Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


розмитнення автомобіля!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.08.2011, 22:42 #1722747   #121
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

наші автовиробники як завжди плачуться
і хз, чи їх почують, бо Васадзе це ж вроді як БЮТ...
але нам однозначно краще не буде....
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2011, 20:45 #1728155   #122
Тяпа
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Привіт Автомобілісти - контрабандісти, саме до останніх питання.
Перед мова
мене вкурвило до свого любимого самого найдорожчого в світі фордика кур’єр 1,8 дизель 95 року народження
купляти запчастини по ходовій, а на рідних він відїздив схолєри (недавно поміняв РІДНИЙ кулак) (ну росказувати про якість запчастин на україні не буду, гімно гімном які би не брав). Так як експуатую я його по жоскому частенько вилітають всякі штучки дрючки. Так як його я сильно люблю то я вже відкапіталив блок, і тепер хотілося б добратися до головки, одним словом план глобальні і хотілосяб з економити, Міняти його не збираюсь років ще зо три.
Одним словом тєма така: Хочу купити донора!
Є 3 варіанта на даний час по польщі
1. переламаний пополам, перегрузили чуууучуть - 500 баксів пробіг 150к
2. вгашений в дупу біііільш менш вирівняний так щоб їхав 550.
3. чучуть горений) ну корочє передок тільки і цілий. 490
Одним словом таких варінатів є і будуть
Що хочеться запитати у контрабандістів

1. якщо я кину в багажнік МОТОР і купу кавалків до мене на таможні домахаються? (правда більше ніж 700 кг я не потяну сам, хібащо попрошу коллєгу на бусі)
2. якщо я перетну кордон і лишу машину десь глибоко в дворі і НЕ РОЗМИТНЮВАТИМУ по голові дадуть?
3. при 2 варіанті є лазєйка щоб ніц не платити на кордоні а якщо треба то скільки?
4. які критерії пошкодження авто щоб пустили через кордон? головне щоб їхало чи всеж таки там чуваки з "пробірками і рулетками стоять"?
5. не стосується теми, хто де робив свою головку в дизелі, попереджаю в мене вварені направляючі.
Тяпа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2011, 23:53 #1732240   #123
Тяпа
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

АП чи що?
Тяпа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2011, 13:17 #1732529   #124
spypol
 
Аватар для spypol
Smile Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від Тяпа Переглянути допис
АП чи що?
Варіанти:
1. Підшамань і продай свого "трупіка"
2. Знайди іноземця який транзитом тобі закине "донора" *

* - P.S. З державою в такі ігри грати СУВОРО ЗАБОРОНЕНО
spypol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2011, 15:42 #1732635   #125
Тяпа
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

ну що ж ти зразу продай свого трупіка, він в мене ДААААлеко не трупік, а прогужоний моЩьний дизельОк. Просто що оригінальін запчасті то оригінальні. А продавати його не збираюсь ще довго бо кращого мені ніц не тра, в дворі ще ВВ поло стоїть, для комфорту. А це робоча тачіла)

і ти не дав жодної відповіді на мої запитання, ну чучуть дотично до 2гого питання.
Тяпа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2011, 13:55 #1735585   #126
krush-nazar
 
Аватар для krush-nazar
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від Тяпа Переглянути допис
1. якщо я кину в багажнік МОТОР і купу кавалків до мене на таможні домахаються? (правда більше ніж 700 кг я не потяну сам, хібащо попрошу коллєгу на бусі)
2. якщо я перетну кордон і лишу машину десь глибоко в дворі і НЕ РОЗМИТНЮВАТИМУ по голові дадуть?
3. при 2 варіанті є лазєйка щоб ніц не платити на кордоні а якщо треба то скільки?
4. які критерії пошкодження авто щоб пустили через кордон? головне щоб їхало чи всеж таки там чуваки з "пробірками і рулетками стоять"?
5. не стосується теми, хто де робив свою головку в дизелі, попереджаю в мене вварені направляючі.
1. Якщо будеш їхати бусом чи курєром 100% домахаються, якщо провозити в кабіні фури то 90%, що заглянуть і домахаються.
2.Оформляється машина на кордоні тож на тебе, то і ти штраф будеш платити, але я з цим не стикався так, що може хтось докладніше розкаже.
3. Можеш оформляти всі документи щоб розмитнювати в регіональній митниці, тоді платиш тільки ввізне мито + митне оформлення це до 200 евро
4.Пропустят любе авто, але я так зрозумів що ти хочеш щоб авто їхало своїм ходом? то тоді воно має бути окомплектоване повністю але може бути вдарене. Тобто без крил і .... їхати неможна, а якщо вони будуть вдарені то можна.

Можу допомогти перегнати дане авто 096 24 24 304, або Skype: krush-nazar

Додано через 12 хвилин
Цитата:
Допис від aburava Переглянути допис
Хто підскаже по яких критеріях митниця розділяє авто на грузові чи пасажирські .
Митник буде рахувати цей бус грузовай - ?
На бокове вікно митник може закрити очі за пару рублів а от головне щоб кузов із заводу йшов грузовим і непереобладнювався на пасажира а потім знов на груз.(будуть лишні питання), і накінець це наявність перегородки на це митнику очі незакриваються

Востаннє редагував krush-nazar: 03.09.2011 о 13:55. Причина: Пізніше додано
krush-nazar зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Тяпа (09.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2011, 13:27 #1740651   #127
Тяпа
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від krush-nazar Переглянути допис
1. Якщо будеш їхати бусом чи курєром 100% домахаються, якщо провозити в кабіні фури то 90%, що заглянуть і домахаються.
Яка ціна питання? кіко попросять? +-
Тяпа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2011, 18:19 #1740828   #128
krush-nazar
 
Аватар для krush-nazar
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від Тяпа Переглянути допис
Яка ціна питання? кіко попросять? +-
Всі по різному і дивлячись, що ще везеш. Таке як ціна питання то вже походу діла.....
krush-nazar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2011, 07:45 #1748846   #129
krush-nazar
 
Аватар для krush-nazar
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Допоможем розмитнити, перегнати авто з Європи


контакти: +38 096 24 24 304 (укр.)
+48 888 73 87 797 (пол.)
Skype: krush-nazar


krush-nazar@rambler.ru пишіть на електронку, завжди провіряю коли закордоном

Востаннє редагував krush-nazar: 17.10.2011 о 21:48.
krush-nazar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2011, 20:46 #1754639   #130
David
Учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Важко в нас з усім((
David зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2011, 22:11 #1754730   #131
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Чого ж важко? Все ок. Якщо найти нормальне авто зекономиш пару тисяч євро. Головне хто гнати буде. Бо профанів є вагон і тачка. Приженуть тобі з Поляків трупака якогось, якого поляки підшаманили для продажу а ти собі потім чухай голову. Я вот ледво таке авто не купив. По фотках = бомба. Добре що поїхав по нього хороший знайомий. Він його там чуть не розібрав. Вердикт - ні. На перепродаж (на лоха) супер.
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2011, 21:46 #1770848   #132
krush-nazar
 
Аватар для krush-nazar
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Чого ж важко? Все ок. Якщо найти нормальне авто зекономиш пару тисяч євро. Головне хто гнати буде. Бо профанів є вагон і тачка. Приженуть тобі з Поляків трупака якогось, якого поляки підшаманили для продажу а ти собі потім чухай голову. Я вот ледво таке авто не купив. По фотках = бомба. Добре що поїхав по нього хороший знайомий. Він його там чуть не розібрав. Вердикт - ні. На перепродаж (на лоха) супер.
Комент про грузову або буса

Трупа можна пригнати з Швеції Голандії неговорячи за Німці, то нам так здається сидячи за компом і читаючи різні коменти що чим дальше тим дешевше і краще. Скажу так якщо людина яка приганяє авто вже невперше це робить (скажімо з 90-х років) то можна бути спокійним даже переконатись спитаючи тих людей яким він робив дані послуги.

Тепер про ціну і економію, да пригнана машина не дешевша а якщо і дешевша то не набагато (так як писали 1-2 тис.), зато ця машина не бачила українських доріг, необслуговувалась на наших сервісах і незаправлялась нашим паливом, хто бере машину б\у той прогляне ці факти 100 раз і вирішить для себе що краще!!!
krush-nazar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2011, 22:27 #1770920   #133
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...u&pageNumber=3
Як тобі авто? Вартує своїх грошей?
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2011, 08:39 #1771047   #134
krush-nazar
 
Аватар для krush-nazar
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...u&pageNumber=3
Як тобі авто? Вартує своїх грошей?
Авто нормальне дивлячись для чого, і по фото то одне треба дзвонити питатись стан обо їхати і оглядати. Щодо цього авта то по-перше щоб розмитнити треба посунути перегородку і викинути крісла (да можна без цьої лишньої роботи але витрата часу і нервів) і бажано брати 1,9 ТДІ вони більш пристосовані до нашого топлива, а ще краще Т4 1,9 ТДІ
krush-nazar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2011, 12:08 #1771243   #135
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Це авто мені мали пригнати. Навіть поїхали по нього. Як виявилось - це корч, який мав більше пів мільйона пробігу і бачив багато чого. Поміняна панель, руль, сидіння, лобове та бокові скла, викрашена по новому буда
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2011, 22:27 #1771842   #136
krush-nazar
 
Аватар для krush-nazar
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Це авто мені мали пригнати. Навіть поїхали по нього. Як виявилось - це корч, який мав більше пів мільйона пробігу і бачив багато чого. Поміняна панель, руль, сидіння, лобове та бокові скла, викрашена по новому буда
Повний букет!!!

Знаю що це таке, бо на даний час шукаєм в польщі трансіта так вже їх стільки передивились що скоро нудить буде дивлячись на них, та щей неможем найти 280 в норм. стані, попадаються но рідко хороші авта із часних рук так тут в польщі і перепродуються без розтаможки без проблем. Там хтось писав що краще купувати коли він свіжий на україні де можна пощупати і т.д. той що на укр то 90% з такими букетами або ще гіршими, замаскованими європейськими фаховуями.
krush-nazar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2011, 08:24 #1771999   #137
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Поляки так само найобують як Українці. І перші і другі купляють авто в німців, а як відомо, німець доброго авто не продасть. Правда в польщі можна зірвати джекпот, бо в них там злотий нестабільний. Різниця в ціні порядку 1000євро. Але ніщо не зрівняється з тим гемороєм, який можна отримати
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2011, 13:18 #1772281   #138
krush-nazar
 
Аватар для krush-nazar
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

в німцях зараз моло авт купляють зара йде швеція франція голандія ну звичайно англія
krush-nazar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2011, 14:28 #1772331   #139
spypol
 
Аватар для spypol
Smile Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від krush-nazar Переглянути допис
в німцях зараз моло авт купляють зара йде швеція франція голандія ну звичайно англія
Бельгія і Данія теж дешевше
spypol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2011, 17:16 #1772434   #140
krush-nazar
 
Аватар для krush-nazar
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від spypol Переглянути допис
Бельгія і Данія теж дешевше
В Бельгії некупляли а в Данії да теж дешево!!!
krush-nazar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:42.