Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


розмитнення автомобіля!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.07.2012, 20:02 #1994425   #241
sova
 
Аватар для sova
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від Trafic Переглянути допис
З.Ы. На пирожка (Берлинго, Партнёр) комплект оригинального салона с окнами жабрами на разборке порядка 600 баксов.
Ты знаешь где конкретно у нас такое можно купить? Меня очень интересует...
sova зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2012, 20:14 #1994429   #242
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від sova Переглянути допис
Ты знаешь где конкретно у нас такое можно купить? Меня очень интересует...
В Тернополе нет, в Одессе да.
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2012, 09:14 #2001511   #243
pvm
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

авто таке як http://otomoto.pl/fiat-seicento-T3031691.html розтаможка як пасажир чи грузове? А як збоку немає вікон ? Взагалі які вікна мають бути щоб була розтаможка як грузова?Дякую.

Востаннє редагував pvm: 28.07.2012 о 09:20.
pvm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2012, 15:35 #2001806   #244
maksym7
 
Аватар для maksym7
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
авто таке як http://otomoto.pl/fiat-seicento-T3031691.html розтаможка як пасажир чи грузове? А як збоку немає вікон ? Взагалі які вікна мають бути щоб була розтаможка як грузова?Дякую.
також цікавить питання по поводу авто такого вот типу. підлогу порізати вставити сідла..і тобі нормальне легкове авто. гуглив..,найшов тільки таке
http://kiev.ko.slando.ua/obyavlenie/...i-ID49DLT.html

зачепила фраза
Растаможка данных автомобилей возможна как грузового транспорта.

ще б взнати приблизну ціну, наших номерів на авто такого типу..

Востаннє редагував maksym7: 28.07.2012 о 15:51.
maksym7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2012, 21:42 #2002045   #245
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

А фраза про стоімасть в трі тіщі євра бєз перєвозкі і разтаможки не зачепила?Що ви будете робити з такими машинами?Вних ні місця,ні комфорту.хз що з запчастинами.вони просто "на хаду"Зробиш пас.то буде "встань я сяду або вийду".а лишати груз.то внас вийде дві таврії пікап.або один фольц каді 2002-го року в старому кузові.

Краще хай знавці скажуть.якщо авто десь 98-02 го р.в. і коштує з 1-2 тищі.то тут його зробити нашим всерівно вийде біля 10-ки чи можна думати про 5-6 тис?
NEMIROFF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2012, 22:00 #2002059   #246
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
авто таке як http://otomoto.pl/fiat-seicento-T3031691.html розтаможка як пасажир чи грузове? А як збоку немає вікон ? Взагалі які вікна мають бути щоб була розтаможка як грузова?Дякую.
Такая машина пойдёт как легковая.
Вы не первый такой хитрый.
Я вот тоже думал:
http://www.autoscout24.com.ua/Detail...74429890000000

Ответ от умных людей: Приший гудзика на чоло! Щоб губу туди прищіпати...
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2012, 22:04 #2002061   #247
pvm
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від NEMIROFF Переглянути допис
А фраза про стоімасть в трі тіщі євра бєз перєвозкі і разтаможки не зачепила?Що ви будете робити з такими машинами?Вних ні місця,ні комфорту.хз що з запчастинами.вони просто "на хаду"Зробиш пас.то буде "встань я сяду або вийду".а лишати груз.то внас вийде дві таврії пікап.або один фольц каді 2002-го року в старому кузові.
та все одно ліпше чем на мотоциклі! Дивлюсь поляків- 1500 евро-грузовий без вікон.http://suchen.mobile.de/lkw-inserat/...ossPrice=false Хто шо скаже? Чи то також не пройде як грузовий?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Trafic Переглянути допис
Такая машина пойдёт как легковая.
Вы не первый такой хитрый.
Я вот тоже думал:
http://www.autoscout24.com.ua/Detail...74429890000000

Ответ от умных людей: Приший гудзика на чоло! Щоб губу туди прищіпати...
.там вікон як в мене в хаті...не пойдет як грузовий!

Востаннє редагував pvm: 28.07.2012 о 22:20. Причина: Пізніше додано
pvm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2012, 22:12 #2002071   #248
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
.там вікон як в мене в хаті...не пойдет як грузовий!
А типа я не знаю. Вы мой пост внимательно читали? Что мне расказываете что не пройдёт...

И З.Ы. Если внимательно почитать "МИТНИЙ ЗАКОН" Или как там его...
То там пишет что у грузового фургона окна могут быть на дверях, на кузове нет!
На том Сцунике на кузове не больше окон как вон у той малютки что выше запостии. А именно 2 стекла.

Второе. У таможенникой есть смоя книга "Капитал", в которой авто Рено Сцуник в грузовом варианте НЕ СУЩЕСТВУЕТ как такое, только легковое. И то что есть перегородка, нет сидух, в техпаспорте пишет что фургон... Не даст растаможить её как грузовик.
Тожэ и с той малюткой что выше.

Востаннє редагував Trafic: 28.07.2012 о 22:22.
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2012, 22:44 #2002079   #249
pvm
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від Trafic Переглянути допис
А типа я не знаю. Вы мой пост внимательно читали? Что мне расказываете что не пройдёт...
та я не найшов смайла... А ви мене не зрозуміли...Не знаю я нічого про розтаможку. Тому ніколи нікому нічого не збираюсь казати. Я в цьому нуль... Так що вибачайти як що...

Додано через 1 хвилину
Додано через 16 хвилин
Цитата:
Допис від Trafic Переглянути допис
И З.Ы. Если внимательно почитать "МИТНИЙ ЗАКОН" Или как там его...
То там пишет что у грузового фургона окна могут быть на дверях, на кузове нет!
На том Сцунике на кузове не больше окон как вон у той малютки что выше запостии. А именно 2 стекла.

Второе. У таможенникой есть смоя книга "Капитал", в которой авто Рено Сцуник в грузовом варианте НЕ СУЩЕСТВУЕТ как такое, только легковое. И то что есть перегородка, нет сидух, в техпаспорте пишет что фургон... Не даст растаможить её как грузовик.
Тожэ и с той малюткой что выше.
дякую. як порахувати вартість якщо я не знаю до якої категорії митниця віднесе це авто? До купівлі йти в митницю ?

Востаннє редагував pvm: 28.07.2012 о 22:44. Причина: Пізніше додано
pvm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2012, 08:44 #2011866   #250
snoggi
Учасник
 
Аватар для snoggi
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Доброго всім дня, цікавить впершу чергу порада гонщика! на днях їду в Італію там чекає фольц крафтер за 8 штук євро і так цікавить послідовність дій після купчі ?????? був пару днів тому на митниці скажу чесно це нето шо бардак це є знущання над людьми шоб людей без взятки митник посилав нахх... і менше зтим. Ітак я купив авто зробив страхівку, транзит номера ще що ? на кордоні послідовно би хотілось знати шо і кому скільки давати ? прикордоник ? митник ? і так далі .... якшо є гонщик тут чекаю на пораду.
snoggi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2012, 15:21 #2013872   #251
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від snoggi Переглянути допис
Доброго всім дня, цікавить впершу чергу порада гонщика! на днях їду в Італію там чекає фольц крафтер за 8 штук євро і так цікавить послідовність дій після купчі ?????? був пару днів тому на митниці скажу чесно це нето шо бардак це є знущання над людьми шоб людей без взятки митник посилав нахх... і менше зтим. Ітак я купив авто зробив страхівку, транзит номера ще що ? на кордоні послідовно би хотілось знати шо і кому скільки давати ? прикордоник ? митник ? і так далі .... якшо є гонщик тут чекаю на пораду.
Хто тобі буде тут всі секрети виложувати(я про неофіційну частину) і палити людей. Таке рішається приватно.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2012, 21:52 #2014135   #252
proton
 
Аватар для proton
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від Trafic Переглянути допис
Пока живёт АВТОЗАЗ и остальные гавноканторы по сбору автомобилей в Украине, и работает закон "Захист відчизняного автовиробника", хрена что мы увидим!
Думаю, якщо і всі говнокантори поіздихають, закон "Про захист відчизняного неіснуючого автовиробника" всеодно ніхто не відмінить.

Цитата
Допис від FreeLancer Переглянути допис
Чув про таку схему на основі Стамбульскої конвенції:
- реально існуюча фірма за кордоном
- в свідоцтві про реєстрацію власник - ця ж фірма
- у громадянина України трудовий договір з фірмою з п.1
- також у громадянина України відрядження і путьовка з фірми п.1
- по запиту із митниці та інших зацікавлених органів фірма з п.1 відповідає ствердно на їх письмові запити про те чи працює особа з п.3 в компанії з п.1
вроді раз в рік потрібно робити виїзд і в'їзд з України
Також недавно почув, кажуть, схема дієва. Є фірми, які надають такі послуги.
Один з мінусів, авто буде ніби власністю фірми. Хоча це питання можна легко вирішити.
proton зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2012, 10:18 #2014366   #253
kapoeira
 
Аватар для kapoeira
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від proton Переглянути допис
Один з мінусів, авто буде ніби власністю фірми. Хоча це питання можна легко вирішити.
як ? доручення на таку машину виписувати неможливо....їздити може тільки той, хто пересік кордон.
kapoeira зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2012, 22:32 #2014829   #254
proton
 
Аватар для proton
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від kapoeira Переглянути допис
як ? доручення на таку машину виписувати неможливо....
Коротше кажучи, якщо до 90 днів, то вам роблять "вид на жительство" і тоді авто - 100% ваша власність. Якщо на рік, то крім "вида на жительство" вас оформляють по договору на роботу представником фірми, тоді авто оформляється на фірму, а вас записують, як співвласника в техпаспорт.
http://www.otomoto.pl.ua/?page_id=53

Цитата:
Допис від kapoeira Переглянути допис
їздити може тільки той, хто пересік кордон.
Так в чому проблема?
proton зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2012, 22:56 #2014846   #255
xxx13
Учасник
 
Аватар для xxx13
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

доброго дня!вмене таке питяння скільки приблизно потяне розтаможка + регістрація рено трафік або фіат добло!і хто може пригнати???
xxx13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2012, 23:14 #2014861   #256
kapoeira
 
Аватар для kapoeira
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від proton Переглянути допис
Коротше кажучи, якщо до 90 днів, то вам роблять "вид на жительство" і тоді авто - 100% ваша власність. Якщо на рік, то крім "вида на жительство" вас оформляють по договору на роботу представником фірми, тоді авто оформляється на фірму, а вас записують, як співвласника в техпаспорт.
http://www.otomoto.pl.ua/?page_id=53

Так в чому проблема?
Я говорив про те, що при другому розкладі ( на рік, машина власність фірми) переоформити на себе нереально. Щодо першого варіанту, то не чув про таке.
kapoeira зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2012, 14:55 #2015217   #257
Skredka
Учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Привіт, хто підсаже скільки (звісно ж приблизно) буде коштувати розмитнення грузового Ford transit 2005 року дизель? Може хтось гнав таку машину? і чи варто брати саме цю модель? порадьте, будь-ласка, якісь варіанти, щоб вкластися в 6 тис. дол., і чи це реально взагалі?????
Skredka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2012, 15:43 #2015239   #258
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

А хто підкаже як рахується розмитнення кузова? Чи де можна це прочитати?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2012, 23:35 #2023565   #259
proton
 
Аватар для proton
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від natalya992 Переглянути допис
Це справді діюча схема, яка, до речі, буде працювати, доки Україна вважає, що міжнародні договори і закони мають вищу юридичну силу від українських законів та НПА, відповідно частини другої статті 19 Закону України від 29 червня 2004 року № 1906 — "Про міжнародні договори". Все відбувається відповідно до Стамбульської конвенції та нового митного кодексу.
Це в принципі зрозуміло. Але цікавлять різні підводні камені. Там же куєву тучу документів треба оформити на польській та на українській мовах. Плюс цікавить термін дії тих документів, тобто через скільки часу їх треба буде поновлювати і у скільки у.о. це все вильється, скажем так, за 5 років.
Ще один немаловажний аспект, а чи не прийдеться кожному тупому менту на дорозі доводити, що ти не олень і дієш в межах міжнародного законодавства, бо воно ж навряд чи знає? Ну і так далі.
Якщо тут все ок, то чому б не скористатись такою схемою, треба бути повним оленем, щоб купувати б.к. лайноса чи ще якесь подібне лайно в Україні замість свіжої машини з Європи вищого класу і за значно нижчою ціною.
proton зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2012, 09:14 #2023688   #260
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від natalya992 Переглянути допис

http://avtobazar.infocar.ua/rastamozhka_uk.html на таких калькуляторах можна розрахувати приблизну вартість розмитнення
Ми говоримо про розмитнення голого кузова, а не цілого авто.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від proton Переглянути допис
Це в принципі зрозуміло. Але цікавлять різні підводні камені. Там же куєву тучу документів треба оформити на польській та на українській мовах. Плюс цікавить термін дії тих документів, тобто через скільки часу їх треба буде поновлювати і у скільки у.о. це все вильється, скажем так, за 5 років.
Ще один немаловажний аспект, а чи не прийдеться кожному тупому менту на дорозі доводити, що ти не олень і дієш в межах міжнародного законодавства, бо воно ж навряд чи знає? Ну і так далі.
Якщо тут все ок, то чому б не скористатись такою схемою, треба бути повним оленем, щоб купувати б.к. лайноса чи ще якесь подібне лайно в Україні замість свіжої машини з Європи вищого класу і за значно нижчою ціною.
Я тобі скажу головний підводний камінь - частота змін українського законодавства. Завтра приймуть якусь постанову, що кордон на такій машині треба перетинати не рідше раз на місяць і будеш, або щомісяця мететись в Польщу-назад і викидати скажені гроші на горючку, або машинку на шрот за 2 копійки, бо таких як ти вже на той час буде 100500

Востаннє редагував Petro Ford: 30.08.2012 о 09:14. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:27.