Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Пішоходи, ви безсмертні?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.07.2014, 20:43 #2416791   #341
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата
Допис від oliver Переглянути допис
останнім часом нервують пішоходи, коли зрізають пішохідний перехід при цьом уговорячи по мобільному. Наші западенці таки вміють робити вигляд зайнятості та ділової розмови на вулиці.
тут я не згідний. Як на мене, набагато більше водіїв використовують мобілки під час руху, ніж ті пішоходи, які з мобілкою переходять через зебру. якщо водієві можна і він контролює рух ТЗ, то в чому проблема для пішохода ?
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2014, 21:15 #2416804   #342
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата
Допис від oliver Переглянути допис
зрізають пішохідний перехід
Йшла така жіночка і я ризикнув запитатися чого ж вона так по дорозі прогулюється,
на що отримав від неї "логічну відповідь"
" Не поїзд-об'їдеш "...
Тепер дружина то згадує,вона також була тоді присутня,
коли тре познущаючись з мене )
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2014, 22:02 #2416832   #343
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Як на мене, набагато більше водіїв використовують мобілки під час руху, ніж ті пішоходи
Та до сраки то все. Життя твоє. І воно блеать одне. Спинися, глянь, чи тебе пропускають, і тоді вали!
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (10.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2014, 22:16 #2416836   #344
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата
Допис від oliver Переглянути допис
останнім часом нервують пішоходи, коли зрізають пішохідний перехід при цьом уговорячи по мобільному. Наші западенці таки вміють робити вигляд зайнятості та ділової розмови на вулиці.
Каюсь! Сьогодні згрішив! На світлофорі по вул Чехова, їхав собі на зелене світло на ровері, а тут дядінька такий діловий, запхав телефон майже в вухо і валить через дорогу, не звертаючи ні на що увагу. Порівнявся я з нам, а потім як рявкну... Бідний дядько, зо страху, як підскоче. Я й сам не чекав від нього такої реакції, бо в дядька "мозоль"- більший від мене.
Прийдеться мабуть тьотці ввечері йому яйця викачувати після того. Але, наука мабуть буде для нього надовго)))
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2014, 08:23 #2417345   #345
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Мужики, харе випендрюватись і вчити життю пішоходів. 100 раз писав і напишу ще раз - подивитись зі сторони як ви їздите і паркуєтесь і які уважну за кермом - то половині з вас теж явно не завадило б виключно пішки пересуватись.
Ага

Додано через 26 хвилин
ДО речі, кажуть Президент закон підписав про кримінальну відповідальність за порушення прам інвалідів. Зокрема за парковку на місцях для інвалідів вашу тачку матимуть право відразу забрати на штрафмайданчик.
Це не по темі - просто на замітку
Те, як ви знаєте правила парковки - гарно видно в сусідніх темах

Востаннє редагував switch: 10.07.2014 о 08:23. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (10.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2014, 10:27 #2417406   #346
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Мужики, харе випендрюватись і вчити життю пішоходів. 100 раз писав і напишу ще раз - подивитись зі сторони як ви їздите і паркуєтесь і які уважну за кермом - то половині з вас теж явно не завадило б виключно пішки пересуватись.
Ага
Ти щось нічого не зрозумів. Ніхто не сперечається, що процент ідіотів за кермом і без - однаковий. Тільки коли ідіот в машині наїде на хорошого без машини, то кому менше повезе?
Якраз і вся проблема в тому, що за кермом дуже багато поганих, і просто неуважних водіїв, і коли пішохід , як йому положено, ступає на перехід, думаючи що водій зупинеться, а та сволоч завтикає, то що з того пішоходу буде доброго?
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (14.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2014, 10:52 #2417427   #347
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Та до сраки то все. Життя твоє. І воно блеать одне. Спинися, глянь, чи тебе пропускають, і тоді вали!
Так, блеать, помаліше їдьте, блеать, перед пішоходним переходом скидайте швидкість, блеать,коли жовтий включився на світлофорі-не починайте руху блеать, ви ж за кермом, блеать, куда ви спішите. блеать?
olligarh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2014, 10:57 #2417430   #348
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Мужики, харе випендрюватись і вчити життю пішоходів. 100 раз писав і напишу ще раз - подивитись зі сторони як ви їздите і паркуєтесь і які уважну за кермом - то половині з вас теж явно не завадило б виключно пішки пересуватись.
Ага
а може харе випендрюватись і переходити дорогу в навушниках чи трендіти по мобілці, навіть не повернувши голову, бо пішоходний додає пішоходу +100 до броні, може варто завжди робити зноску на те, що не все залізо надійне, гальмівний шлях у всіх різний, реакція і т.д. не виправдовую дебілів, які носяться, незважаючи ні на що, але не дай Бог що, він сяде і вийде, а хтось може лягти і не встати. Уважними треба бути всім, це дорога і це не обговорюється.
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2014, 11:08 #2417434   #349
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата Ти щось нічого не зрозумів.
ну як мінімум смішно чути від водіїв обурення, що пішохід зрізав собі дорогу на пішохідному переході при тому, як ті самі водії в сусідній темі заявляють, що то нічого страшного, що вони паркуються на тротуарі, пішоходу не проблема обійти їхню машину

Додано через 2 хвилини
Тому все вірно - якщо водій собі дозволяє паркувтаись на тротуарі бо лінь пройтись 100 метрів - то і пішохід в праві скоротити собі шлях по переходу (!!!) не трамвай же - може і обїхати, що і успішно зробив - то чого обурюється на форумі?

Додано через 1 хвилину
Цитата Уважними треба бути всім
тут мова не про уважність і не про крутість, а виключно про неповагу одних до інших. якщо водій не поважає пішохода - то хай не ображається що пішохід іноді теж "борзіє"

Востаннє редагував switch: 10.07.2014 о 11:08. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Samyel_Fox (10.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2014, 11:33 #2417451   #350
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата Так, блеать, помаліше їдьте, блеать, перед пішоходним переходом скидайте швидкість
Воно то так, просто суть в тому, що при зіткненні ти постраждаєш більше, тому В ПЕРШУ ЧЕРГУ, дотримуватися правил В ТВОЇХ інтересах.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2014, 12:26 #2417475   #351
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата при зіткненні ти постраждаєш більше,
дивлячись яке зіткнення і дивлячись який пішохід.
в мене знайомий, на якого ледь не наїхала легківка зробив на капоті добрячу вмятину кулаком, після того через бокове скло засадив йому ще й по пиці
от і рахуй, хто посраждав більше ))

Додано через 2 хвилини
В першу чергу потрібно поважати одне одного, а не гнути свою лінію, пофіг на чому вона грунтується - на правилах, чи на тому, що в тебе машина і тобі все пох...
Це старий як світ принцип: стався до інших так, як хочеш, щоб ставились до тебе.
особисто я стараюсь керуватись в житті сане ним.

Востаннє редагував switch: 10.07.2014 о 12:26. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 10.07.2014, 12:44 #2417492   #352
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

а якшо я будучи пішоходом, випадково, зібю велосипедиста в пішохідній зоні, щоб та ска знала як ганяти поміж людей, всеж буде нормально?
StealZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2014, 12:45 #2417493   #353
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Вчорашня ситуація: їду з Подолян, пропускаю зустрічних на перехресті Київської і Тарнавського (повертаю наліво в сторону 15 квітня). Доки всі проїхали, світлофор зучтріним авто вже почав мигати зеленим і переходити у жовтий.

Розпочинаю рух вліво вже тоді, коли зустрічним загорається жовте світло, що дає змогу мені здійснити поворот вліво. І тут на пішохідний перехід вискакує сімейка з двома дітьми. Краєм ока помічаю невдоволений вираз на лиці глави сімейства (стає соромно, що не пропустив пішоходів), поки вони переходять дорогу перед моїм авто, дивлюся, на яке ж світло вони вирішили вискочити на проїжджу частину - ЧЕРВОНЕ. Сором в моїй голові змінюється образливими епітетами щодо таких мудрих батьків-пішоходів, а також жалем в адресу тих бідних діток, які виховуються такими "спритними" людьми. Ні часу, ні бажання зупинятися і щось казати несвідомим у мене не було, тим більше, що в такій ситуації важко знайти слова, які можна було б висловити при дітях.

Востаннє редагував Alpha_Draconis: 10.07.2014 о 16:23.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2014, 13:23 #2417512   #354
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата щоб та ска знала як ганяти поміж людей, всеж буде нормально?
якщо ска ганяла поміж людей - то буде нормально.

якщо це був закид в мій город - то я дуже рідко на тротуар виїжаю. я їзжу дорогами, і до речі цілком комфортно, зазвичай, почуваюсь на них, нормально вживаючись з автомобілістами.
Якщо на тротуар виїжаю - то зазвичай щоб дати ногам відпочити і рухаюсь тоді досить повільно, акуратно обїжаючи пішоходів, щоб навіть не змушувати їх змінювати свій напрямок руху. Я рахую це нормальним. Так, я порушую, знаю, але я знаю, що я на території пішохода, і він головний, і веду себе відповідно.
Ну мені навря би прийшло в голову, якби часом мені хтось з пішоходів закинув, що не можна їздити по тротуарі - починати йому втирати, що "я не можу от їхати по дорозі бо 1, 2, 3... а вам що тяжко посунутись?"
Відчуваєте різницю в ставленні?
По дорогах я курсую з середньою швидкістю біля 25 км/год. По тротуару я собі більше 8-10 не дозволяю.
А до гонщиків, які ганяють тротуарами і алеями в мене ставлення абсолютно аналогічне до ставлення самих пішоходів. Як і, до речі, до "шумахерів", які ганяють на велосипедах дорогами так, що водії за ними тянуться і бояться обїхати, бо не ясно в яку сторону воно вильне в наступну секунду.

Додано через 18 хвилин
Цитата Вчорашня ситуація: їду з Подолян, пропускаю зустрічних на перехресті Київської і Тарнавського (повертаю наліво в сторону 15 квітня). Доки всі проїхали, світлофор мені вже почав мигати зеленим і переходити у жовтий.
хіба ти не мав би на зелений вїхати на перехрестя і вже на ньому пропустити зустрічних і закінчити маневр?

Додано через 1 хвилину
Якщо ти на жовтий їдеш через перехід - то які в тебе претензії до пішоходів, які на червоний біжать перед тобою? може в них теж був ще жовтий, коли вони починали?

Додано через 1 хвилину
Цитата мигати зеленим і переходити у жовтий
хитриш ти якось. як то так "переходити"? він або мигає, або вже жовтий. жовтий - ти їхати парва не маєш

Востаннє редагував switch: 10.07.2014 о 13:23. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Promo (10.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2014, 15:39 #2417601   #355
wisper
Banned
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата По тротуару я собі більше 8-10 не дозволяю.
А правила скільки дозволяють?
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 10.07.2014, 16:19 #2417612   #356
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Додано через 18 хвилин

хіба ти не мав би на зелений вїхати на перехрестя і вже на ньому пропустити зустрічних і закінчити маневр?

Додано через 1 хвилину
Якщо ти на жовтий їдеш через перехід - то які в тебе претензії до пішоходів, які на червоний біжать перед тобою? може в них теж був ще жовтий, коли вони починали?

Додано через 1 хвилину

хитриш ти якось. як то так "переходити"? він або мигає, або вже жовтий. жовтий - ти їхати парва не маєш
Я знав, що не всі зрозуміють мого опису ситуації Перечитай ще раз і спробуй уявити ситуацію.
Я в'їхав на перехрестя на зелений і вже на ньому пропускав зустрічних, як я і написав. Почав проїжджати я перехід, коли зустрічним авто вже світлофор світив жовтим, а пішоходам, відповідно, червоним. І що означає "їхати не маєш права", якщо я закінчую маневр?
 
Подякував(ла):
switch (10.07.2014)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 14.07.2014, 10:00 #2419156   #357
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Ось як треба наказувати нечемних водіїв ))

Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2014, 10:07 #2419161   #358
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Ось як треба наказувати нечемних водіїв ))

Ну і що - не придурок? Стояв на тротуарі за припаркованою машиною, а потім рванув на дорогу.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2014, 10:34 #2419180   #359
AMOROSO
 
Аватар для AMOROSO
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ну і що - не придурок? Стояв на тротуарі за припаркованою машиною, а потім рванув на дорогу.
придурок той, що припаркував машину перед пішохідним
AMOROSO зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Yarkop (14.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2014, 10:42 #2419182   #360
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від AMOROSO Переглянути допис
придурок той, що припаркував машину перед пішохідним
всі троє одинакові )

один припаркувався не там, другий гонщег, третій бездумний пішохід

Це та ситуація, яку я описував в сусідній темі: треба завжди готуватися до того, що з-за найближчої перешкоди вискочить людина, бо в кінцевому випадку винен завжди водій, який не втсиг зреагувати.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:36.