Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Novunka z USA

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.02.2004, 01:39 #7228   #1
kapoeira
 
Аватар для kapoeira
Типово Novunka z USA

Zaraz v USA vsi govoriat nad tum sho Bysh zaboronuv zakon pro odryzennia geyiv i lesbiv....ja dymayu sho ce pravulno, bagato lydei kazhyt sho ni...sho skazhete vu
kapoeira зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2004, 05:59 #7230   #2
ads
Guest
Типово

противно
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2004, 12:04 #7260   #3
viva
 
Аватар для viva
Типово

Каззел той Буш - у консервативному суспільстві отаку муть вчинити. Нє, щоб відволікти людей від розпусти - лізе за європейцями. Ех, шкода, що наші війська дійшли тільки до Берліну. (у країнах на території до Берліну таких можливоестей не існує.)
viva зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2004, 14:08 #7280   #4
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Re: Novunka z USA

Цитата:
Допис від kapoeira
Zaraz v USA vsi govoriat nad tum sho Bysh zaboronuv zakon pro odryzennia geyiv i lesbiv....ja dymayu sho ce pravulno, bagato lydei kazhyt sho ni...sho skazhete vu
Da peni ze tozhe ne zrozymitu!
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2004, 16:21 #7292   #5
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово

Цитата
Допис від Iriska
Може і в нас таке запровадять?
Da v nas take po-moemy ne tak poshuruno yak na Zaxod1
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2004, 16:26 #7298   #6
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово

Цитата
Допис від Iriska
Цитата:
Допис від Mr.Player
Цитата
Допис від Iriska
Може і в нас таке запровадять?
Da v nas take po-moemy ne tak poshuruno yak na Zaxod1
Нєєєє, краще не треба.
Ototo--a yaksho ne byde takogo--to i zakonu taki prujmatu ne bydyt!
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2004, 17:12 #7309   #7
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово

Цитата
Допис від Iriska
Цитата:
Допис від Mr.Player
Ototo--a yaksho ne byde takogo--to i zakonu taki prujmatu ne bydyt!
Є багато інших проблем, а уряд зациклюється на якійсь фігні
Da ze bysh dliat pidniattia rejtungy pered vuboramu zrobuv--a tak....nicho tolkom v nux ne vujde!
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2004, 17:20 #7314   #8
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово

Цитата
Допис від Iriska
Цитата:
Допис від Mr.Player
Da ze bysh dliat pidniattia rejtungy pered vuboramu zrobuv--a tak....nicho tolkom v nux ne vujde!
А чув, що в Росії зробив президент для підняття рейтингу?
Neaa prosvitu mene....shos ne chyv!
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2004, 22:47 #7334   #9
kapoeira
 
Аватар для kapoeira
Типово

A potim amerukosu duvyyutsia chogo v nuh "society" ne taka....a yaka vona mozhe bytu kolu take tvorutsia
kapoeira зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2004, 08:48 #7348   #10
Nata
 
Аватар для Nata
Типово

Я теж думаю, що Буш бється за електорат...
хоча, геї теж люди, і по їдеї, мають мати всі ті права, що і люди інших орієнтацій, інше питання, що ми не сприймаєм їх і не визнаєм правильності такого шлюбу.
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2004, 14:13 #7365   #11
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово

Цитата:
Допис від Nata
Я теж думаю, що Буш бється за електорат...
хоча, геї теж люди, і по їдеї, мають мати всі ті права, що і люди інших орієнтацій, інше питання, що ми не сприймаєм їх і не визнаєм правильності такого шлюбу.
Kozhen maye pravo na samovurazhenniA!
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2004, 00:09 #7451   #12
kapoeira
 
Аватар для kapoeira
Типово

Цитата:
Допис від Nata
Я теж думаю, що Буш бється за електорат...
хоча, геї теж люди, і по їдеї, мають мати всі ті права, що і люди інших орієнтацій, інше питання, що ми не сприймаєм їх і не визнаєм правильності такого шлюбу.


Ale nepravulno ce....kolu bachush 2 mygukiv po 50 rokiv yaki odrygyvatusia zburayutsia, hocha vze majyt dorosluh ditei.....lybov v nuh rozymiyesh....ya osobusto ne rozymiyu
kapoeira зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2004, 09:22 #7479   #13
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово

Цитата:
Допис від kapoeira
Цитата:
Допис від Nata
Я теж думаю, що Буш бється за електорат...
хоча, геї теж люди, і по їдеї, мають мати всі ті права, що і люди інших орієнтацій, інше питання, що ми не сприймаєм їх і не визнаєм правильності такого шлюбу.


Ale nepravulno ce....kolu bachush 2 mygukiv po 50 rokiv yaki odrygyvatusia zburayutsia, hocha vze majyt dorosluh ditei.....lybov v nuh rozymiyesh....ya osobusto ne rozymiyu
ї
Таке вже в нас суспільство,але ти би вже мав в Америці до цього звикнути адже там таке не новина і на це дивляться вже звичнО!
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2004, 14:47 #7516   #14
kapoeira
 
Аватар для kapoeira
Типово

Таке вже в нас суспільство,але ти би вже мав в Америці до цього звикнути адже там таке не новина і на це дивляться вже звичнО![/quote]


Ya b ne skazav sho znuchno---jih tyt nihto ne lybut krim nuh samuh,ale ce ne duvno...ya kolus v magazuni bachuv dvoh,des rokiv po 23-26 sho vuburalu zumovy shapky, to yak pochyv jih rozmovy z slovamu tupy "honey" i "love" to az zahotilosia v puky datu obom...normalni myguku z vugliady a v golovi take tvorutsia....
kapoeira зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2004, 08:16 #7571   #15
Nata
 
Аватар для Nata
Типово

Цитата:
Допис від kapoeira
Цитата:
Допис від Nata
Я теж думаю, що Буш бється за електорат...
хоча, геї теж люди, і по їдеї, мають мати всі ті права, що і люди інших орієнтацій, інше питання, що ми не сприймаєм їх і не визнаєм правильності такого шлюбу.


Ale nepravulno ce....kolu bachush 2 mygukiv po 50 rokiv yaki odrygyvatusia zburayutsia, hocha vze majyt dorosluh ditei.....lybov v nuh rozymiyesh....ya osobusto ne rozymiyu
Ну бачиш, через те, що хтось чогось не сприймає, чи не розуміє. не можна вважати це злом, і забирати якісь права в тих. кого не розумієш.
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2004, 08:29 #7575   #16
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово

Цитата:
Допис від Nata
Цитата:
Допис від kapoeira
Цитата:
Допис від Nata
Я теж думаю, що Буш бється за електорат...
хоча, геї теж люди, і по їдеї, мають мати всі ті права, що і люди інших орієнтацій, інше питання, що ми не сприймаєм їх і не визнаєм правильності такого шлюбу.


Ale nepravulno ce....kolu bachush 2 mygukiv po 50 rokiv yaki odrygyvatusia zburayutsia, hocha vze majyt dorosluh ditei.....lybov v nuh rozymiyesh....ya osobusto ne rozymiyu
Ну бачиш, через те, що хтось чогось не сприймає, чи не розуміє. не можна вважати це злом, і забирати якісь права в тих. кого не розумієш.
Tak netreba prunuzhyvatu soz menshunu v nux taki sami prava yak v nas?<vonu taki sami rivnopravni chlenu syspilstva!~
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2004, 08:35 #7576   #17
Nata
 
Аватар для Nata
Типово

Цитата:
Допис від kapoeira
Таке вже в нас суспільство,але ти би вже мав в Америці до цього звикнути адже там таке не новина і на це дивляться вже звичнО!

Ya b ne skazav sho znuchno---jih tyt nihto ne lybut krim nuh samuh,ale ce ne duvno...ya kolus v magazuni bachuv dvoh,des rokiv po 23-26 sho vuburalu zumovy shapky, to yak pochyv jih rozmovy z slovamu tupy "honey" i "love" to az zahotilosia v puky datu obom...normalni myguku z vugliady a v golovi take tvorutsia.... [/quote]
ну тут тоді не зайвим буде нагадати. шо це їх природа, і проти неї непопреш...
були проведені маси дослідженб. ось наприклад доведено, що в трансфиститів одна частина мозку, яка відповдає за такі нахили, як відповідність поведінки до статті, відповіднісь одягу до статі, так от та частинка в мозку трансифститів така ж як і в жінки.а не така як в чоловіків. тобто це їх природа. так само і гомосексуалісти. в них така природа. і вонинічого вдіяти не можуть, а через силу змушувати себе жити з не любою протилежною статтю тільки через те, що хтось чогось не сприймає- це не вірно, бо як би в нас змусили робити, щось таке, чого ми не сприймаємо, тільки тому, що хтось чогось не поділяє, чи йому таке не подобається!
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:05.