Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Пішоходи, ви безсмертні?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.09.2014, 19:27 #2443671   #381
wenux
Неактивний учасник
 
Аватар для wenux
Arrow Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Може трошки не по темі, сьогодні на цьому перехресті мав неприємну ситуацію-
228.JPG
може хто ходить то знає про не те що погані світлофори(слава Богу світять),а про хамовитих водіїв.
Може часом водій сіренького джипика читатиме це повідомлення-якшо я переходжу дорогу на зелене світло, чого ти сигналиш як дурний і махаєш руками?)))
Смайла тут такого нема, але ще раз показую тобі середній палець
wenux зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2014, 19:02 #2444140   #382
selb
Активний учасник
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Хочу відповісти на багато дописів, але не стану.

Водії і пішоходи, дотримуйтесь наступних правил!
1. Водії зобов'язані зменшувати швидкість при під'їзді до пішохідного переходу.
Навіть, якщо там нікого не було й раптом звідкись вискочив пішохід, то при швидкості 20-30 км/год ви встигнете натиснути гальма. Максимум - забій стегна (пішохода).
2. Жовте світло забороняє рух, можна лише завершити маневр.
3. Пішоходи, дивіться по сторонах. Навіть якщо ви переходите дорогу по "зебрі" на зелене світло усе одно є шанс розбити лобове скло, або пом'яти бампер якомусь педерасту - воно вам треба?

P.S.
Свого часу довелося жити й працювати у Львові. Довго стояв на узбіччі, чекаючи на можливість перейти дорогу. Після того Тернопільські дороги здавалися пустими - переходив не дивлячись. За деякий час довелося бути у Києві. Було якось дивно, що водії зупинялися, ще коли я тільки повертав в сторону переходу (ще будучи на тротуарі).
selb зараз поза форумом  
Подякував(ла):
switch (09.09.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2014, 20:18 #2444168   #383
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Сьогодні бачив цікаву ситуацію біля Подолян. Четвірко малолітніх обовтусів (років 14 так), за двадцять метрів до пішохідного гонорово щось там обговорюючи виходять на дорогу, з за припаркованого буса, все би нічого але виходять спиною до руху транспорту. І от я дивлюсь лізуть вони на дорогу, дивлячись в протилежний бік від руху і прямо під колеса Камаза (загруженого до не можу землею), ну це добре що камазіст, дядько видно зі стажом і скинув добряче швидкість, бо за 10м від нього вони вискочили йому під колеса і він встиг загальмувати. Ну а найбільше мені сподобалась їхня щира дитяча здивованість, мол, що таке йду собі, а ти чого тут їздиш.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 12.09.2014, 09:05 #2444922   #384
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата
Допис від selb Переглянути допис
у Києві. Було якось дивно, що водії зупинялися, ще коли я тільки повертав в сторону переходу (ще будучи на тротуарі).
В Європі взагалі почуваєшся падлістом у ролі пішоходу ) Часто хотілося пропустити автомобілі перед тим, як перейти по зебрі, але жодне авто не проскочило, всі зупинялися перед переходом (незважаючи від швидкості, з якою рухалися до цього) коли ми тільки з'являлися на узбіччі біля зебри.

А от Арабські Емірати здивували - тут, навпаки, ніхто не пропускає пішоходів, доки вони не вискочать на дорогу (сам жодного разу не ризикнув так робити, бо швидкості у автівок навіть по місту надто великі для впевненого гальмування).
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2014, 00:36 #2451200   #385
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

нічого не маю на увазі, просто побачив картинку і згадав про цю тему
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2014, 22:54 #2489535   #386
Perestroika
Активний учасник
 
Аватар для Perestroika
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Может и повторение, но будет не лишним. Уважаемые пешеходы, автомобилисты подсказывают. Ваша безопасность и в ваших руках!
Долучені зображення
Тип файлу: jpg ieh.jpg (28.7 КБ, 76 переглядів)
Perestroika зараз поза форумом  
Подякував(ла):
sasha77 (23.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2015, 22:50 #2534938   #387
bryNET
 
Аватар для bryNET
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Вертався з роботи. Пропустив людей на переході і повернув в двір. По дорозі йшли двоє чоловіків які не збирались поступатись. Подав короткий сигнал...всяке буває..може не чули, заговорились. Результат на відео. Дядя начальнік (по зовнішньому вигляду полюбому держ службовець) тільки цікаво якої) почав хамити чо це я тут йому сигналю коли він йде. Захотів поговорити...я зупинився...аргументи то шо тут не перехід і він створював перешкоду бо йшов просто по дорозі не підходили...на відповідь почались сипатись погрози шо зара в*бе і схватив за лице...за шо зразу вдарив його по руці і сказав шоб не пхав рук. Поняв шо говорити нема з ким...сівши в машину він підійшов і почав замахуватись барсеткою з погрозами своїми. Думаю обоє були на підпитку...через насмарк не міг відчути запаху.

Був би вдячний якшо хтось опізнає "Героя" ... цікаво на якій посаді такі люди працюють які думають шо вони пуп Землі)



Додано через 20 хвилин
http://coub.com/view/634kj

Востаннє редагував bryNET: 23.04.2015 о 22:50. Причина: Пізніше додано
bryNET зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FortYear (25.04.2015)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 24.04.2015, 09:29 #2534994   #388
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від bryNET Переглянути допис
Вертався з роботи. Пропустив людей на переході і повернув в двір. По дорозі йшли двоє чоловіків які не збирались поступатись. Подав короткий сигнал...всяке буває..може не чули, заговорились. Результат на відео. Дядя начальнік (по зовнішньому вигляду полюбому держ службовець) тільки цікаво якої) почав хамити чо це я тут йому сигналю коли він йде. Захотів поговорити...я зупинився...аргументи то шо тут не перехід і він створював перешкоду бо йшов просто по дорозі не підходили...на відповідь почались сипатись погрози шо зара в*бе і схватив за лице...за шо зразу вдарив його по руці і сказав шоб не пхав рук. Поняв шо говорити нема з ким...сівши в машину він підійшов і почав замахуватись барсеткою з погрозами своїми. Думаю обоє були на підпитку...через насмарк не міг відчути запаху.

Був би вдячний якшо хтось опізнає "Героя" ... цікаво на якій посаді такі люди працюють які думають шо вони пуп Землі)
З точки зору правил дорожнього руху - дядя правий.

Цитата 10.2. Виїжджаючи на дорогу з житлової зони, дворів, місць стоянки, автозаправних станцій та інших прилеглих територій, водій повинен перед проїзною частиною чи тротуаром дати дорогу пішоходам і транспортним засобам, що рухаються по ній, а з’їжджаючи з дороги — велосипедистам і пішоходам, напрямок руху яких він перетинає.
Але, якщо розглядати його поведінку, то він - бидло звичайне.
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2015, 09:41 #2535001   #389
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
З точки зору правил дорожнього руху - дядя правий..
Ну тут вроді як трохи і неправий. Бо щоб бути правим на всі 100% то дядько мусів вийти з пішохідного прямо на тротуар,потім звернути ліворуч у напрямку свого подальшого руху. А він зрізав кут маршируючи дорогою. Ситуація як то кажуть ''під настрій''. Видно настрою небуло в обох
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякували 3:
andrey_ko (24.04.2015), FortYear (25.04.2015), HamanN (24.04.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2015, 09:43 #2535005   #390
pop
Учасник
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата Вертався з роботи. Пропустив людей на переході і повернув в двір. По дорозі йшли двоє чоловіків які не збирались поступатись. Подав короткий сигнал...всяке буває..може не чули, заговорились. Результат на відео. Дядя начальнік (по зовнішньому вигляду полюбому держ службовець) тільки цікаво якої) почав хамити чо це я тут йому сигналю коли він йде. Захотів поговорити...я зупинився...аргументи то шо тут не перехід і він створював перешкоду бо йшов просто по дорозі не підходили...на відповідь почались сипатись погрози шо зара в*бе і схватив за лице...за шо зразу вдарив його по руці і сказав шоб не пхав рук. Поняв шо говорити нема з ким...сівши в машину він підійшов і почав замахуватись барсеткою з погрозами своїми. Думаю обоє були на підпитку...через насмарк не міг відчути запаху.
Якщо пішоходи рухались по тротуару, то ти не правий.
pop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2015, 09:50 #2535008   #391
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Тут прикол у чому,автор бачив порушення пішохода.І хоч пєшик порівнявся з тротуаром у момент коли автор підіхав , спрацювало відчуття що тебе десь таки об..али хитрожопі дядьки з барсєтками. Типу сам порушує,і ше вийожується
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2015, 10:35 #2535028   #392
bryNET
 
Аватар для bryNET
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Розяснюю ситуацію. Вони рухались не по тротуару і в попутному мені напрямку. Шось похожого на те шо вони переходять дорогу не було. Двоє були повернуті спиною на той момент коли підвхав. Я зробив просто короткий сигнал з надією шо або зійдуть на тротуар, або перейдуть дорогу. Результат на відео. І це ше не початок двору. Заїзд в двір через метрі 30 на право і наліво
bryNET зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2015, 11:36 #2535036   #393
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Ситуаці. смішна, шли два піддатих старих пня з роботи і після сотки кров заграла в грудях. Хоч я здебільшого сам на стороні пішоходів, але в цьому випадку(принаймі з відео) я на стороні водія, так як йти спиною до руху авто, по середині дороги це явно не фен-шуй, тай любий адекватний після сигналу, просто пришвидшився, або дав крок назад. Ну а ці екземпляри(точніше один) почали зразу "права качати".
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FortYear (25.04.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2015, 16:20 #2535089   #394
Allexin
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
З точки зору правил дорожнього руху - дядя правий. Цитата 10.2. Виїжджаючи на дорогу з житлової зони, дворів, місць стоянки, автозаправних станцій та інших прилеглих територій, водій повинен перед проїзною частиною чи тротуаром дати дорогу пішоходам і транспортним засобам, що рухаються по ній, а з’їжджаючи з дороги — велосипедистам і пішоходам, напрямок руху яких він перетинає. Але, якщо розглядати його поведінку, то він - бидло звичайне.
Також загадав цей пункт. Не дуже добре орієнтуюсь в Тернополі, але якщо це справді був заїзд на прилеглу територію, то водій однозначно не правий, тим більше, що на відео траекторія руху пішоходів якраз була в напрямку не вздовж дороги, а як намір перейти на іншу сторону, просто неквапливість пішоходів вивела водія із себе. Ну а на рахунок "бидла" тут я б посперечався. Може дядя просто відчуваючи свою правоту вирішив "наказати бидло", яке порушило правила ДР
9.5. Подавати звукові сигнали у населених пунктах забороняється, крім випадків, коли без цього неможливо запобігти дорожньо-транспортній пригоді.
Не все так однозначно і якщо це не є прилеглою територією, то написане вище неактуально...
Allexin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2015, 17:05 #2535098   #395
wisper
Banned
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

А просто призупинитись і почекати 3 сек (буквально) аби зрозуміти,що відбувається терпцю не хватило?
wisper зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
FortYear (25.04.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2015, 18:48 #2535121   #396
qwerty666
Активний учасник
 
Аватар для qwerty666
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Як подивлюся як і скільки порушують правила водії-на такі порушення пішоходів не звертаю уваги. Та й взагалі взяв за правило не робити поспішних висновків. В випадку автора відео-можна було почекати пару сек.-ті олені б пройшли-і настрій був би не зіпсований.
qwerty666 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
sasha77 (24.04.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2015, 21:05 #2535159   #397
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

bryNET
ти ще і так спокійний..от так до писку якесь старе ***** лізло...інший вже б дав під дихало
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2015, 21:40 #2535171   #398
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від qwerty666 Переглянути допис
Як подивлюся як і скільки порушують правила водії-на такі порушення пішоходів не звертаю уваги. Та й взагалі взяв за правило не робити поспішних висновків. В випадку автора відео-можна було почекати пару сек.-ті олені б пройшли-і настрій був би не зіпсований.
Доречі останнім часом теж практикую таку "тибецьку практику".Дбаю про ауру
От вчора приміром,стартанув зі світлофора що біля стадіону,рухаюсь в напрямку східного.Ше на пів дороги до таксопарку ,помічаю як з двору на мою смугу виїзджає 99,повністю перегородивши мені шлях.Ну як в нас принято,фіг хто його впустить поперед себе,і от чувак стоїть ,головою мотиляє,то на мене то на тих зустрічних в чию смугу він би хотів потрапити. Ну я підїхав,і...просто зупинився.Звісно міг би дико сигналити йому,матюкати,та й вобше влетіти йому в бік.А шо,я ж на головній,хай би знав гавнюх як дорогу перегороджувати. А так зупинився я,на зустрічній зупинився ще один далай-лама і переляканий дядько продовжив свій життєвий шлях,рочинившись в автомобільній суєті
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2015, 18:55 #2535311   #399
qwerty666
Активний учасник
 
Аватар для qwerty666
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
bryNET
ти ще і так спокійний..от так до писку якесь старе ***** лізло...інший вже б дав під дихало
От через таких "неспокійних" (не про bryNET) і в нас неспокійно на дорогах. По-перше-бійкою нічого не вирішиш, по-друге, старшого за себе вуйка бити якось ну зовсім не пасує.
qwerty666 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
bryNET (27.04.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2015, 19:26 #2535325   #400
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від qwerty666 Переглянути допис
От через таких "неспокійних" (не про bryNET) і в нас неспокійно на дорогах. По-перше-бійкою нічого не вирішиш, по-друге, старшого за себе вуйка бити якось ну зовсім не пасує.
А бикувати старшому вуйкові пасує???
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:05.