої юбки слюні пускають,не що інше,як самонавіювання,вони самі собі це вбили в голову,поставили у рамки.Часто буває,що дівчина в рваних джинсах,майці і без мейк-апу виглядає набагато спокусливіше,ніж роззудіта фіфа з 5 розміром і двохметровими ногами.
Цитата вони самі собі це вбили в голову,поставили у рамки.
які рамки , яке вбивання? на кожен товар є свій покупець. Я впевнений , що декого навіть жінка в робочому комбінезоні привабить. Не путайте сексуальний потяг природній так звану потнеції з смаками (що кого збуджує)
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2011, 14:20 #1789620   #80
Pet
Активний учасник
 
Аватар для Pet
Типово Відповідь: Відкриті жіночі ніжки тепер під забороною?

вчора в центрі на зупинці бачив дівчину. Була в пальтішку, і таке враження під ним нічого більше не було. Пальто було вище колін, і капрони. Люди не могли тільки всі і зглядалися. Самому неможливо було погляд відірвати.
Но ножки були СУПЕР!!! такі не гріх показувати.
Pet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:47.